User
Pass
2FA
 
 

Cerere ban Portokala!ADMINII CITITI VA ROG!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3788
Stil

[Creep]



Status: Offline
(since 24-05-2016 09:19)
Joined: 24 Jan 2011
Posts: 579, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 87.5
Votes: 11

Post Posted: 18-02-2011, 17:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Portocala,se vede aimu clar in demo!
Si mai calm cu injurile/jignirile adresate adminului,nimeni nu te-o jignit/injurat din admini ca sa faci ce faci u te crezi smeker intre 4 pereti asta e a doua parte dar gura oleaca mai mica ca nu iti merge.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sMine

[insane ;o]



Status: Offline
(since 20-10-2021 11:02)
Joined: 01 Sep 2010
Posts: 2246, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 4563.8
Votes: 51

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  COSuperStar 
Post Posted: 18-02-2011, 18:35:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PORTOkla wrote:
tu esti batut in cap - rau de tot.. invata SA TRAGI INVATA SA JOCI .. CAND O SA AJUNGI SI TU IN DIVIZIA C atunci sa vorbesti si sa imi zici mie ca am AIM .. RUPTAKES ! zici doar POTI AVEA POTI AVEA.. pai ia cauta ma tu aim pentru steam..defapt stai am uitat ca tu nai nici steam -.. tu vorbesti din basme si din filme.. aim stii ce iseamna ? uitate la sNk pe youtube cand da 6 hits 5 hs cu dgl - sa vezi ce inseamna sa iti sara tinta .. handjobERE



Copilaº,nu te mai ataca atata ºi nu mai suferii atâta cu divizia ta. Nu mai face pe deºteptul cu cineva care nu prea are habar de chestii mai sofististicate,cã eºti jalnic. Cu toate setãrile tale,oricare le-ai face...ºi oricare ex_interp ai avea,tot nu ai aim sau alte chestii. Dosent Matter

ªi se vede cã eºti doar un incepãtor care joacã cu silent-aim,copile,cu d-ãla jucam ºi eu când aveam 10 ani.
Hai sã presupunem ca ai fi in "divizia C",cum spui tu. Ce cauþi tu aici pe publice ã ? Wow,ca sã vezi...te pui in fund ºi trage,oh tu mare PGL-ist =] fi serios -
În concluzie,eºti un jalnic care joacã pe publice ºi se dã mare PGL-ist...prea de tot.

Pentru mine(ºi nu numai)rãmâi in continuare un...NIMIC.


Abea aºtept sã vãd ce o sã-þi mai bubuie mintea dupã ce o sã-mi citeºti postul -



haºfe.






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 18-02-2011, 18:46:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alfa wrote:
Himera wrote:
Si ce asteptati invitatie speciala la destroy si ban ?

Primul care il vede ban si destroy pls ...

Himera daca ar fi asa simplu cum spui tu..-- problema e ca owneru autoshow "refuza" sa creada/si sa se uite la demo-uri.


Da, mi s-a parut ca e doar bun, daca il prindeti pe server ban, dar din cate stiu e deja banat. Multumesc si scuzati-ma ca am fost incapatanat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alfa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2011 14:25)
Joined: 10 Feb 2011
Posts: 172, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 75.3
Votes: 3

Post Posted: 18-02-2011, 18:51:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OLEEEEEEEEEE:X-- ma bucur ca un copil mic:X-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by autoshow, 18 February 2011 16:56



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 10-06-2024, 01:35:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password