User
Pass
2FA
 
 

[Respins] Cerere marire, R a d u
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message5812
Radu.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2013 21:58)
Joined: 01 Aug 2010
Posts: 57, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 102
Votes: 2

Post Posted: 24-10-2010, 21:08:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick R a d u
2. Varsta: 20 ani
3. Vechimea pe server: 5-6 luni, nu mai stiu exact
4. Motivul cererii: sa dau ban si *** la codati
5. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war3.freakz.ro ? da

Lista codati
Gametracker



Last edited by Radu. on 24-10-2010, 22:30:43; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tigreus

[# UlTrAs AU% #]



Status: Offline
(since 14-07-2011 19:38)
Joined: 02 Sep 2009
Posts: 1024, Topics: 18
Location: Bucharest

Reputation: 228.5
Votes: 5

Post Posted: 24-10-2010, 21:54:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO CHAMP! face treaba buna - are si activitate. BAFTA!





La munk, nu la intins mana!!! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 24-10-2010, 22:18:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am nimic cu tine , dar uite ce a scris felixcat aici la cerere asta : http://forum.wow-freakz.com/Aprobat-cerere-marire-LiGhTnInG-aAa-t46233.html



Nu cred ca, chiar asa de multi codati ar trebui sa ai dar dupa parerea mea ar trebui sa ai cel putin 30 ...
Ca nici eu nu ma laud cu 50 cand aveam blood si am facut cerere de champ , dar aveam 39 ... si 5 luni jumate de activitate cu bloodul ...


Deci dupa parerea mea ar cam trebui sa mai strangi un pic ...


CONTRA !



Last edited by Dire on 24-10-2010, 22:19:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warquz

[[Tata Lor]]



Status: Offline
(since 01-10-2014 12:00)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 594, Topics: 11
Location: Piatra-Neamt

Reputation: 146.5
Votes: 8

   
Post Posted: 24-10-2010, 22:19:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro

FreakY LikE Me !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cathNO1

[Creep]



Status: Offline
(since 24-12-2012 17:29)
Joined: 14 May 2010
Posts: 877, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 290.3
Votes: 9

Post Posted: 25-10-2010, 03:13:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra. M-am uitat in lista ta de codati si am gasit doar 7 de cand ai admin, iar majoritatea dintre ei au fost banati pt nepredare ss, nu te-ai prea obosit sa le faci demouri. Asa ca mai joaca si implica-te mai mult.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 25-10-2010, 09:15:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Dire acolo am ridicat asa de mult baremul pt ca el voia totul f repede si asa am zis sa se streseze un pic sa dovedeasca faptul ca merita.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 25-10-2010, 10:23:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra, fii mai activ.


Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 25-10-2010, 13:24:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra.

Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^LiGhTnInG^aAa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2016 23:35)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 289, Topics: 19
Location: war3.freakz.ro

Reputation: 0.3
Votes: 5

Post Posted: 25-10-2010, 14:24:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat wrote:
@ Dire acolo am ridicat asa de mult baremul pt ca el voia totul f repede si asa am zis sa se streseze un pic sa dovedeasca faptul ca merita.




Contra... daca mie mi se poate sa se impuna aceste legi si la alcineva se poate scuze Radu Sigh
am facut rost intr-o luna aproape 50 ..47 sau 48 de codati.. daca eu am putut si alcineva poate.. eu aveam f multe demouri aveam si la pareri vre-o 7 ... eu nu prea aveam nerpedare ss de vroiam sa prind un codat stateam pe el ....

felixcat tu zici ca eu am vrut totul foarte repede??? dar Hoowa ce a facut pentru srvru asta? hai sa te vad acuma ce zici??? ti se pare corect?? ma cam satur de din astea chiar daca eu am de suferit nu imi pasa cat de amar va pare ceea ce zic dar asta e adevarul priviti-l cu atentie.....
si tu Sile clar ca o sa il aperi pe Hoowa ...dar ma rog mi se pare copilaresc ca ai inchis reclamatia mea si sa aberesti ca eu si wtf... ce a fost cu treaba aia ?? nici macar nu aveai dece sa postezi asa ceva ...
dece..?! ca o zis ca este o greseala mica de a mea ca am dat comenzile aiurea? da leam dat aiurea v-am si zis..
nu stiu ce ai Sile cu wtf dar eu nu am legatura nici cu tine nici cu el cand vine vb de adminat... lasama in pace frate sa imi fac treaba ....wtf e o persoana si eu sunt alta persoana nu te uita la mine ca la el..daca ma consideri wtf2 scoatemi adminu si pace!



R a d u

oricum esti activ si te implici dar vreau sa vad si demouri ... ca sa vad daca pe viitor esti capabil sa dai ban si ***...
sa fi eficient ..nu doar ca ai o banuiala si gata fa ss... ca sa le postezi tu... fa demo ...ca daca faci demo e 100/100 ca e codatul tau si nimeni nu o sa zica ca el la prins chiar daca i se face ss in timpul demoului tau daca iese din joc e codatul tau clar.. chiar daca nu ai vazut tu o faza de wall... -
revino....

oricum sa dai ban trebuie sa ai un demo clar... la unu cu aim degeaba faci ss... cred ca stii si tu -
te astept cu o noua cerere..



Code:



Last edited by ^LiGhTnInG^aAa on 25-10-2010, 15:24:10; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 25-10-2010, 14:52:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra...nu prea te-am mai vazut pe serv:) scz....iar tu nbk..bai baiatule de cand ai champ ai nasul atat de sus incat varful everestului este mic.....fara suparare inainte de champ erai altfel si foarte ok de cand ai champ sa ma bata mama de mai poate vreun player pe serv sa zica ceva ca ori kick ori ban ori quit:))0 nu am dovezi ca nu sunt genul dar vazand acum ce ai scris la cererea lui Radu...oo doamne...eu zic ca un simplu contra era de ajuns..dar na asa suntem noi romani pana nu iesim in evidenta indiferent ca iesim cu bune sau rele nu ne lasam:)))....de cand cu baremul de codati doamne ati inceput sa va certati al cui e codatul...faceti rezervare pe el...in timp ce acesta mai face cateva fraguri si scoate lumea din sarite. - Iti este cunoscuta fraza "ba asta e al meu.....acum fac demo ,deci e al meu nu va bagati" - si aici nu este vb numai de tine...mai sunt si altii...eu unu as da admin si dupa comportament si judecata...de ff multe ori ma trezesc ca fac demo si altu da quit la acel playe si apoi tipa sa ii dau ban:))))....cred ca multi admini pot confirma ca mereu cand am prins cate un codat ba i-am zis lu ghem sa il posetze ba luigreen s.a.m.d.....este mult mai important sa jucam linistiti si serv sa functioneze automat bine decat sa stam sa ne certam pe codati si liste:))).....ma rog ideea e ca ar tb sa incercati sa nu mai iesiti in evidenta asa mult parerea mea,dar na fiecare cu ale lui.Ok gata am scris destul:))) aveam chef nu de alta -

http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^LiGhTnInG^aAa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2016 23:35)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 289, Topics: 19
Location: war3.freakz.ro

Reputation: 0.3
Votes: 5

Post Posted: 25-10-2010, 15:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

abureala wrote:
contra...nu prea te-am mai vazut pe serv:) scz....iar tu nbk..bai baiatule de cand ai champ ai nasul atat de sus incat varful everestului este mic.....fara suparare inainte de champ erai altfel si foarte ok de cand ai champ sa ma bata mama de mai poate vreun player pe serv sa zica ceva ca ori kick ori ban ori quit:))0 nu am dovezi ca nu sunt genul dar vazand acum ce ai scris la cererea lui Radu...oo doamne...eu zic ca un simplu contra era de ajuns..dar na asa suntem noi romani pana nu iesim in evidenta indiferent ca iesim cu bune sau rele nu ne lasam:)))....de cand cu baremul de codati doamne ati inceput sa va certati al cui e codatul...faceti rezervare pe el...in timp ce acesta mai face cateva fraguri si scoate lumea din sarite. - Iti este cunoscuta fraza "ba asta e al meu.....acum fac demo ,deci e al meu nu va bagati" - si aici nu este vb numai de tine...mai sunt si altii...eu unu as da admin si dupa comportament si judecata...de ff multe ori ma trezesc ca fac demo si altu da quit la acel playe si apoi tipa sa ii dau ban:))))....cred ca multi admini pot confirma ca mereu cand am prins cate un codat ba i-am zis lu ghem sa il posetze ba luigreen s.a.m.d.....este mult mai important sa jucam linistiti si serv sa functioneze automat bine decat sa stam sa ne certam pe codati si liste:))).....ma rog ideea e ca ar tb sa incercati sa nu mai iesiti in evidenta asa mult parerea mea,dar na fiecare cu ale lui.Ok gata am scris destul:))) aveam chef nu de alta -



ahahhaha am nasul sus??? prima data documenteazate despre ce am vorbit eu.. si revino nu mai aburi lumea....
am dreptate si te doare la ficat....? ce te oftici ca nu faci asa treaba ca mine sau ce ai?

Sile daca ar fi om ar recunoaste ca nu am judecat niciodata un om gresit...
e nu am nimic nici cu Sile nici cu tine ....ca prourile la Hoowa nu au venit de la 2 persoane...

abureala nu mai sari sus sa areti cat de bine poti sa te dai langa cineva... daca chiar esti pus bine cu un owner e treaba ta bravo tie .. dar eu judec altfel ... eu nu am nevoie de un owner in spate... eu fac cum cred eu ca e drept...!! nu veni sa imi zici mie ce ar fi trebuit sa fac ... si ce ar trebui sa scriu ... va doare tare adevarul....sau cel putin pe tine..


Ca daca ati face totul ca la carte... nu ne-am mai certa pe chestii dinastea si am fi o familie de admini....



Code:



Last edited by ^LiGhTnInG^aAa on 25-10-2010, 15:17:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radu.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2013 21:58)
Joined: 01 Aug 2010
Posts: 57, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 102
Votes: 2

Post Posted: 25-10-2010, 15:16:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu pe a cui lista de codati va uitati voi, ca eu am numarat 11 demouri si 4 nepredare ss ... dar in fine. Daca eram un "vanator de codati" aveam multi mai multi pana acum, dar am crezut ca nu asta e cel mai important.

^LiGhTnInG^aAa @ La pareri demo, ziceai ca ai f multi. Ai 4, numarati de mine, iar eu am 3.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^LiGhTnInG^aAa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2016 23:35)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 289, Topics: 19
Location: war3.freakz.ro

Reputation: 0.3
Votes: 5

Post Posted: 25-10-2010, 15:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radu. wrote:
Nu stiu pe a cui lista de codati va uitati voi, ca eu am numarat 11 demouri si 4 nepredare ss ... dar in fine. Daca eram un "vanator de codati" aveam multi mai multi pana acum, dar am crezut ca nu asta e cel mai important.

^LiGhTnInG^aAa @ La pareri demo, ziceai ca ai f multi. Ai 4, numarati de mine, iar eu am 3.


am zis ca am f multe demouri cu codati prinsi ..

defapt am 7 pareri demo sau 6.. uitete si dupa <NBK>Snap

ca sa ai admin eu cred ca e important sa ai codati ... R a d u altii muncesc o gramada in sensul ca prind codati...
si intra des.... acolo se vede adevarata lor munca nu ca schimba o plansa ....eu cred ca ar fi bine sa revii cu o alta cerere.. faptul ca nu ai codati e cam... -



Code:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 25-10-2010, 15:36:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@^LiGhTnInG^aAa, nu stiu cine e hoowa, nu ma intereseaza cine este, eu ti'am spus cum am judecat atunci in situatia ta, a fost decizia mea tu ai acceptat, nu vad care e problema -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^LiGhTnInG^aAa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2016 23:35)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 289, Topics: 19
Location: war3.freakz.ro

Reputation: 0.3
Votes: 5

Post Posted: 25-10-2010, 15:40:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat wrote:
@^LiGhTnInG^aAa, nu stiu cine e hoowa, nu ma intereseaza cine este, eu ti'am spus cum am judecat atunci in situatia ta, a fost decizia mea tu ai acceptat, nu vad care e problema -


pentru ca ii faceti pe unii sa munceasca enorm si altii primesc admin pe nimic asta ma deranjeaza... daca nu am dreptate accept consecintele pentru ce am zis eu aici ...


uite cine e acest hoowa ....
zimi ce parere ai eu mi-am rupt dosul sa am blood...

http://forum.wow-freakz.com/Aprobat-Cerere-admin-HooWa-t49071.html



Code:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eM, 27 October 2010 09:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 12-06-2024, 20:08:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x