User
Pass
2FA
 
 

Cereri Admine (Campanie Recrutari) Perioada 2 iunie - 9 iunie
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive
Author Message5853
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 09-06-2013, 13:42:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum spune acolo, 2 saptamani nu o sa aveti acces la consiliu, deci pentru reclamatii va faceti topic special aici http://forum.wow-freakz.com/Reclamatii-f230.html . Partea a doua al acestui trial va dura 2 saptamani, unde o sa va supraveghem actiunile, deci incercati sa nu o dati in bara, comportati-va matur si nu va pripiti cu deciziile.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 22-06-2013, 16:20:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si acum un mic anunt cu cei care au fost acceptai oficiali si au primit acces consiliu, si cei care au fost respinsi, la partea a doua al acestui trial:
Adrian*_* - Acceptat
TheCrow - Respins - La tine am vazut implicare 0 de cand ai primit admin, nici macar o reclamatie pe forum ceva de atunci, nimic, plus ca am vazut ca colegii se plang ca nu te implici si cate plangi mult. Poate data viitoare.
Mr.Dizzy - Acceptat
[RO].Spider.`.>> - Acceptat - Si tu la limita ai fost acceptat, chiar daca nu ai reclamat cv pe forum, ca nu am vazut sa se fi plans cineva de tine si nu ai facut probleme. Vreau sa vad ca te implici, nu scapi - .
Level III - Acceptat
Restul, am vazut ca v-ati implicat, bravo, dar asta nu inseamna ca veti lenevi de acum incolo, tot o sa vreau sa va vad ca va implicati.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 09 June 2013 10:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 19-04-2024, 11:09:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x