User
Pass
2FA
 
 

Ceva ciudat??? partea II -a
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2938
JeLLaL

[Never give up!]



Status: Offline
(since 26-01-2022 14:44)
Joined: 29 Nov 2012
Posts: 8774, Topics: 1365
Location: Iasi City

Reputation: 2952.4
Votes: 480

       
Post Posted: 05-10-2014, 08:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vai fratilor .. ce e aici -??!

o sa ma uit si eu acusi





GFX Zone!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nenead
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-12-2014 23:06)
Joined: 25 Nov 2010
Posts: 1957, Topics: 148
Location: Bucuresti

Reputation: -179.1
Votes: 43

   
Post Posted: 05-10-2014, 18:09:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Valyoyo wrote:
Bai nene, daca in video-ul pus de mine mai sus ala nu e aim, atunci pe regina angliei o cheama Gheorghe.
La video ala ma refer ca are 100% cod....deci el trage continuu jumatate de incarcator, i se duc gloantele ca dq, si deodata sare tinta pe perete (unde sunt cam 60-70% sigur ca poti face dmg prin peretele ala pe snow), si toate cele 4 gloante care le trage se duc intr-un singur punct. Si da, m-am uitat la tine, tu ai sensibilitatea marisoara cam de 6+, pe cand ala nu are sens mare....o are vreo 3-4.


Ramai la decizia ta atunci, eu ti-am dat demo cu mine si iti spun ca e acelasi lucru la viteza aia.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LeSDe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2016 08:07)
Joined: 16 Sep 2014
Posts: 150, Topics: 21
Location: voluntari

Reputation: 91.5
Votes: 2

       
Post Posted: 30-10-2014, 08:29:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2moare mai incarca o data demo pe girllshare te rog .. eu nu pot viziona demo!
nici 1 nici 2 !
din cate am vazut , ce sa comentat.. Cred ca e vorba de norecoil: No recoil este un cfg care iti face arma sa traga intrun singur loc
Ceva de genu : Si cu acest clip puteti sa va dati seama cand cineva are cod.. dupa felul cum trage arma.!

https://youtube.com/watch?v=bdy2vhoBvXU:



cat despre wall exista multe chesti pentru a vedea inamicul prin pereti : Gen (puncte deasupra capului.. care se pot astupa in paint.. Patratele cerculete, E.t.c.
Cum iti dai seama , Foarte simplu Deschizi poza in care sti ca erau jucatori prin preajma si te uiti foarte atent.. o sa se vada unele patratele pe "poza" acolo a fost editat.. (il rog pe bunica sa posteze poza aceea daca o mai are)
Parerea mea !
te rog mai posteaza o data demo-urile dar upload-eaza pe girllshare.! Thinking sunt mai experimentat in codati..( am intalnit fel de fel:)) ) -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Maseluta Digitala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2016 01:11)
Joined: 18 Sep 2014
Posts: 76, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 139.4
Votes: 4

Post Posted: 31-10-2014, 23:08:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din punctul meu de vedere nu este wall, cel putin wall-ul nu cred ca il poti vedea pe o mapa ca snow, mai ales daca are unul "finut" pentru ca oriunde scoti capul imediat sunt playeri iar daca mai tragi prin pereti nu mi se pare ceva neobisnuit pe mapa asta. Tinta eu nu vad ca ii sare, ce mi s-a parut foarte ciudat si ca aduce a no recoil, a fost la o faza cand era la ct spawn si a luat deodata, nu a oprit arma sa traga mai calculat,pur si simplu a tras continu si a luat 3 deodata; eu asa nu am mai vazut, iei 3 deodata ? da, dar opresti arma. Si au mai fost cateva faze de genu asta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by El_Nino, 26 November 2014 17:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 02-07-2024, 13:18:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x