User
Pass
2FA
 
 

Cod sau Invidie las la aprecierea voastra ....:|
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2794
<kid> | The.Game

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2011 11:41)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 412, Topics: 26
Location: New York City

Reputation: 148.6
Votes: 7

Post Posted: 21-08-2011, 12:46:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are aim , asa trage el mai nebun ... , asta e parerea mea nu imi sariti in cap , il cunosc de mult si niciodata nu mi s-a parut ca ar avea cod cum nici acum nu mi se pare:).

E greu ca pustan singur sa reusesti ...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TaNkuLetz

[Keep The Vibe Alive]



Status: Offline
(since 27-11-2014 20:03)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 304, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 299.7
Votes: 7

   
Post Posted: 21-08-2011, 14:45:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sare tinta ca dq in demo lu pepsi.

+1 pt aim



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
okk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 21:07)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1675, Topics: 21
Location: Pantelimon

Reputation: 101.7
Votes: 17

Post Posted: 21-08-2011, 15:21:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raman totusi la parerea ca este clean!Desi in demo-ul lui pepsi sunt unele "miscari" de aim totusi imi mentin parerea si declar sus si tare "ca" Ursu ramane unul dintre playerii/adminii corecti ai acestui sv!Decizia finala sick! Thinking

just mee,just okk


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiCk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2011 20:33)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 396, Topics: 6
Location: rKo.FreaKz.ro

Reputation: 247.3
Votes: 18

Post Posted: 21-08-2011, 16:03:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baaaaai.. nush ce sa zic.. adika stiu.. da parerea mea e.. clar nu are aim.. daca avea aim.. la demo ala a lu` west. .cand trage in primu si ii da hs.. daca observati.. se mai duc 2-3 gloante dupa ala.. cand moare.. si daca era aim.. mai era un player langa el.. si gloantele alea se duceau dupa el.. toata faza e .. ca ursu e si but.. joaca cu sens mare.. si cand vrei sa apesi.. CUM FACE EL .. si sa mai misti si stanga dreapta dupa player.. e greu sa ti tinta fara sa iti fuga.. incercati si voi.. eu joc cu sens 1.7 .. si daca ash juca cu peste 4 ( defapt peste 2.. sunt o problema ).. deja nu mai pot sa tin tinta pe jucator - .. incercati asta.. si o sa intelegeti.. ca sa nu scriu mai multe.. ca sunt spart de oboseala.. imi lesina degetele pe tst.. si oricum se vede in multe faze. .ca trage dupa jucator.. si doar il ciupeste putin in spate.. in lateral.. etc.. si nu sare titna pe el.. se duc gloantele inainte.. in gol.. aimul face ca toate glaotnele trase.. sa atinga un jucator.. daca e in raza lui..dar nu si dupa perete (spate/fata/lateral) .. Scoatem banul wiiiiiiistulee - ??

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ma pierd in vise, pasiune si sperante
Si fac tot ce-mi trece prin cap.. inafara de gloante.
Stiu ca nu-ti trece prin cap, ce-s in stare sa fac,
M-am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
West0505
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2011 20:54)
Joined: 03 Apr 2011
Posts: 269, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 73
Votes: 6

 
Post Posted: 21-08-2011, 16:16:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu scoatem banul ca are IP Dinamic -
Ursule, da un reset si te asteptam pe server. Majoritatea a votat ca nu esti codat, adica 4 contra la 3 cu da.


Imi cer scuze ca m-am repezit asa, dar m-ai speriat cu parkinsonul tau -



TC!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by West0505, 21 August 2011 14:16



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 23-06-2024, 22:10:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x