User
Pass
2FA
 
 

Consiliu Admini !
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 166, 167, 168  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message90057
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 10-10-2016, 19:41:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci sa ne intelegem si sa nu faceti "tam-tam" , nu stiu cum sa ajuns la aceasta discutie .. Probabil cand l-ati vazut pe ricsii ca si-a dat ban si a spus cineva pe u@ de ce s-a banat vam spus ca serverul intampina niste probleme si ati zis ca mergeti pe forum sa vedeti si v-am spus ca nu e pe forum nimic ci ca alt undeva , v-am zis ca un grup pe facebook si ati inceput sa va "enervati" si v-am spus ca doar cei "speciali" da stiu am folosit cuvantul prost dar nu m-am referit ca voi nu sunteti destepti



Imi cer scuze ca s-a adus la aceasta discutie si ca v-am "jignit" si imi asum vina :/

@Valy , crezi ca noi cei cu gradele mari nu putem patii aceleasi chestii? Nu e nicio diferenta intre cei "mici" si cei "mari" .



DISCORD: Sabee#0428




Last edited by Sabecky on 10-10-2016, 19:53:35; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 10-10-2016, 19:48:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Valy7.wav wrote:
Vreau sa inteleg si eu, aici pe serverul asta, admini sunt grupati? ADMINI SPECIALI ( AIA CU GRAD MARE ) si ADMINI DE UMPLUTURA ( AIA CARE TREBUIE MEREU SA AIBA ACTIVITATE, AIA CARE SA AIBE GRIJA DE SERVER, AIA CARE DACA GRESESC DOWN/REMOVE ), eu nu mai inteleg, se fac diferente intre admini? Din ce am vazut pe parcursul unor zile, raspunsul este, DA.

Noi astia, care ne numim ADMINI DE UMPLUTURA, sau mai bine zis PICOLO, nu ne baga nimeni in seama, doar tu, stai pe server, tu fa aia, tu fa aia.

In rest la o propunere, ceva, in consiliu nici macar nu se ia in considerare parerile noaste, aici vorbesc in numele meu.

Chiar doresc sa fiu lamurit pe acest subiect, sincer eu m-am saturat.


MULTUMESC.
-


Iarta-ma ca o spun atat de "crud" , insa eu sunt mai sus decat tine si tot nu ma baga nimeni in seama , si eu tot de umplutura sunt.

Zilele astea am avut nervii solicitiati si e probabil sa fii sarit peste propunerile tale , din cate vezi eu nu mai pot accesa serverul iar forumul pentru mine va muri incet , daca nu se schimba ceva asa ca sper ca restu' sa te lamureasca cu nelamuririle tale.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
zeno97

[Kyuubi ]



Status: Offline
(since 15-01-2018 13:44)
Joined: 07 May 2016
Posts: 474, Topics: 11
Location: Galati

Reputation: 42.9
Votes: 8

     
Post Posted: 10-10-2016, 20:10:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu -)
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 10-10-2016, 21:54:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SENTI#Chris wrote:
Si ganditi-va:pe voi ce v-a facut in mare parte sa ramaneti pe server ? Modul de joc ? Nu cred.. Radio-ul ? Nici asta nu cred... Dar toate astea le mai intalnesti la N servere..
Va zic eu ce e unic la serverul asta: VOI. Si atmosfera faina pe care o creeati. Asta am si urmarit cand m-am apucat de server. Sa formez un 'grup'. Sincer.. Chiar mi-am facut facut *** multi prieteni. Pe mine asta m-a atras. Caterinca pe care o facea Ricsii de Dark. Asta m-a facut sa ma apuc. Nu un shitty admin. NU. Am vrut sa ma simt bine sa rad etc. Si cred ca asta v-a placut si voua in cea mai mare parte la server.


Pentru mine modul si gradul nu semnifica nimic. Nu am nimic cu nimeni Ricsi. Dar se pare ca de la un rahat de neintelegere ,ne mancam intre noi. O lasam de domeniul trecut,iar cele intamplate au fost ca o lectie ? Sau continuam in starea in care am ajuns,ceea ce nu-mi prea place


-Back soon
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 10-10-2016, 22:25:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SENTI#Chris wrote:
SENTI#Chris wrote:
Si ganditi-va:pe voi ce v-a facut in mare parte sa ramaneti pe server ? Modul de joc ? Nu cred.. Radio-ul ? Nici asta nu cred... Dar toate astea le mai intalnesti la N servere..
Va zic eu ce e unic la serverul asta: VOI. Si atmosfera faina pe care o creeati. Asta am si urmarit cand m-am apucat de server. Sa formez un 'grup'. Sincer.. Chiar mi-am facut facut *** multi prieteni. Pe mine asta m-a atras. Caterinca pe care o facea Ricsii de Dark. Asta m-a facut sa ma apuc. Nu un shitty admin. NU. Am vrut sa ma simt bine sa rad etc. Si cred ca asta v-a placut si voua in cea mai mare parte la server.


Pentru mine modul si gradul nu semnifica nimic. Nu am nimic cu nimeni Ricsi. Dar se pare ca de la un rahat de neintelegere ,ne mancam intre noi. O lasam de domeniul trecut,iar cele intamplate au fost ca o lectie ? Sau continuam in starea in care am ajuns,ceea ce nu-mi prea place


Nu stiu de tine , dar eu in seara asta m-am spart de ras cu @Alina Snowite (pe care l-as vedea cu placere iar admin) si unul Mudava parca. Niste persoane de nota cu care poti rade lejer, si cu gust.

Nu stiu Chris , acum e momentul sa trec la somn. Ma mai gandesc maine.


In anii ce au trecut...


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 11-10-2016, 01:19:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ricsii wrote:
@Jon https://forum.wow-freakz.com/Cerere-ADMIN-t438764.html

Asa ceva se inchide fara alte pareri. Nu?


Maxim 6 (si mai multe daca se poate) raspunsuri din partea adminilor apoi se pune verdictu'.

zeno97 wrote:
avea toate sansele sa primeasca accesul ca avea si ore si kills ca activitatea o putea face si pe parcurs dar mna aici aia mai mari decid

Nu dam pe caiet admine Zeno, ori are totu' pus la punct ori nu mai face cerere.
Cum zice si Ricsii, nu exista "Aia mari" / "Bossu" / "Sefu", exista doar o singura entitate care pune echilibru si ordine-n toate si prin care noi actionam, decidem ce e bine si ce e rau, atribuim reguli unde este nevoie, aceasta entitate se poarta precum o mantie, mantia liderului. (si nu oricine e demn s-o poarte)
----------------------------------------------
CappuciNo6996 wrote:
E cineva cu numele lui jon pe server si nu cred ca e el:)

IP-ul respectiv a fost sigilat complet.

Cappucino, fraternizam cu " dusmanu' " ? (ai grija cu cine te imprietenesti, stii despre cine vorbesc)
Sa nu mai aud de la admini ca sunt amenintati cu remove pentru ca doneaza nu stiu cine 10E si primeste down / remove.
Cum am mai zis, imi fac timp si citesc zilnic tot ce se discuta pe server, uneori rad si uit, dar astazi am dat de o "comoara".


Am mai auzit ca se divulga unele fraze din acest Consiliu anumitor persoane, imi fac timp si aflu cine e sifonu' fie el si Detinator, drept pedeapsa dispare din peisaj.
-----------------------------------
Valy7.wav wrote:
Vreau sa inteleg si eu, aici pe serverul asta, admini sunt grupati? ADMINI SPECIALI ( AIA CU GRAD MARE ) si ADMINI DE UMPLUTURA ( AIA CARE TREBUIE MEREU SA AIBA ACTIVITATE, AIA CARE SA AIBE GRIJA DE SERVER, AIA CARE DACA GRESESC DOWN/REMOVE ), eu nu mai inteleg, se fac diferente intre admini? Din ce am vazut pe parcursul unor zile, raspunsul este, DA.

Noi astia, care ne numim ADMINI DE UMPLUTURA, sau mai bine zis PICOLO, nu ne baga nimeni in seama, doar tu, stai pe server, tu fa aia, tu fa aia.

In rest la o propunere, ceva, in consiliu nici macar nu se ia in considerare parerile noaste, aici vorbesc in numele meu.

Chiar doresc sa fiu lamurit pe acest subiect, sincer eu m-am saturat.


MULTUMESC.
-


Ceea ce tu numesti "admini speciali", au fost candva "admini de umplutura" si la timpu' lor au stat pe server zi si noapte uneori, au activat zeci / sute de ore, au prins codati care mai decare, au sarit in ajutoru' serverului cand ii era mai greu, cativa cu haru' de socializare au stiut cum sa ne tina uniti in vreme de "razboi".

Ceea ce tu numesti "special" ascunde defapt un devotament imens fata de server si de asa-zisu' admin cum rar intalnesti pe un server de Counter-Strike.
Cand se vor delibera deciziile colective de care s-a tot pomenit recent vor afla toti si voi tine cont de toate, dar unele decizii pot fi luate doar de cei "speciali".


Si tu la randu' tau prin munca asidua si devotament poti ajunge poate si mai "special" decat predecesori tai, asta depinde doar de tine.
In meseria asta nu conteaza cine esti, conteaza doar ce lasi in urma pentru succesori tai, doar asa ei vor fi capabili sa invete si sa evolueze mai departe.
--------------------------------------------
Alii_naa wrote:
În legătură cu ”adminii speciali” sunt și eu curioasă. Având același grad pe server cu Sabecky, cu ce e el mai special decât mine, de e pus în ”consiliul adminilor speciali”?

Aș înțelege să fie un consiliu/grup la care să participe doar deținătorii unde să-și rezolve divergențele, însă Sabecky nu este deținător și am fost informată că este un grup pentru admini speciali.


Un simplu Grup de Facebook infiintat in vara anului 2015 de catre SENTI#Chris, nu are legatura cu Serveru' sau cu Forumu'.
Cine doreste sa-l viziteze il contacteaza pe Chris / Ricsii / Dark ...etc. si cine mai e in grup.

________________

Ehhh, cel putin cineva s-a distrat, ma bucur ^^

Regula adminului echivalent se inchide pentru linia Furien -> Deathrun. [ Adminii de pe Furien pot admina si pe Deathrun]
Va mai ramane deschisa doar linia Deathrun -> Furien pana pe 25.10.2016. [Admini de pe Deathrun pot admina si pe Furien]

Voi alege in functie de activitate de pe GameTracker.

@xanariadcu suggestion.

The Road Continues...


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 11-10-2016, 06:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alii_naa wrote:
În legătură cu ”adminii speciali” sunt și eu curioasă. Având același grad pe server cu Sabecky, cu ce e el mai special decât mine, de e pus în ”consiliul adminilor speciali”?

Aș înțelege să fie un consiliu/grup la care să participe doar deținătorii unde să-și rezolve divergențele, însă Sabecky nu este deținător și am fost informată că este un grup pentru admini speciali.


NIMENI NU E SPECIAL !!! Sa va intre bine la cap,ca NU ma mai repet. Acel "grup de admini speciali" este un grup de pe Facebook,pe care l-am creeat eu in vara lui 2015. Foarte dar chiar FOARTE RAR discutam ceva legat de forum/server. Restul materialului discutat acolo,face parte din categoria CATERINCA,care uneori intrece masura. Cand am creeat grupul eu eram Administrator,Ricsii cu Dark S-Mod/God cred,iar Jon H-E-L-P-E-R. Iar aceasta diferenta de grad NU ne-a oprit din a fi prieteni !. Grupul intitulat "La Familia" a crescut odata cu noi.
Pe Sabecky l-am luat sub aripa mea,d-asta este im grup. In el am vazut,cum eram eu cu Ricsii si cu Dark la inceput,nu am cuvinte sa descriu...
Ma mai repet 1 data. Terminati cu invidia asta dintre voi atat pe server cat si pe forum
Daca tineti mortis sa vedeti cu ce sa mananca grupul acela,imi lasati PM,si vedem daca "ii rezistati" lui Pepe si Pitbull-ulului. Si daca va place caterinca pe care o fac/facem,puteti ramane in grup
Pentru curiozitatea voastra,membrii grupului sunt:
Chris,Dark,Ricsi,Caty,Jon,Shika,Sabe,Mia Khalifa(da,actrita,chiar ea - ) , si nu cel din urma,Vladimir Putin(avem pile - - )


-Back soon


Last edited by SENTI#Chris on 11-10-2016, 08:39:45; edited 1 time in total
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 11-10-2016, 08:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta da pictor adevarat - - - -
https://m.youtube.com/watch?v=MIB7Izh2uZc

Edit : Mocanu nu mai este in grup de cand e la puscarie. -



DISCORD: Sabee#0428




Last edited by Sabecky on 11-10-2016, 09:34:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xanariadcu

[Hokage]



Status: Offline
(since 24-07-2021 21:56)
Joined: 14 Feb 2015
Posts: 1143, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 592.7
Votes: 25

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-10-2016, 08:52:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SENTI#Chris wrote:

Pentru curiozitatea voastra,membrii grupului sunt:
Chris,Dark,Ricsi,Caty,Jon,Shika,Sabe,Mia Khalifa(da,actrita,chiar ea - ) , si nu cel din urma,Vladimir Putin(avem pile - - )

Ai uitat de Dani Mocanu
E doar un amarat de grup pe facebook calmati-va odata.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 11-10-2016, 10:10:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Valy7.wav wrote:
Vreau sa inteleg si eu, aici pe serverul asta, admini sunt grupati? ADMINI SPECIALI ( AIA CU GRAD MARE ) si ADMINI DE UMPLUTURA ( AIA CARE TREBUIE MEREU SA AIBA ACTIVITATE, AIA CARE SA AIBE GRIJA DE SERVER, AIA CARE DACA GRESESC DOWN/REMOVE ), eu nu mai inteleg, se fac diferente intre admini? Din ce am vazut pe parcursul unor zile, raspunsul este, DA

Crezi ca noi nu avem responsabilitati ? Inafara de activitatea,pe care o facem toti,noi avem de rezolvat buguri scurtaturi. Nu mai zic de treburile lui Jon..
Dintre toti,eu cred ca sunt singurul care a luat remove de vreo 2-3 oro. Dar asta nu m-a impiedicat sa muncesc si sa ajung unde sunt..


-Back soon


Last edited by SENTI#Chris on 11-10-2016, 10:13:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 11-10-2016, 10:13:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nice spam pepe !!!


DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 11-10-2016, 10:15:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shhht. Nimeni n-a vazut

-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 11-10-2016, 10:17:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SENTI#Chris wrote:
Valy7.wav wrote:
Vreau sa inteleg si eu, aici pe serverul asta, admini sunt grupati? ADMINI SPECIALI ( AIA CU GRAD MARE ) si ADMINI DE UMPLUTURA ( AIA CARE TREBUIE MEREU SA AIBA ACTIVITATE, AIA CARE SA AIBE GRIJA DE SERVER, AIA CARE DACA GRESESC DOWN/REMOVE ), eu nu mai inteleg, se fac diferente intre admini? Din ce am vazut pe parcursul unor zile, raspunsul este, DA

Crezi ca noi nu avem responsabilitati ? Inafara de activitatea,pe care o facem toti,noi avem de rezolvat buguri scurtaturi. Nu mai zic de treburile lui Jon..
Dintre toti,eu cred ca sunt singurul care a luat remove de vreo 2-3 oro. Dar asta nu m-a impiedicat sa muncesc si sa ajung unde sunt..


Am luat si eu remove cred ca de 2 ori.

Si am muncit nu mult , foarte mult. Stiu ca stateam peste 3 4 ore pe server sa fac activitate. Plus banam si intretineam serverul , nu am luat nici un grad pe ochi frumosi.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ksm

[Amphisbaena]



Status: Offline
(since 28-02-2019 08:10)
Joined: 08 Aug 2015
Posts: 572, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 104.7
Votes: 43

Post Posted: 11-10-2016, 13:59:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce-i atata galagie aici ? :\




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 11-10-2016, 16:17:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ksm wrote:
Ce-i atata galagie aici ? :\

Ce. Nu-ti place atmosfera pe care o facem ?


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 166, 167, 168  Next    


The time now is 20-04-2024, 05:11:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x