User
Pass
2FA
 
 

Consiliu Admini !
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message15459
adelin89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2023 10:16)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 398, Topics: 41
Location: Satu Mare

Reputation: 130.1
Votes: 5

   
Post Posted: 06-11-2016, 18:53:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E nasol cu armele gold la playeri normali.. .bagati-mi barlogu inapoi -((((((((( serios nu e asa ok toti sa avem gold..

mDr si punct.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 06-11-2016, 19:28:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce va plangeti unii . Dupa mine acum este echilibrul PERFECT , inafara de faptul ca armele gold omoara furien din one shot daca da cap , dar asta nu mai conteaza.

Probabil nu stiti cum sa jucati furien de muriti asa de mult si repede , pai va invat eu -

Tot ce o sa spun jos , asa joc eu -

1) atacati mereu pe la spate

2) Daca ii ataci pe la fata dai A/D/S sa te feresti si cand ajungi la el click 2 cu knife x3 damge [ATENTIE ! Daca te nimereste fa un mare spam de HP , dar ai grija la spam !]

3) Tineti grenada pe IMPACT si dati fix sub picioarele la CT ca sa ii lasati LOW HP , iar dupa mergeti repede si ii dati cutit pentru al omora .

4) Puneti freez-ul pe HOMING/MOTION SENSOR/IMPACT , cand inghetati un CT incercati sa il atacati fara sa va vada.

5) Incearca sa le dai mereu cu knife-ul in cap daca vreti sa moara din prima --> Knife x3 dmg

6) Daca vreti sa omorati adversarul foarte usor stati lipit de perete apasand E si cand vine sub/pe langa voi atacati-l .

7) Atacati-l cand incarca , aveti mari sanse de al omora !

TRICK : Cand sunteti in baza CT puneti HE-ul pe MOTION SENSOR si aruncati in baza , iar cand CT va lua life va murii [ Daca vreti mai multe HE-uri le luati din cutiile cand omorati CT ]

SPECIAL : Sau faceti modul JonSnow , cand sunteti furien ia o arma si omoara toti CT fara cutit si he


Daca vreti sa stiti si despre CT spuneti -

P.s --> Faza cu trick-ul am pus-o la caterinca (toxic joke) , nu voi juca murdar niciodata



DISCORD: Sabee#0428




Last edited by Sabecky on 06-11-2016, 20:03:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amqQadisorR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2017 08:20)
Joined: 24 Aug 2016
Posts: 71, Topics: 6
Location: Sibiu

Reputation: 35.4
Votes: 1

Post Posted: 06-11-2016, 19:54:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fara suparare sabecky dar e o " prostie " cum joci tu daca voi fi sanctionat pentru ce spun aici asta e.. ce faci tu cu he-ul in baza e o prostie asta e o chestie foarte enervanta faci un kill dar totusi nu ti se pune la rank.. si noul upda-te pe mine ce-l putin ma deranjeaza cu toate ca am vip nu-mi place sa ma spawnez de 10000 de ori si nu-i nici-un echilibru ca playerii au un avantaj mai mare ca vipuri-le ca eu trag un incarcator si ei 3 gloante .. eu as prefera vechiul mod de furien ... cu mici schimbari ( scoaterea waterugunn , si ultimata ce blocheaza) ! Asta e doar parerea mea , nu o lu-a cu suparare !

Respecta , si vei fi respectat ! amqQ

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 06-11-2016, 19:58:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acel trick am pus la caterinca , nu l-am facut niciodata dar am vazut la foarte multi playeri cum pun he-uri & freeze si nu mi se pare corect..

@JonSnow ce zici de regula care interzice he-uri & freeze cu motion sensor in bazele CT/T?



DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amqQadisorR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2017 08:20)
Joined: 24 Aug 2016
Posts: 71, Topics: 6
Location: Sibiu

Reputation: 35.4
Votes: 1

Post Posted: 06-11-2016, 20:00:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu singura chestie pe care mi-o doresc e sa fie servarul ca inainte fara toate tampeniile alea de arme gold , daca e necesar joc ca un player obijnuit dar fara acele arme serios mie mi se pare ca au mai mult avantaj ca viipuri-le .. sincer daca o sa fie srv asa in continuuare eu ma voi lasa !

Respecta , si vei fi respectat ! amqQ

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dagur

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2017 18:08)
Joined: 26 Oct 2016
Posts: 27, Topics: 6
Location: Covasna

Reputation: 31.9
Votes: 1

   
Post Posted: 06-11-2016, 20:14:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall
La vip daca face txt am voie sai dau slay ????


Uni creaza, alti copiaza
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 06-11-2016, 20:15:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adelin89 wrote:
E nasol cu armele gold la playeri normali.. .bagati-mi barlogu inapoi -((((((((( serios nu e asa ok toti sa avem gold..


Stai linistit ca schimb valoarea [DMG] pentru VIP's Weapons + ca bag un sistem nou cu mici avantaje pentru VIP :

La spawn 200 HP | 200 AP
Imun la FlashBang's (nu mai trebuie sa cumperi mereu No Flash din Shop, asta e permanent)
La fiecare Head-Shot primesti magazia de gloante FULL
Bonus HP per Kill 15 kill normal - 25 Head-Shot
Money reward per kill - 3000$
600 Speed CT / T
Va arata pe HUD damage-ul in timp real produs victimei si cel primit din partea victimei

Etc...


Vechiul plugin de arme era bugat la greu, nu aveam sursa sa-l repar / modific, nici asta nu e mana cereasca dar cel putin il pot manevra cum vreau eu.

Golden Weapons le voi lasa pe credite undeva intre 50/60 - 100/120 credits, le fixez damage incat sa produca dauna putin mai mare decat armele normale.
Calmati-va, nu or sa mai fie la fel de "smechere" pe tema damage ca cele din meniul Vip's.

------------------

Code:
Probabil nu stiti cum sa jucati furien de muriti asa de mult si repede , pai va invat eu


Fiecare joaca cum poate, nu vad un motiv anume pentru care sa le arunci astfel de vorbe.

Code:
SPECIAL : Sau faceti modul JonSnow , cand sunteti furien ia o arma si omoara toti CT fara cutit si he


E o comanda personalizata prin care pot reinvia si achizitiona o arma random, nimic mai mult.
------------------

Code:
@JonSnow ce zici de regula care interzice he-uri & freeze cu motion sensor in bazele CT/T?


Limitez toate modulele pe x1 la folosire, plus modificare damage-ului.

Dagur wrote:
Sall
La vip daca face txt am voie sai dau slay ????


Daca nu e Admin si este CT, da, ii poti da slay.

Daca are Admin si este CT ii vorbesti prin U@ si-l sfatuiesti frumos sa coboare.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"



Last edited by JonSnow on 06-11-2016, 20:42:01; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adelin89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2023 10:16)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 398, Topics: 41
Location: Satu Mare

Reputation: 130.1
Votes: 5

   
Post Posted: 06-11-2016, 20:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JonSnow wrote:
adelin89 wrote:
E nasol cu armele gold la playeri normali.. .bagati-mi barlogu inapoi -((((((((( serios nu e asa ok toti sa avem gold..


Stai linistit ca schimb valoarea [DMG] pentru VIP's Weapons + ca bag un sistem nou cu mici avantaje pentru VIP :

La spawn 200 HP | 200 AP
Imun la FlashBang's (nu mai trebuie sa cumperi mereu No Flash din Shop, asta e permanent)
La fiecare Head-Shot primesti magazia de gloante FULL
Bonus HP per Kill 15 kill normal - 25 Head-Shot
Money reward per kill - 3000$
600 Speed CT / T
Va arata pe HUD damage-ul in timp real produs victimei si cel primit din partea victimei

Etc...


Vechiul plugin de arme era bugat la greu, nu aveam sursa sa-l repar / modific, nici asta nu e mana cereasca dar cel putin il pot manevra cum vreau eu.

Golden Weapons le voi lasa pe credite undeva intre 50/60 - 100/120 credits, le fixez damage incat sa produca dauna putin mai mare decat armele normale.
Calmati-va, nu or sa mai fie la fel de "smechere" pe tema damage ca cele din meniul Vip's.

------------------

Code:
Probabil nu stiti cum sa jucati furien de muriti asa de mult si repede , pai va invat eu


Fiecare joaca cum poate, nu vad un motiv anume pentru care sa le arunci astfel de vorbe.

Code:
SPECIAL : Sau faceti modul JonSnow , cand sunteti furien ia o arma si omoara toti CT fara cutit si he


E o comanda personalizata prin care pot reinvia si achizitiona o arma random, nimic mai mult.
------------------

Code:
@JonSnow ce zici de regula care interzice he-uri & freeze cu motion sensor in bazele CT/T?


Limitez toate modulele pe x1 la folosire, plus modificare damage-ului.

Dagur wrote:
Sall
La vip daca face txt am voie sai dau slay ????


Daca nu e Admin si este CT, da, ii poti da slay.

Daca are Admin si este CT ii vorbesti prin U@ si-l sfatuiesti frumos sa coboare.


da pune barlogu inapoi, nu doar de mine e indragit , pot baga mana in foc.. oricum m249 tot are bugu cu incarcarea, nu incarca.


mDr si punct.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 06-11-2016, 20:23:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adelin89 wrote:
da pune barlogu inapoi, nu doar de mine e indragit , pot baga mana in foc.. oricum m249 tot are bugu cu incarcarea, nu incarca.

O sa-l introduc langa armele Golden cand am timp de modificari majore + acces Vip-ului la armele Golden.

Bug-ul cu M249 e inca nerezolvat (n-am spus ca l-am rezolvat), trebuie sa opresc intr-o noapte toate plugin's si sa le activez din nou unu cate unu.
Doar asa pot detecta sursa problemei.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adelin89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2023 10:16)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 398, Topics: 41
Location: Satu Mare

Reputation: 130.1
Votes: 5

   
Post Posted: 06-11-2016, 20:25:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ioi... ce nasol suna.. si multumesc Jon -

mDr si punct.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dagur

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-01-2017 18:08)
Joined: 26 Oct 2016
Posts: 27, Topics: 6
Location: Covasna

Reputation: 31.9
Votes: 1

   
Post Posted: 06-11-2016, 21:26:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e fain acuma vip are pre mare damage la knife nu e corect
Damage foarte mare


Uni creaza, alti copiaza
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 06-11-2016, 21:34:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe niciun server de furien nu veti vedea echilibrul PERFECT , Jon incearca cat de cat sa-l faca mai echlibrat . E normal ca vipu sa aiba niste avantaje ( ca na doar s-a donat bani reali ) , din spusele lui Jon mai sus , dupa mine va fii un echilibru foarte bine gandit.

Sa vedem ce va iesii .



DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amqQadisorR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2017 08:20)
Joined: 24 Aug 2016
Posts: 71, Topics: 6
Location: Sibiu

Reputation: 35.4
Votes: 1

Post Posted: 06-11-2016, 21:37:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vipul intradevar are dmg mare la toate nu doar la knife .. Si viteza de la ct ii si la furien..si nu are gravitatie

Respecta , si vei fi respectat ! amqQ

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 06-11-2016, 21:37:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dagur wrote:
nu e fain acuma vip are pre mare damage la knife nu e corect
Damage foarte mare

Ce parte din "Luuucreezz la plugine" e greu de inteles, testez procentajele de damage / speed / gravity sa pot echilibra game-playu'.

Si nu mai campa in baza inamicului sa faci kills ca iei warn cat de curand.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adelin89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2023 10:16)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 398, Topics: 41
Location: Satu Mare

Reputation: 130.1
Votes: 5

   
Post Posted: 06-11-2016, 21:43:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AM o problema la toate cs urile insalate, descarcate... intru in cs, pe server .. scriu o comanda in y /top15 /Rankstats.. tot ce se suprapune peste joc.. /rank nu, deoarece el scrie in chat direct, dar who e tabel suprapus.. ei na, cand accesez vreo comanda de asta mi se blocheaza cs de tot, trebuei sa dau ctrl alt del sau ctrl shift esc pt task manager.
am vorbit cu Jon mi-a spus sa sterg valve din Regedit. am sters. a mers noaptea aia, am intrat in cs, iar.. am sters iar acel Valve.. tot nu a mers.. dar Valve tot apare mereu acolo... si nu stiu cine e admin, si e enervat ca nu cumva sa aplic vreo comanda pe un admin... ma poate sfatui careva ce sa fac in privinta asta, inafara de schimba windowsul, arunca pc pe geam, etc. -


mDr si punct.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next    


The time now is 22-09-2024, 03:04:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x