User
Pass
2FA
 
 

Consiliu Owneri !
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4550
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 10-10-2016, 19:30:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce ati modificat si hartile gen artic/bv2/helvis . Eventual scoti o usa, scoti un zid d-ala care trebuie spart cu pistolul, si-asa ca-s usoare, de mai bagi si blocks...

De acum vreau sa va vad ca lucrati in echipa, unul vine cu propunerea aici in consiliul asta si o dezbatem toti pro/contra, asa trebuie sa lucrat, nu fiecare de capul lui

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 10-10-2016, 19:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BoGdanCoFcd wrote:
De ce ati modificat si hartile gen artic/bv2/helvis . Eventual scoti o usa, scoti un zid d-ala care trebuie spart cu pistolul, si-asa ca-s usoare, de mai bagi si blocks...

De acum vreau sa va vad ca lucrati in echipa, unul vine cu propunerea aici in consiliul asta si o dezbatem toti pro/contra, asa trebuie sa lucrat, nu fiecare de capul lui


Nu noi decidem , Jon decide.

Nici Caty nici eu nici tu nimeni ,el decide el tine in balanta completa ambele servere. De asta mi-am si dat banned singur , daca tot e atat de perfect de ce sa o stric eu?


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 10-10-2016, 19:43:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El a lucrat o lunga perioada singur, si-a facut-o fff bine.

Acum cand ati venit voi e si normal.. el a lucrat individual pe 2, iar acum ar trebui sa va arate cel putin 70% din cunostintele lui ca se le aplicati COLECTIV

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 10-10-2016, 19:53:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BoGdanCoFcd wrote:
El a lucrat o lunga perioada singur, si-a facut-o fff bine.

Acum cand ati venit voi e si normal.. el a lucrat individual pe 2, iar acum ar trebui sa va arate cel putin 70% din cunostintele lui ca se le aplicati COLECTIV


Colectiv? Nu prea cred ca se poate aici.

In fine , doresc un acces de helper pe ambele servere VIP daca vreti daca nu si asa e bine. Daca nici helper si asa e bine , imi ajunge. Modul aici daca vreti mi-l lasati , daca nu asta e.

Am vrut sa ma implic dar nu am fost lasat , am fost indepartat. Nimeni nu ma intelege , toti sar la mine de parca as fi stricat serverul. Imi pare rau dar nici material de batjocura nu sunt.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 10-10-2016, 19:56:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prea faci pe nevinovatu'

-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 10-10-2016, 20:09:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SENTI#Chris wrote:
Prea faci pe nevinovatu'


Daca nu-mi zici care-i problema n-o sa stau sa rezolv ghicitori.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 10-10-2016, 20:16:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tie nu iti convine ce decidem marea parte. Faci tam tam pe grup. Si aici esti ala "nevinovat". Tu nu ai gresit cu nimic,dupa tine. "Cand 1 iti zice cv nu il crezi. Cand 2 iti zic acelasi lucru nu ii crezi. Dar cand TOTI iti zic ceva,inseamna ca e ca ei"

-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 11-10-2016, 02:50:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BoGdanCoFcd wrote:
De ce ati modificat si hartile gen artic/bv2/helvis . Eventual scoti o usa, scoti un zid d-ala care trebuie spart cu pistolul, si-asa ca-s usoare, de mai bagi si blocks...

Nu am auzit pe nimeni plangandu-se de-o piedica data din drum.
Am facut unele mape "imense" pentru speed run si ca sa fie mai fascinant pentru ca avem recordere, am eliminat piedicile.
--------------------------
Code:
De acum vreau sa va vad ca lucrati in echipa, unul vine cu propunerea aici in consiliul asta si o dezbatem toti pro/contra, asa trebuie sa lucrat, nu fiecare de capul lui.

Da-i click aici si arata-mi din toata harababura asta decizia si faptele curente, de care imi este rusine si acum ca nu am reusit sa realizez nimic din ce mi-am propus acolo si am decis sa-l dau uitarii pentru ca nu am putut sa rezolv nimic cu acele .sma-uri pur si simplu nu coincid sunt schimbate anumite linii...anyway, tot ce mai doresc de la mine e sa las aceste server [ DR & FR ] pe mana lor, dar nu inainte de a ma asigura ca sunt pregatiti de aceasta povara.
--------------------
Am incercat cu Shika sa-l facem oldstyle fara respawn, life-menu, duel... e mort nu mai renteaza acel stil daca nu ai resursele necesare timpurilor noastre sau un scripter ET sa-ti faca tot ce visezi noaptea.

____________

Acesta va fi ultimul post & roman privind "cearta" recenta ( cine are chef s-o continue e bine-venit si-l poftesc s-o si ucida ).
-----------------------------
Caty, stiu ce ai vrut sa-mi spui, stiu ce gandeai in acel moment, si mai presus de toate stiam in sinea mea ce trebuia sa raspund cu adevarat, insa am ales drumu' mai greu... am decis sa-mi asum acea decizie, sa ridic tonu' si sa-i dau timp suficient sa se "dezvolte" pentru a vedea cu proprii mei ochi ce se poate intampla, darrr interventia a fost inevitabila, cum prevazusem de altfel, totusi ma bucur ca unii ati ales sa va impotriviti, denota o gandire independenta si ma bucura acest lucru.
Nu mai conteaza, am inteles, DR-ul e serverul inimii, tot ce e strain de acest loc nu e bine-venit pana nu e investigat in amanunt, singura cale pe care se va mai primi grad o sa fie cererea.


Ehhh, era sa uit de donatie, aici sunt doua optiuni, acceptare & ignoranta, de noi depinde daca ii suportam sau nu.
------------------------

Si inca un lucru important ar fi ca am reusit sa impartasesc o buna parte din cunostintele mele cat si gandirea cu Dark si Chris, sper din tot sufletu' sa evoluati cat mai mult si sa deveniti si mai buni decat am fost eu, iar la randu' vostru sa transmiteti mai departe tot ce invatati ^^

----------

Bogdan, ai grija cu cine cooperezi in categoria Detinator, imi fac timp maine dupa ce termin serviciul si iti scot o mana de logos interesante de pe partea tehnica cat si cea sociala.


----------------

Ricsii, cine renunta pierde tot, ai muncit pentru ce ai acum, cum ti-am zis il meriti, depune si un ultim efort si dovedeste tuturor ca poti mai mult decat crezi. Ai fost intr-un test continuu decand ai primit modu' chiar si inainte sa-l primesti, am tot analizat "setea" de a-l primi, cum am zis anterior intr-un post, esti ales de cineva care a "indurat" aceasta povara nu decizi tu cand esti pregatit, o sa te gandesti probabil ca cei care platesc sunt egali cu tine, total gresit, sunt doar niste simpli admini necopti care nu stiu decat sa inchida un topic si sa posteze doua randuri, nu sunt in stare sa analizeze o problema sau sa aiba grija de "familie" recte staff.
Ai timp, foloseste-l si evolueaza nu te mai inchide in tine si devino un Moderator complet din toate punctele de vedere.
Ai nevoie de o motivatie, iti pot fi eu rival daca asta te face sa evoluezi.


-----------------------

Shika, nu te-am mai vazut demult, dattebayoo ^^, sper doar sa citesti ce am sa-ti spun.
Daca am gresit cu ceva pana acum, imi pare rau..am incercat, am incercat din toate puterile psihice si fizice sa mentin o farama de echilibru in tot ce ai construit tu, Bogdan si ceilalti admini care si-au mancat zilele din pura placere pentru acest server.
Sper in cele din urma sa nu fie totu' in zadar...


_____________________
The Road Continues...


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 13-10-2016, 22:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun , Snowite helper.

Contra sau Pro?


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 14-10-2016, 18:47:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra^

*Edit:Conventia a fost ca are dreptul sa joace pe server,fara sa aiba acces mai mare de VIP.

Sa vedem ce decid si restu`.


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xanariadcu

[Hokage]



Status: Offline
(since 24-07-2021 21:56)
Joined: 14 Feb 2015
Posts: 1143, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 592.7
Votes: 25

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-10-2016, 19:48:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer dupa comportament nu prea il vad ca avand din nou admin.A vrut odata sa se ia la harta cu unu da eram cativa admini pe server.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 14-10-2016, 20:54:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca asa era , insa cel putin cu mine de fata se comporta ok.

Si nu am auzit de probleme pe seama lui , acum decidem impreuna , insa ce o sa decidem sa o decidem impreuna.


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 15-10-2016, 01:24:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JonSnow wrote:
Ricsii wrote:
M-am tot gandit azi la un lucru.

Ce ar fi sa-i acordam lui Snowite o a doua sansa? ...

Am uitat de problemele vechi , nu bagati in seama postul asta.


Nu, admin nu mai pupa.
Am indurat prostia lui odata si l-am scos din banned si cu VIP pe Furien.

-------------------------------

A primit VIP si pe Deathrun pentru ca ti-am inteles micul ideal, dar pe mine nu ma convinge asa usor dupa tot ce scos pe gura aia sparta si proasta, plus ca nici nu am fost amestecat atunci in "cearta" lor, dar de, trebuie sa gasesti mereu un tap ispasitor ca sa-ti descarci nervii.
Nu am luat-o personal si nu imi pasa nici acum, dar asa am avut prileju' de a vedea ce zace in mintea aia creata.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SENTI#Chris

[▲]



Status: Offline
(since 12-12-2021 16:11)
Joined: 25 May 2015
Posts: 3735, Topics: 257
Location: Romania

Reputation: 228
Votes: 284

 
Post Posted: 17-10-2016, 14:40:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m-am gandit la un concurs pentru top3 playeri pe srv
#1-helper +10k puncte
#2-vip 2luni +5k puncte
#3vip 1 luna +2.5k puncte


-Back soon
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 17-10-2016, 19:06:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Observ ca mai nou adminii si-au luat-o in cap si dau Pro asa de frumusete.

Pai stai asa frate ca au dat Pro la unii care nici macar contra nu meritau.

Ce spuneti , incepem sa aplicam warn next pentru asa ceva?


In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 29-04-2024, 03:04:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x