User
Pass
2FA
 
 

Contestatii warn-uri
Go to page     
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old announcements
Author Message98344
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 02-10-2008, 18:26:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am refacut topicul, era vechi ala.

Topicul asta o sa fie deschis in fiecare luna in primele 5 zile ale lunii.

Userii care cred ca sunt pasibili de scoaterea warnurilor sa posteze aici si sa mentioneze CAND (data/ora), UNDE(postul/topicul) si DE CE au luat warn-urile.

Nu puteti sa cereti scoaterea warn-urilor mai noi de 30 de zile.

E foarte important sa nu veniti cu cereri de genul "scoate-mi te rog warnul nu stiu ce e cu el" sau chestii de genul. Daca vreti sa vi se scoata raspundeti la intrebarile CAND, UNDE si DE CE, orice alt post va fi ignorat. Puteti gasi toate warnurile primite la pagina dumneavoastra cu voturi de reputatie

Raspunsurile le veti primi in ziua de 5 sau 6 a lunii

LE: Ziceti si cate warn-uri aveti in momentul in care postati, chiar daca in momentul de fata se vede clar sub nume cate aveti... pentru referinte viitoare


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook


Last edited by Shocker on 06-01-2010, 12:42:50; edited 5 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *0ranGe ! extrem, 05 November 2011 15:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Old announcements  
Go to page     


The time now is 27-04-2024, 01:48:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x