User
Pass
2FA
 
 

Cross-faction battlegrounds?
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts

Cross-faction battlegrounds?
Yes
61%
 61%  [ 511 ]
No
38%
 38%  [ 318 ]
Total Votes : 829

Author Message55195
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 27-06-2014, 01:06:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wingz wrote:
Un bun exemplu care sa-mi sustina afirmatia ca este o ideea absurda cross pvp: guilda watchers care s-a mutat la horde. Toti ii scuipa, toti ii injura, toti...


cu siguranta o fi din simplul fapt ca s-au transferat de la A la horde -)
nici nu are rost sa ma complic in argumente cand vii cu astfel de exemple...
exista alb si negru? gri nu exista?

deschide putin ochii si incearca sa vezi si mai incolo de un simplu conflict A vs H , incearca sa vezi si beneficiile ...pune-le in balanta sa vezi care castiga?

contra: - din totdeauna a fost H vs A
pro: - timp mai putin in que
- echilibru in bg-uri (nu mai poti zice ca A domina la domeniu PVP sau invers)
- more fun (poti sa iti omori un coleg de guilda sau prieten de la aceeasi factiune)
- ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necromantres

[Always in love]



Status: Offline
(since 22-01-2017 12:55)
Joined: 01 Aug 2013
Posts: 64, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 26.7
Votes: 7

 
Post Posted: 27-06-2014, 01:13:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Shocker a spus ca SKINS vor fi folosite pentru a pastra FEEELINGUL de horde vs ally.Ce inseamna asta?


Legat de asta ca toti ziceti de ea, sa va dau un exemplu urat"

E ca si cum ai fute-o pe maicata in corpul prietenei tale. Care e problema? doar arata ca prietena ta nu?




Samantar amarat si onest.Uneori comerciant de dude sau speculant de iluzii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Watcher

[W]



Status: Offline
(since 20-02-2021 21:05)
Joined: 26 Feb 2013
Posts: 153, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 28.6
Votes: 50

Post Posted: 27-06-2014, 01:26:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wingz wrote:
Un bun exemplu care sa-mi sustina afirmatia ca este o ideea absurda cross pvp: guilda watchers care s-a mutat la horde. Toti ii scuipa, toti ii injura, toti...

Daca o guilda nu reuseste sa se integreze in factiunea opusa, cam cum ar fi, dupa deductia voastra, ca toti ally sa fie amestecati cu horde?b

Si un ultim argument, cu care imi consolidez afirmatia: Exista bine si rau, alb si negru, lumina si intuneric! Trebuie sa existe Alliance si HORDE!


Va place sa imi activati casuta aiurea, ce legatura are exemplu tau cu subiectul dat?

Nu are nici o relevanta una cu alta deviati de la subiect daca e sa se faca sa putem da join maxim 10 in loc de 5 (raid) in bg (premade), nu cred ca sta nimeni sa stranga 2 grupe de premade si sa se bata intre ei.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 27-06-2014, 01:35:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
Too many useless flaming posts again as always Rolling Eyes. Still waiting for more votes and valid arguments...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MessageInBlood

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-06-2014 02:22)
Joined: 16 Jun 2014
Posts: 5, Topics: 1
Location: United States

Reputation: 32.2
Votes: 1

Post Posted: 27-06-2014, 02:12:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

squat87 wrote:
WTF??....PVP is Alliance vs Horde!!.....I change server if this rule change


Same.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
biljanski

[Centurion]



Status: Offline
(since 23-11-2022 03:29)
Joined: 20 Jan 2012
Posts: 69, Topics: 32
Location: India

Reputation: 200
Votes: 8

 
Post Posted: 27-06-2014, 06:39:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

well even i'd say no bcoz for Pve n rdf it's ok but for PvP strict NO!! , well u can try cross-faction bg for a week/month n chek out their response but it jst doesn't goes well acc to me - instead i'd suggest u'll to find ways of increasing server population -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lifefrostwing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2014 18:59)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 28.9
Votes: 3

Post Posted: 27-06-2014, 09:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LOL wall of text 23 de pagini tragem linie si scoatem ideile principale
Am scos din 23 de pagini ce mi sa parut mie sa fie important si fara FLAME cam astea ar fi probleme/idei din topicul asta
14 probleme/idei sau cum vr voi sa le spuneti

1.Horde players trec axe prin mn daca stiu ca ajunge la tn ,nu vor in ruptul capului BG cu aia de la Ally
2.There will be some illusion buffs (wowhead link) so you can differentiate players from one team or another easily -Majoritatea nu este de acord cu asta ---Nu cred cã ar fi plãcut pentru cineva ca draeneea lui, sã devina Fulga. sau vedem night elf si iti da stun cu aia de tauren, de exemplu. Zohl

3.Guilda Watchers care s-a mutat la horde. Toti ii scuipa, toti ii injura, toti...
Daca o guilda nu reuseste sa se integreze in factiunea opusa, cam cum ar fi, dupa deductia voastra, ca toti ally sa fie amestecati cu horde?
"Asta pt ca sunt slabi deia se ia lumea de ei ii injura si rad de ei .....la fel o sa fie si cu Slabanogi de la ALLY"
"Ma rog aceiasi chestie si cu ALLY/Horde nu o sa se integreze"

4.Overdozze CRY ME A RIVER
Rareori vezi Kirils sau Gurthalaks ca isi pun fundul la bataie si isi sacrifica scorul sa va aduca voua un win,------"Playeri ca aia nu pierd timpul cu noobi ca tn sa va care pe voi iar voi sa stati cu gear vrede sa pescuiti in BG"

Cross-faction nu o sa rezolve problema cu LOW LV sau Donatori full GEAR care fac ce vor ei in BG si li se rupe de restul
Intri in bg si esti violat de Kiril si Gurthalak.ignori....treci mai departe...faci 3 bgs....primele 2 dai tot de HKP si va pisa, al treilea nu dai de ei dar tot il pierzi.Credeti voi ca tipu' mai are chef de queue?
Intotdeuna o sa fie uni care o sa piarda si uni care o sa castige DDDDDAAAAAA!!!!

5. dar mi se pare impotriva firii,deraiat mult de la blizz-like,PvP in this game is based on Alliance vs Horde,strica foarte mult esenta jocului,BG in esenta este Alliance vs Horde,Garrosh Hellscream Disagree - ,

6.Mai multi playeri vor FACTION CHANGE A>H sau H>A decat Cross-BG cea ce e funny intr-un fel
7. Mai multi sunt de accord cu BG-uri cross-realm sau Battleground same faction sau Rated BG's
9. Si mai multi decat multi vor sa se UNEASCA GENESIS CU EXODUS mai bn era vot pt asta -
10.BG-ul e o forma organizata de faction vs faction sau Raiduri in Ogg / SW NU MERGE SA FIM FRIENDS

11.Stati ma linistiti ca o sa se bage bg cross-faction. Va astept la achievements trade -. Sunt o gramada. Abia astept sa ma bat cu astia ai mei din guilda. Degeaba mai exista comanda de challenge party 2v2 3v3 5v5...Hai sa ne intalnim si in BG cu totii. Pe deasupra o sa pot vorbi cu adversarul meu, nu mai trebuie ts. O sa ii explic lejer ce trebuie sa faca ca sa imi iasa respectivul achieve. Si unde tre sa vina ca sa il farmez pentru HK.

TRADE/WINTRADE

12.que 10000 de ani que 30min la ora 4 noaptea que 15 min pt ca mai sunt 2 bg deja in run =MANCATI CA.CAT in Que nu se sta chiar atat
Aici dau dreptate nu se asteapta chiar atat de de mult QUE max 10 min la Horde si 15 la Ally

13.Sa PVP e cn prind nu conteaza ca dupa ala imi da ignore ,sa omor tot ce-mi iasa in cale honor sa iasa "dupa nimeni nu face arene/bg cu mn" si toti ma injura
Solutia http://www.wowhead.com/item=102467 poate se face si pt 4.3 asa ceva sau ceva asemanator pt Wolrd PVP sau Tolbard
http://www.wowhead.com/item=102467 mai bn faci un item destea pt Tolbard si rezolvi problema pt cine vrea Cross-Faction

14.VOTE CHESTIONAR E 62% PRO si 37% WTF 99% - eroare 1%
ORICUM NU E UN SCOR ZDROBITOR CA PT CROSS-BG ASA CA S-AR PUTEA SA CADA/WIPE SI SA NU SE BAGE ,SINCER EU NU CRD CA SHOKERU VA BAGA ASA CEVA DIN MOTIVELE DE MAI SUS



Last edited by Lifefrostwing on 27-06-2014, 09:53:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 27-06-2014, 09:49:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
There will be some illusion buffs (wowhead link) so you can differentiate players from one team or another easily


nu baa! ne incurcam in raciale, vedem night elf si iti da stun cu aia de tauren, de exemplu. Zohl


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zgary

[EPURY]



Status: Offline
(since 08-10-2021 10:07)
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 1137, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 372.1
Votes: 28

        zgary40 
Post Posted: 27-06-2014, 10:05:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ tipul de sus cu eroarea de 99% vot.. nu este eroare este 62.XX si 37.XX dar forumul estimeaza valorile astea

League of Legends Player
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 27-06-2014, 10:12:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wingz wrote:
Un bun exemplu care sa-mi sustina afirmatia ca este o ideea absurda cross pvp: guilda watchers care s-a mutat la horde. Toti ii scuipa, toti ii injura, toti...

Necromantres wrote:
E ca si cum ai fute-o pe maicata in corpul prietenei tale. Care e problema? doar arata ca prietena ta nu?


Alianta are raie, cei de la hoarda sunt bestii? Daca factiunea intr-un JOC online e motiv de discriminare si lipsa de respect, problema voastra e mentalitatea si lipsa de maturitate, nicidecum un script care nu e Blizz-like.
Aveti impresia ca ceilalti nu sunt tot oameni doar din cauza ca joaca la factiunea opusa?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InsanePain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2014 19:56)
Joined: 16 Nov 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Peste tat'

Reputation: 51.5
Votes: 1

Post Posted: 27-06-2014, 10:23:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necromantres wrote:
Quote:
Shocker a spus ca SKINS vor fi folosite pentru a pastra FEEELINGUL de horde vs ally.Ce inseamna asta?


Legat de asta ca toti ziceti de ea, sa va dau un exemplu urat"

E ca si cum ai fute-o pe maicata in corpul prietenei tale. Care e problema? doar arata ca prietena ta nu?


Wtf, ce exemplu bolnav -





"In the land of the killers, a sinner`s mind is a sanctum."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fowb

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:37)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 3718, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 76.3
Votes: 33

 
Post Posted: 27-06-2014, 10:43:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce motiv ai avea sa votezi nu? - wtf..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nazzgull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2016 19:38)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 172, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 168.3
Votes: 7

 
Post Posted: 27-06-2014, 11:03:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Necromantres wrote:
Quote:
Shocker a spus ca SKINS vor fi folosite pentru a pastra FEEELINGUL de horde vs ally.Ce inseamna asta?


Legat de asta ca toti ziceti de ea, sa va dau un exemplu urat"

E ca si cum ai fute-o pe maicata in corpul prietenei tale. Care e problema? doar arata ca prietena ta nu?


are you older than 13 yrs?

see Zohl, this kind of ppl are voting NO to crossfaction -.-. That voting poll is just not suitable ......you should take yourself a decision with your admins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hdtv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2017 08:15)
Joined: 03 Jan 2012
Posts: 52, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 129.8
Votes: 5

Post Posted: 27-06-2014, 11:34:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din cate vad eu ne e prea lene sa facem cross realm , nu e mai bine sa ne bagam in el de wow si sa facem cross faction ca e mai simplu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrianad

[Fight Owens Fight ]



Status: Offline
(since 22-08-2020 20:16)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 3123, Topics: 169
Location: Giurgiu

Reputation: 171.9
Votes: 26

 
Post Posted: 27-06-2014, 11:40:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer,astia care fac atata drama ca ,,vaiii,se pierde esenta jocului,vai,cum sa ma bat cu fratele meu aliac sau hordac?''sunteti penibili rau.
Scopul unui bg este de PVP(PLAYER VS. PLAYER).Ce te-ar interesa in ce echipa esti atata timp cat nu stai mult in queue,te distrezi,poti face honor mai usor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 08 July 2014 00:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Next    


The time now is 16-05-2024, 22:40:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x