User
Pass
2FA
 
 

[DRX] Propuneri / Sugestii.
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3220
ViTAN HOLYGUNS

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-02-2017 16:55)
Joined: 12 Mar 2014
Posts: 176, Topics: 25
Location: DRX.FREAKZ.RO

Reputation: -19.1
Votes: 4

 
Post Posted: 26-03-2014, 07:39:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astea nu sunt propuneri, io ma refeream la propuneri pentru server / harti / pluginuri, nu pentru datul de admine...incetati ca, stiu eu mai bine la cine trebuie sa dau admin, nu dau la tot prostu'.

In legatura cu duelul, dac-as scoate respawnul jumatate de server as pierde... pentru ca ei sunt obisnuiti cu respawn, nu sa steie 20 de minute pana se termina runda, plictisitor...voi ziceti asta ca stiti ceva deathrun si e normal, dar nu toti stiu.


DRX.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
UnuMic;x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2014 12:29)
Joined: 08 Mar 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 36.3
Votes: 1

Post Posted: 26-03-2014, 13:59:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vitan sincer cand am intrat prima data pe DR era si eu asa adica acum 2 luni maxim prinzi rpd deathrunul si hartile da recunosc nici eu nu pot face cateva mape deloc doar daca merga ca tot incepatorul fara bhop sau asa... da DR-ul il prinzi foarte repede -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr. Blitz

[ForEver BlitZ ]



Status: Offline
(since 25-10-2014 09:20)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 999, Topics: 38
Location: Daca imi zici tu.....

Reputation: 99.1
Votes: 19

Post Posted: 29-03-2014, 22:18:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun sa lasi srv asa cum este. @Vitan propun sa citesti pm -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrian97

[Freakz Addict]



Status: Offline
(since 12-10-2019 08:27)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 232, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 180.7
Votes: 13

       
Post Posted: 31-03-2014, 10:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma gandeam sa introduci un sistem cu level si inregistrare de conturi pentru securizarea numelui. Referitor la sistemul cu level, cu cat inaintezi mai mult in level cu atat primesti acces la mai multe skinuri pentru cutit. Iti voi arat eu un server care are niste skinuri frumoase, pe care le poti lua ca exemplu. Inaintarea in level sa se faca prim intermediul fragurilor. Un frag= n puncte de experienta; n=un numar stabilit de tine. Cu cat level-ul este mai mare cu atat este nevoie de mai mult XP pentru a inainta in el(in level). Ai putea sa faci in asa fel incat cu punctele dr sa cumparam level. De asemenea, cu cat se inainteaza in level, cu atat creste si viteza/gravitatia/hp respectivului. Fiecare ar trebui sa aiba posibilitatea sa isi bage puncte de gravitatie sau HP sau viteza (e oarecum ca la metin, daca nu intelegi; adica fiecare isi foloseste punctele acumulate pentru a cumpara level, iar la cumpararea level-ului se primesc niste puncte speciale pe care le bagi tu la hp/viteza/gravitatie). M-am grabit sa scriu fiindca sunt la scoala si am inceput ora. Scuza-mi eventualele greseli.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FigAro.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-11-2014 16:10)
Joined: 11 Sep 2013
Posts: 937, Topics: 42
Location: In galeria echipei Sportclub Bacãu :*:*

Reputation: -103
Votes: 35

 
Post Posted: 31-03-2014, 18:42:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ªi mie mi-a place asta cu nivelul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mr. Blitz

[ForEver BlitZ ]



Status: Offline
(since 25-10-2014 09:20)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 999, Topics: 38
Location: Daca imi zici tu.....

Reputation: 99.1
Votes: 19

Post Posted: 31-03-2014, 18:54:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adrian97 wrote:
Ma gandeam sa introduci un sistem cu level si inregistrare de conturi pentru securizarea numelui. Referitor la sistemul cu level, cu cat inaintezi mai mult in level cu atat primesti acces la mai multe skinuri pentru cutit. Iti voi arat eu un server care are niste skinuri frumoase, pe care le poti lua ca exemplu. Inaintarea in level sa se faca prim intermediul fragurilor. Un frag= n puncte de experienta; n=un numar stabilit de tine. Cu cat level-ul este mai mare cu atat este nevoie de mai mult XP pentru a inainta in el(in level). Ai putea sa faci in asa fel incat cu punctele dr sa cumparam level. De asemenea, cu cat se inainteaza in level, cu atat creste si viteza/gravitatia/hp respectivului. Fiecare ar trebui sa aiba posibilitatea sa isi bage puncte de gravitatie sau HP sau viteza (e oarecum ca la metin, daca nu intelegi; adica fiecare isi foloseste punctele acumulate pentru a cumpara level, iar la cumpararea level-ului se primesc niste puncte speciale pe care le bagi tu la hp/viteza/gravitatie). M-am grabit sa scriu fiindca sunt la scoala si am inceput ora. Scuza-mi eventualele greseli.

Mama @vitan daca bagi asa ceva vei pierde juma de srv. De ce? Pentru ca astia cu level mare o sa aibe avantaje. Auzi shu dc nu vrei sa fim toti egali? Stii ce zic si la ce ma refer. Voi si alti care sunteti mai avansati un bhop restul ce fac? Stau si se uita la voi cum jucati? Propun sa-l lasi asa si daca poti sa schimbi modelele la knife odata la o perioada de timp.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrian97

[Freakz Addict]



Status: Offline
(since 12-10-2019 08:27)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 232, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 180.7
Votes: 13

       
Post Posted: 31-03-2014, 19:39:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sa nu vreau sa fim toti egali? Normal ca vreau asta! Cand va baga level vrei sa spui ca eu voi fi level maxim si ceilalti level 1? Toti vom avea acelasi level. Lucrul important care isi pune amprenta foarte bine cand vine vorba de sistemul level este timpul pe care il dedici jocului. Joci mult, castigi XP, faci level. Vreau sa se vada cine e activ si cine nu. Si cel mai bine s-ar vedea prin level.
O alta propunere in legatura cu level-ul: Ai putea sa bagi sistemul de level doar in aparenta. Adica facand level nu castigi nimic in plus (niciun avantaj la hp/viteza/gravitatie), ci castigi respect. Prin asta vreau sa spun ca facem level doar de distractie. Dar limita level ar trebui sa fie mai maricica, fiindca nu vreau sa se termine repede... Level 100 sa fie maxim, dar se sa faca greut. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mr. Blitz

[ForEver BlitZ ]



Status: Offline
(since 25-10-2014 09:20)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 999, Topics: 38
Location: Daca imi zici tu.....

Reputation: 99.1
Votes: 19

Post Posted: 31-03-2014, 19:45:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adrian97 wrote:
Cum sa nu vreau sa fim toti egali? Normal ca vreau asta! Cand va baga level vrei sa spui ca eu voi fi level maxim si ceilalti level 1? Toti vom avea acelasi level. Lucrul important care isi pune amprenta foarte bine cand vine vorba de sistemul level este timpul pe care il dedici jocului. Joci mult, castigi XP, faci level. Vreau sa se vada cine e activ si cine nu. Si cel mai bine s-ar vedea prin level.
O alta propunere in legatura cu level-ul: Ai putea sa bagi sistemul de level doar in aparenta. Adica facand level nu castigi nimic in plus (niciun avantaj la hp/viteza/gravitatie), ci castigi respect. Prin asta vreau sa spun ca facem level doar de distractie. Dar limita level ar trebui sa fie mai maricica, fiindca nu vreau sa se termine repede... Level 100 sa fie maxim, dar se sa faca greut. -

Asa da ar merge @vitan. Si cand ai timp sa te uiti la absente.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 31-03-2014, 20:18:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr. Blitz wrote:
adrian97 wrote:
Ma gandeam sa introduci un sistem cu level si inregistrare de conturi pentru securizarea numelui. Referitor la sistemul cu level, cu cat inaintezi mai mult in level cu atat primesti acces la mai multe skinuri pentru cutit. Iti voi arat eu un server care are niste skinuri frumoase, pe care le poti lua ca exemplu. Inaintarea in level sa se faca prim intermediul fragurilor. Un frag= n puncte de experienta; n=un numar stabilit de tine. Cu cat level-ul este mai mare cu atat este nevoie de mai mult XP pentru a inainta in el(in level). Ai putea sa faci in asa fel incat cu punctele dr sa cumparam level. De asemenea, cu cat se inainteaza in level, cu atat creste si viteza/gravitatia/hp respectivului. Fiecare ar trebui sa aiba posibilitatea sa isi bage puncte de gravitatie sau HP sau viteza (e oarecum ca la metin, daca nu intelegi; adica fiecare isi foloseste punctele acumulate pentru a cumpara level, iar la cumpararea level-ului se primesc niste puncte speciale pe care le bagi tu la hp/viteza/gravitatie). M-am grabit sa scriu fiindca sunt la scoala si am inceput ora. Scuza-mi eventualele greseli.

Mama @vitan daca bagi asa ceva vei pierde juma de srv. De ce? Pentru ca astia cu level mare o sa aibe avantaje. Auzi shu dc nu vrei sa fim toti egali? Stii ce zic si la ce ma refer. Voi si alti care sunteti mai avansati un bhop restul ce fac? Stau si se uita la voi cum jucati? Propun sa-l lasi asa si daca poti sa schimbi modelele la knife odata la o perioada de timp.


Sincer nu e vina noastra ca nu sti tu sa joci dr bine , fiecare isi face lvl in functie de cum stie sa joace, nu tre sa stam toti pe un lvl ca vrea 2-3. (Si nu o mai lua ca pe o cearta , eu iti explici intr-un mod mai exigent.)
app nu o sa se piarda playerii pt ca e funny , ai si tu o gandire.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FigAro.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-11-2014 16:10)
Joined: 11 Sep 2013
Posts: 937, Topics: 42
Location: In galeria echipei Sportclub Bacãu :*:*

Reputation: -103
Votes: 35

 
Post Posted: 31-03-2014, 21:00:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exact aºa vor fi oameni mai disperaþi sa facã lvl si vor sta mai mult sv + ºi mai populat.
VITAN uitate la absenþe sper sa mã crezi . Au venit numai ghinioane peste mine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adrian97

[Freakz Addict]



Status: Offline
(since 12-10-2019 08:27)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 232, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 180.7
Votes: 13

       
Post Posted: 31-03-2014, 21:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, pai asta este inca unul dintre avantajele level-ului... Apare spiritul de competitie. -
Ar putea de exemplu ca atunci cand se atinge level-ul maxim, jucatorul repsectiv sa castige ceva care sa ii confere avantaj fata de ceilalti... Am multe idei. Nu pot sa le prezint aici pe toate; prefer sa ii explic lui vitan direct pe mess.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ViTAN HOLYGUNS

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-02-2017 16:55)
Joined: 12 Mar 2014
Posts: 176, Topics: 25
Location: DRX.FREAKZ.RO

Reputation: -19.1
Votes: 4

 
Post Posted: 01-04-2014, 21:20:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adrian97 wrote:
Ma gandeam sa introduci un sistem cu level si inregistrare de conturi pentru securizarea numelui. Referitor la sistemul cu level, cu cat inaintezi mai mult in level cu atat primesti acces la mai multe skinuri pentru cutit. Iti voi arat eu un server care are niste skinuri frumoase, pe care le poti lua ca exemplu. Inaintarea in level sa se faca prim intermediul fragurilor. Un frag= n puncte de experienta; n=un numar stabilit de tine. Cu cat level-ul este mai mare cu atat este nevoie de mai mult XP pentru a inainta in el(in level). Ai putea sa faci in asa fel incat cu punctele dr sa cumparam level. De asemenea, cu cat se inainteaza in level, cu atat creste si viteza/gravitatia/hp respectivului. Fiecare ar trebui sa aiba posibilitatea sa isi bage puncte de gravitatie sau HP sau viteza (e oarecum ca la metin, daca nu intelegi; adica fiecare isi foloseste punctele acumulate pentru a cumpara level, iar la cumpararea level-ului se primesc niste puncte speciale pe care le bagi tu la hp/viteza/gravitatie). M-am grabit sa scriu fiindca sunt la scoala si am inceput ora. Scuza-mi eventualele greseli.


Si cine dumnezo imi face mie un asa plugin moca?


DRX.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adrian97

[Freakz Addict]



Status: Offline
(since 12-10-2019 08:27)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 232, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 180.7
Votes: 13

       
Post Posted: 01-04-2014, 21:29:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vedem ce ne zic cei de la BTS Telecom, ca doar au spus ca ofera plugin-uri gratis/cu plata la comanda. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 02-04-2014, 19:09:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Sa se adauge regula : "Daca e free Ct este obligat sa dea arma" , m-am saturat sa las free si sa fiu omorat , mi se pare o tampenie , atata timp cat eu scriu sus " free arma" normal si frumos e sa o dai , nu ei vin si omoara pt fraguri. Daca omu iti lasa free sa treci ii dai arma si gata , daca nu o cere sau pune capcane sa fie omorat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ViTAN HOLYGUNS

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-02-2017 16:55)
Joined: 12 Mar 2014
Posts: 176, Topics: 25
Location: DRX.FREAKZ.RO

Reputation: -19.1
Votes: 4

 
Post Posted: 02-04-2014, 20:26:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Regula serverelor deathrun este ca, CT NU ESTE OBLIGAT SA DEA ARMA -, ce-i asa greu? Dai daca vrei, daca dai e greseala ta, numai da si gata...

DRX.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 23-05-2024, 05:48:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password