User
Pass
2FA
 
 

Discussions / Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Competitions
Author Message66192
GygS

[LucidDreamer]



Status: Offline
(since 16-05-2018 06:58)
Joined: 16 Jun 2010
Posts: 909, Topics: 57
Location: Romanica

Reputation: 1083.4
Votes: 74

 
Post Posted: 25-08-2012, 10:26:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa inteleg ca nu se mai tine turneul ? Thinking
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 25-08-2012, 15:41:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba da, voi mai face o serie de inscrieri saptamana viitoare. Pe 3 septembrie sper sa avem prima editie.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 27-08-2012, 16:57:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-aº fi dorit sã particip ºi eu la unul, dar azi plec într-o mini-vacanþã pânã pe 9-10.
Cât despre votare, pânã acum m-am abþinut. N-a fost nici o lucrare care sã mi se parã semnificativ mai bunã decât sursa, motiv pentru care n-am votat.

La urmãtorul turneu probabil mã veþi avea de client.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akazuk

[rank][/rank]



Status: Offline
(since 21-09-2023 02:20)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 4792, Topics: 263
Location: Pandaemonium

Reputation: 634.3
Votes: 105

 
Post Posted: 29-08-2012, 22:16:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Inscrieri-SOTW-t172322.html

Inscrieri SOTW sau GFX Tournament ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daarky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 12:17)
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 67.1
Votes: 3

 
Post Posted: 01-09-2012, 09:15:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

inscrierile se incheie cand sunt 8 participanti inscrisi?

se da o tema pt sotw? sau fiecare face ce stie... din orice domeniu



sigs / avys for Evo gold

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pHoZoNNN

[Bãããhããã!]



Status: Offline
(since 19-05-2019 10:17)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 6249, Topics: 108
Location: Braila.

Reputation: 550.9
Votes: 192

   
Post Posted: 01-09-2012, 18:11:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa fie data o tema si o sa fie finale si semifinale in fiecare saptamana.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 02-10-2012, 12:47:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NowskI, în GFX Tournament [1 octombrie] wrote:
Lucrarile mi le veti trimite pana luni la ora 14:00.

Ai uitat sã specifici anul. Urmãtorul 1 octombrie care picã luni e în 2018...





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 02-10-2012, 16:52:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-a murit laptopul. Pot intra pe net doar de pe telefon.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 02-10-2012, 20:38:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok. O estimare despre evoluþia turneului?
Aºteptãm sã-þi faci laptop-ul, preia alt moderator turneul?

Îmi pare rãu cã ai pãþit pocinogul ºi îmi e clar cã, dacã turneul ar fi preluat de altcineva, asta te-ar cam scoate din concurs, dar dacã i s-ar fi întâmplat oricul altcuiva asta nu cred cã se oprea turneul pentru el.

Iar dacã un alt moderator fãcea un turneu, la care tot ce trebuie sã faci este sã postezi lucrãrile primite prin pm pentru votare, probabil cã s-ar fi putut continua moderarea turneului ºi de pe calculatorul unui prieten/vecin, sau de cãtre un coleg moderator.

Nu încerc sã dau soluþii, ci doar vreau sã ºtiu ce urmeazã.

Mulþam.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 03-10-2012, 16:13:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfear wrote:
dar dacã i s-ar fi întâmplat oricul altcuiva asta nu cred cã se oprea turneul pentru el.


Ceea ce iti doresti tu aici cu atata ardoare este egalitate intre oameni, nu? Nici macar in fata legii nu suntem egali, desi chiar in aceasta exista un articol cum ca am fi egali. Uite ca Nowski a organizat concursul si avand si un grad mai mare pe server ca ceilalti participanti are anumite beneficii, desi, cum il stiu, sunt sigur ca nu ar abuza de ele. Imagineaza-ti ca daca ti se strica laptop-ul si mai esti si la facultate unde clar ai nevoie de el, ultima ta grija e sa stai pe laptop-ul vecinului sa organizezi concursuri. De asemenea pot fi si alte motive care probabil nu-mi trec prin cap momentan.
Insa obsesia ta (da, din punctul meu de vedere se pare ca te obsedeaza concursul asta) mi se pare nejustificata. Intr-adevar l-a amanat destul de mult, desi eu personal cred ca greseala lui a fost ca l-a anuntat prea devreme, s-a grabit. Insa tu presupun ca ai terminat lucrarea si chiar ai trimis-o. Din cauza asta nu inteleg ce anume te preseaza? Timpul nu vad a fi o problema, dar poate imi scapa ceva...


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 03-10-2012, 20:32:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ratra wrote:
Ceea ce iti doresti tu aici cu atata ardoare este egalitate intre oameni, nu? Nici macar in fata legii nu suntem egali, desi chiar in aceasta exista un articol cum ca am fi egali. Uite ca Nowski a organizat concursul si avand si un grad mai mare pe server ca ceilalti participanti are anumite beneficii, desi, cum il stiu, sunt sigur ca nu ar abuza de ele. Imagineaza-ti ca daca ti se strica laptop-ul si mai esti si la facultate unde clar ai nevoie de el, ultima ta grija e sa stai pe laptop-ul vecinului sa organizezi concursuri. De asemenea pot fi si alte motive care probabil nu-mi trec prin cap momentan.
Insa obsesia ta (da, din punctul meu de vedere se pare ca te obsedeaza concursul asta) mi se pare nejustificata. Intr-adevar l-a amanat destul de mult, desi eu personal cred ca greseala lui a fost ca l-a anuntat prea devreme, s-a grabit. Insa tu presupun ca ai terminat lucrarea si chiar ai trimis-o. Din cauza asta nu inteleg ce anume te preseaza? Timpul nu vad a fi o problema, dar poate imi scapa ceva...


Într-adevãr, îþi scapã. Nu unul, ci mai multe lucruri.

În primul rând îþi scapã definiþia obsesiei. Sã caracterizezi interesul meu pentru un concurs la care particip drept obsesie și la care organizatorul, dupã ce a dat un termen limitã pentru depunerea lucrãrilor nu a apãrut sã le preia, este cel puțin deplasat, denotã o lipsã de înțelegere a modului de funcþionare a lumii reale (probabil din lipsã de experiențã) și, în ceea ce mã privește, este ofensator.

Pe de altã parte, observ cã ești foarte pãrtinitor cu NowskI și cã, din ceea ce spui, deții informații asupra vieții lui personale pe care eu nu le dețin. Sunt convins cã fiecare din cei de pe acest forum au responsabilitãți în viața realã, mai mici sau mai mari, dar mai cred și cã sunt foarte puțini cu responsabilitãți și obligații mai mari decât ale mele, și aici îl includ și pe NowskI, pe baza a ceea ce ai afirmat despre el. Nu mã mândresc cu asta, dar aºa stau lucrurile.

Întru lãmurire, consider cã NowskI avea, în calitate de unic organizator al concursului, douã obligaþii când a descoperit cã nu va putea, din varii motive, sã îl continue conform programului iniþial:

1. sã anunþe faptul cã nu se poate þine de angajamentele asumate;
2. fie sã furnizeze o modalitate de continuare a turneului, fie sã îl anuleze.

El nu a fãcut decât primul lucru, dar la o zi dupã ce toți cei implicați au fost puși în fața evidenței ºi nici mãcar astãzi, la trei zile dupã predare nu ne-a spus dacã acest concurs se mai þine, dacã rãmâne aceeaºi temã sau nu (având în vedere cã timpul scurs de la anunþarea temei pânã la predare s-a dublat și riscã sã se tripleze) și nu ne-a oferit nici o altã informaþie edificatoare, din care participanþii ºi juriul sã înþeleagã când ºi dacã mai au obligaþii ºi/sau drepturi legate de concurs.

Aceastã atitudine a lui denotã, pe de o parte, lipsa de interes pentru propriul concurs și, pe de alta, lipsã de consideraþie pentru toți cei implicați, inclusiv participanții și juriul, dar mai ales pentru sine. Din pãcate, NowskI, prin atitudinea și acțiunile sale legate de acest concurs ne-a spus cã el nu pune preț pe propriile angajamente, pe propriile vorbe și, implicit, ne invitã pe toþi sã n-o mai facem pe viitor.

De asemenea, te asigur cã multe din cele de mai sus rãmâneau nespecificate dacã nu încercai sã-i conferi scuze și dacã nu încercai sã denigrezi încercarea mea legitimã de a obþine o prognozã în ceea ce priveºte desfãºurarea turneului.

p.s.: nu, nu-mi doresc egalitate între oameni, doresc câteva informații pe care sunt în drept sã le solicit și sper sã le primesc. Egalitatea între oameni este un concept utopic, comunist. Cât despre partea juridicã, ți-a scãpat esențialul: cetãțenii sunt egali doar în drepturi și și doar în fața legii. Oricum practica ne demostreazã cã aplicarea acestui principiu juridic generazã excepții, în special la noi în țarã.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 04-10-2012, 00:53:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Pfear:

Observ ca iti place sa exagerezi.
In primul rand exagerezi cand spui ca sunt foarte partinitor cu Nowski, desi eu doar mi-am expus o idee generala despre situatia adusa in discutie de tine. Chiar cred ca am fost foarte obiectiv, i-am luat apararea invocand un fapt real pe care tu se pare ca il ignori afirmand ca "mai cred și cã sunt foarte puțini cu responsabilitãți și obligații mai mari decât ale mele". In caz ca ai uitat fiecare etapa din viata unei persoane este caracterizata de responsabilitati si obligatii. In clasa intai aveam teme si imi limitau timpul de joaca, iar eu personal simteam constrangerea asta ca o obligatie enorma. Chiar daca acum mi se pare o prostie in acea etapa din viata mea a fost, ca sa zic asa, apogeul. Nu vad de ce unul din clasa a 2-a care deja s-a obisnuit cu temele sa imi spuna "ba tu n-ai probleme, eu am, ca fac inmultiri". Pentru mine acele probleme sunt reale. Asta se intampla pentru ca multi nu stiu sa se raporteze la ceva. Sper ca ai inteles exemplul meu. Ignoranta ta pentru problemele altora provine cel mai probabil din cantitatea grijilor pe care le ai. Daca eu as fi de doua ori mai ocupat ca tine, ti-ar conveni sa-ti spun ca responsabilitatile si obligatiile tale sunt un moft?
In al doilea rand ai exagerat in general cu tot ce ai spus despre acest concurs. Esti fix genul de tip care ajunge la o varsta destul de inaintata (ti-as 30-35, poate putin peste 35), realizat in viata, dar cu un ego cam mare. Destui copilasi (raportati la varsta ta) pe forumul asta, nu? Unii chiar fac parte din echipa de moderare. Presupun ca unora le porti un oarecare respect, dar cu altii n-ai nicio treaba. De ce tu sa fii condus de ei sau sa iti organizezi timpul in functie de ei? Din cauza asta sunt sigur ca interventiile tale putin ironice, putin intepatoare, se gasesc pe aici. Interventii exagerate, un concurs banal adus la rangul de necesitate. Chiar nu pot crede ca te interesa ce obligatii mai ai. Da, iti insult exagerarile si afirm ca sunt false. O faci din simpla dorinta de a-ti arata suprematia printre pustanii de pe un forum. Culmea ar fi sa fii si constient de asta si sa imi dai dreptate.

Quote:
De asemenea, te asigur cã multe din cele de mai sus rãmâneau nespecificate dacã nu încercai sã-i conferi scuze și dacã nu încercai sã denigrezi încercarea mea legitimã de a obþine o prognozã în ceea ce priveºte desfãºurarea turneului.


Desi mi-ar fi placut sa iti raspund la mai multe afirmatii din postul tau, mi s-a facut lene intre timp si ma limitez la citatul de mai sus care mi se pare putin deranjant.
As incepe prin a spune ca rostul frazei e ambiguu. E cumva un atac la adresa mea? O lectie despre ce se poate intampla daca ma bag unde nu-mi fierbe oala? Adica tu ti-ai spus gandurile despre Nowski din cauza mea, iar el acum ar trebui sa se simta jignit din cauza interventiei mele. Eu in schimb ma bucur ca am reusit sa te fac sa spui ce simti. Mi se pare mai masculin sa spui ce gandesti. Din cauza asta am si intrat intr-o discutie cu tine. Pentru ca nu imi e frica sa spun ceea ce gandesc despre cineva.

Iar "încercarea mea legitimã de a obþine o prognozã" pune capat la falsitatea de care ai dat dovada.
Quote:
Ai uitat sã specifici anul. Urmãtorul 1 octombrie care picã luni e în 2018...

Ma intreb daca tot asa ai incercat irl sa obti responsabilitatile legitime cu care(scuza-mi-o) nu te lauzi. A ta intentie pura denigrata in cel mai josnic mod.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 04-10-2012, 10:37:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, nu exagerez.

Dacã am stat sã-þi explic un principiu esenþial în viaþã în postul anterior am fãcut-o pentru cã te respect mai mult decât te respecþi tu însuþi. Tu, spunând "Desi mi-ar fi placut sa iti raspund la mai multe afirmatii din postul tau, mi s-a facut lene intre timp" afirmi, de fapt: "Mi-e lene sã gândesc". Adicã, "îmi accept, îmi asum ºi mã complac în propria-mi mediocritate".

Te auto-insulți. Lucru pe care eu nu mi l-am permis. Eu am presupus cã nu þi-e lene sã gândeºti ºi, dupã cum observi, o fac în continuare. Tocmai pentru cã presupun cã nu þi-e lene sã gândeºti îți fac serviciul de-aþi atrage atenþia asupra aceste auto-insulte. Vestea bunã pentru tine este cã mediocritatea nu este un atribut nativ, ci mai degrabã un rezultat al propriilor alegeri. Cu alte cuvinte, dacã ai refuza sã-þi mai fie vreodatã lene sã gândeºti sau sã faci ce vrei sã faci, ai înceta sã fii mediocru ºi sã gândeºti mediocru. ªi rezultatele nu ar întârzia sã aparã, pe toate planurile.

Acum, revenind la cele de mai sus: problema mea nu este concursul în sine, ci lipsa de consideraþie a organizatorului fațã de persoanele implicate, printre care ne numãrãm atât tu, cât și eu.

Pe scurt: dacã eu stabilesc cu tine sã ne vedem sã-þi dau ceva de valoare zero, un gunoi, iar tu apari la întâlnire ºi eu nu, nu te anunþ cã a intervenit ceva în momentul în care intervine, ºi nu-þi ofer dupã ce realizez cã nu mai ajung nici o altã variantã prin care gunoiul sã ajungã la tine ºi nici mãcar nu îþi spun dacã mai am de gând sã þi-l dau sau nu, eu nu pot sã invoc lipsa de valoare a gunoiului pe care urma sã þi-l dau. Indiferent de lipsa lui de valoare, se cheamã cã sunt neserios ºi cã n-am cuvânt, iar discuþia se mutã automat de la lipsa de valoare a gunoiului la lipsa de valoare a cuvântului meu ºi, implicit, a mea. Mulþi oameni capabili obiºnuiesc sã-i numeascã pe neserioºi incapabili, deºi nu este complet adevãrat. Uneori neserioºii sunt capabili. Dar datoritã faptului cã nu se poate conta pe ei, deci implicit pe rezultatul acþiunilor lor, pentru simplificare ºi pentru eliminarea riscurilor sunt, treptat, eliminaþi din orice schemã productivã sau lucrativã, în favoarea unor subiecþi cu potenþial mai mic, dar mai serioºi, pe rezultatul acþiunilor cãrora se poate conta.
Singura persoanã care poate aduce în discuþie lipsa de valoare a gunoiului eºti, în exemplul de mai sus, tu. Poþi sã spui: Lasã bã, cã ºi-aºa era un gunoi, nu te mai obosi. Mã descurc ºi fãrã. Dacã, atunci când stai în stradã ºi mã aºteptþi cu gunoiul cu care nu mai vin te întâlneºti cu un prieten comun care îþi zice, lasã, bã, cã ºi-aºa era un gunoi, valoare zero. Tu o sã-i zici: Mi se rupe frate de gunoi. De ce n-a sunat cã nu mai vine? O fi pãțit ceva? Sã-l mai aștept, sã nu-l mai aștept? Mã duc sã fac rost de gunoi din altã parte?...

Ca ºi când aº spune eu, sau oricare dintre participanþi sau din juriu "Bã Nowski, e o mare onoare cã ne-ai invitat aici la concursul tãu nemaivãzut (la propriu: uite-l nu e!), dar renunþ la calitatea mea de participant / membru al juriului din concursul tãu, cã nu pot sã mai stau, îmi pleacã trenul. Ne mai auzim."

Sper cã te-am lãmurit, pentru cã nu am de gând sã revin asupra acestui subiect.

Cât despre "Ai uitat sã specifici anul. Urmãtorul 1 octombrie care picã luni e în 2018..." ...credeam cã este evident cã e o glumã. Am stat sã mã gândesc cum sã întreb "salut tati, e totul ok? parcã se anunþase un concurs pe-aici, cu predarea ieri..." într-un mod cât mai haios ºi mai destins posbil. M-am oprit la ideea cu specificatul anului, care mi s-a pãrut la momentul respectiv cã are ºanse sã fure câte un zâmbet de pe feþele încrâncenate ale internauþilor. Bag seama cã nu ºi de pe a ta.

Nu ºtiu ce vezi tu josnic în umorul specific românesc (acel "haz de necaz") uneori cinic, alteori ironic, de multe ori negru ºi aparent inutil, dar deja începe sã nu mã intereseze. Propun sã încheiem discuþia aici. În primul rând pentru cã nu ești în mãsurã sã rãspunzi la întrebarea pe care am pus-o deja:

Poate cineva sã specifice care este programul viitor al turneului, în cazul în care mai existã un astfel de program?

Mulțumesc.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 04-10-2012, 11:07:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu sunt de acord sa incheiem discutia pentru ca nu vad ce beneficii am obtine daca am continua.
Totusi vreau sa adaug cate ceva.
Da, am "talentul" de a ma complace in mediocritate, am recunoscut mereu si imi pare rau de mine.
Nu cred ca am zis pe undeva ca te inseli in totalitate, doar ca modul cum gandesti mi s-a parut exagerat raportat la acest concurs. De asemenea imi imaginez ca anumite chestii ce ti se intampla dealungul anilor iti pot forma o gandire mai exigenta. Din cauza asta am sperat sa intelegi ca eu doar ti-am aratat un alt mod de a privi lucrurile. Un mod pe care subiectiv il cred mai bun.
Despre glumita ta n-am zis ca nu e amuzanta ci mai mult mi s-a parut o lipsa de respect fata de Nowski, care desi a facut anumite greseli totusi incearca sa faca ceva. Uita-te de cand nu a mai fost un concurs de genul asta pe aici.
Eu personal opresc discutia aici. Daca vrei sa imi mai spui ceva astept bucuros PM. In caz ca ceva din ce am scris mai sus ti se pare a fi o insulta e treaba ta daca vrei sa imi raspunzi aici, dar eu nu o mai fac. Deja mi se pare ca la randul meu am exagerat si am facut din tantar armasar. Imi cer si scuze pentru eventualele neplaceri creeate prin interventiile mele.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 04-10-2012, 12:25:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-am propus sã trec peste micile înțepãturi care nu aveau legãturã cu subiectul și sã formulez opinii pertinente, respectuoase și utile în posturi. Chiar și acum, dupã ceva vreme pe acest forum, tot nu pricep de ce lumea considerã cã cineva matur nu are ce cãuta pe un forum de gaming. Sunt foarte puține diferențe între joaca de copii și joaca celor mari.

Eu am enunțat mai sus (probabil nu suficient de simplu, privind retrospectiv) una dintre aceste diferențe: rata de succes și intențiile/motivațiile pe care le ai în ceea ce faci devin irelevante când cei care depind de succesul acțiunilor tale nu sunt informați corect despre probabilitatea insuccesului. Și, indiferent de motiv, atunci când nu poți duce o treabã la bun sfârșit trebuie sã te asiguri cã toți cei implicați sunt informați despre improbabilitatea terminãrii ei în parametrii anunþaþi/conveniþi.

Dacã NowskI învațã lecția asta în urma organizãrii acestui concurs iese câștigat, pentru cã l-am scutit de învãțarea ei contra cost pe parcursul încercãrii de a sui treptele ierarhice ale oricãrei instituții sau organizații din lume, în funcție de propriile aspiraþii ºi ambiții. Dacã nu o învațã acum, fie o va învãþa mai târziu, fie va avea probleme încã de la primele trepte.

Te asigur cã respect atât efortul cât ºi bunele sale intenþii, acesta fiind, de fapt, motivul pentru care mi-am permis sã precizez unde consider cã nu a procedat corect, pentru a-l impulsiona sã devinã mai bun.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Competitions  
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Next    


The time now is 28-03-2024, 17:22:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x