User
Pass
2FA
 
 

Discutii / Discussions
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42981
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 01-08-2017, 17:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Die Hard XXVII: Winner: Dardrayx + X

Du-te-n mortii ***** si tu, de cand ai tu tupeu sa comentezi la mine? Baga-mi-as ****-n ma-ta. TI-am dat kick pentru ca creezi o imagine proasta despre guilda noastra, cel mai prost player de pe server in Deathwish. Normal ca-ti dau kick cand stai toata ziua sa ne faci de ras. Nu mai scrie aici ca vin si-mi bag ****-n ma-ta de fata cu tine, copil ordinar ce esti. Uita-te si tu cine a ajuns sa sufere de PvP.. Daca n-am mai facut PvP e partea a doua si am jucat o saptamana si tot am avut winrate mai mare decat o sa ai tu vreodata in viata ta.


 
Staff message (Denim):
 
+1 warn, degeaba ai dat edit.






Last edited by Dardrayx on 01-08-2017, 18:08:27; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lockherx

[Gladiator]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 465, Topics: 52
Location: Allstar Randoms

Reputation: -29
Votes: 25

 
Post Posted: 01-08-2017, 17:58:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dardrayx wrote:
Die Hard XXVII: Winner: Dardrayx + X

Du-te-n mortii ***** si tu, de cand ai tu tupeu sa comentezi la mine? Baga-mi-as ****-n ma-ta. TI-am dat kick pentru ca creezi o imagine proasta despre guilda noastra, cel mai prost player de pe server in Deathwish. Normal ca-ti dau kick cand stai toata ziua sa ne faci de ras. Nu mai scrie aici ca vin si-mi bag ****-n ma-ta de fata cu tine, copil ordinar ce esti. Uita-te si tu cine a ajuns sa sufere de PvP.. Daca n-am mai facut PvP e partea a doua si am jucat o saptamana si tot am avut winrate mai mare decat o sa ai tu vreodata in viata ta.


Te invit sa dai join oricand la 2s/3s pe ce patch vrei tu . Ce plm sa faci tu in PvP cand nu stii sa faci un fakecast si dai cu spatele dupa pillar.. te-a carat Darky. Conteaza ca iti dau la 0 in orice arena si in orice comp, esti un terminat frustrat si depresiv care nu ai o treaba cu jocul. Un nimeni care nu mai trece de mult de 1.8k




Am toate titlurile PvP pe Freakz, am jucat in echipa cu toti Gladiatorii de pe Freakz si impotriva lor. Am fost foarte bun!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 01-08-2017, 18:00:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHHA. Buna asta. Tu te auzi ba baiete? Tot servarul te stie ca fiind cel mai prost de pe server si tu inca visezi la cai verzi pe pereti? Vai de mortii tai. Se lasa omu' de pvp si gata iti sare in cap ca nu mai e de top in pvp -)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 3 days ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 01-08-2017, 18:07:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incetati cu mizeriile astea, aveti PM. Nu suntem la gradinita.


Retired

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kindredz

[lf 3v3]



Status: Offline
(since 30-05-2022 19:24)
Joined: 01 Jul 2016
Posts: 196, Topics: 44
Location: Buftea

Reputation: 114
Votes: 25

     
Post Posted: 01-08-2017, 18:09:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://imgur.com/a/bfm2J
Are cineva niste recomandari pentru baiatul din primul com ?





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 01-08-2017, 18:12:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lockherx wrote:
Tamaie wrote:
Mananca ***** in alta parte ca am prea multe warns sa iti iau toata familia de maimute la pas.Nu mai vorbii tu dea Deathwish si ce se facea la raiduri si cat ai ajutat aici, cand Deathwish castiga PVE Events tu inca faceai lvl bai putza.

@Denim, daca mai posteaza aici cu flame vreau sa ia ban si sa nu il mai vad la mine pe subform.


tu esti player ma jegule sa vorbesti cu mine ? degeaba te joci wow de 10 ani , tu si cu "glad" dardrayx erati blocati la 1800 mmr cand ma apucam eu de pvp si jucam la 2.3

@norbert.pls - imi dau seama cat de grele sunt mecanicile, /dbm pull 10 si 3 pasi in spate?

fact : deathwish n-a mai castigat un event din 2012 sau 2013

ar trebui sa-mi dati cu /respect ca v-am purtat numele la guilda * Deathwish / eterna rivala *




FMMM DE TERMINATU PULIII MELE.Bai sclavete tu nu vezi ma cat de prost esti?Martalogu dq, esti clovnul tuturor pe sv asta, pisamas pe familia matii si pe tine de maimutoi.Am jucat eu vreodata *** pvp sa vii sa suferi la mine de pvp?Te-am luat ca pe un maimutoi in guilda, te injurau toti si veneai la mine pe /w ca te injura lumea si ca nsh ce...fmmmm

@Denim imi poti da warns cate vrei, daca asta mai posteaza aici iese si mai urat.


 
Staff message (Denim):
 
+1 warn, limbaj.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
soulflames

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2022 15:02)
Joined: 13 Sep 2010
Posts: 223, Topics: 28
Location: Germany

Reputation: 617.6
Votes: 22

 
Post Posted: 01-08-2017, 18:30:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rage-ul meu a fost minciuna pe langa rage-ul lui locker -))))
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jurgul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2020 20:55)
Joined: 11 May 2011
Posts: 180, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 79.8
Votes: 8

 
Post Posted: 01-08-2017, 19:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca astept ca cineva sa-si dea burstul in urmatoarea tinta ^
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deadbite

[Insane Loremaster]



Status: Offline
(since 20-09-2022 17:27)
Joined: 06 Jan 2013
Posts: 1590, Topics: 80
Location: Bucuresti, Romania

Reputation: 177
Votes: 85

 
Post Posted: 01-08-2017, 22:34:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Salut!

Daca este careva interesat de lore, in conditiile in care are si ceva cunostinte de limba engleza, va rog sa aruncati o privire peste topicul asta:


World of Lorecraft

Sper sa va placa -

P.S. Are cineva o punga de floricele? E interesant pe aici -



World of Lorecraft

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 01-08-2017, 23:12:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lockherx wrote:
Dardrayx wrote:
Die Hard XXVII: Winner: Dardrayx + X

Du-te-n mortii ***** si tu, de cand ai tu tupeu sa comentezi la mine? Baga-mi-as ****-n ma-ta. TI-am dat kick pentru ca creezi o imagine proasta despre guilda noastra, cel mai prost player de pe server in Deathwish. Normal ca-ti dau kick cand stai toata ziua sa ne faci de ras. Nu mai scrie aici ca vin si-mi bag ****-n ma-ta de fata cu tine, copil ordinar ce esti. Uita-te si tu cine a ajuns sa sufere de PvP.. Daca n-am mai facut PvP e partea a doua si am jucat o saptamana si tot am avut winrate mai mare decat o sa ai tu vreodata in viata ta.


Te invit sa dai join oricand la 2s/3s pe ce patch vrei tu . Ce plm sa faci tu in PvP cand nu stii sa faci un fakecast si dai cu spatele dupa pillar.. te-a carat Darky. Conteaza ca iti dau la 0 in orice arena si in orice comp, esti un terminat frustrat si depresiv care nu ai o treaba cu jocul. Un nimeni care nu mai trece de mult de 1.8k


ba ***** tu ai ajuns sa suferi ? tu ? de pvp ? tu ? tu ? care erai bataia de joc a guildei pe cata ? in allstars ? vrei sai ti aduc aminte ? tu ? tu ai existat pe cata in pvp ? ai uitat cand iti rupeai picioarele cand mergeai cu spatele in arene zici ca erai michael jackson si nu stiai pe unde sa fugi pe cata ? ai achiv de http://www.wowhead.com/achievement=399/just-the-two-of-us-1550 in morti mati pe cata ? ai ajuns sa suferi tu ? cand pe pandaria puneai 3 dots in arena si dupa ti-o sugeai in scara de bloc ? da de unde apareti ma voi gladiatorilor ?

Mars si fa "pvp" ma jucatorule -))) da si acum ca si pe cata erai un nimeni gladiatorule si plange-te ca iti da nu stiu care 1 shot in arena pe global , da cum te apareti voi asa ma ? XD

NU stiam unde sa va gasesc ca erati prea multi -


 
Staff message (Denim):
 
+1 warn, inceteaza si tu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 02-08-2017, 11:06:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Update @ 02-08-2017, 12:06:10

Terminati cu prostiile... Nimanui nu-i pasa cat de bun esti in PvE/PvP atata timp cat nu te comporti ca un om normal. Ai spus-o si tu Locker, pve oricum nu faci asa ca flame-ul asta nu-si avea rostul. Dungeons poti face cu oricine. Din cate am observat kick-ul pe care l-ai luat nu a fost in legatura cu skill-ul, ci mai degraba a fost vorba de comportamentul pe care-l ai. Iti amintesti despre conversatia aceea pe care am avut-o atunci langa arena spectate, exact la iesirile de genul ma refer. Apreciez ca pana la urma ti-ai cerut scuze spunandu-mi ca asa esti tu, dar nu trebuie sa fi asa, ai avea mult mai mult de castigat. Iti place mult mai mult sa scrii si sa te certi oriunde in joc @ global/forum, etc, decat sa te joci. Cel putin asa am observat. Iar cei care sufera de complexul de superioritate pe un server privat, ar trebuii sa se duca pe blizz, sa vada cat de departe pot ajunge si-acolo. Oricat de bun ai devenii in acest joc, nu inseamna nimic daca comportamentul pe care-l ai lasa de dorit. Nu te poti astepta ca oamenii sa te respecte atata timp cat tu nu-i respecti.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ELECTRONIST

[Shadow]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:01)
Joined: 24 Jul 2013
Posts: 285, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 133.3
Votes: 43

 
Post Posted: 02-08-2017, 13:14:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Votez Furyman presedinte ! -

SHADOW


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
soulflames

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2022 15:02)
Joined: 13 Sep 2010
Posts: 223, Topics: 28
Location: Germany

Reputation: 617.6
Votes: 22

 
Post Posted: 02-08-2017, 18:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jurgul wrote:
Inca astept ca cineva sa-si dea burstul in urmatoarea tinta ^


Abia astept -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 02-08-2017, 20:43:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pretenas, chiar nu ai ce face? Esti sigur ca vrei sa ma enervezi si tu mai rau decat mai mutoiul ala infect cu pareza?! IESITI IN **** MEA DE PE SUBFORUMUL ASTA DE KKTIII DQ !

 
Staff message (TwisTer):
 
Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice utilizator al forumului vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti utilizatori.
+1 warn pentru limbaj.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
soulflames

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2022 15:02)
Joined: 13 Sep 2010
Posts: 223, Topics: 28
Location: Germany

Reputation: 617.6
Votes: 22

 
Post Posted: 02-08-2017, 20:45:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie sa fii batut tu,sa-ti sara aerele astea de figurant fara motive,si daca te enervezi ce ?

 
Staff message (TwisTer):
 
Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice utilizator al forumului vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti utilizatori.
+1 warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next    


The time now is 19-03-2024, 12:42:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x