User
Pass
2FA
 
 

Discutii Europa League / Champions League
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 158, 159, 160  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Football
Author Message198186
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 24-04-2012, 23:11:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BojaN wrote:
un rezultat normal, barcelona o echipa umflata cu pompa, nimic special.

omfg...eu cred ca tu te uiti la handbal...
daca si in acest meci a meritat sa se califice Chelsea, e clar (si acum o sa sara in sus marii suporteri ai Realului cu explicatii care nu ma intereseaza), pentru mine, in aces meci a fost o singura echipa pe teren si doar ea merita calificarea...

ca sa zic, o zii neagra pentru Barca, poate cea mai neagra din cariera de antrenor a lui Pep...


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 24-04-2012, 23:26:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closed wrote:
BojaN wrote:
un rezultat normal, barcelona o echipa umflata cu pompa, nimic special.

omfg...eu cred ca tu te uiti la handbal...
daca si in acest meci a meritat sa se califice Chelsea, e clar (si acum o sa sara in sus marii suporteri ai Realului cu explicatii care nu ma intereseaza), pentru mine, in aces meci a fost o singura echipa pe teren si doar ea merita calificarea...

ca sa zic, o zii neagra pentru Barca, poate cea mai neagra din cariera de antrenor a lui Pep...


nu te mai chinui cu fanii astia ai realului (x, y, z de pe forum, se stiu ei) care nu mai stiu sa priveasca obiectiv un meci de fotbal ci tin automat cu echipa vs care joaca barcelona (si se mai cred buni la dat sfaturi in materie de fotbal.. lame)

chelsea n-avea ce cauta in finala
era mai bine o semifinala bayern - barcelona cu bayern calificata in finala
macar nemtii ar fi jucat ceva n-ar fi stat cu toata echipa in aparare sau cu trageri de timp din minutul 20 ..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 25-04-2012, 06:43:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closed wrote:
BojaN wrote:
un rezultat normal, barcelona o echipa umflata cu pompa, nimic special.

omfg...eu cred ca tu te uiti la handbal...
daca si in acest meci a meritat sa se califice Chelsea, e clar (si acum o sa sara in sus marii suporteri ai Realului cu explicatii care nu ma intereseaza), pentru mine, in aces meci a fost o singura echipa pe teren si doar ea merita calificarea...

ca sa zic, o zii neagra pentru Barca, poate cea mai neagra din cariera de antrenor a lui Pep...


Hai ca esti ok Closed sincer. O singura echipa pe teren Chelsea fiind in 10 oameni timp de o repriza si oleaca si 'singura' aia echipa de pe teren nu a fost in stare sa le umple poarta 'slabilor' aia de la Chelsea in a 2 a repriza ma ? ba nu mai fiti nebuni.
@BobMarley: Eu macar recunosc cand Real pierde ceva dar voi astia fanii Barcelonei va dati buricul pamantului cand tot echipa voastra are ditamai avantajul si nu e in stare sa o bage in poarta cu 'marele Messi' ala de rateaza penalty si alte pase teoretic usoare. Sunteti ok, serios ma.



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VaLaNgA

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-06-2012 16:18)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 6750, Topics: 121
Location: Kongo

Reputation: -299
Votes: 93

Post Posted: 25-04-2012, 10:59:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closed wrote:
BojaN wrote:
un rezultat normal, barcelona o echipa umflata cu pompa, nimic special.

omfg...eu cred ca tu te uiti la handbal...
daca si in acest meci a meritat sa se califice Chelsea, e clar (si acum o sa sara in sus marii suporteri ai Realului cu explicatii care nu ma intereseaza), pentru mine, in aces meci a fost o singura echipa pe teren si doar ea merita calificarea...

ca sa zic, o zii neagra pentru Barca, poate cea mai neagra din cariera de antrenor a lui Pep...


Crede-ma ca orice echipa in 10 oameni la fel facea. Dar tu te incapatanezi sa spui ca a stat in propria jumatate ; poate asa este dar tin sa iti explic ca Chelsea a avut doar 3 suturi pe poarta cu 2 finalizari. Daca ar fi fost Barcelona in inferioritate nu te-ai mai inbufnii ca a jucat doar ea pe teren , asta e tipic suporterilor infocati dupa talentul lui Messi. Sti care este treaba ? Cat timp a jucat Ronaldinho la Barca a avut aceleasi rezultate ca acum. Trebuie 1 talent sa traga mereu echipa dupa el , asa e fotbalul european, nu ce se joaca la noi , "TURCA". Nu sunt suporter infocat Real dar imi place mai mult ce joaca Realu decat Barca. In acest meci nu a castigat cea mai buna echipa , a castigat cea mai buna strategie si anume , te aperi si cum prinzi ocazie inscri , sa vazut foarte clar si in prima repriza si in a 2-a repriza.

Prevad o finala mult mai frumoasa decat meciul acesta jucat de Barca - Chelsea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 25-04-2012, 12:45:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in tur n-au avut nicio scuza pentru jocul ala deplorabil

sa inteleg ca tie iti place o finala in care vezi doar o echipa jucand fotbal si cealalta stand cu 1 jucator la mijloc ca sa prinda o minge data alandala de cineva si sa marcheze
cool story brah
asta vine dupa ce ai spus ca iti place cum joaca real =)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 25-04-2012, 13:51:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BobMarley12 wrote:
in tur n-au avut nicio scuza pentru jocul ala deplorabil

sa inteleg ca tie iti place o finala in care vezi doar o echipa jucand fotbal si cealalta stand cu 1 jucator la mijloc ca sa prinda o minge data alandala de cineva si sa marcheze
cool story brah
asta vine dupa ce ai spus ca iti place cum joaca real =)

ba, mie imi place 'despre tine' asa. Intelegi ce vrei tu. Chelsea s-a aparat tot meciul, partial in 10 chiar iar Barcelona nu a putut sa-i nenoroceasca. Asta numesti tu echipa ? astia care au plimbat mingea aia parca jucau 'mata'. Marele Messi ce a facut ? Hai ca iti spun eu a ratat un penalty, a dat un sut bun ce-i drept, si un fault pentru care a luat galben. Casca ochii si nu mai scrie ca o faci nasol asa. Sa controlezi un meci de la cap coada cu posesie daca nu dai gol e tot aia. Esti TITANUL BARCELONA ? Pai rupei ma. Ori am vazut ce au rupt ei. Hai incetati sa mai fiti penibil stiu ca nu va sta in fire.
Multe zambete intr-o pastila.



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 25-04-2012, 13:59:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu cred ca am spus in vreun post ca barcelona merita sa mearga in finala

sa ramanem la capitolul chelsea
repet(un post de mai sus): era o semifinala mai frumoasa bayern - barcelona cu bayern calificata in finala pentru ca nemtii ar fi jucat fotbal nu si-ar fi pus autocarul in poarta
cred ca tu intelegi ce vrei

chelsea a jucat precum o echipa de mana a doua (gen apoel nicosia care a ajuns EXACT ASA pana unde a ajuns)
nu merita finala. si parca vad ca daca se califica realul, chelsea o sa joace la fel si o sa vedem o finala in care doar o echipa va juca fotbal adevarat.
si cred ca si tu poti sa fii de acord cu cele scrise de mine
unde-i dire sa ma sustina (jk) da cred ca si el ar fi de acord ca chelsea n-a jucat nimic



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
justyn17x

[KONVICT]



Status: Offline
(since 21-10-2022 19:50)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 7948, Topics: 51
Location: Konvict Music

Reputation: 532
Votes: 33

 
Post Posted: 25-04-2012, 14:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BobMarley12 wrote:
nu cred ca am spus in vreun post ca barcelona merita sa mearga in finala

sa ramanem la capitolul chelsea
repet(un post de mai sus): era o semifinala mai frumoasa bayern - barcelona cu bayern calificata in finala pentru ca nemtii ar fi jucat fotbal nu si-ar fi pus autocarul in poarta
cred ca tu intelegi ce vrei

chelsea a jucat precum o echipa de mana a doua (gen apoel nicosia care a ajuns EXACT ASA pana unde a ajuns)
nu merita finala. si parca vad ca daca se califica realul, chelsea o sa joace la fel si o sa vedem o finala in care doar o echipa va juca fotbal adevarat.
si cred ca si tu poti sa fii de acord cu cele scrise de mine
unde-i dire sa ma sustina (jk) da cred ca si el ar fi de acord ca chelsea n-a jucat nimic


Chelsea nu a jucat nimic, adevarat, dar din nimicu ala in 10 oameni au reusit sa inscrie de 2 ori si sa se apare in fata Barcelonei care s-a chinuit sa marcheze. Hai cu finala Chelsea - Bayern !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 25-04-2012, 14:07:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BobMarley12 wrote:
nu cred ca am spus in vreun post ca barcelona merita sa mearga in finala

sa ramanem la capitolul chelsea
repet(un post de mai sus): era o semifinala mai frumoasa bayern - barcelona cu bayern calificata in finala pentru ca nemtii ar fi jucat fotbal nu si-ar fi pus autocarul in poarta
cred ca tu intelegi ce vrei

chelsea a jucat precum o echipa de mana a doua (gen apoel nicosia care a ajuns EXACT ASA pana unde a ajuns)
nu merita finala. si parca vad ca daca se califica realul, chelsea o sa joace la fel si o sa vedem o finala in care doar o echipa va juca fotbal adevarat.
si cred ca si tu poti sa fii de acord cu cele scrise de mine
unde-i dire sa ma sustina (jk) da cred ca si el ar fi de acord ca chelsea n-a jucat nimic

bai baiatule. N-au jucat nimic da, dar au fost destui de destepti cu o aparare superba si cu contraatacuri clasa. Stai calm, daca se califica Realul in finala si ii bat Chelsea tot in acelasi mod nu spun nimic. ba chiar ii si felicit pentru ca o echipa sa castige asa un meci, 2 in aparare tot meciul aia e o echipa mare, care rezista. Ori Chelsea e o echipa mare cu un antrenor care a mers pe o tactica perfecta. Ori in zilele astea e greu sa faci un egal d`apoi sa mai invingi Barcelona in 11 oameni d`apoi in 10. E o echipa mare indiferent ce vorbiti voi peste tot. Cine stie fotbal e de acord cu mine.



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 25-04-2012, 14:42:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closed wrote:
BojaN wrote:
un rezultat normal, barcelona o echipa umflata cu pompa, nimic special.

omfg...eu cred ca tu te uiti la handbal...
daca si in acest meci a meritat sa se califice Chelsea, e clar (si acum o sa sara in sus marii suporteri ai Realului cu explicatii care nu ma intereseaza), pentru mine, in aces meci a fost o singura echipa pe teren si doar ea merita calificarea...

ca sa zic, o zii neagra pentru Barca, poate cea mai neagra din cariera de antrenor a lui Pep...



S-a jucat miutza la o poarta tot meciul si Chelsea a avut noroc cu carul ...
Dar oricum nu ai ce spune, fotbalul se joaca pe goluri nu conteaza ca au bagat autobaza in poarta ci conteaza ca au reusit 2 goluri , 1 din ele poate printre cele mai frumoase din sezonul asta de Liga dar per ansamblul nu au meritat calificarea, dar stii cum e , au muncit mult si au avut noroc si s-au calificat ...
Nu stiu de ce tu ca suporter al Barcei sari la gatul unui alt suporter cand echipa ta nu a reusit sa bage mingea aia in poarta nici din penalty, sa nu mai zic de primul gol care a fost aiurea de tot -


Tin cu Real si as vrea sa castige Liga , dar eu prevad ca in seara asta va fii 2-2 scorul si se va califica Bayern , nemtii sunt nemti, si trag cu dintii !


Waynee wrote:
bai baiatule. N-au jucat nimic da, dar au fost destui de destepti cu o aparare superba si cu contraatacuri clasa. Stai calm, daca se califica Realul in finala si ii bat Chelsea tot in acelasi mod nu spun nimic. ba chiar ii si felicit pentru ca o echipa sa castige asa un meci, 2 in aparare tot meciul aia e o echipa mare, care rezista. Ori Chelsea e o echipa mare cu un antrenor care a mers pe o tactica perfecta. Ori in zilele astea e greu sa faci un egal d`apoi sa mai invingi Barcelona in 11 oameni d`apoi in 10. E o echipa mare indiferent ce vorbiti voi peste tot. Cine stie fotbal e de acord cu mine.



+1
DiMatteo nu pot sa imi dau seama ce le-a putut zice la pauza -

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 25-04-2012, 18:03:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am sarit la gatul lui pt ca vb prostii, am si sutinut ca au nimerit o zi ff proasta si ca nu prea au jucat fotbal, dar si asa au fost clar peste echipa vietii aia de s-a calificat...adevarat ca fotbalul se joaca pe goluri, eu vb doar de jocul in ansamblu...

nu tin in mod special cu Barca, dar spre deosebire de Real, mie personal (e doar parera mea, nu ma cert cu nimeni si va rog sa nu da-ti replay aiurea) mi se pare ca au un fotbal mai frumos, atata tot...


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VaLaNgA

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-06-2012 16:18)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 6750, Topics: 121
Location: Kongo

Reputation: -299
Votes: 93

Post Posted: 25-04-2012, 18:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiecare cu preferintele lui Closid

Astazi seara ce pronosticuri dai a ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 25-04-2012, 21:42:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

avand in vedere ca nu prea suport Realul, as vrea sa o vad pe Bayern in finala...
momentan, la pauza, 2-1 pt Real...

intrebare pt fanii Real: Pepe nu ar mai fi trebuit sa primeasca al 2-lea cartonas galben, si implicit rosu?...


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 25-04-2012, 21:47:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Closed wrote:
avand in vedere ca nu prea suport Realul, as vrea sa o vad pe Bayern in finala...
momentan, la pauza, 2-1 pt Real...

intrebare pt fanii Real: Pepe nu ar mai fi trebuit sa primeasca al 2-lea cartonas galben, si implicit rosu?...


Nu sunt fan real, dar la faza premergatoare n-a fost fault, deci... :d

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 25-04-2012, 23:22:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai sa va aud -
echipa vietiiiii -
3 penaltyuri ratate de cei mai valorosi jucatori - a tras ala peste stadion -
sunteti penibili, v-ati facut de ras pe Bernabeu...


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Football  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 158, 159, 160  Next    


The time now is 21-09-2024, 18:59:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password