User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere [V1]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4220
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 09-08-2014, 20:11:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ThunderJB wrote:

Code:
Stai linistit ca nu-mi tai venele. Tu te bucuri de 1 lucru virtual, auzi la el "cine e mai tare", nu esti intr-un rig stai calm. -)Tu nu sti sa faci nimica original numai copiezi, esti vai si amar.
Mai bine taci si ai grija de server ca cine stie ce se poate intampla.

Esti un lingau, mereu ai fost, stiu si de faza cand ai avut "propunerea" la cs.

Te-am pus la block nu te mai obosi sa raspunzi. Acum poti sa fugi repede la avioane sã-i zici ce i-am zis.

1-0 limba romana, dabia daca am inteles ceva =)


Este scris de pe telefon, singura greseala este ca lipseste un "n" de la "ring". Invata tu romana, este scris cat se poate de clar si pentru . Daca ai ajuns sa postezi pm-urile devi mai penibil decat esti.



ThunderJB wrote:

imi stati pe cap si imi ziceti ca sunt nesimtit bla bla bla,


Esti, ai copiat tot ce am facut, nu e nimic facut de tine.

ThunderJB wrote:

deja ma scoateti din sarite.


Saracu' de tine.

ThunderJB wrote:

Vreti dns-ul asta?


Pastreaza-l, fa eventual o ciorba cu el.

ThunderJB wrote:

ce naiba, credeti ca sunt o bataie de joc la adresa voastra?Sa o credeti voi.


Atata timp cat ii iei in bataie de joc pe altii nu te astepta sa fi tratat altfel.


Tu m-ai adus in vorba, ai primit raspunsurile, nu mai imi activa casuta sau adu in vorba, n-am nevoie de atentie.






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.



Last edited by Happy =]] on 09-08-2014, 20:19:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 09-08-2014, 20:17:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Happy =]] wrote:
ThunderJB wrote:

imi stati pe cap si imi ziceti ca sunt nesimtit bla bla bla,


Esti, ai copiat tot ce am facut, nu e nimic facut de tine.

ThunderJB wrote:

deja ma scoateti din sarite.


Saracu' de tine.

ThunderJB wrote:

Vreti dns-ul asta?


Pastreaza-l, fa eventual o ciorba cu el.

ThunderJB wrote:

ce naiba, credeti ca sunt o bataie de joc la adresa voastra?Sa o credeti voi.


Atata timp cat ii iei in bataie de joc pe altii nu te astepta sa fi tratat altfel.


Tu m-ai adus in vorba, ai primit raspunsurile, nu mai imi activa casuta sau adu in vorba, n-am nevoie de atentie.


Vai de capul tau.Mai aveti cumva acel subforum?I don't think so.Si cand ai aparut tu scripter peste noapte?
Prietene, eu stiu limba romana, iti zic direct, nu te mai da cu curul de pamant pe aici ca nu impresionezi pe nimeni cu figurile tale de copil.Lingau -), ti-am postat pm ca esti foarte penibil, si m-a bufnit rasul din plin. -


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[DiE]^_^G[a[B[i[T[z[U]*cL

[Welcome to [DiE]]



Status: Offline
(since 28-09-2016 15:20)
Joined: 22 Sep 2012
Posts: 116, Topics: 6
Location: Braila

Reputation: 50.2
Votes: 7

   
Post Posted: 09-08-2014, 20:47:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar Fi Mai Bine Sa Shut Up Toti Si Thunder Sasi vada De Server -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 09-08-2014, 20:54:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu incetati, va calmez pe toti.
Cum adica vinzi DNS? Cred ca se comite o confuzie aici, daca ti-am oferit sansa sa mergi cu acest DNS, nu cred ca ti-am dat voie sa-l si vinzi. Cand nu doresti sa mai ai server, ma anunti si renunti la el, dar DNS-ul nu iti apartine, renunti la server, DNS-ul il preia altcineva, nu il dai tu cui vrei.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 09-08-2014, 20:58:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Daca nu incetati, va calmez pe toti.
Cum adica vinzi DNS? Cred ca se comite o confuzie aici, daca ti-am oferit sansa sa mergi cu acest DNS, nu cred ca ti-am dat voie sa-l si vinzi. Cand nu doresti sa mai ai server, ma anunti si renunti la el, dar DNS-ul nu iti apartine, renunti la server, DNS-ul il preia altcineva, nu il dai tu cui vrei.

Ok, dar ei de ce vin asa rascoliti aici si fac pe smecherii?


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eustache69
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2014 16:44)
Joined: 31 May 2014
Posts: 1322, Topics: 65
Location: Maramu'

Reputation: -78.6
Votes: 37

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #alupigustovarase 
Post Posted: 10-08-2014, 12:48:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thunder, daca te deranjaza cnv vb cu avioane sa ii interzica sa posteze pe aici.

Cea mai urata senzatie e acea cand doresti sa descarci o melodie si site-ul respectiv de redirectioneaza spre un site de matrimoniale.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 10-08-2014, 12:58:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eustache69 wrote:
Thunder, daca te deranjaza cnv vb cu avioane sa ii interzica sa posteze pe aici.



Este un forum liber ori cine are voie sa posteze aici deci documenteaza-te



Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 10-08-2014, 13:37:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Peste doua ore o sa schimb hostul.

Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fantasy ;x
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-08-2014 18:42)
Joined: 10 Aug 2014
Posts: 121, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -18.5
Votes: 12

   
Post Posted: 10-08-2014, 15:02:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Happy =]] wrote:
ThunderJB wrote:

Code:
Stai linistit ca nu-mi tai venele. Tu te bucuri de 1 lucru virtual, auzi la el "cine e mai tare", nu esti intr-un rig stai calm. -)Tu nu sti sa faci nimica original numai copiezi, esti vai si amar.
Mai bine taci si ai grija de server ca cine stie ce se poate intampla.

Esti un lingau, mereu ai fost, stiu si de faza cand ai avut "propunerea" la cs.

Te-am pus la block nu te mai obosi sa raspunzi. Acum poti sa fugi repede la avioane sã-i zici ce i-am zis.

1-0 limba romana, dabia daca am inteles ceva =)


Este scris de pe telefon, singura greseala este ca lipseste un "n" de la "ring". Invata tu romana, este scris cat se poate de clar si pentru . Daca ai ajuns sa postezi pm-urile devi mai penibil decat esti.



ThunderJB wrote:

imi stati pe cap si imi ziceti ca sunt nesimtit bla bla bla,


Esti, ai copiat tot ce am facut, nu e nimic facut de tine.

ThunderJB wrote:

deja ma scoateti din sarite.


Saracu' de tine.

ThunderJB wrote:

Vreti dns-ul asta?


Pastreaza-l, fa eventual o ciorba cu el.

ThunderJB wrote:

ce naiba, credeti ca sunt o bataie de joc la adresa voastra?Sa o credeti voi.


Atata timp cat ii iei in bataie de joc pe altii nu te astepta sa fi tratat altfel.


Tu m-ai adus in vorba, ai primit raspunsurile, nu mai imi activa casuta sau adu in vorba, n-am nevoie de atentie.


Daca eu luam dns cu drogatul , aveam pluginurile ale lu crizzatu ( daysmenu , simon menu , vip menu .)
sunt licentiate pe DNS nu pe IP.

Dovada ca am AMXX-urile.. [ din pacate nu am sma, el a vrut sa imi dea teapa cu sma-urile pe 40euro dar a uitat amxx-urile in compiled=)) ]
Acest ThunderJB foloseste addonsul unui baiat PyKw si daca observati toate MODELELE + SOUND-urile NU II MERG ! intrati pe server prima data si dupa intrati peste 5 minute , vi se tot incarca modelele + sunete + mapele . = Bug , nu merge nimic din sounds/models !

Am absolut TOATE TOATE pluginurile de la fostul JB.Freakz.Ro+ pluginurile mele de days , vip etc. no-bug [ al lui crizzatu + happy ]
Daca e sa iau eu cu drogatul DNS ii vom da lui Happy ftp + mod forum + 30% din donatii[cand implinim 3-4 luni de activitate , atunci bag si donatiile], daca el vrea, happy sa se ocupe doar de forum.

[img] http://postimg.org/image/cey07snfn/ [/img]

[img] http://postimg.org/image/9ywoue73x/ [/img]

[img] http://postimg.org/image/3mhjqm3bd/ [/img]

[img] http://postimg.org/image/nd02s2nkz/ [/img]

[img] http://postimg.org/image/ievti3q57/ [/img]

[img] http://postimg.org/image/pv8huegl9/ [/img]

[img] http://postimg.org/image/ow8vu2lq7/ [/img]

[img] http://postimg.org/image/67wwi1qqd/ [/img]

[img] http://postimg.org/image/m10fom9e9/ [/img]

Daca voi avea acest dns eu cu drogatu toti ADMINII de pe fostul jb.freakz.ro isi vor primi gradul inapoi indiferend ca au donat sau nu !

Am toate pluginurile. shop xp / cb / cranii. absolut tot.
Acum decide ^Avioane^ ce face.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 10-08-2014, 15:05:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba play4fun, mars de aici cu minciunile tale, altul care s-a trezit din boscheti, sunteti penibili rau de tot -))))))))).Nu va dau niciun dns, l-am luat eu, sa vedem ce va iesii.Si tu chiar crezi ca nu le voi da gradul inapoi de pe fostul jb.freakz.ro?Normal ca da, caut admini, mai ales ca cei de pe fostul au fost marea majoritatea cu capul pe umeri.Iti zic ceva si atat.Nu primesti niciun dns, salut, du-te si cerseste in alta parte si lasa-ma cu vrajelile tale, pun ce addons vreau eu, nu ce addons vrei tu.

Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fantasy ;x
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-08-2014 18:42)
Joined: 10 Aug 2014
Posts: 121, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -18.5
Votes: 12

   
Post Posted: 10-08-2014, 15:07:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jb.freakz.ro a fost NR1 in romania,eu voi incerca sa il ridic din nou.Am bani de host , am scos donatii de pe celalat sv de JB si o sa iau host 0 ping. Pana cand l-ai luat tu si vad in gametracker ca nu ai ai Rank + boti + addons full bug.

[img]http://postimg.org/image/dps7kl7qj/[/img]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 10-08-2014, 15:12:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai, fa pasi de aici si du-te la sv tau de tot rahatul.Astazi schimb hostul, o sa bag alt gt, pana atunci, stai parcat sau report.

Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 10-08-2014, 15:13:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interesant, apari cu un alt cont, de ce nu ai postat cu main-ul tau?
Nu, tot ce a tinut de Crizzatu, nu. Cati am auzit ca au primit tepe si nici unul nu a venit sa raporteze de frica, no thx.

Happy nu dorea sa deschida server, cu Drogatul am discutat in PM, mai departe, lasati-l sa-si faca treaba, daca nu reuseste se retrage singur, dar pana atunci evitati sa aruncati cu noroi.

Ce mi se pare mie ciudat si penibil, unul nu l-am vazut sa se ofere sa ajute, sa ajunga la o intelegere, un parteneriat ceva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 10-08-2014, 15:15:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ThunderJB wrote:
^AvioanE^ wrote:
Daca nu incetati, va calmez pe toti.
Cum adica vinzi DNS? Cred ca se comite o confuzie aici, daca ti-am oferit sansa sa mergi cu acest DNS, nu cred ca ti-am dat voie sa-l si vinzi. Cand nu doresti sa mai ai server, ma anunti si renunti la el, dar DNS-ul nu iti apartine, renunti la server, DNS-ul il preia altcineva, nu il dai tu cui vrei.

Ok, dar ei de ce vin asa rascoliti aici si fac pe smecherii?


Pentru ca nu ai ceva propriu , vi aici si furi.
Ia de aici : http://forum.wow-freakz.com/jb.freakz.ro-f1072.html
Nu ai copiat nimic zici?
@avioane



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fantasy ;x
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-08-2014 18:42)
Joined: 10 Aug 2014
Posts: 121, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -18.5
Votes: 12

   
Post Posted: 10-08-2014, 15:19:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Interesant, apari cu un alt cont, de ce nu ai postat cu main-ul tau?
Nu, tot ce a tinut de Crizzatu, nu. Cati am auzit ca au primit tepe si nici unul nu a venit sa raporteze de frica, no thx.

Happy nu dorea sa deschida server, cu Drogatul am discutat in PM, mai departe, lasati-l sa-si faca treaba, daca nu reuseste se retrage singur, dar pana atunci evitati sa aruncati cu noroi.

Ce mi se pare mie ciudat si penibil, unul nu l-am vazut sa se ofere sa ajute, sa ajunga la o intelegere, un parteneriat ceva.


Sunt pluginuri facute de el. Nu este nici o teapa. Mie nu imi e frica de Crizzatu.
+ ce treaba au pluginurile facute de el?
LoL, cum poti sa dai DNS asta unui copil cu addons ciordalit? - Lol. se face dns de ras -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 10-06-2024, 09:44:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x