User
Pass
2FA
 
 

Discutii Libere
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 196, 197, 198  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message189007
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 15-06-2011, 23:03:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall


Vreau sa i zic si eu ceva lu zeiss , vad k tot ma ataca si nush dece asa k vreau sa imi spun si eu punctul de vedere , in leg cu ce ai postat la anuntul de onwer.
In leg cu cearta intre admini nu am ce sa zic k nu mam certat q nimeni , in leg cu banatul jucatorilor buni , aduti aminte cine ia tinut partea lu slayer cand a injurat un admin , eu iam tinuto si mam rugat de aleh sa nui dea ban permanent...de ce ? pentru ca este un jucator bun .............

Aduti aminte cate poze si blinduri ti ai luat de la mine si tu si proff ......da vb frumos si nam avut nimik cu voi din contra ne am apropiat .........

Eu stiu unde bati la roz si la MLJIE...........dar crede ma k aia nu erau jucatori buni si iti zic cu mana pe inima nici pe jumatatea mea sau a ta nu erau (au luat ban k sau pus cu cine nu trebuie ).....cum reactionai tu daca dupa o explicatie pe care eu o cred logica ei incep sa ma injure de mama de nevasta si mai ales de copil si ma fac in toate felurile .............vrei sa i mai las sa joace ?????..........

Te intreb tu ce ai face in locu meu ????..........

Nai de unde s sti cum ai reactiona pt k nu te implici in astfel de cazuri in care trebuie sa te certi cu tot felul de copii .........eu am o varsta am o fam si am realizat ceva , joc cs si il consider un hobby, dar nu permit unu copil sa si bata joc de mine (pote gresesc eu si o iau prea personal)............

Multi sunt mari si tari in fata unui monitot .......iai tinut partea si lu roz total aiurea ....mai citeste si u ce se scrie si vezi ce a zis schoker despre el ...se dadea ofiter si el defapt avea 16 ani ................

Asa k te rog nu mai face afirmati aiurea daca nu sti datele problemei ..............si au luat ban pentru comportamentul lor verbal (poate eu am gresit si ei erau curati ) dar nu trebuiau sa vb in felul care au facuto ...........si nu le am dat eu ban dupa cum sti se voteaza ............a fost parerea mai multor admini din staff.

Cam atat am avut de spus .....sper sa intelegi de am vrut sa zis si sa nu interpretezi aiurea............


Scuzati scrisul , dar asa vb si pe mess si asa mam invatat. ( k sa nu mai aud vb dalea k ma bate limba romana ).

Bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 16-06-2011, 02:18:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

discutii libere, deci pot sa zic ce vreau ! -

Ba nene, voua( cei majori evident ), va plac tatuajele ? aveti asa ceva ?

Sunt doar curios. eu azi ma duc sa mi-l fac pe al 3-lea -


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PropheT

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 11-11-2021 13:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 1661, Topics: 211
Location: Camping on X2 !!!

Reputation: 245.9
Votes: 31

 
Post Posted: 16-06-2011, 02:20:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chiar nush ce sa zic despre tatuaje, imi plac dar nu cred ca am sa imi fac niciodata -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 16-06-2011, 02:21:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa ziceam si eu acum 4 ani . NICIODATA !!! acum il fac pe al 3-lea . trebuie sa iti placa -

"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 16-06-2011, 02:26:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mie imi plac chiar daca nu am ..pune si u niste poze cu ele daca ca sper ca nu tia tatuat LUXENBURG pe cuc -))ca la batranete sa ramana doar LUX -

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 16-06-2011, 02:28:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hahahaha...super tare. nu. cand ajung maine la firma le pun pe forum. pe pc asta nu am nici una si mi-e lene sa le fac poze acum - plus ca maine seara o sa pun poze cu cel nou -

"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 16-06-2011, 07:22:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall

Daca tot veni vb de tatuaje am 5 , si mai vreau D-.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 16-06-2011, 12:12:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare...

Acesta este un raspuns bunului meu coleg Maryo pe care il apreciez si respect mult. Nu trebuie sa te scuzi pentru scrisul tau Maryo pentru ca aici nu suntem la scoala sau la nu stiu ce interviu NASA ... aici ne exprimam fiecare parerea cum credem de cuvinta.
Eu nu ma implic in astfel de cazuri pentru ca eu nu ajung acolo ... eu incerc sa explic foarte direct si la obiect. Cred k ai observat din foarte multe posturi ale mele imi spun parerea mea proprie si personala fara sa ma iau dupa cel de sus ( postul precedent ) si doar prin ce vad ex. dovezi ce are de zis in apararea lui. Stiu ca atunci cand se ajunge la injuraturi si la tot felul de amenintari dasta josnice din fata unui monitor te enervezi(si eu as face la fel,sa ma enervez) si incepi si u la randul tau sa te exprimi dar nu asta e rezultatul, trebuie sa arati ca esti diplomat si foarte rezistent trebuie sa te gandesti ca toti copii acestia de 10-12 ani sau care inca ma traiesc intr-un vis din bazm sunt doar niste copii retardati care sunt smecheri intr-e 4 pereti. Nu trebuie sa le dai satisfactia sa intri in jocul lor obscur.
Nu te-am atacat cu nimic Maryo ... eu doar am zis ceea ce am vazut si am crezut de cuvinta sa spun in legatura cu servarul. Eu consider ca incepe sa o ia in jos si nu vede nimeni asta. Si nu e doar prin faptul ca nu suntem mai asprii cu noii admini care sunt sau vor devenii esti si prin influenta pe care o avem, adminii mai mari. Dar pot sa recunsc ca decizia se ia de la inceputul cereri ... daca unul zice marul cade din copac toti zic la fel .. cum vine unu sa zica marul este verde si nu o sa cada toti incep sa isi schimbe parerea. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic. Si sper ca ai inteles ca nu am zis in exclusivitate ca Maryo este vinovatul. Am zis in general au fost multe probleme care au inceput sa se simpta pe server.

Sper ca totul sa inceapa sa mearga mult mai bine. Il felicit pe Alehandro ca a venit cu ideea sa mai aduca un owner si care o sa faca o treaba macar jumatate cat a facut Alehandro aici. Dar tot este bine.

Maryo eu m-am inteles cu tine foarte bine de la inceput stiu ca am primit Blind si mi-ai facut poze multe - dar eu nu reactionez cum ar face altii - Sper sa nu ne certam si sa ne intelegem ca la inceput - daca exista ceva ce te-ar deranja sunt dispus sa vb foarte civilizat si sa o rezolvam rpd - pentru ca nu-mi place sa fiu certat cu oamenii pe care eu ii respect.

Multa Bafta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 16-06-2011, 12:58:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salll

Ms ze1ss de ras , eu nu ma cert pt ca nam dece , mi am zis doar parerea cum ti ai ziso si u . Am crezut k te ref la mine cand ai zis k au fost banati jucatori buni k sau pus cu cine na trebuit si aici ma ref la roz si MLJIE, dintrun singur motiv au luat ban si ala ti lam zis .

Oricum a trecut nu mai cont chestia asta ....

Bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 16-06-2011, 18:12:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma .. eu am 3 tatuaje si urmeaZa inca 2 Love Struck


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 16-06-2011, 20:34:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am ajuns si eu acasa acum juma de ora. E gata - este absolut superb - urc poze cu el mai tarziu. -

"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krazy

[Unfuckingbelievable]



Status: Offline
(since 26-07-2012 14:13)
Joined: 19 Apr 2011
Posts: 373, Topics: 6
Location: Berceni

Reputation: 82.7
Votes: 5

Post Posted: 16-06-2011, 21:16:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prophet m'ai sabotat - Nu mai merge VIP'ul la mine . Vezi sa nu fii fost legat de una din lietere din alfabet gen t sau s care sunt pt alte pluginuri, sau.. nu stiu ziceam si eu cand ai timp sa bagi un ochi.



Wanna be famous? Click here -> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html

---------------------------------------------

De ce sa spargi geamul , cand bicicleta nu e a ta ??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mag1k

[Mag1k Shot]



Status: Offline
(since 21-11-2011 20:29)
Joined: 11 May 2011
Posts: 211, Topics: 9
Location: Ireland

Reputation: 49.7
Votes: 4

Post Posted: 16-06-2011, 23:34:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut!

Stiu ca e cam din scurt dar vreau sa cer sa mi-se dea remove imi cer scuze fatza de adminii de pe server pt k am pus serverul in situatii proaste de fiecare data cand am gresit.
Va respect te respect alehandro , te respect prophet , te respect ze1ss te respect maryo te respect crz te respect 2 in 1 te respect dany te respect wdy te respect groovy te respect yo te respect glontzz te respect gyno iar nu in ultimul rand te respect average
Dar au fost unele lucruri care mau deranjat dar nu dau nume si nu spun nimic

Imi pare rau pentru toate greselile mele si va rog sa imi dati remove!

La revedere


Respawn.Freakz.ro este Magic (Mag1k)


Last edited by mag1k on 16-06-2011, 23:36:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 16-06-2011, 23:34:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://imageshack.us/photo/my-images/861/45313841.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/846/98625332.jpg/

Noua achizitie. Scrie " carpe diem, quam minimum credula postero ", adica traieste clipa de azi, fara sa ai incredere in ziua de maine. Floarea este un lotus.


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 17-06-2011, 00:22:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va rog sa luati masuri!
Mag1k pleaca ptr ca se iau toti de el.. sau mai bine Zis TerorisT si Yo . Nu mai faceti glume pe seama nici a surorii, nici a lu` bunica`sa, nici a lui. Ar trebui sa`l tratati ca pe altcineva, gen .. Prophet, Ze1ss, Maryo.

Intelegem ca a facut greseli dar si`a recunoscut vina si a fost iertat. Oricine greseste da` nu trebuie de`acu sa o dam in amenintari. Suntem "colegi" de staff, ce naiba? Ne amenintam intre noi? Sau ar trebui sa Zic si eu ca Ze1ss.. de cand se dau admine asa usor, s`a dus la vale serveru.. ( sau cum a Zis el, da cam asta era ideea... ).. Ne revenim sau dormim si suntem cu nasul pe sus in continuare?



I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 196, 197, 198  Next    


The time now is 01-10-2024, 01:49:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password