User
Pass
2FA
 
 

Discutii SA:MP
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 49, 50, 51  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message31345
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 23-09-2013, 17:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dir3kT wrote:
CrecK cred ca te inseli tu unde m`am agitat? Ca am scris cum e acel scripter ce poate sa faca si m`am oprit?

Daca scriai doar atat si te opreai nu mai spunea nimeni nimic si nu se mai aprindeau limbricii pe aici,dar se pare ca il ai in cap numai pe prietenul tau si nu ti-ai dat seama de ce ai facut - (uita-te de pe pagina anterioara pana acum si numara de cate ori ai spus de prietenul tau...uneori insistenta nu e tocmai potrivita - )



Last edited by CrecK on 23-09-2013, 17:44:04; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dir3kT

[Account disabled]



Status: Offline
(since 13-11-2013 13:13)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 603, Topics: 130
Location: Hamburg

Reputation: 43
Votes: 41

Post Posted: 23-09-2013, 17:43:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ziceam si se raspundea la intrebarea mea e normal sa mai scriu sa`i explic ce are ala? infine las`o balta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 23-09-2013, 17:48:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu am spus-o cu rautate,dar cel putin mie nu imi ofera increderea necesara prietenul tau dupa ce ai insistat atat cu el -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catana

[FreakZomaN]



Status: Offline
(since 24-07-2018 11:29)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 8553, Topics: 365
Location: Galati

Reputation: 484
Votes: 99

     
Post Posted: 23-09-2013, 17:50:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calmati-va..nu tre sa ne certam intre noi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-09-2013, 18:13:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CrecK wrote:
Cbr in ritmul asta nu o sa fie nici un alt owner sau scripter pe serverul asta,inteleg ce vrei tu sa spui,dar priveste lucrurile si din celalalt punct de vedere,daca nu vom gasi pe cineva sa se ocupe de server nu vom reusii niciodata nimic,in cazul asta daca nu va intervenii nici o persoana care sa ajute serverul(deablos sau chiar zolder) serverul va pica definitiv.
Propun sa ii oferim totusi o sansa lui deablos daca spunr ca se poate descurca,daca nu atunci incheiati subiectul,anuntati ca serverul nu se va mai deschide si gata,pentru ce o lungim atat?
Nu trebuie sa cauti acum o persoana cu aceleasi cunostinte ca si striker pentru ca este greu de gasit,trebuie sa ii oferim o sansa unui posibil si probabil viitorului nostru scripter,deablos -
Nu poti controla totul chiar si dupa ce spui ca nu te vei mai ocupa de server,trebuie sa ii acorzi o sansa si sa ai putina incredere.
CHILLLL 
Cat despre acces care va fi problema daca va avea acces mare?Asta ar fi problrma acum?Ce acces va primii?
EDIT:Nu inteleg cum puteti gandii asa,din moment ce ar rezolva serverul si s-ar ocupa de el in continuare nu cred ca ar fi o problema sa primeasca owner/co-owner,nu ar fi munca lui?nu ar avea si el un cuvant de spus?
Daca nu va convine ca ar primii el owner/co-owner si ca va avea si el un cuvant atunci faceti voi serverul si primiti voi gradul ala!


Prefer sa pice serverul decat sa ajunga ZOLDER sau DEABLOS SCRIPTER. Nu stiti trecutul lor, si magariile ce le-au facut. Punct.

Mai bine ne retragem cu capu sus, decat cu capu plecat, ca serveru a ajuns pe mana unor copii disperati de grade.

@ BA DA, POT CONTROLA TOTUL, CHIAR DACA M-AM RETRAS. AICI E VORBA DE GAMEMODE DE MUNCA MEA SI A LU STRIKER, CUM SA NU POT SA CONTROLEZ ASTA? I-AM ZIS SI LA STRIKER, PREFER SA-I DAU DELETE, DECAT SA AJUNGA SERVERU PE MANA UNOR TERMINATI (ZOLDER, DEABLOS ETC).

@ Acum realizez ca am stat intr-un staff doar cu oameni ce gandesc cu picioarele(cateva exceptii). CUM ADICA SA RISTI, SA-L TESTEZI PE SCRIPTER, SA TE DUCI PE INTUITIE (DACA INTUITIA TA GRESESTE CE FACI?), ALA N-ARE NEVOIE DECAT DE 10 MINUTE, SA FIE SCRIPTER, SA-TI IA GAMEMODEUL SI SA MEARGA DRACU CU EL. INSTIGARE LA GANDIREEEEEE! IESITI DIN CARAPACE!

SI DACA NU VA CONVINE CE ZIC, ATUNCI LUATI UN GAMEMODE DE PE NET, MODIFICATI-L SI INTRATI IN COMUNITATEA ASTA.


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Denisst

[Maniac]



Status: Offline
(since 28-10-2015 20:58)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 1064, Topics: 82
Location: Mangalia

Reputation: 72.2
Votes: 103

 
Post Posted: 23-09-2013, 19:14:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kubo , las-o mai usor tu , stiu despre cine este vorba ca "scripter" acela este Shortcut, clar ma opun. Deablos pare a fi de treaba , am auzit si eu ca stie ceva ... dar a facut multe prostii , si vorba lui cabron ii trebuie 10 minute sa ne ia serverul si sa ne dea la.... . in fine daca nu gaseste alex ,cbr ,str pe altcineva eu cred ca ar trebui sa nu ne mai facem sperante aiurea. Sincer acum , ce a facut striker nu va mai face nimeni, asa ca hai sa fim realisti , s-a cam terminat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dir3kT

[Account disabled]



Status: Offline
(since 13-11-2013 13:13)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 603, Topics: 130
Location: Hamburg

Reputation: 43
Votes: 41

Post Posted: 23-09-2013, 19:22:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Denisst eu n`am zis sa`l bage daca vor sa`l testeze daca nu`mi pasea de sv nu mai postam da am vrut sa va ajut doar daca propunerea mea a fost aiurea imi cer scuze eu no sa ma mai bag de acum.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrecK

[Creep]



Status: Offline
(since 06-06-2016 20:47)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 623, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 157.5
Votes: 26

Post Posted: 23-09-2013, 19:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CbR* wrote:
CrecK wrote:
Cbr in ritmul asta nu o sa fie nici un alt owner sau scripter pe serverul asta,inteleg ce vrei tu sa spui,dar priveste lucrurile si din celalalt punct de vedere,daca nu vom gasi pe cineva sa se ocupe de server nu vom reusii niciodata nimic,in cazul asta daca nu va intervenii nici o persoana care sa ajute serverul(deablos sau chiar zolder) serverul va pica definitiv.
Propun sa ii oferim totusi o sansa lui deablos daca spunr ca se poate descurca,daca nu atunci incheiati subiectul,anuntati ca serverul nu se va mai deschide si gata,pentru ce o lungim atat?
Nu trebuie sa cauti acum o persoana cu aceleasi cunostinte ca si striker pentru ca este greu de gasit,trebuie sa ii oferim o sansa unui posibil si probabil viitorului nostru scripter,deablos -
Nu poti controla totul chiar si dupa ce spui ca nu te vei mai ocupa de server,trebuie sa ii acorzi o sansa si sa ai putina incredere.
CHILLLL 
Cat despre acces care va fi problema daca va avea acces mare?Asta ar fi problrma acum?Ce acces va primii?
EDIT:Nu inteleg cum puteti gandii asa,din moment ce ar rezolva serverul si s-ar ocupa de el in continuare nu cred ca ar fi o problema sa primeasca owner/co-owner,nu ar fi munca lui?nu ar avea si el un cuvant de spus?
Daca nu va convine ca ar primii el owner/co-owner si ca va avea si el un cuvant atunci faceti voi serverul si primiti voi gradul ala!


Prefer sa pice serverul decat sa ajunga ZOLDER sau DEABLOS SCRIPTER. Nu stiti trecutul lor, si magariile ce le-au facut. Punct.

Mai bine ne retragem cu capu sus, decat cu capu plecat, ca serveru a ajuns pe mana unor copii disperati de grade.

@ BA DA, POT CONTROLA TOTUL, CHIAR DACA M-AM RETRAS. AICI E VORBA DE GAMEMODE DE MUNCA MEA SI A LU STRIKER, CUM SA NU POT SA CONTROLEZ ASTA? I-AM ZIS SI LA STRIKER, PREFER SA-I DAU DELETE, DECAT SA AJUNGA SERVERU PE MANA UNOR TERMINATI (ZOLDER, DEABLOS ETC).

@ Acum realizez ca am stat intr-un staff doar cu oameni ce gandesc cu picioarele(cateva exceptii). CUM ADICA SA RISTI, SA-L TESTEZI PE SCRIPTER, SA TE DUCI PE INTUITIE (DACA INTUITIA TA GRESESTE CE FACI?), ALA N-ARE NEVOIE DECAT DE 10 MINUTE, SA FIE SCRIPTER, SA-TI IA GAMEMODEUL SI SA MEARGA DRACU CU EL. INSTIGARE LA GANDIREEEEEE! IESITI DIN CARAPACE!

SI DACA NU VA CONVINE CE ZIC, ATUNCI LUATI UN GAMEMODE DE PE NET, MODIFICATI-L SI INTRATI IN COMUNITATEA ASTA.

Atunci trebuia sa nu mai spuneti ca lasati serverul unui scripter in caz ca se gaseste,trebuja sa stiti ca nu va mai fi o persoana cu calitatile lui striker pentru ca acele persoane sunt mult mai sus(de aceea cred ca a plecat si striker,pentru ceva mult mai bun)
Am presupus ca suntrti dispusi sa va lasati munca pe mana altora(cel putin asa ati spus)de aceea am gandit asa!
Atunci cel mai bine este sa ne anuntam toti retragerea(printr-un singur post al unui owner)sa nu mai mintim playerii pentru niste aberatii/vise.
In caz ca cineva din staff este dispus sa continue munca in comumitatea asta sa ne strangem cativa,gasim un scripter si atunci vorbim despre altceva!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 23-09-2013, 19:27:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ Acuma totul are sens, toate se leaga intre ele, mama, parca e un roman politist, cred ca daca as scrie un scenariu despre ce se intampla aici as lua Globul de Aur, cred ca aceste discutii in consiliu au avut un singur rol, unul bun, suprem: SA NE DAM CARTILE PE FATA, ceea ce s-a si intamplat, nu stiu daca e sa-l caracterizez bun sau rau. Thinking
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catana

[FreakZomaN]



Status: Offline
(since 24-07-2018 11:29)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 8553, Topics: 365
Location: Galati

Reputation: 484
Votes: 99

     
Post Posted: 23-09-2013, 19:29:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fix la asta ma gandeam si eu creck.Unul dintre owneri sa fac un topic si sa anunte retragerea tuturor si inchiderea serverului definitiv.Asa e cel mai bine pt toti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 23-09-2013, 20:40:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sorry,nu am vrut sa jignesc pe nimeni,dar nu mai veniti cu propuneri de genul: ala stie scripting hai sa il aducem sa il testam,str a zis clar ca il ofera unuia din staff





Last edited by LoGi. on 23-09-2013, 20:57:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CbR*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-12-2015 23:12)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 7663, Topics: 165
Location: Kyoto

Reputation: 139.9
Votes: 432

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-09-2013, 20:51:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoGi. wrote:
Doamne cata barfa pentru 2 oameni(k1do si alexunder) care vor sa,salveze freakzul si nu sunt lasati sa faca asta in liniste,haideti sa asteptam ca alexunder sa gaseasca pe cineva de incredere si gata,ce este asa greu nu inteleg...what the *** -


Ba, tu bucura-te ca nu te pot scoate din consiliu, ca esti pe langa. Ai citit ce o scris Alexunder ba ca ma faci sa te jignesc! Daca n-ai facut-o, fa-o rapid si editeaza-ti postul. Urmeaza sa discut eu cu Alexunder la telefon si o sa decidem ce si cum. NU MAI VORBI TU IN NUMELE LU ALEXUNDER CA ESTI PE LANGA, CREDE-MA!
Code:
Te rog sa imi lasi numarul tau de tel ca turbez cu retarzii astia de pe forum, au inceput sa vorbeasca in numele meu. Sa clarificam situatia si sa vedem ce facem cu serverul. Nu prea am timp dar ma doare sufletul sa il vad asa sau sa-l vad pe mana afumatilor astia care au in cap doar gradul 1339
SCRIS DE ALEXUNDER.


EDIT: I-am spus si la STRIKER sa nu mai dea gamemodeul la nimeni, o sa redeschid eu serverul curand (sa fac rost de bani sa platesc hostu first) si dupa o sa vad ce si cum. ACU MUCLES CA VA TAI PE TOTI!


P.S. Daca afla cineva ca ''redeschidem freakzu'' schimb tot staffu. M-am facut inteles?


[quote="DaNy."]Am trimis mesaj privat lui nr913 gresit .. normal trebuia sa ajunga la idiotu de Gugal. Dosent Matter[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 23-09-2013, 21:00:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multimim cabron ca in ciuda faptului ca te-ai retras,acum vrei sa ajuti serverul si pe noi,asta da dovada ca iubesti serverul si ca iti pasa de noi
Off: scuze pentru mai sus




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hah195

[^Like a Boss^]



Status: Offline
(since 04-11-2015 07:30)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 3270, Topics: 63
Location: Galati

Reputation: 428.4
Votes: 86

Post Posted: 23-09-2013, 21:20:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cabron putem sa donam si noi pentru host pana revenim si o sa se plateasca hostul din donati, spune-ne o suma si o punem in contul ala de brd.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dir3kT

[Account disabled]



Status: Offline
(since 13-11-2013 13:13)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 603, Topics: 130
Location: Hamburg

Reputation: 43
Votes: 41

Post Posted: 23-09-2013, 21:23:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CbR* wrote:
LoGi. wrote:
Doamne cata barfa pentru 2 oameni(k1do si alexunder) care vor sa,salveze freakzul si nu sunt lasati sa faca asta in liniste,haideti sa asteptam ca alexunder sa gaseasca pe cineva de incredere si gata,ce este asa greu nu inteleg...what the *** -


Ba, tu bucura-te ca nu te pot scoate din consiliu, ca esti pe langa. Ai citit ce o scris Alexunder ba ca ma faci sa te jignesc! Daca n-ai facut-o, fa-o rapid si editeaza-ti postul. Urmeaza sa discut eu cu Alexunder la telefon si o sa decidem ce si cum. NU MAI VORBI TU IN NUMELE LU ALEXUNDER CA ESTI PE LANGA, CREDE-MA!
Code:
Te rog sa imi lasi numarul tau de tel ca turbez cu retarzii astia de pe forum, au inceput sa vorbeasca in numele meu. Sa clarificam situatia si sa vedem ce facem cu serverul. Nu prea am timp dar ma doare sufletul sa il vad asa sau sa-l vad pe mana afumatilor astia care au in cap doar gradul 1339
SCRIS DE ALEXUNDER.


EDIT: I-am spus si la STRIKER sa nu mai dea gamemodeul la nimeni, o sa redeschid eu serverul curand (sa fac rost de bani sa platesc hostu first) si dupa o sa vad ce si cum. ACU MUCLES CA VA TAI PE TOTI!


P.S. Daca afla cineva ca ''redeschidem freakzu'' schimb tot staffu. M-am facut inteles?


Multumim de veste CbR*.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 02 November 2013 11:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 49, 50, 51  Next    


The time now is 27-09-2024, 13:29:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x