User
Pass
2FA
 
 

Discutii d2
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3320
**YouAndMe**

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-07-2012 10:49)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4641, Topics: 136
Location: Romania

Reputation: 51.5
Votes: 63

Post Posted: 13-01-2012, 10:25:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci... este imposibil ....-

Azi un player de pe server numele Lucifer era ct si statea nu-ma in baza si arunca cu Flash`uri sau bombe si eu iam zis in mod repetat sa nu mai stea in baza si el "pazesc X" si nu-ma acolo statea. Prin urmare as dori sa propun sa se bage o regula in care nimeni nu are voie sa stea in baza sa arunce cu Flash sau bombe..

Astept pareri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Burn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2015 14:48)
Joined: 16 Dec 2011
Posts: 455, Topics: 34
Location: Brasov

Reputation: -60.8
Votes: 10

 
Post Posted: 13-01-2012, 11:04:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt mai multe feluri de playeri...nu ai ce sa le faci mai ales daca sunt incepatori...deci contra:|
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
**YouAndMe**

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-07-2012 10:49)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4641, Topics: 136
Location: Romania

Reputation: 51.5
Votes: 63

Post Posted: 13-01-2012, 12:06:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba da ori un kick ori un slay sa se invete minte.. dar admini erau toti off..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 13-01-2012, 12:14:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inteleg ce vrei sa spui , DAR , aici este un mare dar , se poate pune plugin`ul care sa-ti dea voie sa cumperi doar 1/2 din orice grenada , nu mai mult .
Sa dai ban/kick/slay ca isi cumpara munitie este o porcarie , atata timp cat serverul permite este OK , in caz ca se pune acel plugin nu va mai putea folosi strategia asta .

Iar cu "camparea" scuza-ma , dar asta-i treaba ct-ului .

Tero pune BOMBA , ct DEFUSE , in tot acest timp ct are voie sa campeze la x sau in orice alta parte din tabara sa , cat doreste !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Burn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2015 14:48)
Joined: 16 Dec 2011
Posts: 455, Topics: 34
Location: Brasov

Reputation: -60.8
Votes: 10

 
Post Posted: 13-01-2012, 12:30:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici sunt de acord cu avioane!...sau sa se schimbe timpul de cumparare
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 13-01-2012, 12:47:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Inteleg ce vrei sa spui , DAR , aici este un mare dar , se poate pune plugin`ul care sa-ti dea voie sa cumperi doar 1/2 din orice grenada , nu mai mult .
Sa dai ban/kick/slay ca isi cumpara munitie este o porcarie , atata timp cat serverul permite este OK , in caz ca se pune acel plugin nu va mai putea folosi strategia asta .

Iar cu "camparea" scuza-ma , dar asta-i treaba ct-ului .

Tero pune BOMBA , ct DEFUSE , in tot acest timp ct are voie sa campeze la x sau in orice alta parte din tabara sa , cat doreste !


O sa vad ce pot face cu plugin-ul asta -



„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xss

[Fucking happy!]



Status: Offline
(since 29-09-2013 07:53)
Joined: 01 Aug 2009
Posts: 159, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 90.2
Votes: 8

Post Posted: 13-01-2012, 13:00:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie facute reguli ca lumea. Nu poti sa campezi toata harta si sa zici, eu stau la x, da-o in colo de treaba, stai si freci duda cu awp in mana si esti acoperit ca pazesti x, cu toate ca nu pazesti nimic. Eu dau slay pentru asa ceva. Ori jucam ori stam toti la panda ? Mai ales pe o harta mica precum dust2_2x2 si cand sunt 4 persoane toate pe server.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 13-01-2012, 13:04:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xss wrote:
Trebuie facute reguli ca lumea. Nu poti sa campezi toata harta si sa zici, eu stau la x, da-o in colo de treaba, stai si freci duda cu awp in mana si esti acoperit ca pazesti x, cu toate ca nu pazesti nimic. Eu dau slay pentru asa ceva. Ori jucam ori stam toti la panda ? Mai ales pe o harta mica precum dust2_2x2 si cand sunt 4 persoane toate pe server.


Ideea e ca daca stati aman2 X tero nu prea au sanse si asa se castiga mai usor,acuma depinde si cat de bine joci,dar asta e ideea generala cu X-ul -



„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 13-01-2012, 13:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xss wrote:
Trebuie facute reguli ca lumea. Nu poti sa campezi toata harta si sa zici, eu stau la x, da-o in colo de treaba, stai si freci duda cu awp in mana si esti acoperit ca pazesti x, cu toate ca nu pazesti nimic. Eu dau slay pentru asa ceva. Ori jucam ori stam toti la panda ? Mai ales pe o harta mica precum dust2_2x2 si cand sunt 4 persoane toate pe server.


De fapt poti .
Asta e jocul , atata timp cat BOMBA nu este pusa NU ai ce sa le faci celor de la ct .
Daca tu spui ca dai slay inseamna ca faci un regulament propriu , pe nici un server existent nu exista regula de care spui tu .

Serverul este al vostru , nu ma bag la regulament s.a , dar o data ce este discutii dust2 , orice player are dreptul de a-si spune parerea si a incerca sa ajute cu sfaturi serverul .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Burn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2015 14:48)
Joined: 16 Dec 2011
Posts: 455, Topics: 34
Location: Brasov

Reputation: -60.8
Votes: 10

 
Post Posted: 13-01-2012, 14:40:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Corect!
Nubby:Nu mai posta dublu ca o sa iei warn de la smod

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xss

[Fucking happy!]



Status: Offline
(since 29-09-2013 07:53)
Joined: 01 Aug 2009
Posts: 159, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 90.2
Votes: 8

Post Posted: 13-01-2012, 16:56:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Avioane: Eu nu am spus ca nu are dreptul sa isi dea nimeni cu parerea, tocmai asta am facut eu, mi-am dat cu parerea.

@Nubby: Trebuie facut un regulament admini si un regulament playeri, astfel fiecare stie ce are de facut.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 13-01-2012, 18:16:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ xss : Sper ca nu te-ai simtit ofensat de mesajul meu , nu asta am avut intentia , am tinut sa specific ca este doar o parere , pentru ca pe majoritatea serverelor , daca iti dai cu parerea , daca incerci sa ajuti cu "este bine asa , asa nu" ... toti privesc chestia asta ca pe un atac la persoana , din cauza asta am incercat sa arat ca este o parere personala .

Serverul asta are nevoie de munca sa se ridice , de comportament impecabil , de o conducere matura , momentan per total zic eu ca este ok ...

@ Pentru admini , mai atenti la codati ... multi joaca fara sa mai si arunce un ochi la jucatorii dubiosi .

@ A zis cineva mai sus de respawn , cat a fost mod de respawn incepea sa fie full ziua , normal mod este prea random , prea uzual , nu mai atrage ca acum cativa ani .

@ Cat a fost respawn nu avea bug-uri prea multe , de cand este normal mod se misca infect , probleme cu hartile ... si multe altele , macar puteti avea discutia asta pe forumul vostru ascuns ? Cu Veritas , Ion , Nubby e.t.c ...

@ Regulamentul ala pentru jucatori/admini , cat mai repede si cat mai OK , fara reguli d-astea in bataie de joc si puse la misto , incercati sa aruncati privirea la war3/4 , Sin , Rko ... furati cateva idei si dezvoltati-le voi -

Tineti aproape , mai urmeaza -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
**YouAndMe**

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-07-2012 10:49)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4641, Topics: 136
Location: Romania

Reputation: 51.5
Votes: 63

Post Posted: 13-01-2012, 19:52:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu m-am cam saturat de respawn deaorece pe respawn nu poti juca pe :
-1hp
-2hp
-awp_india
-aim_map

si multe altele..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 13-01-2012, 20:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
@ xss : Sper ca nu te-ai simtit ofensat de mesajul meu , nu asta am avut intentia , am tinut sa specific ca este doar o parere , pentru ca pe majoritatea serverelor , daca iti dai cu parerea , daca incerci sa ajuti cu "este bine asa , asa nu" ... toti privesc chestia asta ca pe un atac la persoana , din cauza asta am incercat sa arat ca este o parere personala .

Serverul asta are nevoie de munca sa se ridice , de comportament impecabil , de o conducere matura , momentan per total zic eu ca este ok ...

@ Pentru admini , mai atenti la codati ... multi joaca fara sa mai si arunce un ochi la jucatorii dubiosi .

@ A zis cineva mai sus de respawn , cat a fost mod de respawn incepea sa fie full ziua , normal mod este prea random , prea uzual , nu mai atrage ca acum cativa ani .

@ Cat a fost respawn nu avea bug-uri prea multe , de cand este normal mod se misca infect , probleme cu hartile ... si multe altele , macar puteti avea discutia asta pe forumul vostru ascuns ? Cu Veritas , Ion , Nubby e.t.c ...

@ Regulamentul ala pentru jucatori/admini , cat mai repede si cat mai OK , fara reguli d-astea in bataie de joc si puse la misto , incercati sa aruncati privirea la war3/4 , Sin , Rko ... furati cateva idei si dezvoltati-le voi -

Tineti aproape , mai urmeaza -


Sa inteleg din asta ca noi nu suntem destul de maturi pentru a administra serveru.Hm crezi tu presupun.
Totusi eu nu inteleg de ce nu lai luat tu daca te crezi asa matur si capabil
Si daca tot vorbesti de regulile de pe server,spunene care sunt facute in bataie de joc ca sa stim si noi.



„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Burn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2015 14:48)
Joined: 16 Dec 2011
Posts: 455, Topics: 34
Location: Brasov

Reputation: -60.8
Votes: 10

 
Post Posted: 17-01-2012, 09:21:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buey...deci acum nu cer respawn din el...singura faza ar fi ca ar atrage playeri...dar aici e faza sa nu FURAM idei...sa-l facem mai bun...(aici ma refer la un plugin care da afara playerii cu LAG de peste 120...eu unu m-am saturat sa mi se miste ca naiba din cauza unora care habar n'au sa isi aleaga un net de peste 100 de mega cu am eu de la rds..) si aici pierdem din punctul meu de vedere,si ma rog mai gasim o imensitare de pluginuri...asta nu este o problema


Last edited by Mr.Burn on 17-01-2012, 09:29:30; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NUBBY, 17 January 2012 13:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 05-05-2024, 22:15:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x