User
Pass
2FA
 
 

Discutii generale despre server
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message39207
embra

[Maniac]



Status: Offline
(since 27-12-2014 16:09)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 1117, Topics: 82
Location: Peste tot

Reputation: 134.7
Votes: 29

Post Posted: 16-04-2011, 13:40:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dIeSeL ;x wrote:
embra wrote:
Sincer e o prostie ce se intampla acum,in fiecare saptamana un owner nou,se da admin pe massuri si redirecre s.a.m.d sincer imi pare rau de serv asta,lati dezmembrat.


embra tu sa taci ca u nici acum nu faci diferenta calumea intre coduri.Poate ca nu o sa revina serverul din prima cum bateam din palme sa fie gata,dar am vazut ca fizicaonly incearca tot ce poate si credeti-ma adminii care se dau pe mass-uri si pe redirecte s.a. sunt cum sa zic "in testare".Stie fizica ce face si speram sa nu ne lase balte(ca alica).




bai copile nu imi zici tu mie sa tac,daca tot esti asa ''bun'' unde-ti sunt listele alea mari de codati.Tu crezi ca asa se da admin? Parca renuntasei ce ai facut iar te lingusesti?


Nu putem rezolva probleme folosind același tip de gândire cu care au fost create
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 16-04-2011, 14:00:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fizicaonly wrote:
autoshow tie tie ciu da tot te bagi in serveru nostru si tu alica spunet-ti voi cum sa fac sa aduc player sa stau sa ma uit?


Da, mi-e ciuda, ca nepotu v-a dat serverul pe tava dupa ce eu alaturi de cativa admini buni l-am adus la un nivel destul de inalt si voi v-ati batut joc de el. Playerii vin singuri daca stii sa faci serverul calumea, tu ar trebui inloc sa stai sa dai admine la toti incepatorii care dau si ei un mass pe zi sa te apuci sa faci serverul calumea, sa personalizezi plugin-urile, sa le traduci etc. Dupa care sa dai admine pe merit, ore/experienta/banlist, nu pe redirecte/mass-uri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alica
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-04-2011 15:42)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 330, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 60.9
Votes: 7

Post Posted: 16-04-2011, 14:06:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai,ce ma bagati ma pe mine in discutiile voastre?Nu v-am abandonat dar nu era locul meu aici:) . Asta e- v-am abandonat,auzi si tu...Bai , daca era sa va abandonez,inseamna ca doar eu eram owner si inchideam serverul si gata,nu mai era nimic. Diesel,chiar ca ai luat-o razna frate,treci prin criza de adolescenta?Iati o femeie si da in ea frate,poate scapi de tot stresu asta,parca eram eu obligat sa stau aici , degeaba!


EDIT:
autoshow wrote:
Fizicaonly wrote:
autoshow tie tie ciu da tot te bagi in serveru nostru si tu alica spunet-ti voi cum sa fac sa aduc player sa stau sa ma uit?


Si cu ce m-am bagat eu in serveru tau , prietene? Ti-am zis eu ceva?Am mai postat eu ceva?Vezi fratioare ca vorbeste gura fara tine,habar n-ai ce zici !.


Posturi unite automat, 16-04-2011, 15:06:23

[/quote]

Da, mi-e ciuda, ca nepotu v-a dat serverul pe tava dupa ce eu alaturi de cativa admini buni l-am adus la un nivel destul de inalt si voi v-ati batut joc de el. Playerii vin singuri daca stii sa faci serverul calumea, tu ar trebui inloc sa stai sa dai admine la toti incepatorii care dau si ei un mass pe zi sa te apuci sa faci serverul calumea, sa personalizezi plugin-urile, sa le traduci etc. Dupa care sa dai admine pe merit, ore/experienta/banlist, nu pe redirecte/mass-uri.[/quote]


Bai,sa fim bine intelesi,nepotu ne-a dat doar numele serverului,nu ne-a dat addons nu ne-a dat IP-ul pe care era hostat serverul,DECAT NUMELE;) ASa ca mai taci si tu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 16-04-2011, 14:27:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

V-a dat decat forum-ul si adminii pe tava, voi nu realizati cat de important e forum-ul, un server fara forum e un server fara nici un viitor.
Si numele e destul de important, fiindca mii de playeri se conectau la dns-ul xpub saptamanal, deci ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efendyhousemania

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2013 16:07)
Joined: 09 Feb 2011
Posts: 86, Topics: 23
Location: Pitesti/Bartending

Reputation: 89.9
Votes: 2

   
Post Posted: 16-04-2011, 14:45:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand va saturati de certuri, poate intra si cineva pe xpub ca misuna codatii ca gandacii prin subsol. Doar daca nu aveti ce face. -
Multumesc!







In the End There Will Be Only One ---> eFFeNdY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mblo^Silence

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2012 09:08)
Joined: 10 Feb 2011
Posts: 74, Topics: 9
Location: Bucuresti

Reputation: 79
Votes: 2

 
Post Posted: 16-04-2011, 20:06:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de acord cu efendy.E plin serverul de codati si in ultimele zile nu mai eu am intrat ca admin si nu pot face fata mai ales ca nu pot da ban pe ip destroy si restul.intra omul fara stres cu ip dinamic
Pe topicul cu Lista de codati nu se uita nimeni. nu se mai da ban nu se mai acupa nimeni pe forum.am ajuns sa ma injure playeri si sa nu am ce sa le fac. Pe xpub joc de la 2 saptamani dupa ce s a lansat si jucam de placere ma relaxam cand intram pe server acum imi fac capul varza numai injuraturi numai codati numai certuri S A AJUNS SA SE STERAGA TOPICURI(asta e penal).EU zic ne punem toti pe treaba si sa creeam o comunitate care sa fie respectata. Numai prin munca si seriozitate putem reusi.Eu atat am avut de spus.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dIeSeL ;x

[iBless & iLove]



Status: Offline
(since 12-08-2014 15:28)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 1478, Topics: 60
Location: mr.freakz.ro

Reputation: 68.5
Votes: 12

   
Post Posted: 16-04-2011, 21:29:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mblo^Silence wrote:
de acord cu efendy.E plin serverul de codati si in ultimele zile nu mai eu am intrat ca admin si nu pot face fata mai ales ca nu pot da ban pe ip destroy si restul.intra omul fara stres cu ip dinamic
Pe topicul cu Lista de codati nu se uita nimeni. nu se mai da ban nu se mai acupa nimeni pe forum.am ajuns sa ma injure playeri si sa nu am ce sa le fac. Pe xpub joc de la 2 saptamani dupa ce s a lansat si jucam de placere ma relaxam cand intram pe server acum imi fac capul varza numai injuraturi numai codati numai certuri S A AJUNS SA SE STERAGA TOPICURI(asta e penal).EU zic ne punem toti pe treaba si sa creeam o comunitate care sa fie respectata. Numai prin munca si seriozitate putem reusi.Eu atat am avut de spus.


Asa am facut si eu si credeam ca o sa mor de nervi..Cu cine?Avem nevoie de ajutor!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fizicaonly
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-04-2011 15:27)
Joined: 11 Nov 2010
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 74.3
Votes: 4

Post Posted: 16-04-2011, 21:32:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primu rand trebuie sa umplem serveru asa ca tineti redirecte
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mblo^Silence

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2012 09:08)
Joined: 10 Feb 2011
Posts: 74, Topics: 9
Location: Bucuresti

Reputation: 79
Votes: 2

 
Post Posted: 16-04-2011, 21:44:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

playeri cand intra pe server nu vor sa vada codati injuraturi si dezorganizare ca nu au nici un motiv sa l faca sa ramana pe server. IN PRIMUL RAND TRB SA NE INTELGEM NOI BINE ADMINI, SI SA STABILIM STUFFUL.sa fie cel putin un admin on toata ziua sa curete serverul de codati si de imbecili. E Plin serverul de scursuri fara rosturi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mellons

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2011 10:50)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.9
Votes: 2

Post Posted: 16-04-2011, 22:00:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer cred ca singura posibilitate de a repopula sv-ul ar fi sa ii propuneti lu mtn sa revina in functie fiindca odata cu plecarea lui a disparut placerea de a juca cs pe acest server....si nu e doar parerea mea....acum 2 zile am ramas socat cnd am vazut ca un codat care zicea ca e varu lu chelu zicea ca o sa ne luam toti ban (din pacate nu era nici un admin pe sv)
dupa mtn s-au dus si adevaratii jucatori de pe sv,haos,thug si altii care rupeau topurile aici,iar ca incepator(eu)c puteai sa inhveti cs adevarat nu jocuri cu coduri
SPER SA SE AJUNGA LA UN NUMITOR COMUN INTRE ADMINI SI SA-I REDATI FRUMUSETEA SV-ULUI....BAFTA MULTA

Posturi unite automat, 16-04-2011, 23:00:31

app....fizik,nu am nik cu tine,nu te cunosc,dar schimbati nik-ul ca sunt chiar multi care urasc materia aia:))....e o gluma binenteles:))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dIeSeL ;x

[iBless & iLove]



Status: Offline
(since 12-08-2014 15:28)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 1478, Topics: 60
Location: mr.freakz.ro

Reputation: 68.5
Votes: 12

   
Post Posted: 16-04-2011, 22:20:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fizicaonly wrote:
in primu rand trebuie sa umplem serveru asa ca tineti redirecte


Am tinut vreo 3-4 ore si la contorizare redirecte nici nu apar!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
embra

[Maniac]



Status: Offline
(since 27-12-2014 16:09)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 1117, Topics: 82
Location: Peste tot

Reputation: 134.7
Votes: 29

Post Posted: 16-04-2011, 23:06:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ce nu mai pot da ban imi arata asa [AMXX] You may only ban recently disconnected clients. Use "amx_last" to view. pana akm mergea nu stiu ce are -

Nu putem rezolva probleme folosind același tip de gândire cu care au fost create
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fizicaonly
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-04-2011 15:27)
Joined: 11 Nov 2010
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 74.3
Votes: 4

Post Posted: 16-04-2011, 23:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am incercat eu acuma cu numele tau si merge

Ex:amx_banip embra 100 vorba

si a mers si uitativa la lista de admini unii ati avansat la N3 aveti comanda de ban -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 16-04-2011, 23:54:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fizicaonly wrote:
in primu rand trebuie sa umplem serveru asa ca tineti redirecte


Degeaba daca nu sunt adminii, se umple intra unu cu speed, in 5 minute serverul e iar 0/26. Cautati-va admini calumea, nu admini care tin redirecte si dau mass-uri care nu au habar sa foloseasca consola. Scoateti redirectele, sau daca e lasati-le, dar nu mai dati remove pe motiv ca nu tine redirecte, ca sunt putini admini buni trecuti prin joc care isi omoara pc-ul ca sa primeasca la voi helper (ganditi logic). M-am uitat prin lista de admini, mai erau 5-6 admini buni care au ramas de pe vechiul xpub, dar se pare ca si aia au primit remove.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fizicaonly
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-04-2011 15:27)
Joined: 11 Nov 2010
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 74.3
Votes: 4

Post Posted: 17-04-2011, 00:00:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai daca numai intra
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next    


The time now is 08-07-2024, 06:01:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x