User
Pass
2FA
 
 

Discutii [offtopic] | The Haters
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message43034
Siner

[Hater Men of Mayhem]



Status: Offline
(since 19-03-2013 23:40)
Joined: 04 May 2012
Posts: 91, Topics: None
Location: Inca pe aici

Reputation: -21
Votes: 11

Post Posted: 11-06-2012, 22:20:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nare rost sa vb de ..... -) ca doar ..... sunt stiti voi la ce ma refer:)))



BORN AGAIN HOOLIGAN ONLY TO BE KING AGAIN
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drayer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-11-2014 11:11)
Joined: 12 May 2012
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 114.4
Votes: 2

 
Post Posted: 12-06-2012, 13:28:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&&v=ezVib_giTFo
-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 12-06-2012, 14:45:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

V-as ruga ca dupa postul meu sa posteze doar userii din guilda avand la ei bunul simt.
Fara atacuri la persoana, flame sau cum vreti sa-ti ziceti.
Se accepta si postarea userilor din alte guilde doar in cazuri exceptionale (adica atunci cand NU INJURA/INSTIGA LA FLAME ALTI USERI)

Daca nu respectati, adaugam +1 la Avertizari.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 12-06-2012, 14:55:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exemplu wrote:
loldtoa wrote:
N are rost sa ma cert cu tn vrea doiar sa stie lumea ce fel de guilda sunteti , in leg cu Light Conducter n am fost eu dobitocu cea stat ijn raid ptr k eu nici n am facut raid miati dat kick ptr k n avema priusmatice, next time Vb cu un player nou venit ce sa si aduca la riduri, nu il iei la raiduri urlii pe ts PRISMATICE sii dai kick. Oricum sper sa postezi Vidoclipu cu eventu.
PS: eu n am nimik cu voi vreau doar sa stie lumea la ce sa se astepte inainte sa intre in guilda


Ce sa zic si eu are dreptate dati -dkp aiurea

A si app cu progresu ati ramas in urma cu gr 3
Uitasem nici nu aveti grupul 3



Daca eu si membrii guilului meu am primit warn pentru flame ...el dc nu primeste ?? dupa 2 reporturi ?? Iti pare ca esti corect?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 12-06-2012, 18:44:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Imba Specii .. ATI uitat ? @EXEMPLu ...ca singuru boss pana acum cateva zile dat pe hc era Valiona ?? si aia cu hacku ?
VA reamintesc eu ...





iar ca GM sa ajungi sa fi recrutat de un fost guild member ? dafaq ? nu-ai fost destul umilit ..?


sigur nu-ti pasa... la cat de destept esti ai reusit sa-ti dai ban singur pe ts de a trebuit sa refacem canalul ...

si @ vorbele tale... ca la mine in guild dadeai 35k + ?? dute la aplicatia de recrutari si vezi ce dps demn de mila ai dat :

http://i45.tinypic.com/34ytvki.jpg


Daca vrei .. eu continui ... iti mai amintesti dupa o seara cu noi la baza pe ts ?? ai ajuns sa te strige a doua zi intregul guild ? " stramptorel ?"


Pot continua la nesfarsit ... ma ti minte in TOT hc la ultimul boss? cand dai heal la targetu de avea mind control -) ziceai ca i scadea HP - .. cum sa dai heal la enemy target ? ...


AI venit si te-ai milogit de mine sa-ti dau invite in guild . Ti-am dat .. daca spui tu ca nu ai venit doar sa inveti scripturile ?? atunci la ce-ai venit? ca facea si Fnatiq misto de tine ?? in propriul guild ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 13-06-2012, 03:50:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exemplu wrote:
Salutari



a sters aplicatia de la recrutari -)))) te roade huh ??




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Siner

[Hater Men of Mayhem]



Status: Offline
(since 19-03-2013 23:40)
Joined: 04 May 2012
Posts: 91, Topics: None
Location: Inca pe aici

Reputation: -21
Votes: 11

Post Posted: 13-06-2012, 07:30:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pacat ca inca o avem noi:))) si nu are cum sa le stearga pe toate -)

Posturi unite automat, 13-06-2012, 08:30:39

1. Nume In-Game: Quadalahara
2. Varsta: 18
3. Localitate: Rosiori de Vede
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW pe zi ? Pe putin 12 ore
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: TANK / DPS
7. Link Armory: Quadalahara
8. Screenshot cu Interfata : O sa se vada la Screenshot cu progresul PVE
9. Screenshot cu progresul PVE: Progresul meu PVE
10. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ca nu vreu sa copiez ce joaca altii. Vreu sa devin bun pe clasa mea cu specu care vreu eu.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri. Incepand cu VANILA si terminand CATACLYSM experienta mea in raiduri a fost una cat de cat buna , cu exceptia celei de pe vanila cand eram prastie si nu stiam nici un script si ma injuram ca prostu cu ceilalti tovarasi de joc , dar am trecut cu bine peste asta si am ajuns unde sunt acuma . Treaba este ca din greseli inveti si asa am invatat eu. Pe CATACLYSM experienta mea este una buna nu zic foarte buna ca poate mai fac cateva greseli minore sau altele majore care poate duce raidu la wipe , in rest totu bun . Dar totul se datoreaz tovarasilor din HATERS si SPECII pentru ca daca nu eram cu ei poate in ziua de azi nu ma jucam wow si cu ocazia asta le MULTUMESC PENTRU AJUTORUL DAT.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Dorec sa ma alatur pentru ca va cunosc pe majoritatea
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu vreu sa zic nimic pentru ca se interpreteaza . ASA ESTE IN ROMANIA
14. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Dummy din Orgrimmar, own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Un recount destul de modest pentru prima data pe DPS


PARCA ASTA ERA NU...A SI AI STERSO DECE CA E RUSINICA SAU CA E DE ...........[deci vai de...]




BORN AGAIN HOOLIGAN ONLY TO BE KING AGAIN
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
morty11
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 13:13)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 226, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -70.6
Votes: 8

Post Posted: 13-06-2012, 11:49:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bafta cu guilda nustiu cand o sa mai pot intra in joc sau pe ts3 am niste probleme si nu cred ca o sa mai joc wow prea curand......BAFTA SI RESPECT

Posturi unite automat, 13-06-2012, 12:49:46

Pt siner si neffy
https://youtube.com/watch?v=2xu71xiILJM:

BAFTA!!! Haters e BAZA!


http://i42.tinypic.com/15cj2j5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 13-06-2012, 12:39:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Siner wrote:
Pacat ca inca o avem noi:))) si nu are cum sa le stearga pe toate -)

Posturi unite automat, 13-06-2012, 08:30:39

1. Nume In-Game: Quadalahara
2. Varsta: 18
3. Localitate: Rosiori de Vede
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW pe zi ? Pe putin 12 ore
5. Clasa: Dk
6. Main Spec/OFF spec: TANK / DPS
7. Link Armory: Quadalahara
8. Screenshot cu Interfata : O sa se vada la Screenshot cu progresul PVE
9. Screenshot cu progresul PVE: Progresul meu PVE
10. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ca nu vreu sa copiez ce joaca altii. Vreu sa devin bun pe clasa mea cu specu care vreu eu.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri. Incepand cu VANILA si terminand CATACLYSM experienta mea in raiduri a fost una cat de cat buna , cu exceptia celei de pe vanila cand eram prastie si nu stiam nici un script si ma injuram ca prostu cu ceilalti tovarasi de joc , dar am trecut cu bine peste asta si am ajuns unde sunt acuma . Treaba este ca din greseli inveti si asa am invatat eu. Pe CATACLYSM experienta mea este una buna nu zic foarte buna ca poate mai fac cateva greseli minore sau altele majore care poate duce raidu la wipe , in rest totu bun . Dar totul se datoreaz tovarasilor din HATERS si SPECII pentru ca daca nu eram cu ei poate in ziua de azi nu ma jucam wow si cu ocazia asta le MULTUMESC PENTRU AJUTORUL DAT.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Dorec sa ma alatur pentru ca va cunosc pe majoritatea
13. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu vreu sa zic nimic pentru ca se interpreteaza . ASA ESTE IN ROMANIA
14. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Dummy din Orgrimmar, own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Un recount destul de modest pentru prima data pe DPS


PARCA ASTA ERA NU...A SI AI STERSO DECE CA E RUSINICA SAU CA E DE ...........[deci vai de...]


Aceea aplicatie facute de mine nu inseaman nimic in momentu de fata ce a fost a fost ce este acuma este.
Cat deste ce toti discutati voi de vreo 2 zile pe forum nu mi se pare ca ati fii maturi putin si voi . Imi lasati impresie de copii de 5 6 ani care vor sa suga de la masa lapte din tata chiar daca aia nu mai are
Crititi catre guilda SPECII puteti lasa cate vreitii . Cand gresim platim nu criticam GM ca dc nea dat ban si una si alta . Ne acceptam banu ca lam luat pe buna dreptate.
Aducetiva aminte ca eram pe grupe iar cand grupa 1 a facut maloriak ati iesit din guilda de oftica.
Pe 10hc vam zis script inainte la valiona ca sa o faca iar cat despre voi nu stiti nici macar sa respectati ce este de respectat si nu uitati de unde ati plecat


Sorry GM stiu ca am postat in urma ta dar nu am folosit cuvintele pe care le foloseste domnul " Morty11 " pe topicul de discutii Specii , am facut acest post doar ca sa le aduc aminte de unde au plecat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
morty11
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 13:13)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 226, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -70.6
Votes: 8

Post Posted: 13-06-2012, 12:57:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

quadalahara sti ceva imi bag pola in mata si in rasa ta si in toti morti tai de no lifer inputit cocalar labos cu kkt la cur mai taci in rasa mati odata ca ma enervezi nici macar nusti ce e ala un script taci in gatu mati odata bagmias **** in rasa ta de copil labagios esti smecher asa mare smecher hai si in real life sa vedem mai esti asa smecher?

http://i42.tinypic.com/15cj2j5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Siner

[Hater Men of Mayhem]



Status: Offline
(since 19-03-2013 23:40)
Joined: 04 May 2012
Posts: 91, Topics: None
Location: Inca pe aici

Reputation: -21
Votes: 11

Post Posted: 13-06-2012, 13:03:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Calm morty nu merita incearca sa mai scoata si el camasa dar nare cum a sters de rusine aplicatia dar recontu
la dps mai e si progresu lui de toata jena daca te tine nu stergeai aplicatie si leave din sa incerc sa o numesc guilda
sa dat ptr ca faci magarii cu dkp-urile si tot la grupa ta dadeai dkp gramada si ptr imformatia ta noi am dat pe 10 hc inaitea voastra si de doamna mata eu nu mam luat ca mie greu sai zic ce avorton a facut asa ca shh


Pentru Domnu RECRUT QUADALACUR

ps ce ati putea sa ziceti cand ati fost prinsi cu hack-u cum vati acceptat pedeapsa puteati sa faceti altceva
nu uitati ca sunteti printre singuri COOOL care au fost amenintati cu guild disband




BORN AGAIN HOOLIGAN ONLY TO BE KING AGAIN


Last edited by Siner on 13-06-2012, 13:13:20; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 13-06-2012, 13:05:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca o data nu imi demonstrezi ca ai o varsta ma smechre nu sunt ( ca aia se ard in cur ) dar cred ca in real life o sa ai ocazia sa ne vedem curand chiar vara asta nu imi place sa ma injur cu nimeni nu imi place sa ma cert cu nimeni dar nu ma provoca frate te rog eu . Se vede ca doar gura e de tine si nimic mai mult dar usor ca la ce vocabular generos de cuvinte obscene ai sar putea sati plezneasca vreo vena pe la cap. Calmeazate baiatu ca ma sperrii rau. Aduti aminte ce tia zis doctoru sa nu te mai joci wow si la pc ca slabesti . Eu stiu ca daca stai si mananci te ingrasi te faci obez ori doctoru la care ai fost tu a fost si este diliu incontinoare.

 
Staff message (Rizwan):
 
+1 warn - instigare la flame, citeste ce am scris mai sus.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
morty11
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 13:13)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 226, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -70.6
Votes: 8

Post Posted: 13-06-2012, 13:08:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba toate ca toate dar tot imi bag **** in rasa lor de SPECII AMBULANTE

Posturi unite automat, 13-06-2012, 14:08:34

asa si care e problema ta ? esti cumva in guilda sa postezi aici cacamas pe moaca ta?


 
Staff message (Rizwan):
 
+1 warn - flame



http://i42.tinypic.com/15cj2j5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Siner

[Hater Men of Mayhem]



Status: Offline
(since 19-03-2013 23:40)
Joined: 04 May 2012
Posts: 91, Topics: None
Location: Inca pe aici

Reputation: -21
Votes: 11

Post Posted: 13-06-2012, 13:21:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mersi de melodii bucher ambele alese perfect mai ales dedicatia pentru 'amici' nostri GGGG te asteptam inapoi oricand doar esti 1 HATER



BORN AGAIN HOOLIGAN ONLY TO BE KING AGAIN
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Morty001
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 16:02)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 13-06-2012, 16:21:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Click http://forum.wow-freakz.com/Recrutari-t113802-75.html
si dati la ultimu post

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next    


The time now is 14-05-2024, 09:25:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x