User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message542867
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-05-2011, 22:31:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma stii de-atata timp, si stiai ca daca nu`mi dadeai permanet din prima, imi ispaseam pedeapsa. Dar ai vrut doar sa-mi demonstrezi cat de tare esti. Nu stiu ce satisfactie poti sa ai cand demonstrezi ceva intrun joc, si nu prin joc in sine, in cazul de fata prin comenzi de admin. Oricum asa esti tu de mult. Si cand ti-am zis ca esti frustrat nu m-am referit intocmai la faza de atunci, m-am referit in general.

@zero: AI pus problema gresit, intre mine si extrem nu e vorba de prietenie, sunt aici din 2006 si ca multi de pe aici m-am certat si eu cu destule persoane, dar unele au dat uitarii certurilor lafel si eu. Pentru ca nu mi se pare ceva asa important ce se intampla in cs. Dar extrem e altfel el daca nu iti demonstreaza ce autoritate are si cine e el de fapt, si stie ca inca n-ai inteles ca daca te-ai pus cu el te-ai ars, nu "poate dormi" de aici si faptu ca l-am facut frustrat. Si nu era cu tenta jignitoare, era doar o simpla afirmatie.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 19-05-2011, 22:46:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, ti-am dat eu gag conform regulamentului, el ca owner putea sa ma testeze pe mine ca admin sa vada daca imi fac treaba, daca-mi merit statutul de admin si asa puteam sa raman fara. Am pus problema in cel mai extrem caz ca vad ca altfel nu intelegi, si pana la urma daca nu ti-a dat el gag si ti-am dat eu ce ? Mai primise un player gag fix inaintea ta cu doua minute tot pe un limbaj de genul, asta ca sa nu mai zici ca sunt impartial.

Zici de mine ca am satisfactii intr-un joc cand tu esti cel care afirma in reclamatie ca ai reusit sa ma omori cu lama si pe server radeai, oau, ce crezi ca ai rezolvat ? Putin imi pasa, sincer -

Am mai avut discutii de genul cu tine si am cazut amandoi de acord sa ne ocolim si sa ne intelegem daca e cazul, insa nu pot sa ma inteleg cu o persoana care dupa ce primeste gag pe buna dreptate, ma face frustrat. Pai stai asa "prietene" ca nu ne cunoastem si n-ai niciun drept. Asa cum am zis si in postul anterior de pe pagina 83, n-am avut nimic de demonstrat, am dat permanent pentru ca stiam ca ai dinamic si iti stiu comportamentul de copil, eram sigur ca o sa intri.

Cat despre fraza legata de jocul in sine, ma amuzi teribil. Hai ca ma faci sa-mi pierd timpul aiurea si chiar n-am chef, spor la joc pana calci stramb again.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-05-2011, 23:02:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amandoi ne dam cu parerea unu despre celalalt lafel de mult. Exact, eu te-am ocolit si o sa te ocolesc intotdeauna, dar tu imi dai cate un ghiont peste tot pe unde ma prinzi, tu inca ai ceva de rezolvat cu mine si nu inteleg ce, vrei exemple? Faza aia penibila in care te-ai bagat cu scoaterea warn-ului de luna trecuta e unu dintre motivele care ma fac sa cred ca vrei sa-mi arati cine esti tu.

Eu sunt de acord sa dau la pace cu tine oricand, de fapt stai, eu nici macar nu-s certat cu tine, si cu riscul de a ma repeta zic, ca tu ai ceva de aratat si demonstrat.

Oh, and by the way, dupa lama ai reactionat pe chat scriind " mda .. "

God bless you.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 19-05-2011, 23:25:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZerO.? wrote:
Pt. Zookey:

M-am razgadit, mai am ceva chestii de adaugat (adevaruri, pe care niciodata n-ai sa poti sa le accepti):
Scaderea la Blood Guard:

Ieri, ii dadusem *** lui liq pentru ca a dat vreo 5 retry-uri dupa ban-urile date de Orange. Dupa ce i-am dat ***, mi-ai zis in felul urmator: "Ba tu vrei sa te scad la bloodguard?"
Din ce cauza mi-ai zis asa ? Ca ai ciuda pe mine de cand jucam pe war3, ti-am facut o reclamatie in care ti-am spus adevaru' despre tine si tot asa n-ai putut sa-l accepti si ai ramas cu o proasta impresie despre mine, deci niciodata de atunci inainte nu mai inghitit.

Nu se spune asa ceva unui admin, orice ar fi facut, denota numai lipsa de respect si oricum discutiile astea le avem pe forum deobicei. Nu-i frumos sa-l ameninti pe unu fata de colegii lui in halul ala, ca si cand ar fi facut 10000 de prostii si deja te-ai saturat de el. Ei bine, cum toti stiu, nu am fost un caz problema in timp-ul meu petrecut aici.
Si din cauza ta, urmarile s-au resimtit. Lipsa ta de respect fata de mine, l-au facut si pe jmr- sa-si permita cam multe.

Dupa ce mi-ai pus intreabarea cu "vrei sa te scad", ti-am raspuns pe server ca nu e frumos ceea ce ai facut. N-ai vrut sa accepti adevaru', si dupa ce a facut liq reclamatie, mai scazut la blood.
In mod normal trebuia avertisment, dar cum am spus mai sus.. nu ai acceptat faptul ca ai gresit in momentul ala. De ce cred eu ca trebuia avertisment ? Pai pentru ca nu prea gresisem aproape niciodata pe server, nu s-a intamplat sa mi se faca reclamatie ca am dat ***, ban sau am injurat aiurea. Mai ia in considerare si ce fac adminii bun pe server, nu numai ce fac rau. Tu esti pus acolo nu sa ne sanctionezi, sa ne coordonezi, sa ne faci mai buni, dar vad ca nu-ti pasa.

Zookey wrote:
inseamna ca am fost de acord cu gag-ul dat.

Adica esti deacord sa te provoace cineva, tu sa ripostezi, si numai tu sa fi sanctionat ? - Si asta nu numai o data, s-a intamplat de 3 ori cum spuneam si in reclamatie.
Deci esti deacord cu provocarile lui jmr-, inteligent..

Tu chiar crezi ca ma intereseaza ca mai scazut ? Tu ai de pierdut din punctul meu de vedere. Pune-ti intreabarea: "Ce am avut de castigat ? Un admin in minus care pride codati si nu s-a intamplat aproape niciodata sa aibe reclamatie.."
Nici mie nu mi-a placut niciodata de tine, pentru ca ai un comportament ciudat pe server si deciziile tale lasa de dorit. Dar nu mi-am permis niciodata sa-ti zic, team ocolit cat s-a putut.


Apropo.. sa stii ca daca nu iti zice nimeni nimic, nu inseamna ca toti te suporta, numai ca nimeni nu prea spune ce are pe suflet pe aici, sti de ce ? Ca la adevar prinzi ciuda si actiunile tale au niste urmari urate pentru cel ce iti spune adevaru'.
Ai ramane prost daca ai putea sa le citesti gandurile unora. Ar trebuii sa-ti pui intrebarea daca esti bun in ceea ce faci..


Eh cum iti faci tu viata mai grea pe war4... In primul rand NU ma intereseaza ce ai facut tu inainte si ce reclamatii mi-ai facut tu mie. Ai primit downgrade pentru ceea ce ai zis dupa ce ti-am zis eu daca vrei blood, acolo se vede despre ceea ce tot zici tu de lipsa de respect. Multumiti-va ca nu stau undercover cum facea dmc si impartea cu avertismentele zilnic. Eu urmaresc BUNA CONTINUITATE A JOCULUI si in asta consta si modul prin care adminii isi fac treaba. Chiar nu-mi pasa de un admin in plus, am mers mereu pe premiza "mai bine putini si buni decat multi degeaba". Nu m-a interesat niciodata ceea ce cred ceilalti despre mine, nu am ajuns sa fac dintr-un joc un mod de viata. Oare de ce ceilalti admini nu au altercatii de genul asta cu mine? Thinking PENTRU CA SI-AU STIU ROLUL LOR PE SERVER!



Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 19-05-2011, 23:44:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nici din greseala nu am spus ceva de genul "sa-ti f*t una" zero. Pana in acea clipa am avut simpatia ta, stii ce zici dar nu e destul. Trebuie sa si arati. Cu ocazia asta nu ai aratat decat opusul si asta nu pot sa o ignor. Cat timp nu te poti controla, nu poti avea si acces mai mare. Adica tu trebuie sa fii exemplu pentru jucatori, un exemplu pozitiv.

Daca tie ti-ar fi zis un jucator asa ceva, luat gag sau chiar ban. Nu ma indoiesc ca alti admini ar fi banat instant acel jucator. Tocmai deasta nu trebuie sa te comporti asa, pentru ca tu ai un plus fata de un jucator fara acces. Tu ai fost iertat, dar downgradat, in schimb daca acel jucator nu stie cum sa reactioneze poate sa primeasca si permanent. Si eu cred in egalitatea dintre jucatori cu acces si cei fara acces. Aici cred ca s-a procedat corect. Cel putin eu la fel as fi procedat.

Tu spui ca el se uita doar la faptele rele si nu la cele bune dar defapt care conteaza aici? Oricate fapte bune ai fi facut pentru server, nu ai permisiunea sa faci asemenea greseli. Eu cred ca mai mult conteaza exemplul prost si pedepsit, decat exemplu bun si apreciat.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 20-05-2011, 00:01:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@liq, vezi ca am scris "ha!" si nicidecum "mda.." deci vezi ca vorbesti prostii. Da, m-a deranjat faza de la contestatii warnuri pentru ca nu e prima oara cand faci asa si deja e bataie de joc dar nu ar trebui sa discutam despre asta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 20-05-2011, 00:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zookey wrote:
Eh cum iti faci tu viata mai grea pe war4...

Sunt constient, si nu ma intereseaza cum ti-am spus si mai devreme. Eu chiar il consider joc, deci intr-un joc poti sa faci cam cum vrei tu, daca sti cum. Poti sa faci sa-ti fie bine, poti sa faci sa-ti fie rau.
Nu mai imi spune ce fac, ca stiu deja.

Zookey wrote:
Chiar nu-mi pasa de un admin in plus, am mers mereu pe premiza "mai bine putini si buni decat multi degeaba".

Si cum anume stabilesti tu care sunt degeaba, si care sunt buni ? Eu ma leg strict de fapte, ca nu poti sa-ti zic ca sunt bun si tu chiar sa ma crezi. Adica sunt degeaba pentru ca ti-am dat o replica la care ai ramas fara raspuns, si te-ai hotarat sa ma scazi ? Cum am zis mai sus in celalat post, chestia asta ai facut-o nu o data, ci de 2 ori, credeam ca prima data nu ti-ai dat seama, dar deja..
Daca tu nu vrei sa intelegi ca nu se face asa ceva pe chat-ul serverului, aia ii problema ta, dar nu te apuci sa scazi admini pentru ca nu-ti dau dreptate cand n-ai, in ceea ce spui sau faci.

Zookey wrote:
Nu m-a interesat niciodata ceea ce cred ceilalti despre mine, nu am ajuns sa fac dintr-un joc un mod de viata. Oare de ce ceilalti admini nu au altercatii de genul asta cu mine? Thinking PENTRU CA SI-AU STIU ROLUL LOR PE SERVER!

Pai, gandeste-te si tu logic, le-ai mai zis la vreunu din ei "Ba tu vrei sa te fac bloodguard ?" ?
Nu, nu le-ai zis, intreabarea e DE CE ?
Sa-mi mai zici odata la ce te referi cu "ROLUL LOR PE SERVER", adica daca tu vorbesti prostii ei trebuie sa te aprobe ? Cum vine asta ? -

Zookey wrote:
Ai primit downgrade pentru ceea ce ai zis dupa ce ti-am zis eu daca vrei blood, acolo se vede despre ceea ce tot zici tu de lipsa de respect.

Omule, nu-i lipsa de respect sa-l contrazici pe unu care n-are dreptate, intelegi ? Mai ales ca suntem online.. Tu ca owner n-ar trebuii sa-l ameninti pe nici-un admin asa, pentru ca isi pierd increderea ei intre ei, zice ca daca l-ai luat tu de sus sau l-ai jignit, pot sa-si permita si ei.
Poti sa pui log-urile ca nu ma supar, sa vedem ce ti-am zis, care a inceput primul si care are dreptate.

Zookey wrote:
Multumiti-va ca nu stau undercover cum facea dmc si impartea cu avertismentele zilnic.

Nu cred ca a dat avertisment si cand nu a avut dreptate, doar de dragul de a avertiza..

Zookey wrote:
Eu urmaresc BUNA CONTINUITATE A JOCULUI si in asta consta si modul prin care adminii isi fac treaba.

Nu prea are legatura cu modul aici, are legatura cu ce-ai zis tu.
Apropo, sa-ti aduc aminte: Nu ma intereseaza scaderea in sine, ma intereseaza faptu' pentru care mai scazut. Adica daca n-ai dreptate si ma afecteaza pe mine, eu n-am voie sa-ti zic ca n-ai dreptate ?











Akkan wrote:
Eu nici din greseala nu am spus ceva de genul "sa-ti f*t una" zero. Pana in acea clipa am avut simpatia ta, stii ce zici dar nu e destul. Trebuie sa si arati. Cu ocazia asta nu ai aratat decat opusul si asta nu pot sa o ignor. Cat timp nu te poti controla, nu poti avea si acces mai mare. Adica tu trebuie sa fii exemplu pentru jucatori, un exemplu pozitiv.

Daca tie ti-ar fi zis un jucator asa ceva, luat gag sau chiar ban. Nu ma indoiesc ca alti admini ar fi banat instant acel jucator. Tocmai deasta nu trebuie sa te comporti asa, pentru ca tu ai un plus fata de un jucator fara acces. Tu ai fost iertat, dar downgradat, in schimb daca acel jucator nu stie cum sa reactioneze poate sa primeasca si permanent. Si eu cred in egalitatea dintre jucatori cu acces si cei fara acces. Aici cred ca s-a procedat corect. Cel putin eu la fel as fi procedat.

Tu spui ca el se uita doar la faptele rele si nu la cele bune dar defapt care conteaza aici? Oricate fapte bune ai fi facut pentru server, nu ai permisiunea sa faci asemenea greseli. Eu cred ca mai mult conteaza exemplul prost si pedepsit, decat exemplu bun si apreciat.

Mai bine nu postai.. prin post-ul tau o sa inteleaga fiecare ce poate..asfwsgd
Akkan wrote:
Eu nici din greseala nu am spus ceva de genul "sa-ti f*t una" zero.

Eu is eu, tu esti tu, fiecare avem personalitati diferite.
Akkan wrote:
Pana in acea clipa am avut simpatia ta, stii ce zici dar nu e destul. Trebuie sa si arati.

Pai tocmai, niciodata nu e destul, tot timpu cand crezi ca e destul, vine cineva si iti ia, ca sa nu fie destul.
Akkan wrote:
Cat timp nu te poti controla, nu poti avea si acces mai mare. Adica tu trebuie sa fii exemplu pentru jucatori, un exemplu pozitiv.

Ba da m-am contralat, chiar de 3 ori. Dar nu te-ai sinchisit sa citesti tot sau n-ai inteles. Nu ma intereseaza acces mai mare, nu eram eu nebunit dupa acces. Si am fost un exemplu pozitiv, pana m-am saturat de misto-urile lu' ala si de faptu' ca nimeni nu pune mana sa lamureasca situatia.
Akkan wrote:
Daca tie ti-ar fi zis un jucator asa ceva, luat gag sau chiar ban. Nu ma indoiesc ca alti admini ar fi banat instant acel jucator. Tocmai deasta nu trebuie sa te comporti asa, pentru ca tu ai un plus fata de un jucator fara acces.

Presupuneri, presupuneri.. M-am saturat sa mi se zica cum sa ma comport cand cineva te provoaca si te freaca la nervi (de 3 ori sa nu uitam).
Akkan wrote:
pentru ca tu ai un plus fata de un jucator fara acces.

Si ce legatura are asta cu mine, iti dai seama ca la un admin i-am zis aia, nu ? Tocmai deaia am si zis, ca era admin si eram de acelasi grad.
Akkan wrote:
Tu ai fost iertat, dar downgradat, in schimb daca acel jucator nu stie cum sa reactioneze poate sa primeasca si permanent. Si eu cred in egalitatea dintre jucatori cu acces si cei fara acces. Aici cred ca s-a procedat corect. Cel putin eu la fel as fi procedat.

Iertat de ce ? Nu te inteleg..
Acel jucator nu putea sa primeasca permanent, era vorba de un jucator, ai incurcat oalele. Si eu cred in egalitati.
Nu are legatura subiectu' despre care vorbeam cu subiectul tau..

Astept post-ul tau, care sa nu fie prea lung, si sa dai de inteles ca ai incurcat oalele (asta dupa ce citesti si pagina initiala).
Sper ca nu mai are nimeni chef sa-si dea cu parerea, n-am chef sa sar de la un subiect la altu' si de la o idee la alta.





Last edited by ZerO.? on 20-05-2011, 00:32:05; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 20-05-2011, 00:28:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zer0-Zookey
Nu am de gand sa intru in aceasta disputa , avand in vedere ca EU , personal , cred ca toti 4 ati gresit.
Nu am de gand sa va enumar , va stiti care ati luat parte.
ps. Zer0 , daca nu doresti ca altcineva sa intervina , comenteze , sa-si spuna parerea si vrei sa discuti DOAR cu Zookey , de ce nu o faceti in privat ?

Orange si liq la fel ...
Asta este parerea mea.

Acum eu stau si ma gandesc , va certati si tineti dusmanii ...pe ce ? eu nu pot sa pricep , citesc tot , de plictiseala mai mult , sau doar sa va cunosc ...insa , penibil ...in loc sa faceti un bine pentru server , sa va preocupe bunastarea serverului , va certati ca puradeii (nu este insulta)

Din ce in ce mai putini admini online , inainte jucam noaptea(toata noaptea) la liste codati cand ieseam de pe server/forum eram ultimul care postase un codat , cand intram iar pe forum , trebuia sa ma caut pe cealalta pagina (asa de multi codati se prindeau)...
Acum ... 5-6 posteaza dupa mine , in rest ....
Care este problema ? nu mai sunt codati ? ..din contra , sunt tot mai multi , dar admini online...pauza , daca ii luam pe toti la rand si ne uitam la gametracker , multi lipsesc cu zilele(unii nici n-au activitate pe o luna)

Si chit ca unii au postat la "inactivitate" si au bagat o scuza , continua sa joace pe alte servere.

Mai punem problema de bug-urile fara numar pe server ? si alte prostii ?

Va certati din nimicuri !!!
Ganditi-va si gasiti rezolvari la cum sa ajutati serverul , impacati-va cu cine sunteti certati sau pur si simplu` ocolitii , cand ati vrut admin ati acceptat anumite reguli , acum voi ce faceti ? daca nu va convine ceva papa , nu stati sa faceti scandal.

Nu am nimic cu nimeni , cand o persoana imi displace , o evit si punct ...
Sper ca nu o sa-mi ia nimeni postul in nume de rau . ganditi-va la ce am scris -
Daca am gresit ceva , my bad , sunt obosit + scuzati si gramatica daca nu am fost atent.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 20-05-2011, 00:36:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
ps. Zer0 , daca nu doresti ca altcineva sa intervina , comenteze , sa-si spuna parerea si vrei sa discuti DOAR cu Zookey , de ce nu o faceti in privat ?

Orange si liq la fel ...
Asta este parerea mea.

Adica nici-o discutie la "Discutii war4" nu mai putem purta ? - Eu nu v-am zis sa nu postati, dar daca postati riscati sa fiti contrazisi si nu stiu daca va place sau riscati sa fiti ignorati, si nici aia nu stiu daca va place.

Ca si acum, nu vad motivul pentru care nu puteti sa va abtineti 2-3 zile de la post-ing, pana ne spunem ideiile etc. Nu a mai postat nimeni de vreo 5-6 zile la Discutii, acum vi s-a facut pofta ? As aprecia daca ati gasi alt subiect de discutie..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 20-05-2011, 00:44:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZerO.? wrote:
Quote:
ps. Zer0 , daca nu doresti ca altcineva sa intervina , comenteze , sa-si spuna parerea si vrei sa discuti DOAR cu Zookey , de ce nu o faceti in privat ?

Orange si liq la fel ...
Asta este parerea mea.

Adica nici-o discutie la "Discutii war4" nu mai putem purta ? - Eu nu v-am zis sa nu postati, dar daca postati riscati sa fiti contrazisi si nu stiu daca va place sau riscati sa fiti ignorati, si nici aia nu stiu daca va place.



Ai dat edit:)
Scria clar ca e discutie intre tine si Zookey si el a intervenit.
Hai sa nu ne suparam acum - daca ai inceput ceva , continua pana la sfarsit , nu am de gand sa ma bag intre voi , momentan am alte preocupari , am scris mai sus (da , chiar imi pasa ce se intampla pe SERVER) pentru ca este SINGURUL server pe care joc (si war3 o data la saptamana) , certurile voastre sunt copilaresti.
Se poate ajunge la un final in care toti sa sfarseasca "fericiti" , dar asta inseamna sa mai lasati din avant -

Data viitoare nu mai da edit la mesaj , ca e urat rau -

L.E. Nu prea mai posteaza nimeni pe forum in sectiunea asta , doar la jocuri /cupa cs/fifa/ , asta nu e un semn de intrebare ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 20-05-2011, 00:52:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce a ajuns un jucator cu antecendente pe war3 caruia i s-a oferit ocazia sa devina admin, avand in vedere cate cereri i s-au respins, ACUM, tu crezi ca eu stau sa-ti ascult tie prostiile? Chiar nu stau sa-ti citesc tie povestile. Stii bine ca chestiile aceste se vorbesc in privat, dar tu suferi de nebagare in seama... nu permit nimanui sa-si bage... in banii mei. Si iti promit solemn la urmatoarea abatare, indiferent de gravitatea acesteia, ai adminul scos + ban. Nu iti convine? Pleaca bai baiatule si lasa-ne sa stam noi aici in prostia noastra. Du-te tu si citeste gandurile oamenilor, vocea playerilor ce esti...


Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 20-05-2011, 01:29:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zookey wrote:
ce a ajuns un jucator cu antecendente pe war3 caruia i s-a oferit ocazia sa devina admin, avand in vedere cate cereri i s-au respins, ACUM, tu crezi ca eu stau sa-ti ascult tie prostiile? Chiar nu stau sa-ti citesc tie povestile. Stii bine ca chestiile aceste se vorbesc in privat, dar tu suferi de nebagare in seama... nu permit nimanui sa-si bage... in banii mei. Si iti promit solemn la urmatoarea abatare, indiferent de gravitatea acesteia, ai adminul scos + ban. Nu iti convine? Pleaca bai baiatule si lasa-ne sa stam noi aici in prostia noastra. Du-te tu si citeste gandurile oamenilor, vocea playerilor ce esti...

Bai, daca ai fi recunoscut pe server si nu ma ignorai cand incecam sa discut cu tine, nu se ajungea aici. Ai zis o prostie de 2 ori, n-ai vrut sa recunosti ca ai gresit, eu ce sa-ti fac ? Daca ai fi lasat garda jos, si imi trimiteai pe amx_psay un mesaj sa-mi confirmi ca n-o sa mai faci lucrul ala, probabil nu m-ar fi deranjat atat de mult. Dar nu, tu ai preferat sa ma scazi din pricina ca team contrazis pe buna dreptate.

Zookey wrote:
ce a ajuns un jucator cu antecendente pe war3 caruia i s-a oferit ocazia sa devina admin, avand in vedere cate cereri i s-au respins

Sa-ti aduc aminte ca nu am injurat/jignit niciodata pe war3 ?- "Antecedentele" la care te referi tu, sunt defapt reclamatii care le faceam cand greseati, si incepeati sa va ofticati de fiecare data cand cineva incerca sa spuna adevaru', nu toate reclamatiile erau bune, dar majoritatea au fost.
Cine mi-a oferit mie ocazia, tu ? Raised eyebrow Tu nici macar n-ai fost deacord cu venirea mea de la bun inceput, ai uitat ?

Zookey wrote:
Stii bine ca chestiile aceste se vorbesc in privat,

Asta trebuia sa-ti zici singur pe server inainte sa ma ameninti pe chat.

Zookey wrote:
Chiar nu stau sa-ti citesc tie povestile.

Sti ca ai gresit si nu vrei sa recunosti.


Zookey wrote:
Si iti promit solemn la urmatoarea abatare, indiferent de gravitatea acesteia, ai adminul scos + ban. Nu iti convine?

Ba da, ai uitat ca nu-mi pasa ? Nu-mi pasa pentru ca nu vrei sa recunosti ca ai gresit, poate daca ai fi recunoscut mi-ar fi pasat, dar asa nu.
Poti sa-mi scoti de acum admin-ul, daca vrei intru maine sa-mi dai si ***. -
Zookey wrote:
nu permit nimanui sa-si bage... in banii mei.

Nu trebe sa-mi bag nimic in banii tai, ti-ai bagat singur.

Zookey wrote:
Pleaca bai baiatule si lasa-ne sa stam noi aici in prostia noastra. Du-te tu si citeste gandurile oamenilor, vocea playerilor ce esti...

Nu!..Nu!.. degeaba incerci sa atragi multimea de partea ta, eu n-am zis prostia voastra, prostia ta poate.. daca tot mentionezi de asta.
Deci cum ti-am zis, poti sa faci ce vrei cu accesul meu, esti owner, poti sa faci ce vrei tu cu el, dar cu mine nu.

Mai putin si-ti arati adevarata fata, nu-i asa ?..

LE: Si apropo, atata timp cat toata treaba asta nu este pe bani si e voluntariat, nu stau sa-ti inghit tie rahaturile cand n-ai dreptate.





Last edited by ZerO.? on 20-05-2011, 17:21:43; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 20-05-2011, 09:44:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zero eu am citit toate paginile care duceau la discutia asta. Am inteles care e treaba. Greseala a fost a lui liq ca a inceput totul, pentru ca asa face el, degeaba e admin, nu stie sa se controleze dar greseala e si a ta ca i-ai raspuns cu aceeasi moneda. Te-ai pus la mintea lui. La asta m-am referit.

Si nu, n-am incurcat oalele, stiu foarte bine ce spun. Oricum s-ar comporta oricine cu tine, orice s-ar intampla cu accesul tau, nu trebuie sa te comporti asa (sa-i spui "sa-ti f*t una), oricat de nesemnificativa ar fi expresia pe moment sau ulterior. Eu nu ma bag in discutie ca sa-ti scot tie ochii ci ca sa-ti atrag atentia asupra comportamentului tau. Despre/cu liq nici nu mai vorbesc, mi-a demonstrat ce fel de om este si nu merita atentia mea. Are dreptate in unele chestii dar in altele chiar a dat cu bata in balta.

Posturi unite automat, 20-05-2011, 10:44:11

Si twt Zero, stiu ce incerci sa faci aici, si eu am fost in situatia ta dar tu nu prea te descurci. In fost comunitate mi-am pus-o pe toata in cap pentru ca l-am aparat pe un jucator (vazut cam prost de ceilalti) pentru ca in acel moment avea dreptate iar multimea de oameni nu. M-am batut cu morile de vant dar am suflat mai tare si mi s-a dat dreptate, cum si celui care-l aparam.

Cam asa se intampla si aici, m-as fi bagat pentru tine in anumite circumstante dar nu am cum ca mi-ai taiat calea prin acea expresie folosita. Oricat te-ar enerva unul/unii, daca le raspunzi cu aceeasi moneda nu esti mai presus ca ei. Si nu poti castiga o "batalie" tu vs ei.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 20-05-2011, 09:49:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:
Zero eu am citit toate paginile care duceau la discutia asta. Am inteles care e treaba. Greseala a fost a lui liq ca a inceput totul, pentru ca asa face el, degeaba e admin, nu stie sa se controleze dar greseala e si a ta ca i-ai raspuns cu aceeasi moneda. Te-ai pus la mintea lui. La asta m-am referit.

Si nu, n-am incurcat oalele, stiu foarte bine ce spun. Oricum s-ar comporta oricine cu tine, orice s-ar intampla cu accesul tau, nu trebuie sa te comporti asa (sa-i spui "sa-ti f*t una), oricat de nesemnificativa ar fi expresia pe moment sau ulterior. Eu nu ma bag in discutie ca sa-ti scot tie ochii ci ca sa-ti atrag atentia asupra comportamentului tau. Despre/cu liq nici nu mai vorbesc, mi-a demonstrat ce fel de om este si nu merita atentia mea. Are dreptate in unele chestii dar in altele chiar a dat cu bata in balta.

Pai ceva iti scapa, ca tot n-ai inteles, intelegi ce iti zic ?

Akkan wrote:
Oricum s-ar comporta oricine cu tine, orice s-ar intampla cu accesul tau, nu trebuie sa te comporti asa (sa-i spui "sa-ti f*t una), oricat de nesemnificativa ar fi expresia pe moment sau ulterior. Eu nu ma bag in discutie ca sa-ti scot tie ochii ci ca sa-ti atrag atentia asupra comportamentului tau.

Quote:
*DEAD* ZerO.? : cand mai e asa, sa nu ma mai omori =)
*DEAD* JmR- : zero=zeule blood ma? -]
JmR- : ce trisssst super mega trist
ZerO.? : iti *** una te omor
ZerO.? : ce-s cu dumele astea ?
ADMIN JmR-: gag ZerO.? (5 minutes)
(Admin) ZerO.?: ba
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
JmR- : retry - ban
(Admin) ZerO.?: lol .. -
(Admin) ZerO.?: brb


Vrei sa-ti mai spun inca o data ca nu ma intereseaza ? Uite-te la ce a scris ala.. Nu ma intereseaza comportamentul meu, atata timp cat ala incepuse, intelegi ? Si daca era prima data cand facea dume dinalea, mai ziceam, probabil nu bagam de seama, dar cum am zis si mai sus nu era prima data.
Daca tu accepti sa-ti vorbeasca asa ii problema ta. E un server de counter strike, daca a apucat sa ma provoace ii raspund si gata.

Ce dramatizati asa ? Aia-i injuratura in primu' rand ? Ba cand va vad..

LE:
Akkan wrote:
Oricat te-ar enerva unul/unii, daca le raspunzi cu aceeasi moneda nu esti mai presus ca ei. Si nu poti castiga o "batalie" tu vs ei.

Da crezi ca intereseaza pe cineva sa castige ceva ? Eu am facut ce trebuia sa fac. Adica am actionat pe cont propriu, din moment ce a mai fost sanctionat, nu s-a redresat si acum ieri iar s-a itnamplat..

LE2:
Akkan wrote:
M-am batut cu morile de vant dar am suflat mai tare si mi s-a dat dreptate, cum si celui care-l aparam.

Daca erai nu prea mare in grad, inseamna ca ai primit ajutor de undeva, poate te-a sustinut cineva care era mai mare in grad si mai intelept.
Chestia ca ai suflat mai tare, nu prea merge.. dupa cum ai vazut si ultima data pe evolve. Sau ce, atunci n-ai mai putut ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 20-05-2011, 10:17:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:
Zero eu am citit toate paginile care duceau la discutia asta. Am inteles care e treaba. Greseala a fost a lui liq ca a inceput totul, pentru ca asa face el, degeaba e admin, nu stie sa se controleze dar greseala e si a ta ca i-ai raspuns cu aceeasi moneda. Te-ai pus la mintea lui. La asta m-am referit.

Si nu, n-am incurcat oalele, stiu foarte bine ce spun. Oricum s-ar comporta oricine cu tine, orice s-ar intampla cu accesul tau, nu trebuie sa te comporti asa (sa-i spui "sa-ti f*t una), oricat de nesemnificativa ar fi expresia pe moment sau ulterior. Eu nu ma bag in discutie ca sa-ti scot tie ochii ci ca sa-ti atrag atentia asupra comportamentului tau. Despre/cu liq nici nu mai vorbesc, mi-a demonstrat ce fel de om este si nu merita atentia mea. Are dreptate in unele chestii dar in altele chiar a dat cu bata in balta.

Posturi unite automat, 20-05-2011, 10:44:11

Si twt Zero, stiu ce incerci sa faci aici, si eu am fost in situatia ta dar tu nu prea te descurci. In fost comunitate mi-am pus-o pe toata in cap pentru ca l-am aparat pe un jucator (vazut cam prost de ceilalti) pentru ca in acel moment avea dreptate iar multimea de oameni nu. M-am batut cu morile de vant dar am suflat mai tare si mi s-a dat dreptate, cum si celui care-l aparam.

Cam asa se intampla si aici, m-as fi bagat pentru tine in anumite circumstante dar nu am cum ca mi-ai taiat calea prin acea expresie folosita. Oricat te-ar enerva unul/unii, daca le raspunzi cu aceeasi moneda nu esti mai presus ca ei. Si nu poti castiga o "batalie" tu vs ei.

Eu ti-am zis tie sa nu mai faci pe TataStieTot, ok? Aici nu este discutia ta si nu vad ce-ti dai atatea aere de cunoastere. Este problema lui zero cum a actionat si punct, nu a ta. Daca doreste sau daca este capabil se apara singur si invata tot singur unde a gresit si unde a facut bine. Nu are nevoie de tine sa il judeci si sa dai sfaturi ca nu esti vreunu din parinti lui.
Te-ai luptat cu morile de vant si ai suflat mai tare? Eu cred ca le-ai facut altceva prin "spate". Si nu veni sa-mi spui ca de ce ma bag eu in seama si altele. Ma bag pentru ca deja incepi sa ma agasezi rau. Te bagi peste tot si crezi vreun emancipat. Cat timp nu te baga nimeni in seama .. nu te baga singur. Sau daca vrei ceva, zi-ti o parere sincera. Nu niste fictiuni care are tu impresia ca sunt bune si drepte de parca esti Dumnezeu si trebuie sa ne indrepti tu catre calea cea buna. Esti mult prea fals si inchipuit.

Si da, am sa ma iau de tine de fiecare data cand o sa te crezi Dumnezeu. Poate asa vei intelege intr-un tarziu ca nu esti si nu vei fi.

ps. Nu am nimic cu tine, doar ca te bagi prea mut unde nu este treaba ta. Intr-un mod ciudat incerc sa te ajut. Sa nu incerci sa-mi spui ca fac aceasi lucru ca nu merge, eu ma bag in seama doar cu tine. Iti dau si exemple sa te linistesc. Eu nu ma bag in reclamatiie altora si nu ma bag in discutiile care nu au treaba cu mine. In schimb tu.. esti omniprezent prin toate topicurile, de parca esti vreun owner. Flash news, NU ESTI. Vezi-ti de treburile tale ca nu impresionezi pe nimeni cu falasa asta desteptaciune si intelepciune. Si chiar daca o ai, tine-o pentru tine si cei dragi tie.

Sper ca ai inteles ceva din ce am spus. Nu sa te transformi iar in zeu si sa-mi raspunzi printr-un post de 3203403429023,31 de randuri (da, acolo este virgula 31).



Last edited by revox on 20-05-2011, 10:26:01; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 29-04-2024, 11:02:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x