User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message543603
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 20-02-2011, 13:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu cred ca ar trebui tu sa imi faci mie democratie mai ales ca tu nici nu erai pe serv cand dadusem votu ( ca sa vezi ce vroia lumea la vot la ora aia ) .
Penibil esti tu , in viitor mai mult ca sigur o sa ramai cu slot cu temperamentu asta de copil rebel pe care il ai -

Numai bine nu ma mai obosesc sa dau reply , am vrut doar sa vada dmc ca desii nu ai avut reclamatii ai fi putut sa ai mai multe reclamatii nu esti chiar adminul model , poate nici eu nu sunt dar stiu sigur ca atunci cand un admin da gag unui jucator , tot el are dreptu sa il scoata si eu nu ma bag , tu nu ai stiut asta .

Sanatate !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 20-02-2011, 13:42:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e_versace wrote:
ar fi fost culmea sa mai ai si ceva cu mine - stii tu f bine un exemplu e cand ramasasem odata vreo 15 insi pe serv si era dupa 12 noaptea si am bagat fy_pool_day la vot ( la cererea jucatorilor ) si intre timp s`a mai umplut servaru ca probabil le placea harta si ai intrat si tu intre timp si imi ziceia mie " doamne ce admin tre sa fii sa joci harta asta de rahat " deci pustulica pe viitor abine`te de la comentarii de genu si vezi`ti de treaba ta , eu atunci nu am venit rpd pe forum ca nu e chiar genu meu dar sigur daca erai tu in locul meu probabil erai un paracios mic , deci atentie la limbaj si la comportament ca nu esti tu buricu pamantului asa de usor cum ai luat admin tot asa il pierzi prin arogantele tale de pustan .

Da versace, zici ce zici acolo dar de ce ii vorbesti de sus? Bine ca acum il atacati toti ca deh, dmc are dreptate si paz nu.
dmc are dreptate, foarte mare dreptate chiar DAR si paz are dreptate la unele chestii si asta se vede in posturile celor care-l ataca. Eu nu am fost de la inceputul serverului, nu cunosc toti adminii/jucatorii vechi dar sunt destul de matur sa vad cum toti se ingramadesc sa-l atace pe paz oricand are el ceva de zis.

Bravo voua, ma bucur pentru exemplul pe care-l dati celorlalti.

P.S.: nu tin nici cu tabara Paz dar nici cu tabara Contra-Paz. Sunt neutru. Dar nu pot sa inchid ochii in fata unor actiuni deloc imature din partea celorlalti care se vor exemple pentru admini si etc.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 20-02-2011, 13:44:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
mai multa grija cu acesti admini noi ( din cate vad incet incet dispar toti )


Batranelule, ia vezi tu data la care m-am inregistrat eu pe forum. La anii aia mai adaugi inca 1,5-2 si o sa vezi de cand joc eu pe freakz, adica de pe cand dadeai tu cu mucii in fasole, asa ca lasa-ne cu textele astea.

Si decat sa-i reprosezi lui PaZuZu ceva de pierderea adminului mai bine imi zici mie, dupa cate observi l-a pierdut din cauza mea.
Daca nu ai nimic mai inteligent de spus mai bine veziti de treaba ta si lasa server-ul sa-si urmeze "cursul".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 20-02-2011, 13:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e_versace wrote:
nu cred ca ar trebui tu sa imi faci mie democratie mai ales ca tu nici nu erai pe serv cand dadusem votu ( ca sa vezi ce vroia lumea la vot la ora aia ) .
Penibil esti tu , in viitor mai mult ca sigur o sa ramai cu slot cu temperamentu asta de copil rebel pe care il ai -

Numai bine nu ma mai obosesc sa dau reply , am vrut doar sa vada dmc ca desii nu ai avut reclamatii ai fi putut sa ai mai multe reclamatii nu esti chiar adminul model , poate nici eu nu sunt dar stiu sigur ca atunci cand un admin da gag unui jucator , tot el are dreptu sa il scoata si eu nu ma bag , tu nu ai stiut asta .

Sanatate !


Daca tot te bagi in treaba (ca toti ceilalti, eu nu ma exclud) citeste tot. Paz are ban permanent, deci nu poate sa joace pe server, nici de cum sa fie slot. Asta nu suport, vorbiti fara sa fiti informati. Bravo voua.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 20-02-2011, 13:58:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma refeream ca o sa piarda adminu in timp si o sa ramana cu slot daca mai face greseli deastea ( prin asta dau de inteles ca probabil odata si odata o sa ii scoata banu , fiindca am vazut ca nu are adminu scos are un avertisment deaia am zis ca ramane cu slot doohhhh) , eu nu m`am bagat in seama acum ca sa facem o alianta contra-paz , asa cum zici tu ca imi vbeste de sus asa imi vbea si el mie pe serv cand am revenit si era foarte "sfatos" in privinta hartilor care le dadeam eu la vot , deci eu aveam de mult sa ii reprosez cate ceva doar ca am considerat ca nu e nevoie si acum e nevoie poate intelege si el ca trebuie sa isi vada de treaba pe viitor sa nu mai scoata gag`urile pe care le dau alti admini si sa nu mai comenteze el actiunile altor admini .

Ellada tu invata sa vorbesti frumos pe server si pe urma o sa vorbesc si cu tine .. deocamdata ai un limbaj de cocalar si cred ca ar trebui sa iti vezi de treaba .

+ cam de pe atunci sunt si eu in comunitatea asta dar nu am avut cont , pana nu am avut un interes ( sa iau admin pe un server freakz )


si din cate vad ellada e prieten cu pazuzu , si akkan la fel prieten cu el din semnatura , ce va mai place sa va lingeti ranile , oricum akkan tu nu esti implicat te rog sa nu te mai bagi in seama mai ales ca tu nu stii ce disputa am avut eu cu el . multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 20-02-2011, 14:23:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e_versace wrote:
ma refeream ca o sa piarda adminu in timp si o sa ramana cu slot daca mai face greseli deastea ( prin asta dau de inteles ca probabil odata si odata o sa ii scoata banu , fiindca am vazut ca nu are adminu scos are un avertisment deaia am zis ca ramane cu slot doohhhh) , eu nu m`am bagat in seama acum ca sa facem o alianta contra-paz , asa cum zici tu ca imi vbeste de sus asa imi vbea si el mie pe serv cand am revenit si era foarte "sfatos" in privinta hartilor care le dadeam eu la vot , deci eu aveam de mult sa ii reprosez cate ceva doar ca am considerat ca nu e nevoie si acum e nevoie poate intelege si el ca trebuie sa isi vada de treaba pe viitor sa nu mai scoata gag`urile pe care le dau alti admini si sa nu mai comenteze el actiunile altor admini .

Ellada tu invata sa vorbesti frumos pe server si pe urma o sa vorbesc si cu tine .. deocamdata ai un limbaj de cocalar si cred ca ar trebui sa iti vezi de treaba .

+ cam de pe atunci sunt si eu in comunitatea asta dar nu am avut cont , pana nu am avut un interes ( sa iau admin pe un server freakz )


si din cate vad ellada e prieten cu pazuzu , si akkan la fel prieten cu el din semnatura , ce va mai place sa va lingeti ranile , oricum akkan tu nu esti implicat te rog sa nu te mai bagi in seama mai ales ca tu nu stii ce disputa am avut eu cu el . multumesc

Stii ce faci tu? Il condamni pentru o greseala (a scos un gag dat de tine) si ii scoti de fiecare data ochii cu aceeasi chestie. Si mie mi-au fost scoase gaguri de alti admini incepator (chiar si cu ung rad mai mic decat mine) dar le-am explicat frumos despre ce e vorba si ca deciziile mele le iau doar eu. Ca au inteles sau nu, e treaba lor, dar nu le-am scos ochii pentru asta. El s-a comportat cum s-a comportat dar cum ai zis si tu, nici tu nu ai fost un admin model. Fiecare avem zilele noastre "cheie" in care dam pe afara dar trebuie sa ne facem treaba cum trebuie si sa evitam momentele astea neplacute.

Eu am zis de tine ca-i vorbesti de sus, nu el despre tine. Asta e diferenta, se pare ca nici pe asta n-ai sesizat-o. Cam ca toata treaba pe care incerci sa o faci tu.

Zici ca tu esti implicat si eu nu? Tu chiar nu gandesti din perspectiva, doar inainte/din fata? Toata treaba are legatura cu dmc, paz, ellada. Tu nu esti inclus. Tu defapt te-ai inclus in poveste prin comportamentul lui paz cu tine de acum nu stiu cat timp cand ti-a scos un gag dat de tine. Te incluzi tu singur, nu esti inclus de problema. Nu sunt inclus, ma includ singur. Nu pot sa inchid ochii cand se face o nedreptate.
Spui ca sunt prieten cu paz din cauza unei semnaturi (eu sunt fanul tau akkan / ave akkan), atat este limita gandirii si implicarii tale in aceasta problema. Daca tu zici ca o persoana este prieten cu o alta persoana din cauza unui poster/semnatura/avatar etc., mie mi-e destul de clar.


Daca tot e deschis subiectul asta stii de ce am pus semnatura asta? Am pus-o pentru ca paz mi-a fost mentor pe acest server, cand adminii mai mari se limitau la raspunsuri directe, nedetaliate, paz mi-a explicat TOT si pe indelete, sa inteleaga si incepatorul din mine. M-a ajutat cu multe si cand s-a ivit ocazia din semnatura pe server am zis sa "imortalizez momentul". Chiar daca mai erau 2 randuri intre astea din semnatura, eu am modificat-o si am pus doar alea 2 randuri.

Dar stii de ce am pus aia la semnatura? Din respect pentru mentorul meu pe acest server, in aceasta comunitate. Din respect pentru tot ajutorul care mi l-a acordat cand aveam mai mare nevoie. Din respect pentru momentele in care mi-a deschis ochii atunci cand nu mai aveam mult pana sa fac greseli fatale care urmau cu downgrade sau chiar stergerea adminului.
Da versace, din respect pentru el. Deasta am pus semnatura acolo. Si pentru ca e funny:)


Dar daca tu zici ca am pus semnatura pentru ca suntem prieteni (decat virtual, nu si in realitate) si ca noi 2 (ellada n-are legatura) ne lingem ranile, parerea mea despre tine este urmatoarea: esti jalnic. Din respect pentru statutul tau am spus-o.


Cand noi incercam sa spunem ceva, tot noi picam de prosti pentru ca deh, voi sunteti aia marii. Dar uite, exact cel in mijlocul problemei (dmc) nu a procedat cum ai facut-o tu, exact el care ar fi trebuit sa ne dea peste nas, a ramas exemplu care-l da la ceilalti si a procedat ca atare. Tu in schimb, te bagi singur in problema, ii scoti pe ceilalti care nu au legatura, te autoproclami "membru" al acestui conflict si faci afirmatii josnice care nu-s demne de un admin exemplar. Bravo din nou. Asta e al doilea bravo pe care-l capeti. Oare va exista si un al treilea?


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 20-02-2011, 14:24:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
6. # Vizitati in mod regulat sectiunea war4.freakz.ro de pe forum, participati la discutii si exprimati-va votul la cererile de accese.

Termina si tu versace, e dreptul lui. Instrigi la cearta aiurea.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 20-02-2011, 14:36:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pare ca o sa ma opresc aici ca nici nu mi-ai citit cu atentie posturile :

1. Nu era vba de nici un gag scos de el , era vorba ca de multe ori imi reprosa el mie cand bagam anumite harti ( lucru care am vazut ca si dmc i-a reprosat in paginile anterioare , cine e el sa ne reproseze noua ce harti bagam ? )

2. Faza cu vorbitul de sus , eu nici macar nu il cunosteam pe acest baietel , EL MI-A VORBIT MIE DE SUS PE SERVER cand am revenit dupa o perioada lunga de timp , si probabil acum deaia ti se pare ca si eu ii vbesc de sus , desii nu ii vbesc chiar asa de sus cum ti se pare tie , doar ca NU POT SA RESPECT PE CINEVA DACA NICI ACEL CINEVA NU M-A RESPECTAT PE MINE

Totusi mi se pare amuzant ce zici tu cu "mentoru" tau si cat respect deosebit ii porti acestui jucator care totusi avea un limbaj de "MAIDAN" cu mine pe admin_chat de multe ori , dar nu am stat sa imi bat capul , in orice caz cum am zis si la inceput ma opresc aici ca voi sunteti ca niste fetite certarete , desii nu am fost implicat acum in mod direct , fiind un admin foarte vechi pe server mi-am permis cred sa imi spun parerea , la fel si tu ( am gresit cand am zis ca nu stiu de ce iti dai tu cu parerea si recunosc ca nu sunt ipocrit ).

Acum o sa inchei aici aceasta mica povestioare , propun sa schimbam subiect din moment ce am inteles ca s-a rezolvat cazul .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 20-02-2011, 14:42:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e_versace wrote:

Ellada tu invata sa vorbesti frumos pe server si pe urma o sa vorbesc si cu tine .. deocamdata ai un limbaj de cocalar si cred ca ar trebui sa iti vezi de treaba.

+ cam de pe atunci sunt si eu in comunitatea asta dar nu am avut cont , pana nu am avut un interes ( sa iau admin pe un server freakz )


si din cate vad ellada e prieten cu pazuzu , si akkan la fel prieten cu el din semnatura , ce va mai place sa va lingeti ranile , oricum akkan tu nu esti implicat te rog sa nu te mai bagi in seama mai ales ca tu nu stii ce disputa am avut eu cu el . multumesc


Poti sa-mi explici si mie te rog frumos ce ai vrut sa zici prin "invata sa vorbesti frumos"? Eu nici macar nu joc in perioada de timp in care esti tu pe server, singura concluzie pe care o trag este ca vrei sa iesi in evidenta.
Da, sigur, esti in comunitate de 10 ani.. dar ti-ai facut cont de 1. Ma lasi? Stiu exact cand ai venit in comunitate si nu parea ca esti vechi, insa nu cred ca are rost discutia asta.. poti spune ce vrei doar nu-mi da sfaturi, nu esti in masura sa le dai si nici sa ne tragi la raspundere.

Daca din vorba "bai rahat, cu ochi" spusa unui jucator cu nick-ul "rahat turcesc" ti-ai dat seama ca sunt cocalar inseamna ca esti genial bai baiatule, n-ai tu ce cauta aici, cauta-ti un loc mai special.


Si cocalar e ala care are nick de cocalar, e versace gen ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 20-02-2011, 14:47:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ideea e ca il respect ca om si pentru ce a facut si pentru cat m-a ajutat. Niciodata nu am spus ca nu a gresit, ca e un sfant sau ca voi gresiti daca aveti impresia ca el nu a fost tocmai adminul anului. Dar pentru micile scapari, chiar daca au fost constante, nu pot sa-mi schimb parerea despre el. La cat a ajutat el acest server (prin codati, diferite situatii etc.) cred ca nici nu se punea vorba ca el sa sfarseasca cu ban permanent doar pentru ca a fost cum a fost. Si-a cerut scuze, poate trebuia doar sa vedeti daca acele scuze sunt valabile sau nu.

Voi in schimb ati inceput sa-l atacati si sa-l faceti sa para cel mai rau om din aceasta comunitate. Eu deasta m-am "aliat" cu el, tocmai ca sa va deschid ochii si sa vedeti ca orice ar fi facut rau ar fi fost compensat cu mult de ce a facut el bine pentru aceasta comunitate. Eu pentru asta il respect si asta tre sa intelegi si tu versace. Dar asta nu inseamna ca suntem prieteni si ca ne aparam unul pe celalalt. Nu, eu nu sunt prieten cu el. Sunt doar virtual dar domeniul asta nu este relevant, asa ca nu poti sa zici ca-l apar pe el si el pe mine. Este doar o interventie in cazul unei nedreptati.

Ziceai de ellada ca e cocalar dar numele tau ce implica? Asta a fost o observatie. Si ca sa vezi ca nici comportamentul tau nu este exemplar, ii vorbesti lui de sus ("chiar daca si el ti-a vorbit, nu trebuie sa te pui la mintea lui", este o vorba din popor), pe ellada il faci cocalar si asta e o jignire majora la adresa cuiva tocmai pentru ca nu stii cu adevarat daca asculta manele, se comporta precum tiganii si alte alea... si totusi ii atribui acest termen fara nicio jena. Acum sa fim seriosi, ti se pare ca tu esti mai breaz ca pazuzu sau ellada?


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 20-02-2011, 14:52:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick`ul meu este o ironie , ce vrei sa imi pun si eu nick`uri gen " mihai teroristul " sau " Skilz0r" ? am trecut peste varsta aia joc de distractie , cat despre ellada la cum vorbeste pe serv da il consider cocalar eu nu cred ca am vre-o reclamatie ca am injurat vreodata pe server , defapt daca o sa cauti la reclamatii nu am nici-o reclamatie dar in fine , nu mai incerca sa ma faci iar sa dau reply .

@ ellada e parerea ta... nici tu nu esti prea breaz cu nick`u asta de power puff girls , in orice caz acum chiar ma opresc aici ca devin penibil , sau devenim penibili.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 20-02-2011, 15:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea l-am prins pe ellada cum vorbeste pe server, cand i-am inclus numele meu a fost dupa ce am vazut postul lui si am dat edit. Dar tot nu ai explicat ce ai defapt cu pazuzu? Ti-a facut multe da... si mie mi-a facut cateva, si eu i-am facut cateva... tu cu el esti ca bang bang you're dead/shakira (nu-mi vine acum alte nume) cu mine, pe vremea cand ne atacam ca prostii la orice chestie. Dar noi am trecut peste asta, defapt chiar apreciez orice ajutor din partea lui si probabil si el aprecieaza efortul meu pe server. Asta e ideea, am trecut peste. Tu continui sa te legi de trecut... ma rog. Daca tu zici ca ai incheiat, inchei si eu dar.. nu spune de altii ca nu sunt exemplari daca nici tu nu esti.

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 20-02-2011, 15:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
@ ellada e parerea ta... nici tu nu esti prea breaz cu nick`u asta de power puff girls , in orice caz acum chiar ma opresc aici ca devin penibil , sau devenim penibili.


Prin randul asta demonestrezi cat esti de inteligent. Da-i o cautare pe google dupa nick-ul meu.

Quote:
ellada la cum vorbeste pe serv da il consider cocalar

Deci nick-ul tau este o ironie, dar ce am zis eu in seara ai pe serverul nu este o ironie la adresa utilizatorului cu nick-ul "rahat turcesc"?

Si te-as sfatui sa nu mai faci apropouri la vocabularul meu pentru ca majoritatea utilizatorilor stiu ca nu injur sau vorbesc urat pe server, singurul lucru care-l faci este sa te faci de ras ca incerci sa ma afunzi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xD!.

[●●●]



Status: Offline
(since 08-03-2019 14:31)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 2767, Topics: 131
Location: Hounslow

Reputation: 842.1
Votes: 44

     
Post Posted: 20-02-2011, 16:36:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce va mai place cearta asta Sigh , incetati mai .

aDwar3 - Casuta vocala
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 20-02-2011, 17:00:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa fie clar. Cine mai continua cearta de mai sus dupa acest post are automat +1 warn. Pentru fiecare reply cate unu.

Incetati sau ajungeti la ban. Nu va incercati norocul.

Ellada si e_versace aveti cate un warn de caciula. Ce e mai sus se aplica, dati reply si continuati flame-ul, luati si bonus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 06-05-2024, 16:52:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x