User
Pass
2FA
 
 

Discutii sin
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 91, 92, 93  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Show only staff posts
Author Message131295
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 28-11-2014, 16:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

V-au spus si colegii mei, faceti reclamatie si asa putem afla cine a gresit sau cine are dreptate, altfel sunt doar acuze aiurea. Da Laur trebuie sa asculti de el, el este admin si tu VIP, daca a fost deranjat de ce ai scris are tot dreptul sa iti dea gag, kick, ban, chiar daca este amx_chat se pastreaza un limbaj adecvat, nu e nimeni pe camp sa injure. Pentru faza cu @zat ti-am scos si vipul, nu vei mai detine nici un grad, nici macar nume rezervat aici, la urmatoare abatere ai ban permanent.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ramonramon

[Black-WidoW]



Status: Offline
(since 05-11-2020 18:24)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 1181, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 135.8
Votes: 19

   
Post Posted: 28-11-2014, 16:43:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aveti topic special pentru a reclama adminii.Laure, sincer, interventia ta nu-si are rostul, esti doar de "umplutura" in subiectul asta.Daca cunosti regulamentul nu o mai lungii aiurea, nu e frumos. Astea le stii si tu mai ales ca ai fost admin, iar unora nu le-ar strica sa deschida inca odata abecedarul ala nenorocit.Va faceti de ras, mai ales pe genul acesta de topicuri publice.Va zic ca de la om, la om, nu ca de la coleg, la coleg pentru ca eu am fost destul de inactiv in perioada cand ati adminat si nu-mi permit prea multe cu voi.

Ramon
https://www.facebook.com/FreakzWars
http://www.youtube.com/user/RomaniaFreakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
user2705

[Creep]



Status: Offline
(since 30-05-2015 17:47)
Joined: 18 Dec 2012
Posts: 845, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 366.5
Votes: 20

 
Post Posted: 28-11-2014, 16:55:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare.


In cazul in care ati ratat regula asta din regulament.


Va rog, de astazi inainte, faceti plangerile conform modelului, in topicul creat. Nu vreau sa mai aud ce a fost, nu ma intereseaza, ca nu traim in trecut! Vreau sa vad ce va fi de acum. Nu se vor mai inchide plangerile/cererile etc. asa repede.


Je suis une princesse.
Stef.
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 28-11-2014, 16:57:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- ok,final fericit ptr toata lumea -

iar Mr. Ramon...simteai nevoia sa fi si tu de "umplutura" in discutia asta,este? ai fost acolo sa vezi ce si cum? ms ptr raspuns,dar il stiu deja!


Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 28-11-2014, 17:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ramonramon wrote:
Aveti topic special pentru a reclama adminii.Laure, sincer, interventia ta nu-si are rostul, esti doar de "umplutura" in subiectul asta.Daca cunosti regulamentul nu o mai lungii aiurea, nu e frumos. Astea le stii si tu mai ales ca ai fost admin, iar unora nu le-ar strica sa deschida inca odata abecedarul ala nenorocit.Va faceti de ras, mai ales pe genul acesta de topicuri publice.Va zic ca de la om, la om, nu ca de la coleg, la coleg pentru ca eu am fost destul de inactiv in perioada cand ati adminat si nu-mi permit prea multe cu voi.


Ai citit ce am scris mai devreme?Am mai facut o reclamatie care a fost inchisa in mai putin de o ora in care au sarit toti adminii cu gura pe mine,reclamatia fiind fondata si justificata,cred eu,deci dupa cum se vede aici,tot eu am gresit cand am zis ca un admin se comporta neadecvat.
Mai bine o lasam asa,nu ma astept sa intelegeti.

Posturi unite automat, 28-11-2014, 17:07:49

Laur. wrote:
- ok,final fericit ptr toata lumea -

iar Mr. Ramon...simteai nevoia sa fi si tu de "umplutura" in discutia asta,este? ai fost acolo sa vezi ce si cum? ms ptr raspuns,dar il stiu deja!


Laure,gata nene,ne-am intelege mai bine cu un surdomut decat cu adminii de aici,nu trebuia sa te bagi in seama pe aici,ei au dreptate,noi suntem prosti,intelegi? -

End of story.

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 28-11-2014, 17:10:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ti-as da reputatie ptr incercare Kid,dar shefa noastra,total afectata de alintul meu,tocmai m-a pus pe negativ -)) .hmm,sper sa nu se ajunga la chestii mai nasoale,nu vreau si nici voi nu cred ca vreti sa incep sa va urasc -

Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 28-11-2014, 17:14:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Kid
Citește:
goguletz BIRGAOANU wrote:
da sa incepem vilas ai luat gag de doua ori dar asta ai uitat sa mentionezi.....azi nu e prima data cand indrumi, instighezi lumea sa injure... ai fost iertat de prea multe ori si de cand nu mai ai admin incepi sa te iei de toata lumea.....

NU este prima datã când te iei de playeri/admini cu care n-ai nicio treabã și faci glumițe nesãrate. Greșeala ta a fost pedepsitã cu gag, greșeala lui Goguletz e altceva. Acesta e un topic public, nu te aștepta sã-l chem pe Gog aici sã-l urechez.
Orice greșealã va fi pedepsitã conform regulamentului. Nu ma intereseazã ca te cheama VILLAS sau Laur sau goguletz. Acum e end of story.

Laur. wrote:
ti-as da reputatie ptr incercare Kid,dar shefa noastra,total afectata de alintul meu,tocmai m-a pus pe negativ -)) .hmm,sper sa nu se ajunga la chestii mai nasoale,nu vreau si nici voi nu cred ca vreti sa incep sa va urasc -

Data viitoare, sã te gândești de douã ori înainte sã îți permiți glume cu persoane pe care nu le cunoști. Hai, termin-o.




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 28-11-2014, 17:22:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi cunosc limita bunului simt,iar daca uneori o depasesc o fac ptr ca asa vreau,asta in caz ca ai uitat!! nu cred ca merita gasca de aici sa o dau prea personal cu tine,s-au chinuit multi sa faca ce tu incet incet distrugi...ai grija!

Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 28-11-2014, 17:29:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incercati sa ganditi inainte sa scrieti . Goguletz a fost jignit , a actionat cum oricare dintre noi ar fi facut in locul lui , ba chiar a facut-o civilizat .
Kid. incearca sa intelegi ca a primi un gag nu e sfarsitul lumii .
In legatura cu ce spui tu Laur ... nu ma surprinde nimic , cu ce te alegi daca vii si pui paie pe foc . Aveam alte asteptari din partea ta .



Last edited by clau88 on 28-11-2014, 17:50:05; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 28-11-2014, 17:31:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Laur. wrote:
imi cunosc limita bunului simt,iar daca uneori o depasesc o fac ptr ca asa vreau,asta in caz ca ai uitat!! nu cred ca merita gasca de aici sa o dau prea personal cu tine,s-au chinuit multi sa faca ce tu incet incet distrugi...ai grija!

Nu o poți da personal cu mine, not anymore. Nu vreau sã facem chat aici, ai ceva sã-mi zici, ți-am spus cum dai de mine.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 28-11-2014, 17:32:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Laur. wrote:
imi cunosc limita bunului simt,iar daca uneori o depasesc o fac ptr ca asa vreau,asta in caz ca ai uitat!! nu cred ca merita gasca de aici sa o dau prea personal cu tine,s-au chinuit multi sa faca ce tu incet incet distrugi...ai grija!

Eu sunt cu totul de alta parere in ceea ce priveste aceasta "limita a bunului simt " al tau . Probabil tu ai alti parametri pt. a-l masura , mie mi-a dat cu minus cand am luat la cunostinta anumite lucruri .


Da chiar nu facem chat , subiectul gag Kid. se incheie aici .

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 28-11-2014, 18:17:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Laur. wrote:
imi cunosc limita bunului simt,iar daca uneori o depasesc o fac ptr ca asa vreau,asta in caz ca ai uitat!! nu cred ca merita gasca de aici sa o dau prea personal cu tine,s-au chinuit multi sa faca ce tu incet incet distrugi...ai grija!

Eu sunt cu totul de alta parere in ceea ce priveste aceasta "limita a bunului simt " al tau . Probabil tu ai alti parametri pt. a-l masura , mie mi-a dat cu minus cand am luat la cunostinta anumite lucruri .


Da chiar nu facem chat , subiectul gag Kid. se incheie aici .


Subiectul "gag Kid." putea fi incheiat cand mi-a raspuns marele.trantor si a spus ca o sa poarte o discutie cu Gogulet,restul e off-topic!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
user2705

[Creep]



Status: Offline
(since 30-05-2015 17:47)
Joined: 18 Dec 2012
Posts: 845, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 366.5
Votes: 20

 
Post Posted: 28-11-2014, 18:24:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kid. wrote:
clau88 wrote:
Laur. wrote:
imi cunosc limita bunului simt,iar daca uneori o depasesc o fac ptr ca asa vreau,asta in caz ca ai uitat!! nu cred ca merita gasca de aici sa o dau prea personal cu tine,s-au chinuit multi sa faca ce tu incet incet distrugi...ai grija!

Eu sunt cu totul de alta parere in ceea ce priveste aceasta "limita a bunului simt " al tau . Probabil tu ai alti parametri pt. a-l masura , mie mi-a dat cu minus cand am luat la cunostinta anumite lucruri .


Da chiar nu facem chat , subiectul gag Kid. se incheie aici .


Subiectul "gag Kid." putea fi incheiat cand mi-a raspuns marele.trantor si a spus ca o sa poarte o discutie cu Gogulet,restul e off-topic!


Da, e la fel de off topic ca si tine. Seara buna!


Je suis une princesse.
Stef.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 28-11-2014, 20:58:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

user2705 wrote:
Kid. wrote:
clau88 wrote:
Laur. wrote:
imi cunosc limita bunului simt,iar daca uneori o depasesc o fac ptr ca asa vreau,asta in caz ca ai uitat!! nu cred ca merita gasca de aici sa o dau prea personal cu tine,s-au chinuit multi sa faca ce tu incet incet distrugi...ai grija!

Eu sunt cu totul de alta parere in ceea ce priveste aceasta "limita a bunului simt " al tau . Probabil tu ai alti parametri pt. a-l masura , mie mi-a dat cu minus cand am luat la cunostinta anumite lucruri .


Da chiar nu facem chat , subiectul gag Kid. se incheie aici .


Subiectul "gag Kid." putea fi incheiat cand mi-a raspuns marele.trantor si a spus ca o sa poarte o discutie cu Gogulet,restul e off-topic!


Da, e la fel de off topic ca si tine. Seara buna!


Point taken.Good night!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 28-11-2014, 22:49:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:

Eu sunt cu totul de alta parere in ceea ce priveste aceasta "limita a bunului simt " al tau . Probabil tu ai alti parametri pt. a-l masura , mie mi-a dat cu minus cand am luat la cunostinta anumite lucruri .


.
Serios?! Ai luat la cunostinta anumite lucruri de la mine? Ai purtat tu vreodata doar o singura discutie cu mine ca sa ma poti judeca? Nu-ti mai face tu pareri despre unul sau altul din "feluri principale" manacate de anumite persoane... Tind sa cred ca-ti da cu minus chiar si la parametrii tai,este?

Imi place ca totusi,chiar daca nu aveti dreptate,ati ramas o echipa si protejati interesele server-ului...

Multumesc,cam atat am avut de spus.


Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 91, 92, 93  Next    


The time now is 28-04-2024, 00:27:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x