User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message115748
Prozacel

[Consigliere]



Status: Offline
(since 02-09-2016 19:04)
Joined: 16 Nov 2010
Posts: 383, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 7

 
Post Posted: 28-09-2011, 11:56:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gestul in sine de a te duce "in casa" unui om si de a`l critica denota aroganta si superioritate ( a te da rotund). Astea nu se fac, decat daca nu ai ceva personal... iar cu astfel de commenturi exact asta demonstrezi si este absolut normal sa ai parte de o intampinare ostila. Inverseaza rolurile si o sa ne dai dreptate.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Guitarist

[Warlord]



Status: Offline
(since 13-05-2015 03:19)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 199, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 59.8
Votes: 8

 
Post Posted: 28-09-2011, 13:14:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

3 - 0 , mai joci ?


"Yo Momma is so fat chain lightning hits her three times"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 28-09-2011, 13:16:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred eu ca donatiile ofera posibilitatea ca niste copii sa se dea rotundzi cu scris albastru, tocmai pe subiecte care nu ar trebuii.
Dar pana la urma asa cum a zis ala "e alegerea mea, nu iti convine poate vrei sa iti dau eu o pauza de la joc"

But all is shit and giggles a? Silly



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 28-09-2011, 14:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
De indata ce nu faci parte din guilda HKP nu ai nici un drept sa raspunzi intrebarilor puse de useri pe subforumu care ni se adreseaza noua, chiar daca tu scrii cu albastru si eu nu.

in primul rand, nu am raspuns la nici o intrebare, am facut doar un comentariu.
in al doilea rand, cauta-mi te rog regula aceasta si arata-mi-o.
iar in al treilea rand ia vezi ce scrie sus acolo
Code:
Guilds GENESIS
Moderatori: Super Moderatori, WoW GM
asta inseamna ca eu, in calitate de moderator al sectiunii am dreptul sa postez unde vreau in conditiile in care am aceasta sectiune in grija.

Catalepsia wrote:
Topicul e "Discutii / Offtopic" pentru membrii guildei HKP, nu pentru outsideri. Stop spam here.

nu-s singurul "outsider" care a postat aici, stop being a smartass.

Cordo wrote:
Cred eu ca donatiile ofera posibilitatea ca niste copii sa se dea rotundzi cu scris albastru, tocmai pe subiecte care nu ar trebuii.
Dar pana la urma asa cum a zis ala "e alegerea mea, nu iti convine poate vrei sa iti dau eu o pauza de la joc"

But all is shit and giggles a? Silly

nu apreciez astfel de limbaj. te inteleg ca vrei sa te dai "cocos" pe langa colegii de guilda, dar asta nu iti da dreptul sa imi vorbesti cu lipsa de respect, pana una alta nu scriu degeaba cu albastru.

si nu mai fiti asa "sensibilosi" ca nu are nimeni nimic cu voi, dar prin posturile de mai sus mi-ati demonstrat faptul ca aveti ochelari de cal si vedeti numai inainte, fara sa ganditi.

mai cititi odata postul meu si lasati balta impresiile astea ca nu ajuta pe nimeni.

sundaysfantasy wrote:
nu va mai dati asa rotunzi si aroganti, nu am nimic cu faptul ca ati donat, singurul meu comentariu a fost la postul aluia care va felicita ca aveti deja level 8 si sunteti o mana de oameni. nu consider motiv de felicitari faptul ca ati realizat ceva fara munca. atat. din partea mea puteti sa donati si pentru level 25, e treaba voastra ce faceti, eu nu am treaba cu voi, mai ales ca sunteti la hoarda.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prozacel

[Consigliere]



Status: Offline
(since 02-09-2016 19:04)
Joined: 16 Nov 2010
Posts: 383, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 7

 
Post Posted: 28-09-2011, 14:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bla bla bla bla bla... unu centreaza altu da cu capu altu inscrie... de ce ploua afara? - Cam asa e discutia asta. Meritat sau nemeritat asta e guild level`u nostru si cine are o problema cu asta nu are decat sa il apese grija pentru ca scopul scuza mijloacele. Si MAI ALES TU ar trebui sa stii cel mai bine asta Sunday -. Pana la urma e meritat rank`ul atata timp cat noi am donat meritam sa primim ceva la schimb, nu?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tze

[Leader of the pack]



Status: Offline
(since 08-02-2013 15:51)
Joined: 12 Apr 2011
Posts: 75, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 61.4
Votes: 6

Post Posted: 28-09-2011, 15:00:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am realizat si lucruri cu munca dar na..


"Elemental orbs juggler , lightning fast , earth shocker HKP's Class Leader Shamanizer"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 15:18:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok toata chestia asta inceteaza acum. Nu mai posteaza nimeni aici din guilda HKP in afara de mine. Orice post va fi sanctionat.



Cat despre tine Sundays , nu ma intereseaza cu ce culoare scrii, atata timp cat faci posturi de hater si nu esti impartial. Explica tu mai bine cum stii sa comunici si sa organizezi eventuri, daca eu sunt smartass.

Quote:
sharki.theone(09/24/2011 11:22:50 PM) : noi stim una si buna
sharki.theone(09/24/2011 11:23:05 PM) : ultimul event am iesit pe 2 din cauza respectarii exacte a regulamentului
sharki.theone(09/24/2011 11:23:11 PM) : acum tot pe 2 din cauza nerespectarii lui
stefan_stnc(09/24/2011 11:23:25 PM) : n-am facut eu ultimul event, nu e treaba mea
stefan_stnc(09/24/2011 11:23:34 PM) : eu am zis sa fiu baiat bun
stefan_stnc(09/24/2011 11:23:38 PM) : nu intlegi asta salut
sharki.theone(09/24/2011 11:23:41 PM) : pai nu contest ultimul event, vreau sa fii corect acum
sharki.theone(09/24/2011 11:24:11 PM) : inteleg e munca ta, dar din moment ce noi am castigat, fiind din cele 10 echipe cea cu cel mai bun timp
sharki.theone(09/24/2011 11:24:39 PM) : de ce sa dai premiul la o echipa care nu trebuia sa participe ?
stefan_stnc(09/24/2011 11:25:44 PM) : dap


Bravo, si dupa ameninti pe forum cu ban. Ati zis ca se filmeaza, unde sunt filmarile ? Am inteles ca ai vrut sa fii baiat bun cu Gravity, riiiight....aveau nevoie baietii de mounturi si nu voiau sa doneze ca noi, got it! Am tacut din gura, si am inghitit, iar acum tu ai curajul sa vii la noi pe subforum sa arunci comentarii unde nu e treaba ta si sa ataci pe toata lumea.


P.s. la fel te-ai bagat si la Guild Progress nu ? Din punctul meu de vedere pot sa scriu pe subforumul asta ca guilda HKP a facut 1st realm la Ammunae, cred ca e problema noastra pana la urma cu ce ne mandrim. (ia uite ce seamana culoarea asta cu scrisul tau -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 28-09-2011, 15:40:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prozacel wrote:
Bla bla bla bla bla... unu centreaza altu da cu capu altu inscrie... de ce ploua afara? - Cam asa e discutia asta. Meritat sau nemeritat asta e guild level`u nostru si cine are o problema cu asta nu are decat sa il apese grija pentru ca scopul scuza mijloacele. Si MAI ALES TU ar trebui sa stii cel mai bine asta Sunday -. Pana la urma e meritat rank`ul atata timp cat noi am donat meritam sa primim ceva la schimb, nu?

tot nu ati inteles. nu am nimic cu guild levelul vostru, sau cu faptul ca ati donat. singurul meu comentariu a fost atunci cand un individ v-a felicitat pentru munca depusa si pentru ca ati realizat asa ceva fiind doar o mana de oameni, iar eu i-am atras atentia ca nu e nevoie de felicitari, guild level au facut prin alt mod. ATAT. foarte bine ca ati donat, e clar ca aveti de gand sa va tineti de treaba si e meritul vostru sa aveti un guild cat mai bun. faptul ca voi sunteti sensibili si luati orice ca pe o insulta e treaba voastra, ajungeti ca amaratii aia din guilda PVE care erau la inceput exact la fel si au ajuns de resul serverului. nu sunt hater, nu am nimic cu voi, nu m-am implicat niciodata in rivalitatile dintre guilde si cine ma cunoaste stie ca nu suport suferintele.
eu nu o sa mai postez aici, e clar ca voi o tineti doar pe a voastra si va place sa iesiti in evidenta atacandu-ma, desi nu am nici cea mai mica intentie sa ma iau de voi.

@catalepsia, lasand la o parte faptul ca nu ai dreptul sa postezi o conversatie privata pe un forum public fara consimtamantul meu, ce vrei sa demonstrezi cu asta? am dat destule explicatii ingame, am vorbit cu multa lume, si pun pariu ca daca ati fi fost in locul celor din gravity, sa stati 8 ore ingame si apoi sa va zica un gm ca nu puteti sa participati nu v-ar fi convenit. regula cu mimim 10 guilde nu am pus-o pentru voi, am pus-o pentru mine pentru ca stiam ca si-asa o sa pierd o gramada de timp, si am zis ca daca tot am stat atata PE TIMPUL MEU, i-am bagat si pe ei pentru ca era pacat sa nu le dau o sansa. iar ei au stat si au asteptat, atentie, fara sa primesc absolut nici un whisper de la ei sa ma intrebe cand intra sau ce echipa e sau etc, i-am cautat eu ingame sa ii intreb daca mai sunt online si daca sunt pregatiti, cu vreo 2 ore inainte sa ii bag. am apreciat atitudinea lor si am decis sa le acort aceasta sansa. nu incerca sa zici ca am facut vreun favor pentru ca nu cunosc pe nmeni in gravity, sau hkp, sau deathwish incat sa favorizez pe cineva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prozacel

[Consigliere]



Status: Offline
(since 02-09-2016 19:04)
Joined: 16 Nov 2010
Posts: 383, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 7

 
Post Posted: 28-09-2011, 16:02:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pentru mine acesta este ultimul post legat de discutia curenta. Ma uit la Guilds Genesis, observ ca diferenta la guild level care era initial de 2, s-a marit la 3 (in acest moment) si concluzia pentru cei care vor sa o traga este usoara. O zi buna in continuare tuturor!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 28-09-2011, 16:10:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prozacel wrote:
pentru mine acesta este ultimul post legat de discutia curenta. Ma uit la Guilds Genesis, observ ca diferenta la guild level care era initial de 2, s-a marit la 3 (in acest moment) si concluzia pentru cei care vor sa o traga este usoara. O zi buna in continuare tuturor!

s-a marit pentru ca a mai donat cineva pentru +1 level. so...yea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razac

[Warlord]



Status: Offline
(since 09-11-2015 18:05)
Joined: 18 Dec 2010
Posts: 90, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 120
Votes: 5

 
Post Posted: 28-09-2011, 16:16:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sundaysfantasy wrote:
tot nu ati inteles. nu am nimic cu guild levelul vostru, sau cu faptul ca ati donat. singurul meu comentariu a fost atunci cand un individ v-a felicitat pentru munca depusa si pentru ca ati realizat asa ceva fiind doar o mana de oameni, iar eu i-am atras atentia ca nu e nevoie de felicitari, guild level au facut prin alt mod. ATAT. foarte bine ca ati donat, e clar ca aveti de gand sa va tineti de treaba si e meritul vostru sa aveti un guild cat mai bun. faptul ca voi sunteti sensibili si luati orice ca pe o insulta e treaba voastra, ajungeti ca amaratii aia din guilda PVE care erau la inceput exact la fel si au ajuns de resul serverului. nu sunt hater, nu am nimic cu voi, nu m-am implicat niciodata in rivalitatile dintre guilde si cine ma cunoaste stie ca nu suport suferintele.
eu nu o sa mai postez aici, e clar ca voi o tineti doar pe a voastra si va place sa iesiti in evidenta atacandu-ma, desi nu am nici cea mai mica intentie sa ma iau de voi.

@catalepsia, lasand la o parte faptul ca nu ai dreptul sa postezi o conversatie privata pe un forum public fara consimtamantul meu, ce vrei sa demonstrezi cu asta? am dat destule explicatii ingame, am vorbit cu multa lume, si pun pariu ca daca ati fi fost in locul celor din gravity, sa stati 8 ore ingame si apoi sa va zica un gm ca nu puteti sa participati nu v-ar fi convenit. regula cu mimim 10 guilde nu am pus-o pentru voi, am pus-o pentru mine pentru ca stiam ca si-asa o sa pierd o gramada de timp, si am zis ca daca tot am stat atata PE TIMPUL MEU, i-am bagat si pe ei pentru ca era pacat sa nu le dau o sansa. iar ei au stat si au asteptat, atentie, fara sa primesc absolut nici un whisper de la ei sa ma intrebe cand intra sau ce echipa e sau etc, i-am cautat eu ingame sa ii intreb daca mai sunt online si daca sunt pregatiti, cu vreo 2 ore inainte sa ii bag. am apreciat atitudinea lor si am decis sa le acort aceasta sansa. nu incerca sa zici ca am facut vreun favor pentru ca nu cunosc pe nmeni in gravity, sau hkp, sau deathwish incat sa favorizez pe cineva.


Atata timp cat stabilesti un regulament (ex: "maxim 10 guilde inscrise" restu inscrisi intra in competitie daca abandoneaza cineva in fata lor, "ordinea echipelor va fi aleatorie" - nu in ordinea inscrierii pentru event) frate il respecti daca vrei sa fie considerat un event serios si sa nu aiba nimeni nimic de comentat. Iar Gravity, dupa cum bine stii participase deja cu o echipa la event si nu cred ca sufereau atat de mult ca nu au fost reprezentati. Ce se intampla daca si o a doua echipa din HKP se gandea la fel ca cei din Gravity sa-ti zica sa participe ? Pe ei ii refuzai pe Gravity ii lasai sa incerce sa dea un boss jos, un boss la care aflasera 66% din script ? Ce discutii apareau atunci ?

Eu unu sunt multumit ca am reusit sa particip impreuna cu guilda, sa reprezint HKP la un event, la care ne-am descurcat onorabil fiind prima dintre echipe care a si dat boss-ul jos fara sa stie mai mult despre script decat era scris pe site.

Daca se poate pe viitor in organizarea eventurilor sa se tina mai mult cont de reguli, de un orar pre-stabilit, atunci vei vedea ca dupa event nu o sa ai atatia nemultumiti.



Crusher of Hope, Bringer of Doom, Horseman of Apocalypse - Totenkopf !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 16:25:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca faci eventuri, le faci cum trebuie, postezi regulile de la inceput sa fie clare pentru toata lumea, si te gandesti la consecinte cand iei niste decizii. Nu e o scuza ca e timpul tau, ca sa faci eventul cum ai chef, sa modifici regulile pe parcurs si sa le aplici dupa bunul plac. Decat sa ne faci pe noi smartass si aroganti, uita-te mai intai cum mi-ai vorbit mie in conversatia aia, si la tot ce am scris pana acum. Toate astea ar fi fost mult mai ok acceptate daca ti-ai fi cerut scuze pentru toate greselile facute, pentru ca intelegem ca esti om. Ceea ce nu intelegem e de ce vii si ne abordezi cu atitudinea asta nepotrivita pentru cineva care a gresit.


Si subscriu inca o data la tot ce a scris Totenkopf deasupra mea.


Posturi unite automat, 28-09-2011, 17:25:06

Alexander0810 wrote:
Zohlomg wrote:
Wtf, cum ati facut level 8 deja


M la D


M la D = Moarte la Donori?


Faina mentalitate din partea unui Game Master, tot asa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 28-09-2011, 16:39:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceea ce nu inteleg eu cum ai ajuns la event dintr-o alta discutie.
sa stii ca nu totul in viata asta e alb si negru, nu poti face mereu ceea ce iti propui, trebuie sa mai iei si decizii pe parcurs, sa faci compromisuri. si asta am facut, m-am adaptat la situatie si te asigur, chiar daca nu o sa crezi asta, ca daca erati in locul celor de la gravity as fi facut la fel.
era de asteptat sa nu iasa perfect eventul, ca nu a mai fost incercat asa ceva si eram sigur ca ceva nu o sa mearga bine. nu inteleg de unde ma scoti pe mine baiat rau cand am fost cat se poate de intelegator si impartial.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 16:54:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sundaysfantasy wrote:
ceea ce nu inteleg eu cum ai ajuns la event dintr-o alta discutie.
sa stii ca nu totul in viata asta e alb si negru, nu poti face mereu ceea ce iti propui, trebuie sa mai iei si decizii pe parcurs, sa faci compromisuri. si asta am facut, m-am adaptat la situatie si te asigur, chiar daca nu o sa crezi asta, ca daca erati in locul celor de la gravity as fi facut la fel.
era de asteptat sa nu iasa perfect eventul, ca nu a mai fost incercat asa ceva si eram sigur ca ceva nu o sa mearga bine. nu inteleg de unde ma scoti pe mine baiat rau cand am fost cat se poate de intelegator si impartial.


catalepsia wrote:
Toate astea ar fi fost mult mai ok acceptate daca ti-ai fi cerut scuze pentru toate greselile facute, pentru ca intelegem ca esti om.


Cam asta am fi vrut, si nu doar fata de noi ci fata de toti care au participat la event, cred ca vorbesc in numele tuturor cand spun ca ai gresit si fata de ei. Doar ca e prea greu, e mult mai usor sa faci oamenii cu ou si cu otet, sa-i ameninti cu ban, etc. It's your mess, not mine. Putem sa punem punct aici acestei discutii, am spus tot ce am avut de spus, sper ca pe viitor daca mai organizezi eventuri sa fie asa cum trebuie, ca sa nu mai existe plangeri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 28-09-2011, 17:11:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pierde si tu o zi intreaga sa scriptezi un boss, apoi juma de zi sa organizezi un event si sa vedem atunci cum mai ai chef de plangeri si chestii de genul -
ba unu n-ar fi zis bravo ba sundays, te-ai chinuit sa faci ceva si chiar daca nu a iesit bossul cum trebuie, macar ai incercat sa faci ceva nou si distractiv si apreciem ca luam parte la asemenea activitati unice. nu frate, toti is pe interes, toti vor rewards si daca nu castiga incep sa iti umple frigideru si cauta nod in papura.



Last edited by sundaysfantasy on 28-09-2011, 17:21:22; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gh0sT, 28 November 2011 14:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 69, 70, 71  Next    


The time now is 28-04-2024, 00:03:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x