User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 642, 643, 644 ... 666, 667, 668  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message974832
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-10-2015, 19:08:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Galaxy? O sa se intample in curand cum s'a intamplat cu s4 , iese, pac 400 de euro, dupa o saptamana firma fantoma OnePlus face OnePlus One - la jumatate de pret cu specificatii de 2 ori mai bune(+ unul din primele telefoane cu custom rom(un android modificat) CyanogenOs(si prostii tot s4 vroiau ca de shut up and take my money cuz I'm too idiot to use my brain. E deja iesit OnePlus Two dar nu m'am uitat la ce are in el cat despre faza cu icoanele - ahahahahhahahaha sa sti ca am CyanogenMOD 11(12'le e lollipop dar fura prea repede bateriee destul de stabil dar ca performance si baterie e groaznic PE telu meu(IMI aminteste de cand miam pus windows7 pe pc simi mergea totu in reluare pe el, da pe xp merge bine=))))) ) si pot sami aranjez icoanele (doar pe nume, cat de frecvent uzat si ultimu instalat)


''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 19-10-2015, 21:51:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am avut si iphone 5s si 4 s acum am 5 s si plm ...pentru ceea ce fac cu el merge cum trebuie ....se cam incapataneaza la unele programe sa ruleze cand vrea el gen wattsup ala dar in rest este ok


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-10-2015, 08:18:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Repet - din review-ul pe care l-ai pus, de cand a zis ala "in 3 sapt mi-au dat crash nenumarate aplicatii pe android, iar pe IOS nu imi amintesc cand e ultima oara cand mi-a dat crash o aplicatie" - debate-ul ala era gata, nu poti sa vii sa imi vinzi un telefon de ultima generatie si sa iei crash la aplicatii cu el in primele sapt de la folosire, poti sa ai tu telefon care imi face spaghete - crash la aplicatii - duce la crash pana si la aplicatia de android callcenter - ala de te lasa sa dai apeluri (fix asta am patit eu, imi luam crash la applicatie in timp ce vb cu cineva, cool ha? ) *** android, da prefer IOS, prefer sa pot da un telefon si sa nu mii se inchida telefonul doar pentru ca Android te lasa sa iti "personalizezi" telefonul. E ca si cum ai alege sa joci cu un set mai prost pe wow doar pentru ca poti da transmog, si refuzi sa joci cu legendare pt ca nu merge transmog, intelegi? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-10-2015, 17:22:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am un galaxy express 2 de aproape un an, si n'am avut probleme(exceptie cand am instalat android 5.0.1 si era in early beta si nu puteam sa raspund la apeluri, com.qualcomm.timeservice - ala deti zice cat e ceasu se tot oprea, gapps luau crash, bootloops, dupa a reparat bugurile prin update'uri, 5.1.1 imi mergea perfect, atit cami f.utea bateria) si iam facut toate kkturile - root, recovery, custom rom etc. Androidul nu e prost(din ce zici tu acolo cu appsurile de'ti dau crash nush ce sa zic) unora le place mai mult iOS'u altora androidu, unii inca sunt multumiti de nokia cu lanterna s.a.m.d. Daca tu vrei un iphone, ia'ti un iphone, dak vrei un android, ia'ti un android, daca vrei un windows phone....kill yourse...uhm...ia'ti un wphone plm eu vroiam sa zic doar ca : daca costa mai mult, nu e neaparat mai bun(pt ca stiu ca iphoneurile costau o droaie :S ) plm ia ce vrei(bagati doar kktu ala de whatsapp sa vbim despre PLC'uri, am facut niste porti logice, am vazut un contactor de 90kW, cum l'am probat bang, cand se excita bobina era ca si cum ai fi dat cu barosu'


''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 20-10-2015, 18:39:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

costul unui iphone fabricatie bla bla 300 euro cost samsung 200 ,preturi de vanzare=mari in pulea mea rezolvare=noul telefon cu manivela


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-10-2015, 19:07:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si altceva? Ce mai ziceti? A radi am scris un eseu despre religia de kkt(textele tale m'au inspirat thx dude), a si fac un panou anti incendiu cu centrala senzori de fum si butoane dalea de dai cu pumnu si il strici, dar alarma suna.....swag. Tu ce'ai mai facut?


''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-10-2015, 19:31:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Smx wrote:
Si altceva? Ce mai ziceti? A radi am scris un eseu despre religia de kkt(textele tale m'au inspirat thx dude), a si fac un panou anti incendiu cu centrala senzori de fum si butoane dalea de dai cu pumnu si il strici, dar alarma suna.....swag. Tu ce'ai mai facut?

Uite bine cu asta
http://m.zf.ro/eveniment/o-companie-din-romania-a-produs-un-tip-de-luneta-cu-care-nemtii-au-ochit-un-ac-cu-gamalie-de-la-distanta-de-100-de-metri-video-14860039
Also - am scos wazapul, vreau sa il instalez imi cere contul de google logat, sunt logat dar nu ma lasa sa il iau ( zice ca nu's)
Am citit pe net unde niste persoane foarte destepte spun sa scot contul de google si sa il bag iar, am scos contul de google, nu ma lasa sa il mai bag...pe contul de google am numerele de telefon, MFSDMAFUNDSFAJDSFNJASDFMJADSN NU MAI AM NICI UN NR DE TELEFON PENTRU CA ANDROI SNUfdnsafndsfnamdsjfanfgjsgren mfmaw DNJSFMA MDF CALM CALM CALM CALM

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-12-2015 05:41)
Joined: 12 Apr 2014
Posts: 231, Topics: 6
Location: Italy

Reputation: -4.8
Votes: 25

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-10-2015, 22:41:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mi'a cerut niciodata contul google la whatsapp wtf ai update la google play services? Nush ce are telu tau hmm. Also ar trebui sa ai deblocat un stock recovery(gen un boot menu eu ca sa intru apas volume down+home+power, vezi care e configuratia pt telu tau, te duci in recovery si cauta factory reset/erase data(iti sterge doar apps instalate de tine dar iti ramane restu gen muzica pe externalSD si cv chestii in internalSD(download+ alte lucruri marunte incearca asta(iti recomand un backup pe Dropbox/Box incearca, a, dupa factory reset va trebui sati setezi in telefon totul din nou...nush ce drk de probleme ai hmm


''Riparo, non c'è mai stato nel deserto che ho dentro
Il cuore è un apparecchio difettoso e l'ho spento.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 25-10-2015, 22:46:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai nevoie si de wikki de gapps=google apps cand dai factori reset .plus sa ai un backup sa nu pierzi ceva si cwm=clockworkmoodrecovery in caz ca vrei si cyanogen mod in caz ca schimbi rom-ul


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-10-2015, 00:07:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand o sa imi spui sa dau factory reset la iphone pentru ca NU MA LASA SA IMI BAG CONTUL DE GMAIL *** DE ANDROID SI PE NATIA MA-SII DE TELEFON, aia e ziua cand imi iau telefon cu cordon si ma spanzur. Nu are treaba cu factory reset si nici cu backup modeul ala de faci fatalitate la mortal kombat cu butoanele telefonului, ma pis pe el de android si ma pis pe el de google, bag contul de google, parola and shit - parola gresita, intru pe pc - bag acelas cont, merge perfect, dau reset pass, intru pe tel, bag pass nou, pl - pass incorect, BEST BEST BEST CALM CALM CALM LOVESTE LOVESTE LOVESTE TELEFON PERETI *** . Ma duc sa imi iau o saorma, am decis sa mai astept o luna si sa imi iau 6 s plus.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-10-2015, 15:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am dat reset factory, am bagat contul pe browser - pe browser merge aparent, acolo m-a pus sa atest ca asta e nr meu, am atestat acest lucru, apoi p********** meaaaa intru pe accounts iar la tel, dau add google account, scriu contul - pass incorect, fmmmmmmmm, search alte alternative. Imi spune unu : debifeaza - allow to be installed from other devices sau ceva de genul asta, canci frate nu am optiunea asta, nu e nicaieri.
Alta faza - frate scoate a doua chestie de securitate de la google, intru scot a doua portita (aka nr de tel verifi) bag iar contul, scriu parola - PASS INCORECT, FMMM PLANG TELEFON DE PERETI FMNSUJFAJHDNNDF JAN IMI IAU IPHONE SAMIUBABFSD AJ ABAG KJASIIDF AULA .
Si ce mai faceti?-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 27-10-2015, 20:45:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ce sa facem, uite eu cel putin am un telefon nou care imi merge foarte bine. Am bagat contacte la greu prin telefon...mai intru pe contul de google sa vad ultimele stiri despre Android...chestii de astea. Adica toate bune si frumoase. Si la tine am observat ca tot la fel de bine e. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-10-2015, 21:43:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU INTRATI IN PANICA, AM REZOLVAT! mi-am schimbat telefonul - gata - all good!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 27-10-2015, 22:52:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai eu am si s4 si 5s ,,nu am banii negesari pentru 6 6s gold ***** ....munca munca si iar munca in **** mea toata ziua,nu am timp de nimic


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Imbalanced

[Just for fun!]



Status: Offline
(since 15-02-2021 17:35)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 726, Topics: 62
Location: Romania

Reputation: 130.3
Votes: 74

 
Post Posted: 28-10-2015, 06:57:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasã Adi cã la toți e la fel. Bãgãm noi muncã de dimineațã pânã searã dar mãcar avem 1000+ € salar. -
Și poate facem un meeting cum ziceam...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 642, 643, 644 ... 666, 667, 668  Next    


The time now is 29-04-2024, 05:47:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x