User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 56, 57, 58  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message93778
miez

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2013 08:25)
Joined: 22 Mar 2013
Posts: 11, Topics: 7
Location: United Kingdom

Reputation: 33.2
Votes: 3

 
Post Posted: 06-05-2013, 14:09:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WtbtongueFTW wrote:


te rog frumos sa nu te mai bagi in discutii de genu din moment ce stii si tu foarte bine ca esti pe langa subiect . . .

inca regret ca la unii mai scrie old gang sub nume.


As dori ca in probleme guildei sa nu isi mai bage nasul cei ce nu mai au legatura cu ea.

Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pavellvenom
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-06-2013 09:30)
Joined: 12 Jan 2012
Posts: 51, Topics: 3
Location: Uganda

Reputation: -44.3
Votes: 4

 
Post Posted: 06-05-2013, 14:11:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nseries wrote:
@Quatroskillz, Jason; Poate ca nu sunt de mult in guild, insa am vazut multe in ea.Voi acum stiti ce ati facut? Ati dat cu piciorul in tot progresul pe care l-ati facut, toate achivmenturile pe care le-ati facut, absolut tot.
Daca voi din faptul ca nu s-a tinut de cuvant Dobreanu ati iesit , nu ne-ati facut un bine ( sau voua ) ci mai mult ati stricat guilda. Daca intr-adevar tineti la ea, nu trebuie sa procedati asa. Guilda asta nu se mai poate nume o guilda, ci o "comunitate" in miniatura, in care toti trebuie sa ne intelegem, si sa ajungem la cele mai favorabile intelegeri, pentru toti!
Daca voi prin leave guild rezolvati ceva, va felicit. Insa pe noi ( old gandii care au mai ramas ) ne "stricati".
Oricum, nu cred eu sau altcineva mai cunoscut din guild v-am facut ceva , sau v-am enervat in indeajuns de mult in asa fel incat sa iesiti din cauza unui rank.
Va spun si eu, nu ca guild mate, ci ca prieten ce am incercat sa va devin in timpul asta, nu stricati guilda, daca Wtb a vrut sa plece, e decizia lui, insa noi tot va aveam pe voi 2, pe Jaiss, pe Andi, si acum ar trebui sa ne bucuram pentru ca mai avem un ajutor.
Ganditi-va inca odata. Old Gang sunteti voi si cine mai este in guild, dar si cei care au iesit. Eu sincer vreau ca voi 2 sa faceti parte din categoria celor care SUNT in guild.
Mult respect si "multe succesuri".


Atat mai am de spus pe forum la Old Gang,iesirea mea din Old Gang nu are nici o legatura cu WTB.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WtbtongueFTW

[Creep]



Status: Offline
(since 06-07-2022 17:36)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 904, Topics: 32
Location: Langa Vecini

Reputation: 15.3
Votes: 30

Post Posted: 06-05-2013, 14:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

miez wrote:
WtbtongueFTW wrote:


te rog frumos sa nu te mai bagi in discutii de genu din moment ce stii si tu foarte bine ca esti pe langa subiect . . .

inca regret ca la unii mai scrie old gang sub nume.


As dori ca in probleme guildei sa nu isi mai bage nasul cei ce nu mai au legatura cu ea.

Multumesc


tu mai ai sange in tine sa comentezi ma -)) tu ce legatura ai tu cu guilda ma ? du-te acolo unde ai vrut sa ii ademenesti si pe restu dar evident nu se duce nimeni dupa tine(nu prezenta-i un interes nici tu nici ultima ta guilda.) , greseala capitala pt old gang a fost ca te-au primit inapoi si in momentul de fata pot sa zic ca sunt 2nd GMi degeaba ca nu ti-au dat kick in secunda 2 . Daca tot tii la old gang si vrei sa schimbi ceva dai leave guild please .






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miez

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2013 08:25)
Joined: 22 Mar 2013
Posts: 11, Topics: 7
Location: United Kingdom

Reputation: 33.2
Votes: 3

 
Post Posted: 06-05-2013, 14:23:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WtbtongueFTW wrote:


tu mai ai sange in tine sa comentezi ma -)) tu ce legatura ai tu cu guilda ma ? du-te acolo unde ai vrut sa ii ademenesti si pe restu dar evident nu se duce nimeni dupa tine(nu prezenta-i un interes nici tu nici ultima ta guilda.) , greseala capitala pt old gang a fost ca te-au primit inapoi si in momentul de fata pot sa zic ca sunt 2nd GMi degeaba ca nu ti-au dat kick in secunda 2 . Daca tot tii la old gang si vrei sa schimbi ceva dai leave guild please .


Deci inca odata, playerii de la hoarda nu au ce cauta pe subforumul nostru. Si sper ca iti aduci aminte cand ma rugai sa fac ordine ca tie iti zicea Icespark sa ridici 2 degete cand vrei sa vorbesti cu el. Atata am de zis in ceeea ce te priveste pe tine.

O zi buna si te rog nu mai spama aici .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strachi

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 09:40)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 528, Topics: 42
Location: Botosani

Reputation: 110.5
Votes: 30

         
Post Posted: 06-05-2013, 14:56:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba WTB dupa ce ca toata guilda si-a batut ceva de tine si ca ai fost respins te toti din cauza comportamentului tau de imatur acum vii aici cu pretextul ca inca ai influenta? Toti din guilda te resping fiindca esti un slaban din toate punctele de vedere si nu stii sa iti impui nimic si de asta toti de luau peste picior ca ultimul fraier. Asa ca mai bine iti vezi de Hoarda ta si gata.

PS: Dupa tine WTB nici macar cu off charul nu m-as duce cu 100 ilvl sau no...40k dps cu daggere legendare...praf,slab.


Du-te si uita-te la DISCOVERY de la 20:00 ca e o emisune interesanta !

Posturi unite automat, 06-05-2013, 15:56:28

Dau dreptate lui Kinjo in legatura cu GUILD MASTER. Fara suparare dar o guilda nu poate sta pe umerii sgm si officer. Majoritatea guildelor de top si de pe alte servere s-au spart din cauza ca GM-ul era inactiv. Deci Lwwuc ar trebuii sa paseze gm-ul la altcineva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pavellvenom
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-06-2013 09:30)
Joined: 12 Jan 2012
Posts: 51, Topics: 3
Location: Uganda

Reputation: -44.3
Votes: 4

 
Post Posted: 06-05-2013, 15:22:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pavellvenom wrote:
nseries wrote:
@Quatroskillz, Jason; Poate ca nu sunt de mult in guild, insa am vazut multe in ea.Voi acum stiti ce ati facut? Ati dat cu piciorul in tot progresul pe care l-ati facut, toate achivmenturile pe care le-ati facut, absolut tot.
Daca voi din faptul ca nu s-a tinut de cuvant Dobreanu ati iesit , nu ne-ati facut un bine ( sau voua ) ci mai mult ati stricat guilda. Daca intr-adevar tineti la ea, nu trebuie sa procedati asa. Guilda asta nu se mai poate nume o guilda, ci o "comunitate" in miniatura, in care toti trebuie sa ne intelegem, si sa ajungem la cele mai favorabile intelegeri, pentru toti!
Daca voi prin leave guild rezolvati ceva, va felicit. Insa pe noi ( old gandii care au mai ramas ) ne "stricati".
Oricum, nu cred eu sau altcineva mai cunoscut din guild v-am facut ceva , sau v-am enervat in indeajuns de mult in asa fel incat sa iesiti din cauza unui rank.
Va spun si eu, nu ca guild mate, ci ca prieten ce am incercat sa va devin in timpul asta, nu stricati guilda, daca Wtb a vrut sa plece, e decizia lui, insa noi tot va aveam pe voi 2, pe Jaiss, pe Andi, si acum ar trebui sa ne bucuram pentru ca mai avem un ajutor.
Ganditi-va inca odata. Old Gang sunteti voi si cine mai este in guild, dar si cei care au iesit. Eu sincer vreau ca voi 2 sa faceti parte din categoria celor care SUNT in guild.
Mult respect si "multe succesuri".


Atat mai am de spus pe forum la Old Gang,iesirea mea din Old Gang nu are nici o legatura cu WTB.


Ok,acum vorbesc cat de serios posibil este ultima data cand mai postez ceva pe acest forum.@Old Gangilor a fost o perioada de mai bine de 6-7 luni in care Wtb s-a ocupat cel mai mult de guilda(raids,achiv pts,guild vault etc) unii din voi nici nu erati in guilda in acea vreme asa ca nu aveti cum sa cunoasteti situatia,cel mai mult Wtb sa implicat in aceste probleme din tot Stafful guildei..da e adevarat ca,comportamentul sau a lasat de dorit in unele situatii,dar cu acest om Old Gang a continuat sa faca progres (1st SVR yor'sajh10hc),poate va cer cam mult idk,dar un merit WTB il are in guilda asta,clar,Omul nu este perfect mai si greseste..anyway nu am venit sa scriu povesti pe forum @Old Gang.

PS: Stiu 100% ca unii din voi se gandesc ca il pup pe wtb "in fund" cu acest post,dar nu e adevarat,nu am pupat pe nimeni "in fund" si nu o sa pup niciodata!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jason

[��A]



Status: Offline
(since 02-01-2017 09:36)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 563, Topics: 148
Location: Focsani

Reputation: 167.4
Votes: 17

   
Post Posted: 06-05-2013, 15:31:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

strachi wrote:
Ba WTB dupa ce ca toata guilda si-a batut ceva de tine si ca ai fost respins te toti din cauza comportamentului tau de imatur acum vii aici cu pretextul ca inca ai influenta? Toti din guilda te resping fiindca esti un slaban din toate punctele de vedere si nu stii sa iti impui nimic si de asta toti de luau peste picior ca ultimul fraier. Asa ca mai bine iti vezi de Hoarda ta si gata.

PS: Dupa tine WTB nici macar cu off charul nu m-as duce cu 100 ilvl sau no...40k dps cu daggere legendare...praf,slab.


Du-te si uita-te la DISCOVERY de la 20:00 ca e o emisune interesanta !

Posturi unite automat, 06-05-2013, 15:56:28

Dau dreptate lui Kinjo in legatura cu GUILD MASTER. Fara suparare dar o guilda nu poate sta pe umerii sgm si officer. Majoritatea guildelor de top si de pe alte servere s-au spart din cauza ca GM-ul era inactiv. Deci Lwwuc ar trebuii sa paseze gm-ul la altcineva.


Opa, vorbeste mutu'.

Quote:
PS: Dupa tine WTB nici macar cu off charul nu m-as duce cu 100 ilvl sau no...
tu gandesti sau te uiti la monitor cand scrii?

Acum la cel mai serios mod posibil, imi amintesti extrem de mult de badassul asta:



"Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strachi

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 09:40)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 528, Topics: 42
Location: Botosani

Reputation: 110.5
Votes: 30

         
Post Posted: 06-05-2013, 16:16:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deathstrike spammer! Ce e asa mult de vorbit? Ca WTB avea un comportament anormal?

A Jason si nu mai veni cu "posturi de pe 9gag" incercand sa dovedesti suprematia sau ceva de genu....ca nu-ti iese.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jason

[��A]



Status: Offline
(since 02-01-2017 09:36)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 563, Topics: 148
Location: Focsani

Reputation: 167.4
Votes: 17

   
Post Posted: 06-05-2013, 16:50:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

strachi wrote:
Deathstrike spammer! Ce e asa mult de vorbit? Ca WTB avea un comportament anormal?

A Jason si nu mai veni cu "posturi de pe 9gag" incercand sa dovedesti suprematia sau ceva de genu....ca nu-ti iese.




"Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Srkz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-08-2013 11:03)
Joined: 24 Feb 2013
Posts: 147, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -5.4
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2013, 18:44:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si sa dus old gang..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strachi

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 09:40)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 528, Topics: 42
Location: Botosani

Reputation: 110.5
Votes: 30

         
Post Posted: 06-05-2013, 18:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jason daca tot esti cu gura pe sus , zi si mie: Ce ai facut tu la SecondGM???Doar ai venit la raid-uri in rest nu ai organizat nimic sau sa te implici in ceva!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jason

[��A]



Status: Offline
(since 02-01-2017 09:36)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 563, Topics: 148
Location: Focsani

Reputation: 167.4
Votes: 17

   
Post Posted: 06-05-2013, 18:48:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

strachi wrote:
Jason daca tot esti cu gura pe sus , zi si mie: Ce ai facut tu la SecondGM???Doar ai venit la raid-uri in rest nu ai organizat nimic sau sa te implici in ceva!


Am propus ca denumirea rankului sa fie $econd GM


"Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-05-2013, 19:29:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Srkz wrote:
Si sa dus old gang..


Te duci tu la sãniuș ma. Noi suntem ca Phoenix.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Srkz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-08-2013 11:03)
Joined: 24 Feb 2013
Posts: 147, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -5.4
Votes: 11

 
Post Posted: 06-05-2013, 20:27:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nseries wrote:
Srkz wrote:
Si sa dus old gang..


Te duci tu la sãniuș ma. Noi suntem ca Phoenix.

Ce glume ai in tine ma -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-05-2013, 22:49:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Srkz wrote:
nseries wrote:
Srkz wrote:
Si sa dus old gang..


Te duci tu la sãniuș ma. Noi suntem ca Phoenix.

Ce glume ai in tine ma -

Incerc si eu ce pot Sigh
Btw da si mie 5 rep sa pariez pls



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... , 56, 57, 58  Next    


The time now is 13-05-2024, 05:29:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x