User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 760, 761, 762  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message1378176
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 07-06-2013, 08:06:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ixi wrote:
@ Avicii: Foarte misto jocurile foamei!In film (ca de obicei) se pierd foarte multe aspecte si conflicte importante.
Al 3lea volum (mai ales) te va da pe spate -

Lectura usoara !


Vai, crede-ma ca ard de nerabdare sa imi ajunga acasa si mai ales sa vina weekendul ca am fost full saptamana asta.Sincer am speranta ca toate 3 ma vor da pe spate -, mersi mult -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 07-06-2013, 12:33:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am nevoie de ajutorul vostru la completarea unui chestionar, pentru lucrarea de licenta. PM persoanele care indeplinesc urmatoarele conditii:

- 18 - 35 de ani
- locuiesc in Bucuresti
- vor sa ma ajute
- au 15 minute la dispozitie

Datele adunate cu ajutorul chestionarului sunt confidentiale, nici nu trebuie sa va dati numele. Contez pe ajutorul vostru, astept PM-uri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 08-06-2013, 00:03:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
DKP Farm!



Incepand din aceasta saptamana veti primi 50 de dkp pentru 5 stackuri de flask adaugate in guild vault. Trebuie sa puneti in felul urmator:
-2 stack cu intelect
-1 stack cu strenght
-1 stack cu stamina
-1 stack cu agility


Aceasta este limita minima pentru a primi dkp, daca doriti si/sau aveti alchemy(elixir master) puteti sa adaugati mai multe stackuri din cele mentionate mai sus.
Veti fi rasplatiti o singura data pe saptamana pentru flaskurile adaugate. Indiferent ca ai bagat in guild vault 30 de stack sau doar 5. Acesta fiind un stimulent pentru a putea umple gv`ull.
Vom adauga aceasta oportunitate de a primi dkp-uri periodic in functie de volumul consumului de flaskuri din guild vault.

Flaskurile le trimiti lui Drodu pe mail!


urat s-a ajuns.....

tulpan wrote:
DKP Farm!

Acesta fiind un stimulent pentru a putea umple gv`ull.


[/b][/color]


imi aduc aminte ca guilda era plina fara sa se dea dkp ca si stimulent -) in vremurile bune




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dixxyomgwtflol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-07-2014 21:00)
Joined: 19 Mar 2013
Posts: 11, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 114.3
Votes: 4

Post Posted: 08-06-2013, 00:47:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punkyfunky wrote:
tulpan wrote:
DKP Farm!



Incepand din aceasta saptamana veti primi 50 de dkp pentru 5 stackuri de flask adaugate in guild vault. Trebuie sa puneti in felul urmator:
-2 stack cu intelect
-1 stack cu strenght
-1 stack cu stamina
-1 stack cu agility


Aceasta este limita minima pentru a primi dkp, daca doriti si/sau aveti alchemy(elixir master) puteti sa adaugati mai multe stackuri din cele mentionate mai sus.
Veti fi rasplatiti o singura data pe saptamana pentru flaskurile adaugate. Indiferent ca ai bagat in guild vault 30 de stack sau doar 5. Acesta fiind un stimulent pentru a putea umple gv`ull.
Vom adauga aceasta oportunitate de a primi dkp-uri periodic in functie de volumul consumului de flaskuri din guild vault.

Flaskurile le trimiti lui Drodu pe mail!


urat s-a ajuns.....

tulpan wrote:
DKP Farm!

Acesta fiind un stimulent pentru a putea umple gv`ull.


[/b][/color]


imi aduc aminte ca guilda era plina fara sa se dea dkp ca si stimulent -) in vremurile bune


True !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 08-06-2013, 01:35:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doar vorbim .. dar am abandonat de mult HashKape`ul , si totusi condamnam si playerii care inca se chinuie sa tina guildu in picioare -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 08-06-2013, 01:37:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punkyfunky wrote:
tulpan wrote:
DKP Farm!



Incepand din aceasta saptamana veti primi 50 de dkp pentru 5 stackuri de flask adaugate in guild vault. Trebuie sa puneti in felul urmator:
-2 stack cu intelect
-1 stack cu strenght
-1 stack cu stamina
-1 stack cu agility


Aceasta este limita minima pentru a primi dkp, daca doriti si/sau aveti alchemy(elixir master) puteti sa adaugati mai multe stackuri din cele mentionate mai sus.
Veti fi rasplatiti o singura data pe saptamana pentru flaskurile adaugate. Indiferent ca ai bagat in guild vault 30 de stack sau doar 5. Acesta fiind un stimulent pentru a putea umple gv`ull.
Vom adauga aceasta oportunitate de a primi dkp-uri periodic in functie de volumul consumului de flaskuri din guild vault.

Flaskurile le trimiti lui Drodu pe mail!


urat s-a ajuns.....

tulpan wrote:
DKP Farm!

Acesta fiind un stimulent pentru a putea umple gv`ull.


[/b][/color]


imi aduc aminte ca guilda era plina fara sa se dea dkp ca si stimulent -) in vremurile bune


Mergem mai departe punky - atunci erau alti playeri acum altii, asta e. Am ramas 5 in guilda din aia de jucam pe 3.3.5a. Dupa altii era disband demult...
Si totusi ma amuza tupeul tau de a veni pe forum sa critici de indata ce ai renuntat sa mai tii legatura ca aceasta guilda nu prin participare la raiduri sau a fi in guilda ci prin faptul ca ai incetat sa fii membru HKP. Si nu esti singurul, in momente grele pentru guilda au fugit si SS din guilda sau acele persoane considerate must be pentru HKP.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 08-06-2013, 09:15:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drama drama and more drama. Nu aveti alte subiecte de discutie, ca oamenii normali? Vorbiti si voi despre fotbal, etc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 08-06-2013, 14:23:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Drama drama and more drama. Nu aveti alte subiecte de discutie, ca oamenii normali? Vorbiti si voi despre fotbal, etc.


Mai nevoie de persoane pt chestionar?


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 08-06-2013, 19:21:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am rezolvat, mersi -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 08-06-2013, 23:04:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
Punkyfunky wrote:
tulpan wrote:
DKP Farm!



Incepand din aceasta saptamana veti primi 50 de dkp pentru 5 stackuri de flask adaugate in guild vault. Trebuie sa puneti in felul urmator:
-2 stack cu intelect
-1 stack cu strenght
-1 stack cu stamina
-1 stack cu agility


Aceasta este limita minima pentru a primi dkp, daca doriti si/sau aveti alchemy(elixir master) puteti sa adaugati mai multe stackuri din cele mentionate mai sus.
Veti fi rasplatiti o singura data pe saptamana pentru flaskurile adaugate. Indiferent ca ai bagat in guild vault 30 de stack sau doar 5. Acesta fiind un stimulent pentru a putea umple gv`ull.
Vom adauga aceasta oportunitate de a primi dkp-uri periodic in functie de volumul consumului de flaskuri din guild vault.

Flaskurile le trimiti lui Drodu pe mail!


urat s-a ajuns.....

tulpan wrote:
DKP Farm!

Acesta fiind un stimulent pentru a putea umple gv`ull.


[/b][/color]


imi aduc aminte ca guilda era plina fara sa se dea dkp ca si stimulent -) in vremurile bune


Mergem mai departe punky - atunci erau alti playeri acum altii, asta e. Am ramas 5 in guilda din aia de jucam pe 3.3.5a. Dupa altii era disband demult...
Si totusi ma amuza tupeul tau de a veni pe forum sa critici de indata ce ai renuntat sa mai tii legatura ca aceasta guilda nu prin participare la raiduri sau a fi in guilda ci prin faptul ca ai incetat sa fii membru HKP. Si nu esti singurul, in momente grele pentru guilda au fugit si SS din guilda sau acele persoane considerate must be pentru HKP.


nu fa drama Asiria - , pentru mine membru HKP nu se rezuma la Drodu si Asiria , faptul ca nu simt nevoia sa te salut pe tine sau unii din noul HKP pe care l-ati facut voi nu inseamna ca noi am fugit , faptul ca am ales sa jucam pe blizz si sa facem HKP-ul acolo nu insemna ca am renuntat sa fiu membru HKP - sii cik te mira tupeul meu ? nu am criticat pe nimeni cu nimic doar mi-am dat cu parerea gen cand am intrat eu in HKP in g vault era full fara sa posteze cineva pe forum dam dkp pt farm flask si etc, dar mna faci ce stii doar u`r the baws nu ? - sau drogu ? sti sa stii ca te invit si pe tine pe blizz sa ivi sa vezi ce fain mere - so Asiria my best friend /w me in game for invite -)

Posturi unite automat, 08-06-2013, 23:56:18

Catalepsia wrote:
Drama drama and more drama. Nu aveti alte subiecte de discutie, ca oamenii normali? Vorbiti si voi despre fotbal, etc.


ba ce drama ba -) ce iti face incheietura ? acu shed cu Emanuel, Zaga si Pera pe skype si tratam cum facem cu DKP-urile pe blizz daca adoptam metoda DKP pt farm - tu ce spui baws )))

Posturi unite automat, 09-06-2013, 00:04:32

neffy wrote:
Doar vorbim .. dar am abandonat de mult HashKape`ul , si totusi condamnam si playerii care inca se chinuie sa tina guildu in picioare -


nuj poate am inteles eu prost dar eu si multi altii nu am abandonat HKP m cred ca stii ce inseamna Vacantion mode nu? a da acu am luat kick din guilda de la Drodu sau Asiria nuj care, dar revin nu am abandonat, am ales sa fac guilda pe Blizz plus ca jobul meu nu imi permite sa fiu atat timp in joc , iar faptul ca iti iei kick din guilda fiind in vacantion mode te las pe tine sa decizi daca am abandonat..... iar faptul ca nu imi sunt la suflet unele persoane care sufera de rank acum nu inseamna ca i`l be HKP nu hashkaKape sau cum ii spuneti voi.....




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 08-06-2013, 23:39:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tu nu poti realiza ca lucrurile nu raman niciodata la fel, chit ca vrei, chit ca nu ... inseamna ca esti prea imatur pentru lumea in care traiesti ... cum HKP`ul de pe Blizz nu e ce-a fost pe 3.3.5, asa si HKP`ul actual de pe Freakz nu e ce-a fost si nici n-o sa mai fie, nu pentru ca nu vrem ci pentru ca nu se mai poate.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 09-06-2013, 01:33:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
nuj poate am inteles eu prost dar eu si multi altii nu am abandonat HKP m cred ca stii ce inseamna Vacantion mode nu? a da acu am luat kick din guilda de la Drodu sau Asiria nuj care, dar revin nu am abandonat, am ales sa fac guilda pe Blizz plus ca jobul meu nu imi permite sa fiu atat timp in joc , iar faptul ca iti iei kick din guilda fiind in vacantion mode te las pe tine sa decizi daca am abandonat..... iar faptul ca nu imi sunt la suflet unele persoane care sufera de rank acum nu inseamna ca i`l be HKP nu hashkaKape sau cum ii spuneti voi.....



am 1 an in guild.. si tu numa la vacation mode... Inteleg o vacanta ca ai sesiune / plecat in vacanta / bac etc.. dar 1 an ? si joci pe blizz ? asta nui vacanta . Chestia e ca de fiecare data cand se ia vreo decizie din partea lor (cei care sunt SS) vin unii "vechi" si spun " nu tata ca nui bine ca atunci se facea asa... e enervant si obositor la un moment dat ...

Nu am nici o treaba cu voi care ati plecat , e decizia voastra ... dar vad ca se ajunge la nesimtire , Pe Drodu , Asiria toata lumea ii injura (inclusiv eu ) dar nui corect ca pana la urma , ei (cu ajutorul nostru) au tinut guildu in picioare , si crede-ma ca nu a fost usor.

Am scris HashKaPe deoarece multi au casuta PE HKP si probabil pe multi i scarbim cu tiganiiile de pe aici , si nu sunt obligati sa citeasca / sau nu vor , asta e singurul motiv -

SI inca ceva... eu nu am vazut pe nimeni altcineva sa comenteze din cei "vechi" in legatura cu deciziile lor (lu` Drogu` si Asiria) , not even QIu .. dar tu mereu . Daca ma uit vreo 3 pagini in spate aceeasi discutie fara sfarsit.

E totul ok.. ati plecat acolo . Gl , HF si in joc si in RL ... NU trebe sa vi la fiecare 3 pagini sa ne pui paie pe foc -

O seara faina !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 09-06-2013, 09:59:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neffy wrote:
Quote:
nuj poate am inteles eu prost dar eu si multi altii nu am abandonat HKP m cred ca stii ce inseamna Vacantion mode nu? a da acu am luat kick din guilda de la Drodu sau Asiria nuj care, dar revin nu am abandonat, am ales sa fac guilda pe Blizz plus ca jobul meu nu imi permite sa fiu atat timp in joc , iar faptul ca iti iei kick din guilda fiind in vacantion mode te las pe tine sa decizi daca am abandonat..... iar faptul ca nu imi sunt la suflet unele persoane care sufera de rank acum nu inseamna ca i`l be HKP nu hashkaKape sau cum ii spuneti voi.....



am 1 an in guild.. si tu numa la vacation mode... Inteleg o vacanta ca ai sesiune / plecat in vacanta / bac etc.. dar 1 an ? si joci pe blizz ? asta nui vacanta . Chestia e ca de fiecare data cand se ia vreo decizie din partea lor (cei care sunt SS) vin unii "vechi" si spun " nu tata ca nui bine ca atunci se facea asa... e enervant si obositor la un moment dat ...

Nu am nici o treaba cu voi care ati plecat , e decizia voastra ... dar vad ca se ajunge la nesimtire , Pe Drodu , Asiria toata lumea ii injura (inclusiv eu ) dar nui corect ca pana la urma , ei (cu ajutorul nostru) au tinut guildu in picioare , si crede-ma ca nu a fost usor.

Am scris HashKaPe deoarece multi au casuta PE HKP si probabil pe multi i scarbim cu tiganiiile de pe aici , si nu sunt obligati sa citeasca / sau nu vor , asta e singurul motiv -

SI inca ceva... eu nu am vazut pe nimeni altcineva sa comenteze din cei "vechi" in legatura cu deciziile lor (lu` Drogu` si Asiria) , not even QIu .. dar tu mereu . Daca ma uit vreo 3 pagini in spate aceeasi discutie fara sfarsit.

E totul ok.. ati plecat acolo . Gl , HF si in joc si in RL ... NU trebe sa vi la fiecare 3 pagini sa ne pui paie pe foc -

O seara faina !


Bre eu nu am vrut sa jignesc pe nimeni daca cineva se simte ofensat, mi-am dat doar cu parerea, ca doar sectiunea asta este pt discutii , iar faptul ca stau in vacantion mode sau stateam cred ca e deajuns sa tie GM din guilda dc sunt off atata timp nu cred ca tre sa stie si restu nu ?

Posturi unite automat, 09-06-2013, 10:59:08

mistique. wrote:
Daca tu nu poti realiza ca lucrurile nu raman niciodata la fel, chit ca vrei, chit ca nu ... inseamna ca esti prea imatur pentru lumea in care traiesti ... cum HKP`ul de pe Blizz nu e ce-a fost pe 3.3.5, asa si HKP`ul actual de pe Freakz nu e ce-a fost si nici n-o sa mai fie, nu pentru ca nu vrem ci pentru ca nu se mai poate.


Ca mi-am dat cu parerea despre noua tactica de DKP , nu inseamna ca sunt imatur pentru lumea in care traiesc - nuj de unde ai scos-o pe asta , iar asta nu inseamna ca vreau sa fie ca si pe 3.3.5a, faptul ca am spus ca niciodata in HKP nu s-a dat dkp pt farm m-a uimit si stii dc? defapt sa iti spuna Drodu si Asiria dc ca ei 2 stiu ce era in HKP atunci si cum se dadeau Dkp, deci inca odata sry daca v-ati simtit ofensati my bad, eu doar mi-am dat cu parearea




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 09-06-2013, 11:58:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sylencer09 wrote:
1. Nume IRL: Adi Grosu
2. Varsta: 29
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Programul meu este flexibil in perioada aceasta,asta insemnand poate chiar si incepand de la 2 pm .In principiu in fiecare seara,dar avand in vedere in cat timp se poate face un raid acum nu e este o problema, stau si pana pe la 2-3 am
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: Main Disc pve/Off holy pve
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Livey
8. Screenshot cu Interfata*
Interfata clar conteaza foarte mult nu neg asta dar eu cosinder ca un keymaping complet e cheia.Imi place classic interface clean.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Foarte simplu stilul meu de joc se bazeaza foarte mult pe instante si posibilitatea de foarte multa mobilitate.Imi place sa joc ca support healer mi se pare cel mai complex rol din raid pt ca deciziile pe care le iei pe moment afecteaza in bine sau in rau decursul encounterului sau finalul encounterului(wipe).Cu alte cuvinte im place sa fiu pus in aceasta situatie de fast decision.Best support healing=taking care of main healers mana
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Spre deosebire de alti healeri disc se bazeaza foarte putin pe rotatie cat pe decizie cum spuneam mai sus.De ex: poti sa alegi sa pui 5 Powerword Sheild sau sa castezi Prayer of healing pentru absorbu de la Divine Aegis.Totul depide de situaltie mult dmg sau slow paced dmg from the boss.Daca e mult dmg merg pe Powerword Sheild and so on.Cat despre stats ce am de zis este ca mastery a fost un stat bun de inceput dar cand ai ajuns pe 4.3.4 nu mai conteaza asa mult cat conteaza haste(Haste pt fast stack Divine Aegis=Op absorb LP 100k MP. 120k depinzand de cat intelect aisi hpu targetului).Nu vreau sa aduc in discutie stat:INT pentru ca e evident ca el este cel care denota HPS sau MHD.Asta o sa reflecte si gearu care il am pe mine(metionez ca nu e bis dar este mai mult decat necesar pentru Deathwing).Cu alte cuvinte INT>HASTE>CRIT>SPIRIT>MASTERY(Min 20% dupa care nu mai conteaza)(si in mica masura alegerea stats depinde si de playstyle iar specu stiu ca nu e unul conventional dar asa consider ca imi fac treaba cel mai bine,chiar daca nu am Atoment sau Archangel. Specurile depind de la bos la bos.Bosi unde ai timp de Atoment,bosi unde mai bine pui un Powerword Sheild
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
O sa incep prin a spune ca ma joc WOW de pe Vannila.Am pornit pe privat si m-am dus pe blizzard pe patch 1.12.1
Am prins old school rading in :Molten Core (full run) Bwl(full run) Naxx 40 pana la Saphiron AQ20 and 40 (fara C`thun) dupa care a venit TBC
Pe TBC am pornit cu rep exalted in Karazan(min 70 runs).Am facut parte din prima guilda de pe Jadaenar care l-a batut pe Maghteridon(some hard shit encounter -.Am facut THE EYE fara Kael iar SCC full clear
Am parasit wow pentru 8 luni si m-am intors pe blizz pentru patch 2.4.3 unde am facut full progress Hyjal and Black Temple(very fun encounters in my opinion)(Mother a pain in zi assholen -
Cat despre Wrath am jucat inclusiv 3.0.9 unde am facut Naxx 25 full clear.(Instanta mea favorita)
Am avut o perioada de private tot timpu si am jucat cel mai mult pe IX w o w(Wrath si TBC) unde infara de pve tot timpu am facut si pvp cu rezultate de peste 2600 la arene
Am jucat wrath si pe Freakz ca acest server sa fie si ultimu pe care am jucat si inca joc si acum(Am facut LK cu Life is Pve pe 25h)
Experienta de 4.3.4 am full progress cu guilda The Betrayers nu este de spus mare lucru pentru ca pve este usor acum in opinia mea

12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Cat Am fost freakz Cata am fost doar in The Betrayers dar e timpu sa fac o schimbare as zice eu relaxare de la "raid leading" sau "coaching"(Chiar daca este un motiv pentru care am plecat de acolo nu am sa stau sa explic.Nu are rost si intru in discutii care fac sa ne piedem vremea -.Important este ca vreau sa intru in HKP
13. Detalii PC***. Core 2 Quad 2.4gh.6g memory of ram,Video Geforce Gts 450 128 bit
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Ideea ca toti au skill individual , e foarte tare si fiecare stie ce are de facut fare sa stea cineva sa le explice.Killing fast bosses its cool and no stress.
As fi aplicat mai de mult la HKP dar am avut aspiratii personale de Raid Leading pe care mi le-am indeplinit.Acum free as a bird as they say m-a axat pe personal skills

15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Cum am spus si mai sus lucrez,sunt inginer proiectant diplomat.As free time i linger around the house having fun.Invat germana acum si imi iau permis cat de curand -
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu consider ca o sa am loc la raid din prima am de demonstrat intai dar niciodata nu am dezamagit.Imi fac treaba nu stau la discutii ceea ce mi se zice aia fac end of story.Nu mai am chef sa am cert just plain fun no strings attached.Chiar daca nu joc un spec nepopular pe patchu(pve) asta il joc pt ca e fun.Nu este greu sa ma mut holy main sau chiar shadow.



broschy2 wrote:
accepted , wisper broschy in-game


Dar aplicatia e facuta la revengers -)) foarte tare



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 09-06-2013, 13:16:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai frate, parca sunteti niste pizde. PIZMA SI INVIDIE. Nu inteleg ce atata se despica firu in 4 ca punky ca blizzard ca rahat la tava. Cum a zis si punky e o zona de discutii, ce pana mea va atacati atat de fiecare data cand posteaza omu', parva v-o dat cu ceva in cap. Si nu inteleg de ce va comportati asa de parca V-A TRADAT PUNKY IN DRAGOSTE, V-A INSELAT.. SA MOARA JEAN, TRAGEDIE. Oameni buni, sa va reamintesc, e vorba de un joc. Caracterele sunt caractere, oamenii sunt oameni si fiecare are dreptul sa aleaga unde sa joace and shit, din varii motive legate de bunul simt, nu cred ca are rost sa le amintesc.

Pierdeti din vedere niste aspecte importante care au stat la baza guildei HKP acum 2 ani cand s-a format PE FREAKZ OFICIAL. Da, pe freakz, pentru ca a mai existat si inainte pe alte servere, ca Czone Dekadence, xwow, etc.


HKP nu inseamna un membru oarecare, un fondator sau cine conduce guilda la momentul actual. HKP e un concept al familiei, unde se pune baza pe unitate si incredere.

Dramele voastre interne nu fac decat sa contrazica tot ceea ce reprezinta HKP, si ar trebui sa va fie rusine, tuturor implicati in astfel de conflicte.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 25 March 2016 18:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 760, 761, 762  Next    


The time now is 19-09-2024, 05:10:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x