User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 958, 959, 960  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message1414248
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 25-02-2013, 11:31:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"slujiti" unde te crezi mane in Evu Mediu?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlesianDuke

[WoW GameMaster]



Status: Offline
(since 31-08-2017 17:17)
Joined: 21 Aug 2011
Posts: 4789, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 1018.8
Votes: 125

   
Post Posted: 25-02-2013, 12:58:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sott wrote:
"slujiti" unde te crezi mane in Evu Mediu?


I se potriveste exprimarea, doar este Charlemagne. I approve of it! Peace Sign

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 25-02-2013, 14:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlesianDuke wrote:
Sott wrote:
"slujiti" unde te crezi mane in Evu Mediu?


I se potriveste exprimarea, doar este Charlemagne. I approve of it! Peace Sign


- - ahah



OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-02-2013, 18:09:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respect_dani wrote:
AlesianDuke wrote:
Sott wrote:
"slujiti" unde te crezi mane in Evu Mediu?


I se potriveste exprimarea, doar este Charlemagne. I approve of it! Peace Sign


- - ahah



DFUQ -))))))))) rad cu lacrimi -)))

Posturi unite automat, 25-02-2013, 18:09:38

Bravo pt regula..
+1 Deacord -



R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-02-2013, 00:43:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MulteRasete wrote:
https://youtube.com/watch?v=kgQ8wCrFYFY:



pt tine pretenash,warnu nu te intereseaza ca nu e contul tau principal.dar eu iti dau tie dedicatie si la guilda aia de carton! -


Sper k treaba nu ramane asa ^^ nu am chef s`a ma bag sh eu in povestea voastra..
asa k terminati odata fiecare canditi cu capul nu cu *** ...



R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulica09

[Tu-ț șiapa]



Status: Offline
(since 16-03-2021 20:58)
Joined: 26 May 2012
Posts: 158, Topics: 21
Location: Tulcea Romania

Reputation: 178.8
Votes: 12

 
Post Posted: 26-02-2013, 14:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OMG! exista si astfel de specimene:))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexRz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2014 14:37)
Joined: 20 Dec 2012
Posts: 279, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: -30.1
Votes: 9

Post Posted: 26-02-2013, 16:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulica09 wrote:
OMG! exista si astfel de specimene:))


- -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frostnova

[Il Professore]



Status: Offline
(since 31-07-2013 21:36)
Joined: 02 May 2012
Posts: 55, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 7

Post Posted: 27-02-2013, 17:12:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

furazolidon wrote:
nu a fost un atac ci doar un raspuns la o magarie din partea celor care au 30% online curve imbracate de Opus Dei



chiar sunt curios la cine te-ai referit, avand in vedere ca nu ai postat nimic decat dupa ce am plecat eu. salutari pentru cei cu care inca ne respectam. gunoiul serverului n-am fost niciodata, am fost unul dintre cei mai buni playeri pe care i-a avut guilda asta, imbracat de opus dei n-am fost niciodata, am intrat in guilda full, am muncit pt itemele pe care le-am luat si la schimb am imbracat zeci de jucatori in raidurile organizate de MINE, am sfatuit alti zeci despre build, iteme, scripturi, mod de a juca. tu ce ai facut pest in guilda asta in afara de perioada in care stateai pe **** noastra si stricai atmosfera in conducerea guildei? nu ai tu dreptul sa judeci pe nimeni din cei care pleaca din guilda si daca vorba lu yssera "guilda nu sta in nimeni" ar fi valabila, tu esti singurul pentru care ar fi adevarata. abtine-te din comentarii pana in momentul in care vei face ceva notabil in jurnalele "opus dei"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 27-02-2013, 21:12:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frostnova wrote:
furazolidon wrote:
nu a fost un atac ci doar un raspuns la o magarie din partea celor care au 30% online curve imbracate de Opus Dei



chiar sunt curios la cine te-ai referit, avand in vedere ca nu ai postat nimic decat dupa ce am plecat eu. salutari pentru cei cu care inca ne respectam. gunoiul serverului n-am fost niciodata, am fost unul dintre cei mai buni playeri pe care i-a avut guilda asta, imbracat de opus dei n-am fost niciodata, am intrat in guilda full, am muncit pt itemele pe care le-am luat si la schimb am imbracat zeci de jucatori in raidurile organizate de MINE, am sfatuit alti zeci despre build, iteme, scripturi, mod de a juca. tu ce ai facut pest in guilda asta in afara de perioada in care stateai pe **** noastra si stricai atmosfera in conducerea guildei? nu ai tu dreptul sa judeci pe nimeni din cei care pleaca din guilda si daca vorba lu yssera "guilda nu sta in nimeni" ar fi valabila, tu esti singurul pentru care ar fi adevarata. abtine-te din comentarii pana in momentul in care vei face ceva notabil in jurnalele "opus dei"


Si cel mai modest care l-a avut guilda



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
furazolidon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2014 11:23)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 20, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -132.2
Votes: 7

Post Posted: 27-02-2013, 21:39:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frostnova wrote:
furazolidon wrote:
nu a fost un atac ci doar un raspuns la o magarie din partea celor care au 30% online curve imbracate de Opus Dei



chiar sunt curios la cine te-ai referit, avand in vedere ca nu ai postat nimic decat dupa ce am plecat eu. salutari pentru cei cu care inca ne respectam. gunoiul serverului n-am fost niciodata, am fost unul dintre cei mai buni playeri pe care i-a avut guilda asta, imbracat de opus dei n-am fost niciodata, am intrat in guilda full, am muncit pt itemele pe care le-am luat si la schimb am imbracat zeci de jucatori in raidurile organizate de MINE, am sfatuit alti zeci despre build, iteme, scripturi, mod de a juca. tu ce ai facut pest in guilda asta in afara de perioada in care stateai pe **** noastra si stricai atmosfera in conducerea guildei? nu ai tu dreptul sa judeci pe nimeni din cei care pleaca din guilda si daca vorba lu yssera "guilda nu sta in nimeni" ar fi valabila, tu esti singurul pentru care ar fi adevarata. abtine-te din comentarii pana in momentul in care vei face ceva notabil in jurnalele "opus dei"

Initial cand a postat clone poza de mai sus am avut un declick am crezut ca ti ai adus aminte de "cei pe care i ai imbracat "asemanarea cu tipul cu mustata de fecior e izbitoare.In guild intradevar ai intrat full,full heath mai exact,sa nu se inteleaga ca ai fost esti sau vei fi vreun donat.De muncit pt itemele pe care le ai luat probabil ca fiecare participant in raiduri,de imbracat tu de unu singur nu poti imbraca pe cineva decat de la AH sau sa i donezi in nemarginita ta mila.De ajutat cu sfaturi si builduri si multa vorbaraie asta si era rolul tau ca erai CL si de altfel si ceea ce ti a placut sa te consideri un tatuc filozofand pe psihologia magului in combat si spelurile sale magnifice.Nimic de zis cunosti multe clase dar nu excelezi in niciuna,encounterul tau cu un boss se sfarsea cu explicatii despre lag,freezuri si crushuri.Ca ai fost unul dintre cei mai buni playeri din guildul asta e o parere personala la fel ca si parerea mea referitoare la "curvele imbracate".Si ai fost atat de bun incat si cerut la scena deschisa la intalnirile de guild,desi erai in bucuresti, a invins teama de a fi violat, pe cea de a ne cunoaste.
"umblu dezlegat"

Posturi unite automat, 27-02-2013, 21:39:51

Desi am fost sfatuit sa nu mai rascolesc subiectul,imi cer scuze,dar nu puteam sa nu raspund unui TITAN -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharmi

[Tank Commander]



Status: Offline
(since 22-06-2016 23:31)
Joined: 16 May 2012
Posts: 362, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 122.3
Votes: 6

 
Post Posted: 27-02-2013, 21:52:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu inteleg de ce mai intoarcem subiectul asta cu oamenii plecati si rasplecati din guilda...a fost alegerea lor sa plece,este drumul apucat de ei .Daca ei considera ca pot gasi o comunitate mai buna intr-o alta guilda ,n-au decat sa se duca .Cum a fost spus mai sus , "guilda nu sta in nimeni " .




Demoralize the enemy from within by surprise, terror, sabotage, assassination. This is the war of the future.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frostnova

[Il Professore]



Status: Offline
(since 31-07-2013 21:36)
Joined: 02 May 2012
Posts: 55, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 7

Post Posted: 27-02-2013, 21:55:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se intampla multe chestii haotic acolo in mintea ta, motiv pentru care abia am reusit sa inteleg 2 vorbe din ce ai scris tu. Incearca sa nu mai vorbesti ca pe timpul lui Stefan cel Mare, suntem in 2013 .Metaforele tale sunt prost formulate si nush daca impresionezi pe cineva cu ele. Pana la urma e un joc si il iau ca atare, nu am venit la intalnirile cu guilda nu din motive sa nu fiu violat, ca nu ai avea tu ce sa-mi faci , un batranel senil, cu vorbe eminesciene, poate doar sa ma injuri intrun mod in care sa nu inteleg ci pentru ca nu mi s-a parut necesar sa transpun un joc in viata reala. Nici in alte guilde nu am participat la meetinguri, unde eram mult mai apropiati cu oamenii, formam o comunitate in joc si atat. Ai fost si tu ofiter si s-a vazut ce ai facut pentru guilda. Discutiile astea oricum nu isi iau rostul eu am vrut doar sa-ti clarific ceva daca vrei incerc sa-ti redau si prin metafore : Tu nu contezi in guilda aia, nu mai critica playerii care pleaca, au ei motivele lor, nu ai tu niciun drept sa faci asta , lasa-i pe altii.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 27-02-2013, 22:25:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frost si Pest trebuie sa recunosc ca imi place (am ras bine de fiecare data de subtilitatile limbajului -) stilurile fiecaruia de a vorbii - in replici, etc` (stiu ca va place sa aveti ultimu cuvant la maxim)...dar cred ca discutiia asta ar trebuia sa continue pe privat sau la Romanii au talent. (E doar un sfat) -

PS: -Frost ce-as fi vrut sa-ti mai aud vocea odata - ("vocisoara ta spuma laptelui")

Acest post este considerat o gluma -



OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
furazolidon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2014 11:23)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 20, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -132.2
Votes: 7

Post Posted: 27-02-2013, 22:42:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frostnova wrote:
se intampla multe chestii haotic acolo in mintea ta, motiv pentru care abia am reusit sa inteleg 2 vorbe din ce ai scris tu. Incearca sa nu mai vorbesti ca pe timpul lui Stefan cel Mare, suntem in 2013 .Metaforele tale sunt prost formulate si nush daca impresionezi pe cineva cu ele. Pana la urma e un joc si il iau ca atare, nu am venit la intalnirile cu guilda nu din motive sa nu fiu violat, ca nu ai avea tu ce sa-mi faci , un batranel senil, cu vorbe eminesciene, poate doar sa ma injuri intrun mod in care sa nu inteleg ci pentru ca nu mi s-a parut necesar sa transpun un joc in viata reala. Nici in alte guilde nu am participat la meetinguri, unde eram mult mai apropiati cu oamenii, formam o comunitate in joc si atat. Ai fost si tu ofiter si s-a vazut ce ai facut pentru guilda. Discutiile astea oricum nu isi iau rostul eu am vrut doar sa-ti clarific ceva daca vrei incerc sa-ti redau si prin metafore : Tu nu contezi in guilda aia, nu mai critica playerii care pleaca, au ei motivele lor, nu ai tu niciun drept sa faci asta , lasa-i pe altii.

Nu intelegi pt ca ai mintea odihnita,fa ti un macro pt asta.Cat despre cat contez pt guild nici nu mi am propus e doar un joc fecior - Mai bine te ai gandii cum sa le explici alora despre lagul tau decat sa mori de grija mea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 27-02-2013, 22:48:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine vad ca o dati in perverse.Frost daca mai postezi aici iei warn!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 958, 959, 960  Next    


The time now is 10-09-2024, 05:20:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x