User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 239, 240, 241  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Show only staff posts
Author Message89564
Balu!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2019 21:48)
Joined: 17 Apr 2014
Posts: 342, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 290.7
Votes: 18

 
Post Posted: 27-06-2015, 11:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

goguletz BIRGAOANU wrote:
proo si cu ce recompensezi jucatorii

gasesti cu ce,reputatie,grad,up la adminii mici!! nu e o problema,zic si eu, e o metoda buna!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-06-2015, 10:37:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Balu! wrote:
goguletz BIRGAOANU wrote:
proo si cu ce recompensezi jucatorii

gasesti cu ce,reputatie,grad,up la adminii mici!! nu e o problema,zic si eu, e o metoda buna!!!

admini mici daca participa aici nu isi vor mai face meseria si vor sta sa joace si codati se vor plimba pe server ca pe Dorobanti


Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 28-06-2015, 11:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adminii sa castige reputatie pentru activitate saptamanala. Cei care trec saptamanal de un anumit nr de codati verificati sa primeasca reputatie.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-06-2015, 11:32:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e buna ideea geany am sa ma gandesc si la asta sa vad cum fac ... acuma ma gandeam sa le fac pe amandoua dar imi va lua ceva timp pana le voi face pana ma gandesc cum sa fac topicul

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PattoN*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2016 11:03)
Joined: 26 Sep 2014
Posts: 387, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 208.2
Votes: 8

Post Posted: 30-06-2015, 14:02:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Goluletz, ar fi mai bine, concursul sa se desfasoare pe parcursul unei luni, si la premii sa dam si cate un vip, si sa fie pe locuri, 1,2,3.
Ar trebui promovat si putin pe server, printr-un mesaj automat, nu stiu cati din jucatorii care intra pa server, intra si pe forum.

Ar fi fain sa facem si un topic cu - Propuneri server - unde sa se vina cu propuneri atat din partea adminilor cat si a jucatorilor.




* Listen, smile, agree, and then do whatever the *** you were gonna do anyway.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 30-06-2015, 14:55:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gugule are dreptate Patton. Concursurile trebuie gandite si dupa puse in aplicare. Cand e ceva sigur imi spuneti si o sa fac si anunt pe server.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
obo | Leutzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-10-2016 06:32)
Joined: 12 Jul 2012
Posts: 368, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 370.4
Votes: 12

Post Posted: 30-06-2015, 15:03:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa dea cineva ban pe asta, eu nu am putut...nu imi lua nicio comanda -
Player-War5 81.196.19.62
http://www90.zippyshare.com/v/DCJ6WsJT/file.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-06-2015, 20:35:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

obo | Leutzu wrote:
Sa dea cineva ban pe asta, eu nu am putut...nu imi lua nicio comanda -
Player-War5 81.196.19.62
http://www90.zippyshare.com/v/DCJ6WsJT/file.html



ADMIN Freakz * goguletz: ban 81.196.19.62 permanently


am facut topicul pt propuneri astept propuneri si sa dezbatem ideei care sa ajute serveru


Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 16-07-2015, 19:34:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

001 wrote:
Salutare Laur. Sper ca te-ai mai maturizat. Ultima discutie pe care am citit-o, in care erai tu si alti 2 indivizi implicati, era destul de urata la adresa mea si a serverului.


Toata lumea trece prin momente proaste/grele in viata, tot ce trebuie sa facem este sa acceptam adevarul si sa mergem mai departe! Totul se intampla cu un motiv si oricat de tare ne-ar afecta, ne face sa fim mai puternici, ne maturizeaza!


Cu aceasta ocazie, va invit sa-mi vizitati sectiunile de pe forum care le am la semnatura:
  • Gentlemen's Corner - contine informatii utile ptr orice barbat decent
  • POTM - 4th Edition - un concurs dragut cu poze legate de plaja, nisip, mare -


Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
olimpiu

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2019 10:33)
Joined: 13 Sep 2014
Posts: 656, Topics: 8
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 517.9
Votes: 8

Post Posted: 18-07-2015, 15:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

astazi a 2 oara intru si sunt codati la care admini nostri nu isi iau atributile in serios
Freakz * S3ptaru juca bn mersi si ii zic
: u nu vezi ca sunt codati ??
: am zis sa ti las tie ... adica mie
nu da dovada ca poate admina aicia pe sv



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S3pTaRu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-05-2016 11:08)
Joined: 06 Nov 2014
Posts: 106, Topics: 16
Location: Arges

Reputation: 155.5
Votes: 4

Post Posted: 18-07-2015, 15:20:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e prima data cand imi bagi bete in roate -. Ai facut exact la fel si pe SIN, apoi dupa 2 zile m-a sunat meeow ca sa clarificam problema. Sincer da, e adevarat, ma jucam si erau 2 codati. La inceputul mapei ma uit de codati, de fiecare data, si nu era nici unu. Apoi au intrat pe parcurs si nu i-am vazut, erau in echipa cu mine... Dar de tine nu zici nimic? -. Ai spus ca sunt codati, eu macar eram la joc, tu erai spec, pe Player War 2, de ce nu l-ai banat daca esti asa usa de biserica? Nu sunt capabil de adminat aici? Sa va uitati la lista mea de banuri...ultimele, date doar azi, si eu sunt cel incapabil...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
olimpiu

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2019 10:33)
Joined: 13 Sep 2014
Posts: 656, Topics: 8
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 517.9
Votes: 8

Post Posted: 18-07-2015, 15:47:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca gresesti enorm pe sin nu am nici o treaba si nici nu stiu ce esti u acolo sau ai fost sorry
si nu iti bag bete in roata fati treaba si totul va fii ok
dar se pare ca u nu vrei sa iti faci treaba asa ca mai gindestete ce scrii



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 18-07-2015, 16:29:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma gandeam sa adaugam in Regulamentul War5 o regula de AUR, si anume:

* Adminii care sunt singuri pe server, nu au dreptul de a juca pana nu vine un alt coleg de al sau ca sa supravegheze buna desfasurare a jocului! (aceasta se va face cu o discutie intre ei in prealabil)

Astfel eliminam discutiile de genul!

Cine nu se conformeaza si este prins = downgrade or OUT!

@Owneri (Pamf, Stef, Ceed, Armany, Gogu, Bow)


Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-07-2015, 17:14:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

olimpiu wrote:
astazi a 2 oara intru si sunt codati la care admini nostri nu isi iau atributile in serios
Freakz * S3ptaru juca bn mersi si ii zic
: u nu vezi ca sunt codati ??
: am zis sa ti las tie ... adica mie
nu da dovada ca poate admina aicia pe sv

1. da stiu problema asta cu S3ptaru dar am zis ca se va schimba dar vad ca nu. si prin urmare ai un avertisment S3ptaru-le.
2. S3ptaru-le nu iti baga nimeni bete in roate atata timp cat iti faci meseria pe care o ai pe war5.freakz.ro. nu ma intereseaza discutiiile de pe alte servere si din cate imi amintesc ti-am zis si eu sa mai verifici serveru inainte de a te pune la joc ...


Laur. wrote:
Ma gandeam sa adaugam in Regulamentul War5 o regula de AUR, si anume:

* Adminii care sunt singuri pe server, nu au dreptul de a juca pana nu vine un alt coleg de al sau ca sa supravegheze buna desfasurare a jocului! (aceasta se va face cu o discutie intre ei in prealabil)

Astfel eliminam discutiile de genul!

Cine nu se conformeaza si este prins = downgrade or OUT!

@Owneri (Pamf, Stef, Ceed, Armany, Gogu, Bow)


ar fi prea drastic. mai trebuie candita un pic ideea asta... dar imi suride ideea.
mai degraba as merge pe varianta... cand este un admin pe server si intra un al -doilea admin si vede codati pe server si primu admin nu se pune spec sa il de-a afara sa fie sactionat,dar toate aste cu un demo atasat la reclamatie si se va lua masuri



In mare parte septarule ai gresit si nu e prima data cand ti se aduce la cunostinta ca ar mai trebui sa stai si spec sa verifici serveru. stiu ca esti bun si cu codati pe server dar trebuie sa iii elimini chiar daca esti pe primu loc si esti la un cutit sa castigi mapa te pui spec si elimini codatu apoi te pui la joc daca nu mai sunt dar prima de asta verifici jucatori pe fiecare harta cum fac eu si apoi ma pun la joc

olimpu data viiotare fa un demo sa vad dovada ca sa pot sa actionez te rog


Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Domnu Rady

[Creep]



Status: Offline
(since 27-12-2016 10:14)
Joined: 29 Oct 2014
Posts: 525, Topics: 13
Location: iasi

Reputation: 234.9
Votes: 7

 
Post Posted: 18-07-2015, 18:02:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As vrea sa intervin si eu daca nu ma injura nimeni.

-Ideea lui Laur nu e ok deoarece am momente cand,se intampla sa intru si cate 3 ore nu mai intra alt admin sau daca intra nu are treaba cu hack-erii.Omul intra sa joace,sa se relaxeze:e regula.

-Pe alte servere aveam alte reguli ca admini,intre colegi eram altfel defapt eram prieteni nu colegi,familie.Aici nu e acea legatura unii intra pe server nici nu saluta fiidca vezi tu au grad mai mare.Eu am grad mic dar pun pariu ca am experienta cat 5 la un loc.
E greu sa stai ca prostu numai spec si sa te uiti pe toti si sa intre unu codat cand incerci si tu sa joci si vine un altul si i-ti zice ca "zburda" codatii pe server,e jenant.

De regula cand sunt 2 sau mai multi admini pe server se anunta pe char ca unul din ei sa ramana spec asta fiind prin rotatie.Sau adminul cu grad mai mare sa decida cine sta spec,incercand astfel sa testeze si adminii de proba daca sunt ok sa faca parte din staff,asta sa fie si el destul de "copt" sa faca lucrul acesta.

Toti vrem sa jucam si eu de multe ori joc si se intampla sa apara un but codat si sa nu il observ imediat,dar urmatoarea harta trag o geana pe toti.Atmosfera pe server trebie sa fie ok, adica sa ne intelegem intre noi ca admini si sa invatam unul de la altul.

Daca era sa fac si eu reclamatii unor admini care sunt in joc si asteapta de la altii...era cam aiurea cu toate ca pe moment m-am enervat;nu ai nimic de castigat doar atragi antipatii.Trebuie doar intelegere nu sa ne scoatem unul pe altul din staff doar sa castigam reputatie.
Eu zic asa daca unul greseste hai sa il ajutam pe cat posibil sa se adapteze la cerintele "war5" nu sa impartim sanctiuni si sa nu avem nici un efect.
Sa fi-ti iubiti!



Daca nu ma nasteam,trebuia sa fiu inventat!
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 239, 240, 241  Next    


The time now is 28-04-2024, 18:47:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x