User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message33877
JurJack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2012 07:34)
Joined: 15 Jun 2011
Posts: 234, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 3

Post Posted: 02-07-2011, 13:18:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pieptdepui wrote:
Nu reclam , vroiam doar explicatia , mi-ati profanat note-ul si eram curios ce insemna xD

In fine , asta inseamna sa prind un 25 N/HC , cu 10 e mai greu .

Azi dimineata am observat un 10hc sau N nu tin minte exact facut , fara anunt pe calendar .....Bine nu era chiar dimineata , in jurul orei de 12.

Ala cum se explica?

iar treaba cu 25 , se fac cam devreme ( 6 :00) cel putin saptamana care vine .....

Vrun motiv anume?


Iti recomand putin mai multa atentie:P Ce ai vazut pe calendar este un real life meeting pt cei din Bucuresti. Este postat pe calendar pt cei care participa. Daca s-a facut raid de icc 10n sau HC nu e motiv de panica..este un motiv de bucurie. Avem al 2-lea Raid Leader in guilda (ECOSAN) care poate tine raiduri. Cu atat mai mult sa le puna cand eu nu sunt on pt a avea activitate pe guild;). Raidurile sunt puse dupa ora 19 (atunci ajung eu de la serviciu:P) si este un program pt saptamana asta, strict. Iti recomand sa "prinzi" raid de 25n sau/si Hc pe Rs sau ICC pt a cumula DKP. Raidurile de 25 dureaza mai mult si nu vreau sa mi se spuna la ora 23: "eu trebuie sa dorm ca este tarziu"/"ma serveste mama/tata dak nu inchid calculatorul sau alte motive de genul :d. Cred ca ora 19 este "decenta" pt inceputul raidului..dureaza pana fac setup-ul (incepem dupa cel putin 30 d min.).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pieptdepui

[King of Agricola]



Status: Offline
(since 31-12-2014 07:57)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 142, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 85.3
Votes: 4

 
Post Posted: 02-07-2011, 13:32:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vorbeam de meeting , vorbeam de un raid facut fara anunt in calendar , in fine a fost facut pe moment de Bogster sau gen .

In fine , faptul ca e ora 6 e mult prea devreme pentru mine ca persoana , partea cu mama ta , se poate intampla , dar la mine ora 6 e ora 5 ....si na , real life , munca , treburi casnice una alta .....

Oricum sper sa ma adaptez dupa program ....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JurJack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2012 07:34)
Joined: 15 Jun 2011
Posts: 234, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 3

Post Posted: 02-07-2011, 13:39:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pieptdepui wrote:
Nu vorbeam de meeting , vorbeam de un raid facut fara anunt in calendar , in fine a fost facut pe moment de Bogster sau gen .

In fine , faptul ca e ora 6 e mult prea devreme pentru mine ca persoana , partea cu mama ta , se poate intampla , dar la mine ora 6 e ora 5 ....si na , real life , munca , treburi casnice una alta .....

Oricum sper sa ma adaptez dupa program ....


Nu stiu nimic despre raid facut de Bogster, cf regulilor guildei nu are voie sa faca raid. Doar eu si Raid Leaderii facem raiduri, face sens,nu? Membru cu alt rank nu face raiduri..nu va recomand sa mergeti cu ei (imi spuneti mie cine face si il "rezolv"). Nu ma refeream la "ai mei" la partea cu ora 23 care la tine e 22..ci la faptul ca e posibil sa-mi iasa oameni din raid din motivele acelea. Raidurile se incep "teoretic" la ora 6 "la tine", dar pana adun party-ul mai trece. Importan e sa vrei sa participi, ocazie o sa ai -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pieptdepui

[King of Agricola]



Status: Offline
(since 31-12-2014 07:57)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 142, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 85.3
Votes: 4

 
Post Posted: 02-07-2011, 13:43:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vointa este.

Am un singur motto , prefer sa nu fac , decat sa ma duc cu globalu ...in fine ...hai ca deja o dam in spam xD , lucrurile astea se pot discuta la un TS , sau pe gchat...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dianah

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2012 17:21)
Joined: 26 Jun 2011
Posts: 12, Topics: 2
Location: Azerbaijan

Reputation: 50
Votes: 3

 
Post Posted: 02-07-2011, 17:42:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Uploaded with ImageShack.us


nu e frumos , voi va ocupati de restul , poza spune totul - ..va pup .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JurJack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2012 07:34)
Joined: 15 Jun 2011
Posts: 234, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 3

Post Posted: 02-07-2011, 21:17:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dianah wrote:


Uploaded with ImageShack.us


nu e frumos , voi va ocupati de restul , poza spune totul - ..va pup .


AM raspuns la celalt:) Conflict solutionat de mine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pieptdepui

[King of Agricola]



Status: Offline
(since 31-12-2014 07:57)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 142, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 85.3
Votes: 4

 
Post Posted: 03-07-2011, 05:35:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si ieri am reusit sa il scot din minti pe Studderheal -

Offer premiu pentru cine reuseste mai bine ca mine ...

Joke inofensiv -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JurJack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2012 07:34)
Joined: 15 Jun 2011
Posts: 234, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 3

Post Posted: 03-07-2011, 12:44:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trimis: 29-06-2011, 21:48:33 Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Numele caracterului :Abstrakt
Varsta:18 ani
Rasa / Clasa :Blod Elf / Paladin
Spec Talent / Offspec :Retry / tank
Experienta WoW:2 ani
Experienta in raiduri (GUILD PVE):2 ani
De ce vreti in aceasta guilda si ce asteptari aveti de la ea ( rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta) :Vreau o gluida cat mai buna in Pve
Profesii:Alchemy + Jwl
GearScore:6.1k
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei:Sigur ca da!!!!
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Abstrakt
__________________________

Trimis: 29-06-2011, 22:24:24 Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Numele caracterului : Vw
Varsta: 16
Rasa / Clasa : Blood Elf Paladin
Spec Talent / Offspec : Retributin / Protection sau Holy
Experienta WoW: 3 ani
Experienta in raiduri (GUILD PVE): 3 ani
De ce vreti in aceasta guilda si ce asteptari aveti de la ea ( rugam un raspuns mai detaliat in aceasta privinta) : Mi se pare o guilda foarte buna cu playeri foarte capabili.
Profesii: Blacksmithing 276
GearScore: 6145
Sunteti sau nu de acord cu regulile guildei: Da
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vw

Cu respect, Vw Peace Sign

Trimis: 30-06-2011, 23:30:53 Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Abstrakt, Vw, Flashmoo - Rejected

Astept o explicatie pe care sa pot sa o inghit fara prea mari eforturi. In aceeasi oala intra: Shooteru ; Ewin.. Nu cred ca meritam sa fiu tratat asa..total dezamagit de voi :(

Posturi unite automat, 03-07-2011, 13:44:04

MesajTrimis: 03-07-2011, 08:59:14 Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Aplyyy a scris:
Numele charului: Shoteru
Clasa: Hunter
Main spec/Off spec:markman/BM
Profesii: ... enginering in crestere.
Experienta wow: 3 ani
Experienta PVE: cunosc toate scripturile necesare
Varsta: 16
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shoteru
Aveti TS3? : Da am dar din pacate microfon nu am dar pot asculta ...
Cat timp jucati wow saptamanal? : Sunt mereu si daca e nevoie de mine ... las tot pentru wow.
De ce vreti in Dystopia? : raiduri all day <3


Multumesc .



Respins!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamykazey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2016 22:39)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 117, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 179.8
Votes: 10

 
Post Posted: 03-07-2011, 16:40:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai am facu-to la misto intreabal pe Debbi ca oricum nu o sa plec din gluida asta ca prea mult m-am atasat dar daca vrei tu ca sa imi dai kick cum vrei dar sa nu uiti ceva intotdeauna am fost de partea ta si kiar nu am vrut ca sa fac chesti asta
Multumesc de intelegere!
Semnat : Abstrakt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JurJack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2012 07:34)
Joined: 15 Jun 2011
Posts: 234, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 3

Post Posted: 04-07-2011, 07:22:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In acest moment mai avem de "daramat" LK pe alte 3 dificultati. Guilda este capabila de asta. In masura in care script-ul nu este imposibil vom face LK si pt Icc10hc, 25N si 25hc(aici e greu). In doar 2 saptamani am ajuns la aceasta performanta si recomand tuturor membrilor sa isi regandeasca prioritatiile. Sa va ganditi ca fiecare membru este important si trebuie tratat cu respect. Orgoliile de moment si enrage-urile de pe chat/ts3 se vor lasa cu sanctionari: -dkp/kick din raid/"banca de rezerve" la urmatorul raid/kick din guild in functie de gravitatea greselii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
activa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2011 15:51)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 33, Topics: 6
Location: Spain

Reputation: 105.2
Votes: 2

Post Posted: 04-07-2011, 17:17:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pazuzu here

@ TS3 ::: rog ca la fiecare raid sa se faca o conferinta intre Guild master si raid leaderi , sa dea invite pana la full raid, dupa care pe /raid | /rw sa se spuna parola de la acel raid, pentru a evita nepoftitii !
------------------------------------------------------------

JurJack wrote:
enrage-urile de pe chat/ts3 se vor lasa cu sanctionari

@ TS3 (part2) ::: tot vedem reclamatii de genu "X ne-a injurat pe ts , am print" \ " intra unu cu numele Luati P*** si ne injura " ! Desi noi nu suntem in wow, avem acces liber la ts3 stiind parola ... cum facem noi sa nu bage raca intre noi un fost membru al guildei care acum are ceva cu noi ?? astept pareri - (e foarte important zic eu, deja 3-4 insi sunt in aceeasi oala cu mine)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tykycool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2016 12:39)
Joined: 28 Mar 2011
Posts: 56, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 94.6
Votes: 4

Post Posted: 04-07-2011, 17:43:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jurjack cel mai beton GM:) GG pt guilda

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ewain
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JurJack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2012 07:34)
Joined: 15 Jun 2011
Posts: 234, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 89.7
Votes: 3

Post Posted: 05-07-2011, 07:21:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

activa wrote:
Pazuzu here

@ TS3 ::: rog ca la fiecare raid sa se faca o conferinta intre Guild master si raid leaderi , sa dea invite pana la full raid, dupa care pe /raid | /rw sa se spuna parola de la acel raid, pentru a evita nepoftitii !
------------------------------------------------------------

JurJack wrote:
enrage-urile de pe chat/ts3 se vor lasa cu sanctionari

@ TS3 (part2) ::: tot vedem reclamatii de genu "X ne-a injurat pe ts , am print" \ " intra unu cu numele Luati P*** si ne injura " ! Desi noi nu suntem in wow, avem acces liber la ts3 stiind parola ... cum facem noi sa nu bage raca intre noi un fost membru al guildei care acum are ceva cu noi ?? astept pareri - (e foarte important zic eu, deja 3-4 insi sunt in aceeasi oala cu mine)


Am schimbat parola la TS3. Nu da nimeni parola catre oameni care nu sunt/nu mai sunt in guild!!! De la raidul de aseara am pus in practica aceasta sugestie.

Posturi unite automat, 05-07-2011, 08:21:51

kamykazey wrote:
Mai am facu-to la misto intreabal pe Debbi ca oricum nu o sa plec din gluida asta ca prea mult m-am atasat dar daca vrei tu ca sa imi dai kick cum vrei dar sa nu uiti ceva intotdeauna am fost de partea ta si kiar nu am vrut ca sa fac chesti asta
Multumesc de intelegere!
Semnat : Abstrakt


MesajTrimis: 04-07-2011, 17:01:02 Titlul subiectului: Rãspunde cu citat (quote)
Numele charului : Abstrakt
Clasa: Paladin
Main spec/Off spec: Retry / Protection
Profesii: Jwl + Alchemy
Experienta wow: de 4 ani
Experienta PVE: de 2 ani
Varsta: 18 ani
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Abstrakt
Aveti TS3? Da si microfon
Cat timp jucati wow saptamanal? Nu chiar toata ziua dar la raiduri sunt On de fiecare data
De ce vreti in Dystopia? Este o gluida buna si as vrea si eu sa fiu alatu de ei

Picatura care a umplut paharul..Nu mai ai ce cauta in acest guild! Este al 3-lea post care il gasesc. Ti-am acceptat 2 scuze dar se pare ca nu esti om de cuvant. Mult succes!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
activa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2011 15:51)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 33, Topics: 6
Location: Spain

Reputation: 105.2
Votes: 2

Post Posted: 06-07-2011, 01:52:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand intra Studder si mai multi membrii ai guildei, o sa trebuiasca sa downloadam un addon care ne ajuta la LK (in special) !

Mai multe detalii va vom oferi maine pe TS !

Download Link : http://www.wowace.com/addons/deus-vox-encounters/

* Fara comentarii, toti care vor sa faca LK trebuie sa aiba addonu asta! Nu s-a impus nimic inafara de TS pana acum, asa ca va rugam frumos sa il downloadati. Nu o facem pentru noi, ci pentru voi cei care aveti nevoie de titlu, achiev, chiar si performante ...

HF si .... < The Life is PVE >

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
studderheal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2011 20:12)
Joined: 09 May 2011
Posts: 30, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 78.8
Votes: 2

Post Posted: 06-07-2011, 13:42:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

activa wrote:
Cand intra Studder si mai multi membrii ai guildei, o sa trebuiasca sa downloadam un addon care ne ajuta la LK (in special) !

Mai multe detalii va vom oferi maine pe TS !

Download Link : http://www.wowace.com/addons/deus-vox-encounters/

* Fara comentarii, toti care vor sa faca LK trebuie sa aiba addonu asta! Nu s-a impus nimic inafara de TS pana acum, asa ca va rugam frumos sa il downloadati. Nu o facem pentru noi, ci pentru voi cei care aveti nevoie de titlu, achiev, chiar si performante ...

HF si .... < The Life is PVE >


Foarte bine spus. Si asa sa si faceti, o sa va invat eu sa il configurati pe TS, acest addon ne ajuta sa scapam de DEFILE!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 06-10-2024, 12:11:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x