User
Pass
2FA
 
 

Discutii v3
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 216, 217, 218  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message195221
George | George
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2014 09:47)
Joined: 25 Jun 2013
Posts: 3241, Topics: 161
Location: In Galeria Echipei F.C PeTroLuL PloiesTi !

Reputation: 158.8
Votes: 158

   
Post Posted: 07-12-2013, 22:12:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

st0ne wrote:
Cadilac isi facea treaba. Bine facea ca se dadea mare, deoarece el avea cu ce, nu ca voi, care nu sunteti in stare sa mutati un player. A incercat sa schimbe ceva la serverul acesta in bine, dar cu voi, s-a schimbat pe el nu pe server. Cate reclamatii i-ati facut, saracul, si toate din nimic, ca erati disperati dupa ss. Reclamatiile care le-a facut, erau cu buna stiinta, deoarece si-a dat seama de negativele care le aveati. A incercat doar sa le corecteze, dar voi ati incercat sa ramaneti cum erati. Sal'tare Cadi'. In vacanta de iarna, vom juca mc amandoi, promit. Nu imi este cel mai bun prieten/frate etc. Tin cu el deoarece eu l-am inteles.


st0ne in locul tau taceam , tu intri pe sv odata la nu stiu cat si tot de noi te iei? Ia intraba'l cat rau a facut si cati nervi ne'a facut si porma ia'te de noi. Nu prea il suporta nimeni , la inceput am fost dragut cu el si uite ca am luat remove din cauza lui , si eu si bugs si acum cu reclatiile care sunt si anton ia remove , pierzi admini vechi si buni din cauza la un copilash care se oftica din orice nu? Te rog sa iti masori cuvintele si sa nu mai dai vina pe ala si pe ala daca nu sti despre ce e vorba.




http://i.imgur.com/LoYONCV.gif

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 07-12-2013, 22:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai terminati, remove l-ai luat din cauza ta ca dadeai intr-una comenzi aiurea, nu din cauza lui, ca ti-a facut reclamatie este pt ca ai incalcat regulamentul. Asa ca sa nu dati vina pe nimeni ca ati incalcat voi regulamentul.

Daca v-as lua la bani marunti pe toti si sa va fac reclamatie din orice nu ar fi bine.


Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
st0ne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2015 08:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 484, Topics: 57
Location: Lost through drink

Reputation: 114.4
Votes: 15

 
Post Posted: 07-12-2013, 22:38:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

George | George wrote:
st0ne wrote:
Cadilac isi facea treaba. Bine facea ca se dadea mare, deoarece el avea cu ce, nu ca voi, care nu sunteti in stare sa mutati un player. A incercat sa schimbe ceva la serverul acesta in bine, dar cu voi, s-a schimbat pe el nu pe server. Cate reclamatii i-ati facut, saracul, si toate din nimic, ca erati disperati dupa ss. Reclamatiile care le-a facut, erau cu buna stiinta, deoarece si-a dat seama de negativele care le aveati. A incercat doar sa le corecteze, dar voi ati incercat sa ramaneti cum erati. Sal'tare Cadi'. In vacanta de iarna, vom juca mc amandoi, promit. Nu imi este cel mai bun prieten/frate etc. Tin cu el deoarece eu l-am inteles.


st0ne in locul tau taceam , tu intri pe sv odata la nu stiu cat si tot de noi te iei? Ia intraba'l cat rau a facut si cati nervi ne'a facut si porma ia'te de noi. Nu prea il suporta nimeni , la inceput am fost dragut cu el si uite ca am luat remove din cauza lui , si eu si bugs si acum cu reclatiile care sunt si anton ia remove , pierzi admini vechi si buni din cauza la un copilash care se oftica din orice nu? Te rog sa iti masori cuvintele si sa nu mai dai vina pe ala si pe ala daca nu sti despre ce e vorba.

Pai stai putin, ati luat remove din cauza reclamatiilor lui? Bine a facut, deoarece ati facut greseli. Le-ati platit.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CadillacAk47

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 11:12)
Joined: 08 Sep 2013
Posts: 533, Topics: 74
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 18

Post Posted: 07-12-2013, 22:41:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Invata in PUII MEI SA LEGI 2 CUVINTE , ESTI ROMAN SI SCRII ASA?
George , spune-mi de cate ori te-am iertat eu?
Pai , pentru toate datile cand mi-ai dat kick aiurea.
Pentru faza aia la hns pe CZONE mai de mult , cand ai dat retry si era hns clasic , nu ti-am facut reclamatie , te-am iertat si te-am lasat in pace.
Atunci pe desert , ai inceput sa-mi schimbi numele , ok , ti l-am schibmat si eu , tu de cateva ori , eu de cateva ori , si na , dar, a doua zi , am inceput eu "prostia" si ti l-am schimbat , ce imi spune George? "Vrei sa scapi de admin si nu stii cum?" .
Puteam sa las poza aia cu tine si cu rata pe facebook , si lumea continua sa rada , da am sters-o ca nu-s bulangiu , si tot nu te-ai saturat , dar stai linistit , o sa pun alta , cheamati "brigada ak47" sa ma injure.
Iar la faza cu bugs , nu aveam nimic cu el , el mereu comenta si ma jignea , chiar daca nu i-am facut rau vreodata , dar a intrecut masura.
"Admin vechi si buni"? HAHAHHAHAHHAAA:))) tu vechi? tu bun?-)) sunt mai vechi ca tine "baietaSH", cand jucam cu SampLe tu nici nu jucai pe server , acum o sa ne zica george discursul lui ca a fost cel mai activ , si cu 800 de ore , si ca ce puii mei , n-am nimic cu Anton , i-am sters o reclamatie ca nu a inteles bine comanda si eu ma incurcasem , el nu va lua remove , stai linistit , da pentru tot circul asta , promit ca vei lua inca odata.
Inca ceva : cand era jail_patos , nu mai stiu de ce l-ai mutat pe Anton , cred ca in gluma , sau nu mai stiu , Anton a spus cu nervi pe U@ : "cine ma mutat!?" , tu ii spui "Cadillac.." , si anton ma muta ,si dupa tu ii spui ca tu ai fost , dupa imi spui mie "lui de ce nu ii faci ma reclamatie? doar mie , a?".



Last edited by CadillacAk47 on 07-12-2013, 22:55:24; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Artie98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-08-2014 17:09)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 1033, Topics: 134
Location: Craiova

Reputation: 8.4
Votes: 109

   
Post Posted: 07-12-2013, 22:54:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prin faza cu facebook nu dadeai decat dovada de putina minte.

In Romania nu mã uit la bani.. Da' nici nu-i vãd !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CadillacAk47

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 11:12)
Joined: 08 Sep 2013
Posts: 533, Topics: 74
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 18

Post Posted: 07-12-2013, 22:56:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sau ca am puterea de al face de ras , sau ambele.
Am sters poza ca sa nu fiu nesimtit , da voi pune alta , ca sa aiba el motive sa ma faca "coplash".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EnZo2011
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-07-2014 20:48)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 193, Topics: 25
Location: MUIE GREEEEEEEEEEEEEENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Reputation: 31.4
Votes: 9

Post Posted: 07-12-2013, 23:02:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata ma, calmati-va.

Rog un moderator sa baneze/dezactiveze acest cont. FOLOSESC CONTUL enzo_98
Rog un moderator sa baneze/dezactiveze acest cont. FOLOSESC CONTUL enzo_98
Rog un modeNrator sa baneze/dezactiveze acest cont. FOLOSESC CONTUL enzo_98
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
George | George
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2014 09:47)
Joined: 25 Jun 2013
Posts: 3241, Topics: 161
Location: In Galeria Echipei F.C PeTroLuL PloiesTi !

Reputation: 158.8
Votes: 158

   
Post Posted: 07-12-2013, 23:41:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CadillacAk47 wrote:
Sau ca am puterea de al face de ras , sau ambele.
Am sters poza ca sa nu fiu nesimtit , da voi pune alta , ca sa aiba el motive sa ma faca "coplash".


Auzi puterea sa ma faci de ras , cine esti tu ma? Dumnezeu? Bai copile esti vai de capu tau , uitete la tine esti un ofticat , esti vai de viata ta , nu are rost sa ma cert cu tine , crezi ca imi pasa de poza aia? Mai ales ca erau niste glume seci si vai de el , ti-am zis treci prin Ploiesti daca esti smecher ca nu mai iesi de aici , nu sti cat s-au enervat baietii mei pentru glumele tale secii.

CadillacAk47 wrote:

"Admin vechi si buni"? HAHAHHAHAHHAAA:))) tu vechi? tu bun?-)) sunt mai vechi ca tine "baietaSH", cand jucam cu SampLe tu nici nu jucai pe server


Da , spre deosebire de tine sunt foarte bun , auzi tu esti mai vechi ca mine? -))))))))))) Aici m-ai facut sa rad cu o pofta mare , bai pustulica crezi ca eu am jucat numai cu George? Si tu ai inceput sa joci pe sv de cand am eu numele George si eu joc de vro 1 an sau 1 an si ceva inainte sa am numele asta , tu acum 2 ani sau 2 ani jumate de cand joc nu stiai ce e ala jb asa ca lasate copile.

Prin toate vorbele tale arati ce copil ofticos esti , ti'a spus si Artie asta.
@CSl nu ma doare pe mine ca suntem certati da nu mai te baga tu.




http://i.imgur.com/LoYONCV.gif

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Popcorn*

[Pam Pam]



Status: Offline
(since 08-07-2018 04:33)
Joined: 25 Mar 2013
Posts: 1586, Topics: 105
Location: Romania

Reputation: 89.1
Votes: 46

 
Post Posted: 07-12-2013, 23:46:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

war_la_misto wrote:
da iesi akas cadilac abea asteptam cam jumate de sv sa pleci ca te dadeai prea mare si stare ramai pe sv ala sa nu te mai intorci la noi
mai bine taci loc sa comentezi ca omu asi facea treaba si nu facea prostii pe sv , eu unul al respect , bafta cadillac!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 07-12-2013, 23:50:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a umflat muschii in voi ma? Terminati naibi cu copilariile astea de 2 lei si cu amenintarile "vii in ploiesti si nu mai iesi" - deastea spuneam pe metin cand aveam 8 ani -

A renuntat, GATA TERMINATI, nici atunci cand pleaca nu-l lasati, inseamna ca tineti la el.


Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deK'

[Ardeleanu.]



Status: Offline
(since 05-09-2017 14:50)
Joined: 25 Sep 2013
Posts: 4170, Topics: 58
Location: Pe freakz.

Reputation: 101.6
Votes: 54

     
Post Posted: 07-12-2013, 23:52:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bafta cadilac! Ai grija ce faci . Aici o sa devina "Telenovelele Jb-ului " cum a zis Hapy . Cat de curand -

Canalul meu de yotube https://www.youtube.com/channel/UCPt7ba0I7cdWHUet5ObGpUg

Postez episoade unde comentez diferite subiecte.
OFF:Sunt la inceput cu editatu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
George | George
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2014 09:47)
Joined: 25 Jun 2013
Posts: 3241, Topics: 161
Location: In Galeria Echipei F.C PeTroLuL PloiesTi !

Reputation: 158.8
Votes: 158

   
Post Posted: 07-12-2013, 23:57:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deK' wrote:
Bafta cadilac! Ai grija ce faci . Aici o sa devina "Telenovelele Jb-ului " cum a zis Hapy . Cat de curand -


Buna asta. -)

@CSL parca ti-am mai zis odata sa te termini , nu vezi ca nu te baga nimeni in seama? Crezi ca daca imi scrii ma intereseaza? Ti-am zis termina , zici ca eu incep cearta , dar tu tot vorbesti , lasa'ma odata in pace.




http://i.imgur.com/LoYONCV.gif

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 08-12-2013, 00:24:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te intereseaza, dar deaia dai posturi intr-una. Hai sanatate.

Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anton23

[Creep]



Status: Offline
(since 03-07-2014 16:46)
Joined: 19 Jun 2012
Posts: 767, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 36
Votes: 16

Post Posted: 08-12-2013, 00:24:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg aveti skype / mess / pm degeaba ? Topicul nu se numeste "Hai la o Barfa".Discutati doar despre server voi aici imi povestiti amintiri din copilarie


[url][/url]
Nume : Anton
Server : JB.FREAKZ.RO
Grad : Good
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaRaDoX14

[Sezi Dildau!]



Status: Offline
(since 03-04-2019 19:50)
Joined: 29 Jun 2010
Posts: 995, Topics: 41
Location: IASI

Reputation: 404.4
Votes: 24

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  PaRaDoXflorin 
Post Posted: 08-12-2013, 00:47:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

George | George wrote:
ti-am zis treci prin Ploiesti daca esti smecher ca nu mai iesi de aici , nu sti cat s-au enervat baietii mei pentru glumele tale secii.


- Am ras la faza asta de am picat pe jos. Chiar esti patetic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 15 April 2014 17:53



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 216, 217, 218  Next    


The time now is 04-10-2024, 09:35:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x