User
Pass
2FA
 
 

Eu cu cine votez a 2-a oara?
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social

Eu cu cine votez a 2-a oara?
Mircea Geoana
51%
 51%  [ 35 ]
Traian Basescu
48%
 48%  [ 33 ]
Total Votes : 68

Author Message16957
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 07-12-2009, 14:18:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt unele persoane care imi spun "uite ma.. basescu singur a strans atat de mult voturi si aia cati sunt impotriva lor" eu unul ma gandesc de fapt ca exista o diferenta de vreo 80.000 de voturi intre oamenii care vor sa fie condusi de basescu si cei care nu mai vor sa fie condusi de el, aici e adevarata problema.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advocad

[Creep]



Status: Offline
(since 05-08-2011 22:08)
Joined: 29 Mar 2009
Posts: 678, Topics: 21
Location: Netherlands

Reputation: 255.1
Votes: 11

Post Posted: 07-12-2009, 14:18:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda.. s-a dovedit icna odata ca kitsch-ul si prostia la noi sunt o clasa sociala; ne plangem ca niste idioti ca ne merge rau, ca suntem ultimii din Europa, dar ne meritam soarta. Le-a scos Base 2 manele pe taraf si etno si si-a mobilizat electoratul la vot.. SUNT SCARBIT

iubesc, urasc, injur, iert, uit, beau, mint, plang, distrug, fur, creez, protejez, daruiesc, merg inainte.. sunt doar om.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkantos

[Physicist]



Status: Offline
(since 13-09-2017 19:12)
Joined: 06 Jun 2008
Posts: 1356, Topics: 40
Location: Stockholm

Reputation: 419.2
Votes: 20

Post Posted: 07-12-2009, 14:32:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Advocad wrote:
Mda.. s-a dovedit icna odata ca kitsch-ul si prostia la noi sunt o clasa sociala; ne plangem ca niste idioti ca ne merge rau, ca suntem ultimii din Europa, dar ne meritam soarta. Le-a scos Base 2 manele pe taraf si etno si si-a mobilizat electoratul la vot.. SUNT SCARBIT


Nu esti singurul scarbit, chiar asa e, ne meritam soarta Sigh ... trist ce se intampla. Astazi nu-s deloc mandru ca sunt roman pentru ca majoritatea romanilor se pare ca nu gandesc, sunt slabi si manipulati si eu nu fac parte din categoria lor. Va e frica de comunisti dar voi nu va dati seama ca Basescu e cel care vrea sa puna mana pe putere cu orice pret si indreapta tara asta spre un regim autoritar din care numai el si persoane ca Udrea EBA, Videanu, Blaga au de castigat...urat, dar deja e prea tarziu...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
In2ition

[Globul de cristal]



Status: Offline
(since 30-04-2018 18:33)
Joined: 28 Aug 2006
Posts: 11769, Topics: 315
Location: Galati

Reputation: 1842.7
Votes: 199

Post Posted: 07-12-2009, 15:38:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sper sa rezolve ceva cu contestarea voturilor , go Geoana

We stop looking for monsters under the bed when we realize they're inside of us.

nr913 wrote:
no really, dacã nu era așa țãrancã, și dacã era în bucurești, o luam de nevastã

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
d1v1NEEE

[tzup-tzup]



Status: Offline
(since 24-08-2018 10:07)
Joined: 30 Apr 2008
Posts: 1577, Topics: 75
Location: Gaza

Reputation: 286.2
Votes: 44

 
Post Posted: 07-12-2009, 15:39:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

subscriu arkantos

unii sunt chiar inconstienti -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pepy

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 27-02-2014 01:30)
Joined: 01 Dec 2006
Posts: 3112, Topics: 119
Location: Galati

Reputation: 293.6
Votes: 20

Post Posted: 07-12-2009, 16:28:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum poti sa fii atat de prost incat sa zici ca nu votezi pe geoana pentru ca e comunist si nu vei mai sta dupa 9 afara...?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
d1v1NEEE

[tzup-tzup]



Status: Offline
(since 24-08-2018 10:07)
Joined: 30 Apr 2008
Posts: 1577, Topics: 75
Location: Gaza

Reputation: 286.2
Votes: 44

 
Post Posted: 07-12-2009, 17:04:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pepy wrote:
cum poti sa fii atat de prost incat sa zici ca nu votezi pe geoana pentru ca e comunist si nu vei mai sta dupa 9 afara...?



foarte prost, te asigur.

daca e comunist ce? nu va mai fi niciodata ca atunci -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 07-12-2009, 17:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pepy wrote:
cum poti sa fii atat de prost incat sa zici ca nu votezi pe geoana pentru ca e comunist si nu vei mai sta dupa 9 afara...?


ce ma!?
pai daca sunt atatia care gandesc asa de l-au votat pe basescu, cred ca plec totusi din tara.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pepy

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 27-02-2014 01:30)
Joined: 01 Dec 2006
Posts: 3112, Topics: 119
Location: Galati

Reputation: 293.6
Votes: 20

Post Posted: 07-12-2009, 17:45:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
pepy wrote:
cum poti sa fii atat de prost incat sa zici ca nu votezi pe geoana pentru ca e comunist si nu vei mai sta dupa 9 afara...?


ce ma!?
pai daca sunt atatia care gandesc asa de l-au votat pe basescu, cred ca plec totusi din tara.


ma jur ca asta mi-a zis unu' la liceu azi - mi-a placut totusi de el ca isi sustinea punctul de vedere.. + ca a zis de vreo 3 ori la profesori ca nu vrea sa iasa geoana ca e COMUNIST! ma jur pe ce am mai scump!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MiM

[Labil psihic]



Status: Offline
(since 28-02-2014 19:21)
Joined: 18 Aug 2009
Posts: 366, Topics: 20
Location: UMF Carol Davila Facultatea de Medicina Dentara...

Reputation: 130.4
Votes: 22

Post Posted: 07-12-2009, 19:03:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
pepy wrote:
cum poti sa fii atat de prost incat sa zici ca nu votezi pe geoana pentru ca e comunist si nu vei mai sta dupa 9 afara...?


ce ma!?
pai daca sunt atatia care gandesc asa de l-au votat pe basescu, cred ca plec totusi din tara.



ahahah...de plecat eu personal plec indiferent cine conduce tara asta -
a iesit Basescu...asta e...ai impresia ca era mai bine cu Geoana?ca Geoana e vreun fel de salvator?de Mesia al Romaniei?
am votat cu Geoana...nu a iesit el..asta e. Dak nu fura Videanu fura Nastase si tot asa...toti sunt niste imputitit si niste imbuibati(incepand cu Ion Iliescu).

Vrei sa ne referim strict la electoratul lui Basescu? ok....hai sa vorbim...Multi au votat cu Basescu pt ca au trait clipele din 90'...tu dak aveai un frate in cimitir deoarece Iliescu a chemat minerii mai votai cu Geoana in ziua de azi?(nu prea cred).Sa ne amintim de matusica Tamara?de hotia pe care o practica Vanghelie(care este) in sectorul 5? de Vantu? hai sa fim seriosi...

Iar electoratul lui Geoana a fost unul fortat! electorat format din cei care il urasc pe Basescu si din indoctrinatii aia batrani de la tara! Fara astea 2 categorii PSD-ul era o gluma proasta la alegerile astea.

Parerea mea e ca te agiti aiurea...nu o sa-ti dea Geoana niciodata de mancare si toti oamenii(de pe acest pamant) inafara de familia ta si de prietenii tai(adevarati) ar face pisu pe tine(si pe mine si pe oricine altcineva) cand ar veni vorba de un moment de rascruce.

Chiar te intereseaza unde se duce/se va duce impozitul tau de acum incolo?de dus tot se duce...e ca si cum ai scoate in curtea casei tale o gramada de bani si i-ai arde!
Oricum am vazut un post de al tau cu o pagina in urma(parca) si nu mi-a placut...indiferent de castigator respecta concurenta! altfel risti sa ajungi un mic basel!


*Referitor la Iliescu(dak tot suntem pe subiect) , eu nu vrea sa-l vad in parnaie! Vreau sa-l vad chinuit pana la incapabilitatea de a mai simti durerea si abia apoi sa moara! asta merita aceasta scursura imputita a acestei societati!

Tara asta de rasul curcilor se rezuma la un simplu citat 'calomniati, calomniati, tot ramane ceva!' - asta pt cei care stiu din ce carte e citatul.




*Opening the door for a lady is not optional, and will never go out of style.*
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Heck-.

[Mental Update ^_^]



Status: Offline
(since 15-09-2019 21:33)
Joined: 07 Dec 2009
Posts: 1329, Topics: 44
Location: Cape Town

Reputation: 134.1
Votes: 11

       
Post Posted: 07-12-2009, 21:32:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mircea Geoana a pierdut alegerile ! Frauda facuta de Basescu nu o stie toata lumea ( daca vreti va dau si video ).
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[KiLL^z0r]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2011 15:30)
Joined: 17 Jul 2009
Posts: 138, Topics: 25
Location: Bucuresti

Reputation: 197.3
Votes: 7

Post Posted: 07-12-2009, 21:52:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai basescu -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Berkley^^^

[Prototype]



Status: Offline
(since 28-03-2011 08:04)
Joined: 16 Jul 2007
Posts: 1330, Topics: 64
Location: Undeva in lumea mea :-s

Reputation: 166.1
Votes: 19

Post Posted: 07-12-2009, 22:45:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dmneee , asta vrea sa ramana cu orice pret Presedinte , nu inteleg cum sunt oamenii asa de chiori - Ce a facut basescu pana acuma ??? NIMIC !!! Am auzit ca in com pantelimon pdl a dat 1 mil la oameni sa il voteze pe Baselu ( Daias foc )


One ShoT , One Kill , One NaMe ..... Berkley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bamboochaa

[Creep]



Status: Offline
(since 16-11-2013 12:01)
Joined: 22 Sep 2007
Posts: 815, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 8

Post Posted: 07-12-2009, 23:10:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkantos wrote:
Votati-l pe Basescu sa ne nenorocim de tot...vai de capul vostru...si va mai plangeti ca nu merge nimic in tara asta si o duceti prost. Dosent Matter
Voi chiar n-ati observat aseara la confruntare diferenta dintre ei? Basescu nu era in stare sa lege cateva cuvinte si voi il votati sa va fie presedinte, pentru a doua oara...hai sa zicem ca acum 5 ani ne-a dus de nas dar de data asta n-o sa se mai intample, cel putin nu cu noi astia cu iq peste 100. Nu stiu daca ati observat ce fel de persoane il sustin pe Basescu... In fine, ne certam degeaba aici. Toata treaba se decide maine.


Din ce ai scris tu aici eu inteleg ca ii numesti "prosti" pe cei care au votat cu Basescu.In primul rand nu exista o legatura asa de mare intre IQ si alegerea unor persoane de a vota pe cineva anume.In al doilea rand nu cred ca ai vreun drept sa jignesti pe cineva doar pentru ca a votat cu cel pe care tu nu-l agreezi.Pana la urma asta inseamna democratie, fiecare voteaza pe cine vrea.
Cat despre confruntare, Basescu mi s-a parut superior lui Geoana la mai multe capitole de interes national.
Nu vreau sa apar pe nici unul dintre ei, pentru ca sunt amandoi la fel de corupti si de falsi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 07-12-2009, 23:27:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bamboochaa wrote:
Arkantos wrote:
Votati-l pe Basescu sa ne nenorocim de tot...vai de capul vostru...si va mai plangeti ca nu merge nimic in tara asta si o duceti prost. Dosent Matter
Voi chiar n-ati observat aseara la confruntare diferenta dintre ei? Basescu nu era in stare sa lege cateva cuvinte si voi il votati sa va fie presedinte, pentru a doua oara...hai sa zicem ca acum 5 ani ne-a dus de nas dar de data asta n-o sa se mai intample, cel putin nu cu noi astia cu iq peste 100. Nu stiu daca ati observat ce fel de persoane il sustin pe Basescu... In fine, ne certam degeaba aici. Toata treaba se decide maine.


Din ce ai scris tu aici eu inteleg ca ii numesti "prosti" pe cei care au votat cu Basescu.In primul rand nu exista o legatura asa de mare intre IQ si alegerea unor persoane de a vota pe cineva anume.In al doilea rand nu cred ca ai vreun drept sa jignesti pe cineva doar pentru ca a votat cu cel pe care tu nu-l agreezi.Pana la urma asta inseamna democratie, fiecare voteaza pe cine vrea.
Cat despre confruntare, Basescu mi s-a parut superior lui Geoana la mai multe capitole de interes national.
Nu vreau sa apar pe nici unul dintre ei, pentru ca sunt amandoi la fel de corupti si de falsi.


si care ar fi aceste capitole, monsher?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 28-05-2024, 00:01:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password