User
Pass
2FA
 
 

[FIXED] [Warrior]Two-handed Specialization
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message6464
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 01-11-2011, 12:28:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twinblades wrote:
Orionc wrote:
pt warriori : http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=181691 patch 4.0.6 ( asta ca sa vedeti dmg la war pe blizz)


Exact.Am vrea noi sa dam pe freakz dmg pe care il da ala pe blizz pe playeri care banuiesc ca au ceva gear si resil avand in vedere de mmr (2500-2800)


sincer , nu e o foarte mare diferenta intre dmgul care il da ala pe blizz , si dmgul care il da warriorul arms pe freakz. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thunderstormm

[ddd]



Status: Offline
(since 21-04-2018 00:56)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 1107, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 68.1
Votes: 48

Post Posted: 01-11-2011, 14:00:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
Problema e urmatoarea: chestiile de genul sunt hotfixes, momentan nu suntem pe versiunea care include si hotfixurile alea. Daca bag chestia trebuie sa bag toate hotfixurile manual
O sa ma gandesc si o sa iau o decizie zilele astea

Blizzardul a facut hotfixes pentru a echilibra clasele, a scazut si a adaugat unde a fost nevoie de echilibru @damage / heal. Daca s-ar aplica hotfixes nu s-ar m-ar plange multi de damageul unor clase sau de healul shamanului de exemplu.
Also vad ca hotfixul la Aimed Shot e aplicat. Conform spell reader Freakz Aimed Shot da 165% rw dmg. E aplicat
Code:
Aimed Shot damage has been decreased to approximately 160% weapon damage (at level 80+), down from 200%.

Hotfix facut pe 22 Februarie conform Battle.Net
Si sa fiu ontopic, "Two-Handed Weapon Specialization Hotfix" a fost facut pe 18, inainte de cel al Shotului,.
Toate datele sunt luate de pe Battle.Net

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crashylegionarul
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2011 20:53)
Joined: 03 Sep 2011
Posts: 45, Topics: 5
Location: Kazakhstan

Reputation: 64.4
Votes: 2

Post Posted: 01-11-2011, 20:25:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ypsya wrote:
crashylegionarul wrote:
Alt ***^ care a venit la "+1 post" ..gosh stay on topic thx.

Am observat cã eºti arogant ºi cã te crezi buricul pãmântului, dar pentru simplul fapt cã am zis ceva într-un post nu înseamnã cã trebuie sã vii tu cu replici de genul ãsta. Acuzã-þi rudele ºi prietenii care îþi permit de "poponarism", nu pe cineva online de care habar n-ai unde ºi cum existã.
Hai fãrã flame!
Logica pentru care nu s-a umblat pânã acum la 2h weapon spec. este cã pe 4.0.6 este una, iar în patch-ul urmãtor este alta, apropiatã ca valoare de cea actualã pentru simplul motiv cã blizzu' a "implementat un nerf", dupã ce a constatat cã 20% e prea mult. Cu alte cuvinte voi cereþi sã nu profitãm de faptul cã suntem cu mai mult de câteva luni în urma retailului ºi sã mergem exact pe urmele lãsate de fiecare changelog, cã deh... aºa e logica la noi.
12% e suficient S@L
Pentru un +2% nu mertã atâta isterie.

Bai h@/\/|)!C@P@T|_|L3 vezi ca nu ti-am permis sa-mi dai quote , iar cat despre "poponarism"imi pare rau ,stiu ca ai fost molestat .Mai usor cu vorbele alea ca ma jignesti profund si ma ustura la suflet Surprise...NOT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mcandrew

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2015 20:04)
Joined: 13 Oct 2011
Posts: 227, Topics: 45
Location: United Kingdom

Reputation: -7.4
Votes: 6

 
Post Posted: 02-11-2011, 03:04:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tinand cont de damageul care se da de la alte clase aici si cum merge resilience acel damage(din clip) ar fi hilar - desi dupa cum zicea cineva mai sus , nu e o diferenta asa mare intre arms din movie si arms . Acel 10% este extrem de mult daca il pui in balanta cu alte buffs pe care le poti obtine acum in 3s/5v5.

Offtopic: De ce oare nu reusiti sa va insultati pe whisper.... oare de ce..


Ete rahat , daca ne-am lua toti dupa copii am ajunge in gradinita , la 9.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 18-11-2011, 17:47:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fixed

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 18 November 2011 15:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 04-07-2024, 18:54:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x