User
Pass
2FA
 
 

Feed-uri !!!
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive
Author Message41180
Tony^E

[-1-LieuTenanT-]



Status: Offline
(since 07-02-2016 20:48)
Joined: 19 Jan 2011
Posts: 952, Topics: 29
Location: Braila

Reputation: 214.5
Votes: 11

 
Post Posted: 08-02-2012, 00:33:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intru din an in paste (zilnic cand vin de la munca si-mi permite timpu) pentru ca am o viata reala totusi, am niste responsabilitati. pentru mine cs e un mod de relaxare nu un joc de disperare sa fac numai credite credite credite. si e problema ta nu a noastra ca stai tu numai noaptea si joci.

si un sfat, gurita mica daca mai vrei ca mihai sa iti lase jumatate din credite si un ban mic




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 08-02-2012, 00:52:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sti care a fost faza supr3me,eu am zis sa fiu baiat bun sa nu iti ia toate creditele,dar vad ca esti nesimtit mai vorbesti si de sus,adica eu vrea sa iti fie bine sa nu te lase chel de credite si tu o arzi in spectacol,eh bine domnule atunci parerea mea este urmatoare:0 credite supr3me,funky din cate am vazut a recunoscut ca a facut alianta deci rezolvi cum iai promis iar a4u ala e level mic nu cred ca ai ce sa i iei decat un -1 level.
Daca suntem prinsi asupra unei prostii macar lasam ciocul mai mic,dar la voi e prostia prea mare,dar lasa ca asa cum va comportati voi asa ne vom comporta si noi,si stai linistit supr3me ca daca pleci nu ducem lipsa de playeri asa ca..........bye.Nu tony,ce jumate vrei sa ii ajuti si tot ei te ia la.....ca vrei sa le faci bine.......

Supr3me -0
Funky-a recunoscut aici te ocupi scip
A$u- Minus 1 level daca nu ai sa ii iei din credite.

- - Parerea mea.... - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 08-02-2012, 01:39:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrei sa recunosc ce nu am facut... asta e viata ma... se intampla si tampenii, ce decide scipio aia e nu ce crezi u ca fost dark... poate influenta ta afecteaza decizia lui scipio dar nu pot schimba asta, nici macar nu ai citit, unde vezi u feed ma sa am creditele reduse, pentru ca asa gandesti tu... impresionant!


in primul rand daca se decide ca e alianta ce legatura au creditele cu alianta? PRIMESTI BAN...IN CEL MAI RAU CAZ PERMANENT SI TE-AI DUS...., TU DARK VORBESTI PE LANGA AICI... IN SINEA TA DE LA INCEPUT AI VRUT SA SCRII SUPREM3 CREDITE 0... WOW CE SATISFACTIE, CREZI CA MA SUPARA? AM INVESTIT 20 DE EURO IN SERVER SI MAI AVEAM DE GAND SA O FAC... = 100 LEI SA ZICEM CU TVA PT TRANSFER SI ALTELE...BAG MOTORINA DE 20 MIL PE LUNA CREZI CA MA AFECTEAZA 100 LEI IN 4 LUNI, ASTA E DOAR PLACEREA TA DARK SA CREZI CA AM PIERDUT, SE MAI INTAMPLA, ENJOY!

*SUNTETI CONSTIENTI CA NU E FEED DAR O TINETI INTRUNA CU ASTA, SCIPIO SAU CEACEA LASATI AICI UN REPLAY CU POSTUL VOSTRU, ORICARE, SAU II DATI LUI DARK CE SA SCRIE, EL SINGUR NU SE DESCURCA, SI LASA EL, SA TERMINAM CU ASTA!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Funky4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2016 11:31)
Joined: 02 Dec 2011
Posts: 162, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 18

Post Posted: 08-02-2012, 01:50:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gata suprem3 ramane la decizia lui scipio asta e cea fost a fost eu am spus nu sunt atat de ratardat sa fac cu unu de lvl 4 feed din cate ati vazut el nu ma ataca pa mine cand eram human eu puneam lm si trageam in el eu cand eram zombie lam omorat nul lasam sa traga in mine cum facea el cu mine. CU suprem3 recunosc a fost alianta nu are rost sa ne certam acuma ramane la decizia ownerului
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 08-02-2012, 03:18:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FITZA unde ti-am cerut sa facem alianta sau unde am acceptat eu ca fac alianta cu tine...arata si mie mincinosule - stiu ca ai face orice sa iti iei creditele, te-ai rugat 2 ore sa ne punem toti cei care erau peste lvl 10 sa ne punem 9 eu am rams cu cainele... (fitza mi-a cerut id de mess in disperare toata ziua azi)

Sunt cateva lucruri care nu se leaga aici si se forteaza eliminarea mea din joc... Daca asta se cauta trebuia ban permanent direct... nu o poveste care nu este adevarata!

DARK u vrei sa scapi de mine...si zici ca e feed la mine? Uita-te atent de curand ai fost avansat la Co-owner ar trebui sa stii ce insemna feed si in ce conditii se desfasoara, la fitza cu asu admiti ca nu e feed, desi iti sparge ochii, ne jucam aici alba neagra?


LA tine e clar in demo cu asu fitza:

ASU fara GM da 9000 dmg la un zm de lvl 9... nu are cum pana spargi lm...
ASu arunca de 2 ori he de infectare la naiba si apoi vine la tine sa il omori...

La mine cu fitza:

Il atac pe fitza normal... ii sparg lm il infectez, nu vroiam sa ramana ultimul om ca apoi isi cumpara HP si nu stau 3 minute dupa el!

Daca ii dadeam cu fury isi lua lm il infectam lua antidot alerga nebun pana se termina fury si punea lm....nu tot aia era, pe deasupra ma mai si omora apoi, dar te chinui cu explicatiile la nesfarsit!

Scipio te rog ceva, analizezi demo si daca binevoiesti dai un raspuns final:

-Daca e FEED imi lasi 0 credite si cont blocat pentru satisfactia celor care se lupta pentru asta!

-Daca e ALIANTA ban permanent si terminam!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Funky4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2016 11:31)
Joined: 02 Dec 2011
Posts: 162, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 18

Post Posted: 08-02-2012, 06:24:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

suprem3 ce tupeu ai in tine ba baiatule nam vazut asa ceva cat poti sa minti ai uitat cand ma faceati nab tu si sword ca nu vroiam sa ma pun lvl 9 si pe deasupra mai si minti

Scipio da raspunsul cand vrea el nu cand vrei tu
Dark a incercat sa se bage pt tine dar vad ca tu ai un tupeu iesit din comun
Si la Demo cu ASU am mai spus de vreo 2 ori si oricum nu e treaba ta daca el nu ma ataca cu ce sunt eu de vina eu lam omorat nu lam lasat sa ma omoare

Concluzia mai taci odata numai fii asa disperat asteapta decizia si numai fii asa tupeist

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 08-02-2012, 09:23:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nush care e disperat ma... te rogi o zi sa iti dau id de mess, ce ai vrut sa demonstrezi? U nu vez ica in demo-urile unde suntem din toata harta s-au facut trei demo cand te atac doar pe tine... in rest, clar e o inscerare ieftina, si u vrei sa zic ca e alianta cu tine, din disperarea ta pentru ca ti-ai pierdut creditele? Scipio sa dea raspunsul si peste 2 luni ca nu ma grabesc nicaieri, dar sa nu mai scrieti aiureli aici pana posteaza cinev in masura sa o faca! Si vezi nu-l amesteca pe sword el era cu siren si iti dadea siren, crapa-i de nervi. si zicea-i sa ne punem 9 ca u nu faci credite numai noaptea, parca pe cineva intereseaza!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 08-02-2012, 09:26:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ma gata terminati ca ati umplut 3 pagini numai cu cometariile vostre asteptati decizia finala si gata nu mai postati


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 08-02-2012, 09:26:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singura faza care va mai scoate din cct este atunci cand supreme te teleportezi cand vine fitza ... dar explicati-mi si mie cum de va gaseati unu pe altu tot timpul , fitza a venit odata exact unde erai tu in tub din aer fara sa te vada ... nu mai zic ca fury nu il activati deloc intre voi doar la alti jucatori
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 08-02-2012, 09:43:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scipio dintr-o harta intreaga nu cred ca m-am dus doar la el tot timpul si... si nu as avea motiv sa il ajut cu ceva, si motiv cu fury l-am explicat!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
piri

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2014 22:21)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 317, Topics: 47
Location: Portugal

Reputation: 27.8
Votes: 13

Post Posted: 08-02-2012, 13:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scipioaa wrote:
1. Suprem3
2. Fitza

Demo1: http://www.girlshare.ro/3289861.3
Demo2: http://www.girlshare.ro/3289867.9
Demo3: http://www.girlshare.ro/3289869

1. Fitza
2. A$U

Demo 1: http://www.2shared.com/file/ZdE6BfMw/***.html

Demo 2: http://www.2shared.com/file/Iq4c_pO_/as_online.html

Aici e Fitza lv 9:

Demo 3: http://www.2shared.com/file/O9DJAvqw/fiz.html

SUPREM3 credite la 0 Credite initiale 165686

Fitza credite la 0 Credite initiale 149881

A$U credite la 0 Credite initiale 387


EDIT: Sunt prea scarbit sa va mai dau explicatii sincer sunteti lvl mari stiti regulamentu ....


I-am dat lu scipio un pm.. si l-am intrebat daca ma lasa sa comentez si eu un reply.. aici.

Deci acuma m-am uitat la demo foarte bine... si am si eu o parere..

La Fitza si Supr3me.. este alianta dar feed nu este.. acuma nu stiu daca sa vorbit intr-e ei.. sau nu dar si eu cateodata ma inteleg bine cu playeri... adica: Daca cineva.. are sirena si eu sunt ultimu om si mai este 1 minut si playeru ala imi da sirena la 2,3 secunde si eu la randu meu asa fac si eu.. dar poate ei sa inteles bine si a vorbit in gandu lor.. sa nu se ia unu pe altu..

Fitza,Supr3me sa nu va suparatii nu am nimik cu voi,doar am spus ceva drept.. nu tin cu nimeni doar cu dreptate tin.

Parere mea Supr3m3 sa fie banat o saptamana.. sa fie invatare de minte...si creditele sa fie luate 10k

Fitza la tine nu stiu ce sa spun... +ai facut 80% feed cu A$u... la fitza ar fi.. 2 saptamanii ban si luate din credite 20k pt feed,si lu A$u ar fi cam asa... luate toate creditele si -1 lv

Am spus si eu parerea.. nu sunt sefu aici.. doar ia-am dat lu scipio Pm.. daca pot sa imi zic si eu parerea.. mea

Mai zic odata.. nu am nimik cu Fitza si cu supr3me sau cu a$u doar pur si simplu mi-am spus parerea...

Sa nu va suparatii pe mine,O zi buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*SUPREM3*

[ >>>[PussY Lover]<<<]



Status: Offline
(since 03-06-2013 17:21)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 70, Topics: 17
Location: BH - Oradea

Reputation: 85.7
Votes: 7

Post Posted: 08-02-2012, 14:48:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Povestea asta o ia razna... Cine a facut cele 3 demo a avut probleme mari, oare de ce s-a facut demo doar de 3 ori si eu am jucat toata noaptea pana dimineata si ziua dupa aia nonstop, si fitza a ramas si el pe server... cred ca alianta si feed-ul asa cum credeti ar fi continuat si devezile ar fi fost cu sutele, si de ce nu s-a facut demo cand atacam si ceilati playeri fara fury sau nu s-a gasit un motiv mai groaznic? Chiar asa foamete era sa se scape de mine, cineva sufera ca faceam lvl 13? Am incalcat vreo regula pe serverul asta in 2 ani si ceva de joc? Sau am injurat pe cineva dintre admini? am facut feed in trecut? am folosit buguri? Imi permit sa stau nonstop sa joc , nu ma verifica nimeni daca dorm sau la ce ora ma pun la somn sau ce fac ziua...

Lui fitza ia zis scipio ca daca recunoaste alianta... ii da creditele, in demo cu a$u daca recunoaste feed ii da creditele? - , apoi fitza ca disperatu a inceput sa ceara ID de mess, skype, cauta orice sa poata zice ca am facut alinata cu el, si-ar vinde si familia pentru creditele alea, si daca era alianta pe loc ziceam alianta si suportam consecintele... dar s-a actionat pripit, in 5 min am fost rezolvat 0 credite feed, motiv necunoscut, feed nicaieri... Mai sare cate unul care are orgasm cand isi pierde cineva creditele sa zica ca e feed sau orice numai sa fie impacat ca pierzi ceva!

Scipio sper macar ca citesti sau... o sa ajungi sa dai un raspuns corect, in cele 3 demo nimic nu e nici macar probabil, iar la fitza cu asu e evident, si postam aici sa ajungem la 5 pagini deja, pentru nici o rezolvare?

Daca eram in demo cu asu era clar... 0 cr si la naiba cu player-ul, nu tot se comenteaza aiurea, cum a zis si tony... Si cine mai posteaza aici analizeaza separat cele 2 situatii... nu ma implica si pe mine in problema fitza si a$u!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Funky4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2016 11:31)
Joined: 02 Dec 2011
Posts: 162, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 18

Post Posted: 09-02-2012, 01:25:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

suprem3 in demo cu asu intradevar poate fii considerat feed dar din partea lui daca el statea si nu ataca ce vroiai sa fac eu am pus lm si am tras in el eu cand eram zm lam omorat vroiam sal prind cu limba dar sia luat lm si lam omorat din partea mea nu este feed din a lui ca e incepator nu faceam eu feed cu unu de lvl 4 si la creditele care le aveam sa fim sinceri si la noi 2 se numeste alianta chiar daca nam vorbit dar nici tu nu adeai purici la mine nici eu la tine asa se vede in demo poate nea prins la momentu nepotrivit a facut demo poate dupa ce am folosit fury dar asta este in demo pare a fi alianta

Scipio jur asta e adevaru ce am scris eu aici cu Asu nu aveam cu sa fac feed pt in primu rand este lvl mic si aveam si o gramda de credite ma riscam aiurea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Funky4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2016 11:31)
Joined: 02 Dec 2011
Posts: 162, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 70.8
Votes: 18

Post Posted: 10-02-2012, 20:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scip cu mine cum ramane ai zis ca daca recunosc imi dai creditele inapoi zimi macar ca sa stiu ca acuma nici chef sa joc nu am scip - intru pa server fac 100 de credite si imi iau gauss iti dai seama iar mai stau inca cateva luni pana fac creditee care leam avut si dark a zis ca sa faci cum miai promis acum ramane la decizia ta dar macar spunemi ca sa stiu si eu ma lasi asa cu focu pe paie -

mam referit la postu tau de mai sus in care ai zis cu fitza fai cum iai promis nu ce am vb pa mess



Last edited by Funky4 on 10-02-2012, 21:47:25; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 10-02-2012, 20:56:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cumetre eu nu am zis ce zici tu acolo,deja deraiezi de la subiect.Pe mine nu ma intereseaza ce face cu creditele tale,daca vrea sa ti le dea bine daca nu,nu am intereseaza,Eu nu oblig pe Scipio sa iti dea nimic.mai intrebat pe mess daca iti mai da creditele si eu ti am zis ce ma intrebi pe mine vorbeste cu scipio ca tia promis ca ti le da,Eu mi am spus punctul de vedere mai sus,asa ca whatever.....In nici un caz nu ti am zis ca sunt de acord,deja infloresti vorbele.Pur si simplu am zis ca nu ma intereseaza de creditele tale si de tine.Poate sa iti ia si contul cu totul,No me interesa....-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 29-04-2024, 19:08:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x