User
Pass
2FA
 
 

Fotbal 15 oameni (3 echipe... duminica) -facem lista
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message13188
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 12-09-2011, 18:16:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, sunt un mic dictator frustrat care baneaza lumea din lipsa de ocupatie.

SiCk a gresit de mult prea multe ori si in cele din urma a primit, din nou, ce a meritat. E al 4-lea cont banat si totodata ultimul de pe care posteaza. Tovarasii lui zmei sa fie zmei la parinti acasa, ca presupun ca inca mai locuiesc cu ei. Unii vin si-si cer scuze in numele staff-ului iar altii continua sa primeasca banuri. Undeva observ un decalaj.

Referitor la cei banati: prostia se plateste. Life sucks.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ding dong

[Creep]



Status: Offline
(since 16-02-2014 11:56)
Joined: 11 Aug 2010
Posts: 503, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 309.6
Votes: 6

Post Posted: 12-09-2011, 18:31:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca cu dictatura numai merge pentru ca e democratie in caz ca ai uitat traiesti intr-o tara libera si cred k ar trebuii sa iti ocupi timpu si cu altceva nu doar sa banezi colegii mei pentru ca altceva nu ai de facut si esti plin de ura, in viata se intalneste munte cu munte dar om cum om...nu stiu cum vei reactiona cand te vei intalni cu unul din acei ZMEI care ii consideri tu dar pun pariu ca nu va fi prea placut, nui o amenintare e un adevar, te rog lasa colegii in pace ca nu ai dc sa ii banezi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 12-09-2011, 18:54:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu-ntelegi limba romana, nu posta doar ca sa-mi arati ca ai tupeu.

Topic inchis ca ne-am distrat destul.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 12-09-2011, 20:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Observ undeva ceva absolut cretin si vreau sa fiu foarte foarte clar in aceasta privinta: Da, e o tara libera, liberala si democratica in acelasi timp. Forumul asta din pacate si comunitatea in sine sunt de o natura privata avand proprietari si functionand mai mult sau mai putin ca o curte din fata unei case. Amu' ce nu pricepeti voi este faptul ca in momnetul in care proprietarul casei sau legatarii sai in domeniul pazei considera necesar (si era si este necesar) va pot scoate fara nici o problema din incinta.

Altfel spus: Nu-i domeniu public, faci ce-ti spune stafful si nu-mi bagi basini cu "e o tara libera". Insultele nu fac parte din conceptul de tara libera. Nu te protejeaza nici o lege fiindca te-ai apucat tu sa injuri si sa ameninti.

O zi buna, pa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-Foxx

[Armadillo]



Status: Offline
(since 10-10-2014 16:39)
Joined: 15 Mar 2010
Posts: 555, Topics: 43
Location: Mangalia

Reputation: 173.7
Votes: 16

Post Posted: 12-09-2011, 20:10:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu am aberat de multe ori aiurea pe Servar si probabil pe intreg FREAKZ-UL, dar ca si admini, mai ales ca si OWNERI ar trebui sa stiti cand sa trageti linie, Ghost are dreptate, asa cum noi ne facem dreptate pe SV, asa isi face si el pe FORUM< asa ca lasati-o mai moale cu INJURIILE si treceti la fapte pe FORUM, ca dak nu veti avea deaface cu mine...

Levier, scz de OFFtopi,dar postam in aceelasi timp aman2,...dar nu va gabiti cu decizia...PLS UNBAN SICK PE FORUM




Sunt perfect sanatos...Mi-au spus vocile...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by okk, 13 September 2011 09:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5    


The time now is 30-06-2024, 19:46:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x