User
Pass
2FA
 
 

GFX Tournament [ Discutii ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Graphic's Archive
Author Message31993
Akazuk

[rank][/rank]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 4792, Topics: 263
Location: Pandaemonium

Reputation: 634.3
Votes: 105

 
Post Posted: 08-07-2010, 11:28:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m-am gandit sa fac asa la inceput dar oricum ar fi trebuit anonimizate in totalitate de la inceput ...
am putea face asa sotw cand va reincepe ... sau alte concursuri

spiridusule hai cu PM-u

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 08-07-2010, 12:22:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai atunci asa ramane. cand reincepe sotw or sa fie toate lucrarile anonimizate. -
sa vedem pe care il mai mananca atunci sa comenteze.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akazuk

[rank][/rank]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 4792, Topics: 263
Location: Pandaemonium

Reputation: 634.3
Votes: 105

 
Post Posted: 08-07-2010, 23:28:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai cu voturile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlitzWink
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-02-2011 19:55)
Joined: 18 Jan 2009
Posts: 1405, Topics: 57
Location: la fufe`

Reputation: 11.6
Votes: 57

 
Post Posted: 09-07-2010, 18:21:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si gone o votat si la semifinala acuma cu 38 de posturi ... asta nu inseamna warn?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 09-07-2010, 18:25:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok. vreau sa stiu ce insemna asta:

http://forum.wow-freakz.com/view-post-643291.html?#643291

votu lu asta de ce nu i s-a anulat?
iar voturile dudette vs revox erau 17-16
deci fara votu lu ala era egalitate
si mai e si votu lu asta care nu avea 100 de voturi in momentul votului
http://forum.wow-freakz.com/view-post-643813.html?#643813

in regulament scrie clar. trebuie sa ai 100 de voturi. ala a facut 100 cu cel al votului. (cum la mine i s-a anulat votu lu spider ca nu avea 100 de voturi in cand a votat asa vreau sa fie anulat si votului lui ala)
defapt nu e regulament .. ci asa i-ai zis lu spider
Code:
Staff message (Akazuk):
 
Nu aveai 100 de posturi in momentul cand ai votat ... zi mersi ca n-ai ban ... citeste regulamentul


si explica-mi inca ceva.. cum de gone ala a votat la 3 battle fara sa aibe 100 de posturi si totusi are voturi valide?

imi vreau locul in semifinala
multumesc


 
Staff message (Akazuk):
 
gone a participat la tournament de-aia nu i-am scos voturile


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 09-07-2010, 18:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba, eu nu prea trec p-aici pe la grafica fiindca sincer mi se pare ca sunteti toti praf cu grafica. cei care stati p-aici.

Dar bai akazuk, ca tu esti bossu bossilor, grandu granzilor si ce titulaturi iti mai arogi, dumnezeu stie, ia explica-mi tu mie cum pica harneala la ce zice baiatu asta sus aici. eu i-am adus la atentie ca de fapt are 97 de posturi mistique si posturile 98, 99 si 100 sunt facute ca voturi la GFX. acu retin ca-ti citeam regulamentul si scria acolo ca vezi draga doamne, o sa verifici cu mare atentie.

pai ba akazuk, pentru un om care face grafica si are teoretic atentie la detalii, ai o miopie impresionanta. bai si o miopie impresionanta cand vine vorba sa treaca revox care e un enervant. (da revox, esti, nu incape indoiala) sau sa treaca o domnisoara care printre altele e SMOD.

Ce-ai facut tu aici e penibil. foarte foarte penibil. ori le invalidezi p-alea doua ori validezi alte doua ale lui revox. Nimeni nu se poate scuti de la reguli. Si pe viitor, bai blondo, fa-ti si tu manariile cu stil si subtilitate.

Asta nu e GFX Tournament, e balci. d-ala cu tiribombe si inghetaturi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 09-07-2010, 18:42:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

akazuk este plecat pentru aprox 4 zile.
si m-a rugat pe mine sa ma ocup pana se intoarce.
cat despre voturile lui champ,pardon gone,de ce au fost validate n-am nici cea mai mica idee.
or sa le fie anulate si daca din asta reiese faptul ca revox are mai multe voturi ca mine,bun,isi primeste locul in semifinala.
@levier: bine ca tu esti asul asilor la grafica si noi nu stiam chestia asta. :eek2:
ah,si nu inteleg ce legatura are faptul ca eu sunt smod si ca am trecut mai departe?
te crezi mult prea superior,fata de noi, simpli pamanteni.
chestia asta se poate rezolva si fara remarci destepte din partea ta.sau altfel nu esti in stare? iti placi sa faci circ de fiecare data?


l.e. bun,am renumarat voturile si au fost dudette 15-16 revox.
congrats.
also am nevoie sa imi zici cu ce lucrare vrei sa participi la battle-ul cu evil in locul meu. cat mai curand. ms.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 09-07-2010, 18:49:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dudette wrote:
akazuk este plecat pentru aprox 4 zile.
si m-a rugat pe mine sa ma ocup pana se intoarce.
cat despre voturile lui champ,pardon gone,de ce au fost validate n-am nici cea mai mica idee.
or sa le fie anulate si daca din asta reiese faptul ca revox are mai multe voturi ca mine,bun,isi primeste locul in semifinala.
@levier: bine ca tu esti asul asilor la grafica si noi nu stiam chestia asta. :eek2:
ah,si nu inteleg ce legatura are faptul ca eu sunt smod si ca am trecut mai departe?
te crezi mult prea superior,fata de noi, simpli pamanteni.
chestia asta se poate rezolva si fara remarci destepte din partea ta.sau altfel nu esti in stare? iti placi sa faci circ de fiecare data?


eu zic ca mai bine renunti ori la concurs ori la smod, ca te afli in situatia de conflict de interese.
bun, referitor la ce ai comentat despre mine: multumesc, apreciez ca sunt asul asilor, nu am sugerat ca as fi eu bun ci ca ati fi voi praf. dar vad ca nu pricepi asta.
aici nu-i vorba ca sunt eu bun sau rau ca daca era, ma inscriam in concurs.
faptul ca voi doi sunteti prieteni are legatura. daca zici ca akazuk te-a rugat pe tine sa te ocupi, poate ti-o fi facut cadou si un loc de semifinala ca n-ai de unde stii ce e in mintea baiatului.
superior va sunt tuturor si sunt tare convins de asta. insa postul anterior nu a fost sa-mi demonstrez maretia in nici un fel. Daca nu postam eu nu ati fi rezolvat nimic fiindca lui revox ii spuneati sa inchida pliscu si-l salutati din mers. Altfel sunt in stare da nu-mi place, ca vad ca pricepeti ideea mai repede de la mine decat de la el. Circ? Circ e ce faceti voi aici cu voturi valide care-s invalide si tiganeli de joasa speta.

hai, castiga-ti semifinala acolo. da-i cu edit daca sunt prea multi pentru evil.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 09-07-2010, 18:53:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
dudette wrote:
akazuk este plecat pentru aprox 4 zile.
si m-a rugat pe mine sa ma ocup pana se intoarce.
cat despre voturile lui champ,pardon gone,de ce au fost validate n-am nici cea mai mica idee.
or sa le fie anulate si daca din asta reiese faptul ca revox are mai multe voturi ca mine,bun,isi primeste locul in semifinala.
@levier: bine ca tu esti asul asilor la grafica si noi nu stiam chestia asta. :eek2:
ah,si nu inteleg ce legatura are faptul ca eu sunt smod si ca am trecut mai departe?
te crezi mult prea superior,fata de noi, simpli pamanteni.
chestia asta se poate rezolva si fara remarci destepte din partea ta.sau altfel nu esti in stare? iti placi sa faci circ de fiecare data?


eu zic ca mai bine renunti ori la concurs ori la smod, ca te afli in situatia de conflict de interese.
bun, referitor la ce ai comentat despre mine: multumesc, apreciez ca sunt asul asilor, nu am sugerat ca as fi eu bun ci ca ati fi voi praf. dar vad ca nu pricepi asta.
aici nu-i vorba ca sunt eu bun sau rau ca daca era, ma inscriam in concurs.
faptul ca voi doi sunteti prieteni are legatura. daca zici ca akazuk te-a rugat pe tine sa te ocupi, poate ti-o fi facut cadou si un loc de semifinala ca n-ai de unde stii ce e in mintea baiatului.
superior va sunt tuturor si sunt tare convins de asta. insa postul anterior nu a fost sa-mi demonstrez maretia in nici un fel. Daca nu postam eu nu ati fi rezolvat nimic fiindca lui revox ii spuneati sa inchida pliscu si-l salutati din mers. Altfel sunt in stare da nu-mi place, ca vad ca pricepeti ideea mai repede de la mine decat de la el. Circ? Circ e ce faceti voi aici cu voturi valide care-s invalide si tiganeli de joasa speta.

hai, castiga-ti semifinala acolo. da-i cu edit daca sunt prea multi pentru evil.


m-a rugat aseara sa ma ocup de chestia asta pentru ca el a plecat.
dar din moment ce tu ai ochelarii de cal pusi,sa-ti fie de bine.
n-am de gand sa-mi mai pierd timpul cu tine dandu-ti tie replici. l-am pierdut destul.
pe viitor n-ar strica daca ai aborda o asemenea problema mai diplomat.
o zi buna







Last edited by dudette on 09-07-2010, 19:00:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 09-07-2010, 18:59:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am o intrebare... -
eu intru cu evil sau iar random?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 09-07-2010, 19:01:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu. intri cu evil. n-are rost sa dau iar random.
am sters toate voturile si vei incepe cu el alt battle.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlitzWink
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-02-2011 19:55)
Joined: 18 Jan 2009
Posts: 1405, Topics: 57
Location: la fufe`

Reputation: 11.6
Votes: 57

 
Post Posted: 09-07-2010, 19:35:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda...
pacat ca se voteaza dupa nume vorba lui art.work,LUME LUME se voteaza lucrarea ceamai buna nu cu cine te intelegi mai bine sau pe cine cunosti !!! GFX asta ii foarte urat(ca sa nu zic cum ii - )



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Evil-Me

[special k]



Status: Offline
(since 15-09-2018 20:52)
Joined: 15 Sep 2007
Posts: 1169, Topics: 76
Location: GION

Reputation: 418.8
Votes: 45

   
Post Posted: 09-07-2010, 19:42:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi pare rau, eu nu am avut dreptul sa-mi aleg lucrarea.
vreau alt battle. -


saw you crashing around the bay, never seen you act so shallow, or look so brown..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BlitzWink
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-02-2011 19:55)
Joined: 18 Jan 2009
Posts: 1405, Topics: 57
Location: la fufe`

Reputation: 11.6
Votes: 57

 
Post Posted: 09-07-2010, 19:45:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Evil-Me wrote:
imi pare rau, eu nu am avut dreptul sa-mi aleg lucrarea.
vreau alt battle. -

corect -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 09-07-2010, 19:47:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok. da-mi pm cu ce lucrare vrei si incepeti alt battle.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dudette, 11 July 2010 23:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Graphic's Archive  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 20-04-2024, 09:59:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x