User
Pass
2FA
 
 

[Genesis]PVP 1v1 event[over]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message16206
Bracke

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2017 19:18)
Joined: 25 Apr 2014
Posts: 111, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 24

 
Post Posted: 31-05-2014, 18:27:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FAIL frate cica..exploit...Mano Wins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nazzgull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2016 19:38)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 172, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 168.3
Votes: 7

 
Post Posted: 31-05-2014, 18:43:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a jucat bine mano cand m-am uitat vs turbokill,dc l-au descalificat?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-05-2014, 18:47:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
Am mai trimis 300k lui Mano, cel care defapt a castigat eventul, si dupa ce i-ati schimbat grupele de 100 de ori si rematchuri peste rematchuri ca avea mark de dudu pe pet.


Cred ca exagerezi deja cu rage-ul asta.. Daca un frost elemental are mark of the wild, magului ii creste dpsul cu 50.. Este clar ca a avut un avantaj semnificativ, trebuia descalificat



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 31-05-2014, 18:52:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. duduferalu, 2. wandbolt, 3. kinvaras.

L-am scos pe mano fiindca a facut exploit pe fatza. Cel din dalaran arena, cu coltul arenei. Trebuia sa-l scot direct din grupe, fiindca incepuse sa injure si sa se oftice. Toata drama a inceput de la el.

Grupele au fost facute cu random.org, n-am ss-uri sa dovedesc. Le-am schimbat unde era aceeasi clasa vs aceeasi clasa, si fiindca era invazie de magi. Nu puetam sa fac event 1v1 best mage cu care uneori se intersecteaza cu alte clase.

Desigur, am primit injuraturi de la 90% din cei care au pierdut. Pur si simplu nu merita un 1v1 event. Incepusera sa se ia la misto in raid, incepusera sa ma injure PE MINE. NU le-am dat kick, desi vroiam.

Also, la 3 jumate am inceput sa strang lumea. la 4:30 am inceput eventul. LA ORA 6 inca primeam whispers cu inv me la event, hai te rog io, etc.

Faceti exploit si dupa va aduceti toti prietenii sa ma injure pe whisper. Mano trebuia kickuit de dinainte sa apuce sa joace primul meci, fiindca incepuse sa ma injure. Dupa, imi sariti in cap ca de ce nu-l las sa faca exploit. Si a facut exploitul ala cu buna stiinta. La faza cu turbokill v mano am dat rematch ca avea petul mark de druid. Al doilea rematch a fost din aceeasi cauza. La al treilea meci s-a ofticat mano.

Nu am pastrat niciun gold de la event. Puteti sa-mi verificati conturile. Adevarul e ca nu am pus de la mine, si mi-a ramas cat gold aveam inainte de event/donatii.

eu sunt imcompetentul care nu se uita la meciuri? nu, eu sunt incompetentul care sta de la 3 jumate fara sa manance de pranz, cu 7 hartii in fata sa va faca voua event.

Plus ca marvelouz a vrut sa participe de pe alt caracter dupa ce a pierdut


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Meano

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2017 16:18)
Joined: 21 Nov 2011
Posts: 104, Topics: 20
Location: United States

Reputation: 154.4
Votes: 7

 
Post Posted: 31-05-2014, 18:57:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apreciez ca cei din Madness s-au tinut de promisiune si m-au sponsorizat cu 1milion gold.. desii organizatorul s-a lasat manipulat de hateru meu dudupenalu si a trebuit sa fac rematch cu aproape fiecare players ca poate poate voi pierde pe motive de gen:

nu le convin grupele, (a schimbat grupele de cel putin 6-7x)

petu avea mark,

exploit la damage,

Am jucat finala cu Dudupenalu si am castigat cu 2-0.

Nu recomand nimanui sa mai mearga le eventuri organizate de playeri, a fost un event ieftin si prost organizat. DISLIKE


"Make Love not Warcraft"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darius1994

[SextaEspada Grimmjow]



Status: Offline
(since 24-07-2015 16:49)
Joined: 17 Apr 2010
Posts: 238, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 80.4
Votes: 12

 
Post Posted: 31-05-2014, 19:01:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitari Meano!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 31-05-2014, 19:09:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Meano wrote:
Apreciez ca cei din Madness s-au tinut de promisiune si m-au sponsorizat cu 1milion gold.. desii organizatorul s-a lasat manipulat de hateru meu dudupenalu si a trebuit sa fac rematch cu aproape fiecare players ca poate poate voi pierde pe motive de gen:

nu le convin grupele, (a schimbat grupele de cel putin 6-7x)

petu avea mark,

exploit la damage,

Am jucat finala cu Dudupenalu si am castigat cu 2-0.

Nu recomand nimanui sa mai mearga le eventuri organizate de playeri, a fost un event ieftin si prost organizat. DISLIKE

ai jucat semifinala cu duduferalu, nu finala. Alta data nu mai sta in locuri buguite in care nu poti fi atacat. Cred ca toata lumea stie coltul ala din dalaran arena. Nu ai facut rematch decat cu turbokill. de 2 ori a fost markul pe pet. Nu incerca sa insinuezi faptul ca tu ar fi trebuit sa castigi eventul. semifinala 1-kinvaras v wandbolt, win wandbolt. Semifinala 2- mano v duduferalul, exploit mano. Finala dudu v wand, winner dudu.

Si nu mai minti cum ca te-as fi acuzat eu de damage exploit. Nu am fost influentat deloc de duduferalu. Nu-l cunosc, si nu am impartit goldul cu el, verificati-mi contul. Nu-mi pasa cine a castigat sincer. Si am schimbat grupele odata ca ai inceput tu sa urlii si sa ma injuri ca de ce am pus magii cu melee.
Keishaxx wrote:
Cel mai penal event, oamenii intra si ies din el cum vreau la ce ora vreau, se joaca cu arme pve, altii fac exploituri pe fata, meciurile se fac dupa cum il taie capu pe leader si nici nu caz cu random org, jalnic

cat tupeu sa ai sa comentezi dupa ce incerci sa ma prostesti si sa participi pe alt char dupa ce ai pierdut?

topicul in care se explica exploitul lui mano.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨


Last edited by Kinook on 31-05-2014, 19:22:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spynux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2016 21:36)
Joined: 08 Feb 2010
Posts: 267, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 147.7
Votes: 27

 
Post Posted: 31-05-2014, 19:22:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu stiam ca asa o sa fie , eu am tinut in guilda si mi-au iesit vorbe.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-05-2014, 19:33:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook l-ai pus pe mano sa dea duel cu turbo...la batut a inceput dudu feralul sa faca gura ca de ce aveti amandoi mark pe pet.
L-ai pus pe mano sa dea duel cu wandbolt - la batut mano de la uscat.
L-ai pus pe mano sa dea duel cu dudu feralu- la batut si pe asta.
Fratioare, ma doare undeva de event si de gold, dar cand schimbi grupele pe motiv ca " pica class vs class" e bataie de joc.
Inteleg initiativa conteaza, dar daca vrei sa faci o treaba fa-o pana la capat nu te ineca la mal pentru un sclav care iti dicteaza eventul pe whisper.
Felicitari participantilor. Goldul s-a dat celor care nu s-au tras pe cur de la un mark pe elemental sau ca nu poate bate el mage cu meele class.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-05-2014, 19:51:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand vreau sa ii multumesc lui Kinook pt event si pentru initiativa.
Mie unul mi-a placut , singura problema ? 80% din participanti au fost Retri/Mage. Nu imi pot imagina de ce...
Singura greseala a lui Kinook a fost ca a vrut sa incerce sa "modifice" putin ca sa nu pice class vs class. Trebuie lasat asa...random.org si aia e...tine de bulan.
Am fost in raid pana aproape de finala si nu s-au facut manarii sau a fost influentat de duduferalul sau alte porcarii. La faza cu Mano avea bufful de la druid pe el in primul duel si al 2-lea a avut petul. Duduferalul a vazut si a spus pe party...si s-a reluat meciul. Ce influenta vedeti voi aici ?

Asta e ca fapt divers , va c***ti pe initiativa omului si data viitoare mai vreti eventuri sau urlati pe aici ca va plictisiti in wow.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 31-05-2014, 19:53:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n-a fost duduferalu cel care mi-a zis ca unul dintre ei are mark pe el. Oricum nu conteaza. Am zis rematch inainte sa se termine primul meci.

Si cand s-a batut cu duduferalu au picat in dalaran arena si mano a facut LoS exploit in coltul arenei, cu buna stiinta. D-aia l-am dat afara. Repet, p-asta trebuia sa il dau afara de dinainte sa inceapa eventul, fiindca incepuse sa-si bage pe /raid. Nu l-am dat afara ca am boala pe el sau ca asa mi-a zis duduferalu, sincer eu nici nu citeam raidul cand am facut grupele. Si in legatura cu grupele: daca le faceam cu random.org ziceati ca nu-s balansate. Daca puneam magii cu magii si restul cu restul urlati ca de ce se bat magii cu magii. Daca puneam magii cu melee, ziceati ca favorizez magii. Ca si ranged nu au fost decat magi si hunteri, daca puneam magii cu hunterii ziceati ca am ceva cu magii. Nu pot sa impac si capra si varza.

Alta problema a eventului: se inscriu oamenii, aveam peste 40 pe lista, la 4:10 n-aveam decat 10 in grupuri.

Repet inca odata, ala a luat kick ca a facut exploit.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 31-05-2014, 19:57:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe data viitoare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 31 May 2014 17:57



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    


The time now is 03-05-2024, 12:07:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x