User
Pass
2FA
 
 

Grupe DS 10H
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message7498
love2roll

[The BASS MAN]



Status: Offline
(since 15-10-2014 09:24)
Joined: 19 Oct 2011
Posts: 116, Topics: 4
Location: Breaza Ph

Reputation: 69.3
Votes: 6

 
Post Posted: 04-06-2014, 15:13:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu nu mai esti in guilda noastra..Asta este un forum adresat guildacilor... Asa ca ar fii ok sa ne parasesti:)


Real eyes ! Realize real lies!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twobit

[Raz.]



Status: Offline
(since 23-02-2017 16:53)
Joined: 05 Jun 2012
Posts: 193, Topics: 12
Location: Nevada

Reputation: 23.7
Votes: 15

  LAWL 
Post Posted: 04-06-2014, 16:28:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sedys wrote:
Twobit wrote:
sedys wrote:
Twobit wrote:
sedys wrote:
Ai nevoie de 405 + pt 50k + - nivelul vostru de gameplay este la un nivel nu tocmai inalt dupa cum observi singur din propriul cometariu. Da-mi warn pt ca am postat aici -.


Nivelul tau de prostie e ridicat rau, go la tine la topic am spus, tu cu paladin retribution, ne spui noua de 50k+ pe dummy, cu paladin orice bou scoate la inceput minim 35k la gearul tau, dar oricum iti demonstrez ca tu la 3-5 mil, nu atingi nici 45k, d'pai 50k si tu compari dps-ul de pe dummy cu dps-ul de la boss, e clar ca nivelul tau de prostie e foarte ridicat.

P.S. Report si nu mai posta aici.


Te repeti si te ataci. Chiar nu am nici cel mai mic motiv sa te invat pe tine ce e WoW cu adevarat. Tocmai d'asta , te voi lasa sa plangi in continuare.


Te invat wow, la orice ora vrei tu si cand vrei tu, iti demonstrez ca nu sti ce face fiecare spell in parte la orice Boss de pe Cataclysm, iti demonstrez ca nu ai facut si nici nu vei face niciodata Deathwing.


Astept s-o vad si pe asta - un no-name ma invata pe mine WoW... Cumpara un pumn de calmante si dale peste cap , sau nu-ti permite varsta sa te duci la farmacie ? Childrens everywhere... Sunteti atat de tari in gura .. off , pacat ca-ai degeaba.




Staff message (Alexander0810):

Nu mai posta aici daca nu faci parte din guilda lor. E singurul si ultimul avertisment.

Ok , o sa ii las in mare lor lumea a wow-ului , care cred ca stiu ce-i aia - , see ya.


Report iar, hai ca o sa o duci bine tu. No name zici? Veziti de wow-ul tau, daca iti arat main char-ul de la hoarda, te pui jos si imi pupi picioarele, hai salut copilas.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sedys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-07-2014 16:40)
Joined: 19 Nov 2013
Posts: 200, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -80.6
Votes: 10

 
Post Posted: 04-06-2014, 16:40:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twobit wrote:
sedys wrote:
Twobit wrote:
sedys wrote:
Twobit wrote:
sedys wrote:
Ai nevoie de 405 + pt 50k + - nivelul vostru de gameplay este la un nivel nu tocmai inalt dupa cum observi singur din propriul cometariu. Da-mi warn pt ca am postat aici -.


Nivelul tau de prostie e ridicat rau, go la tine la topic am spus, tu cu paladin retribution, ne spui noua de 50k+ pe dummy, cu paladin orice bou scoate la inceput minim 35k la gearul tau, dar oricum iti demonstrez ca tu la 3-5 mil, nu atingi nici 45k, d'pai 50k si tu compari dps-ul de pe dummy cu dps-ul de la boss, e clar ca nivelul tau de prostie e foarte ridicat.

P.S. Report si nu mai posta aici.


Te repeti si te ataci. Chiar nu am nici cel mai mic motiv sa te invat pe tine ce e WoW cu adevarat. Tocmai d'asta , te voi lasa sa plangi in continuare.


Te invat wow, la orice ora vrei tu si cand vrei tu, iti demonstrez ca nu sti ce face fiecare spell in parte la orice Boss de pe Cataclysm, iti demonstrez ca nu ai facut si nici nu vei face niciodata Deathwing.


Astept s-o vad si pe asta - un no-name ma invata pe mine WoW... Cumpara un pumn de calmante si dale peste cap , sau nu-ti permite varsta sa te duci la farmacie ? Childrens everywhere... Sunteti atat de tari in gura .. off , pacat ca-ai degeaba.




Staff message (Alexander0810):

Nu mai posta aici daca nu faci parte din guilda lor. E singurul si ultimul avertisment.

Ok , o sa ii las in mare lor lumea a wow-ului , care cred ca stiu ce-i aia - , see ya.


Report iar, hai ca o sa o duci bine tu. No name zici? Veziti de wow-ul tau, daca iti arat main char-ul de la hoarda, te pui jos si imi pupi picioarele, hai salut copilas.


Faci report , dupa ce primesc advertisment esti tare-n gura? - pustiule , continuati viata in wow , chiar nu ma intereseaza de caracterele tale inutile cu care nu esti in stare sa scoti 50k fara 405 ilvl , esti prea infantil si penibil ca sa-ti poti da seama singur de nivelul propriu de penibilitate.


 
Staff message (Alexander0810):
 
+1 warn, esti aproape de un ban




A muri nu inseamna a fi invins.Dar a trai invins si fara glorie,inseamna a muri in fiecare zi!
Chill out.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twobit

[Raz.]



Status: Offline
(since 23-02-2017 16:53)
Joined: 05 Jun 2012
Posts: 193, Topics: 12
Location: Nevada

Reputation: 23.7
Votes: 15

  LAWL 
Post Posted: 04-06-2014, 17:02:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai trecut si tu de 15 ani? Hai valea de aici ca ne strici topicul cu off-topicul tau de caca din care demonstrezi ca de fapt esti un copil de 14-15 ani, esti = 0 pentru toti din guilda asta, oftica-te ca nu mai esti in guilda, haide P@.

 
Staff message (Alexander0810):
 
+1 warn


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gandacelu

[Mentally UNSTABLE]



Status: Offline
(since 22-04-2020 15:34)
Joined: 17 Dec 2012
Posts: 221, Topics: 12
Location: Medias

Reputation: 112.3
Votes: 17

Post Posted: 05-06-2014, 08:19:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai postati aici ruptilor. Ghotics te rog nu mai posta atata la noi pe forum si nu mai incerca sa ne dai sfaturi. Tu esti ala care il implora pe serenty sa vina sa iti boosteze guilda la un ds 10n... OP Guild NERF NERF nu gothics? -))))))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cheeseburger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2014 22:51)
Joined: 29 Jul 2011
Posts: 41, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 72.6
Votes: 4

 
Post Posted: 05-06-2014, 16:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ghotics, vrei sa-ti aduc aminte de ce te-am dat afara din guilda ? Trasul in piept, wallclimburi , minciuni si un comportament volatil. Deageaba sugerezi maturitate. Daca vrei ca oamenii mei din guilda sa discute matur cu tine abordeaza subiectele cu putin respect si diplomatie. Nu spun ca nu-ti cunosti clasa, dar merg pe mana lui Roi la tot ce a zis pana acum. Daca mai vrei sa vorbesti cu cineva din guilda fa-o in privat ori pe alt domeniu de guilda.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ayumu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 22:24)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 91, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 58.9
Votes: 12

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-06-2014, 10:41:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gotisc sau cum il cheama a fost la noi in guilda ?- E cam terminat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
love2roll

[The BASS MAN]



Status: Offline
(since 15-10-2014 09:24)
Joined: 19 Oct 2011
Posts: 116, Topics: 4
Location: Breaza Ph

Reputation: 69.3
Votes: 6

 
Post Posted: 11-06-2014, 15:33:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Who cares, anyway!?


Real eyes ! Realize real lies!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deadbite

[Insane Loremaster]



Status: Offline
(since 20-09-2022 17:27)
Joined: 06 Jan 2013
Posts: 1590, Topics: 80
Location: Bucuresti, Romania

Reputation: 177
Votes: 85

 
Post Posted: 11-06-2014, 17:35:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca as putea sa ma inscriu si eu la o grupa de ds (1, 2, 3... 10, care-o fi) chiar si fara dbm ma descurc. E mai nasol la ultrax ca trebuie sa fiu foarte atent la boss dar mai e pana la ala.
P.S. Frost Dk dps 405 ilvl imba noob here.



World of Lorecraft

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
love2roll

[The BASS MAN]



Status: Offline
(since 15-10-2014 09:24)
Joined: 19 Oct 2011
Posts: 116, Topics: 4
Location: Breaza Ph

Reputation: 69.3
Votes: 6

 
Post Posted: 12-06-2014, 13:17:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai exista nici grupa 1 momentan..


Real eyes ! Realize real lies!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5    


The time now is 29-05-2024, 10:02:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x