User
Pass
2FA
 
 

Guild Progress
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42093
undsheff

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 20:30)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 164, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 5

 
Post Posted: 19-02-2012, 22:50:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OMNOTRON DEFENSE SYSTEM DOWN 10normal / 25normal .

Pana la resetul viitor revenim cu filmulet de la 25hc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jaiss

[Creep]



Status: Offline
(since 25-03-2020 15:38)
Joined: 10 May 2011
Posts: 900, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 356.4
Votes: 28

     
Post Posted: 20-02-2012, 09:48:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stargate89 wrote:
Inseamna ca sa bagat cazanul, joi, vineri , ieri sau azi ca de joi incolo avem cd la toate instantele


Asta e mai batut in cap decat shodan - -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
undsheff

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 20:30)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 164, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 5

 
Post Posted: 20-02-2012, 09:56:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da frate , ei au incercat sa faca ceva pe la maloriak dar n`au putut trece de mobi:)))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krummy

[King Of Hell]



Status: Offline
(since 16-03-2020 17:30)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 628, Topics: 39
Location: Twisting Nether

Reputation: -97.8
Votes: 24

   
Post Posted: 20-02-2012, 16:25:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze ca postez aici dar nu pot sa ma abtin sa zic : E COOOOOPIL COOOPAC ! Ce pana mea de cooldown ai de " joi incolo " ? Se reseteaza vineri (if u didn't know ), ba asta pe ce planeta traieste ? Si faza cu cauldron , a fost fixat de curand , dar la el in pestera nu circula informatia ...

P.S. : Old Gang astia or fii de pe retail , tu nu vezi ca e cazanu acolo ? Jn3b00n ?


All I need is a Gun with NO Bullets , some BULLETS and a *** ROCK CD.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
undsheff

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 20:30)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 164, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 5

 
Post Posted: 20-02-2012, 18:20:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Krummy , n`ai dece sa`ti ceri scuze atata timp cat pana la urma faci un bine , ii deschizi ochii , poate el crede ca avem ceva cu el...
Baiatu` si guild lor inca wipeaza la valiona 10n cu main raidu... doar nu aveam pretentii sa stie ce`i ala un cauldron , sau cand se reseteaza cd`uri sau ceva de genu...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 21-02-2012, 14:08:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

undsheff wrote:
OMNOTRON DEFENSE SYSTEM DOWN 10normal / 25normal .

Pana la resetul viitor revenim cu filmulet de la 25hc


Felicitari baieti. -
In sfarsit a mai facut cineva progrese in afara de suferintele alea de HKP(Genesis) sau Sublime(evolution).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sniff

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-03-2012 10:03)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 233, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -16.1
Votes: 11

 
Post Posted: 21-02-2012, 14:20:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IamLegend wrote:
undsheff wrote:
OMNOTRON DEFENSE SYSTEM DOWN 10normal / 25normal .

Pana la resetul viitor revenim cu filmulet de la 25hc


Felicitari baieti. -
In sfarsit a mai facut cineva progrese in afara de suferintele alea de HKP(Genesis) sau Sublime(evolution).


Mnoh, scuze ca ma bag, dar, fa-ma sa inteleg o chestie IamLegend.

In HKP sunt suferinte? Eu nu cred, nu sunt si nu am fost niciodata in HKP, dar cunosc destui incat sa cred ca nu sufera nimeni de acolo. Iti spun de ce? Pai fi atent, HKP, guilda aia cu suferinte cum zici tu, a invatat toate scripturile ca sa nu aiba batai de cap, desi, scripturile difera cu putin pe langa Blizzard Services. Asa ca next time nu mai comentati despre HKP si alte guilde, atata timp cat altii nu sunt in stare sa faca.

Inca odata, imi cer scuze de post, dar trebuie sa intre si la altii ceva in creierul ala.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
undsheff

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 20:30)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 164, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 5

 
Post Posted: 21-02-2012, 14:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumim , dar o singura chestii , Respect pentru HKP , dar sublime e guilda?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IamLegend

[Creep]



Status: Offline
(since 01-12-2012 11:53)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 654, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -90.9
Votes: 11

 
Post Posted: 21-02-2012, 15:27:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in fine, cum spuneti voi. Nu te poti kk in opinia omului si nu voi face eu asta. Imi pastrez propria parere. -
Oricum, inca o data gg pt progress. -

@Catalepsia : Opinia pe care o am vis a vis de HKP e facuta din prisma faptului ca am observat cateva chestii suspecte in filmuletele voastre de la bosi.
As vrea sa le enumar si te-as ruga, daca doresti (nu esti obligat sa faci asta, bineinteles), sa imi oferi o explicatie sincera.
1. Maloriak : Filmul a aparut, daca nu ma insel, simultan (sau in maxim cateva minute) cu venirea live a bossului (imediat dupa restartul in care se implementa boss-ul).
Executia boss-ului, fara a fi nevoie sa dai nici un combat res, pur si simplu o executie perfecta, inca de la primul try?
Chiar si daca intreaga guilda l-a jucat pe alte servere sau pe retail, fiind totusi la "prima atingere" pe freakz, exista loc de greseala.

2. In filmul cu Valiona si Theralion de pe youtube (gasisem pe aici pe site un link si l-am vazut).Aici, acelasi lucru, o executie "to good to be true". Celelalte guilde de pe freakz cand o bat, le mor cativa oameni, se dau combat resuri sau multe, nu dau nume pentru ca nu vreau sa fac probleme nimanui, folosesc twilight chamber trick-ul si chiar si asa abia reusesc sa o doboare.
Chiar si asa, nici o guilda nu face valiona 100% perfect. Te asigur ca toata lumea stie scriptul si totusi, nu toti au facut 25hc-ul la valiona, 10/25 hc-ul la Maloriak sau chiar Omnitron Defence System-ul. Faptul ca apari la fiecare boss in filme, nu e nimic anormal. Sa faci un high end boss PERFECT, bate un pic la ochi. -
Anumite cadre erau facute dintr-o perspectiva "de sus" care in teorie e posibila doar daca cel din prim plan zboara? Cum e posibil acest lucru?

POTI SA IMI EXPLICI PE PM DACA DORESTI.
Asta ca sa nu spamam threadul baietilor din aceasta guilda. -



Last edited by IamLegend on 21-02-2012, 16:57:38; edited 5 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 21-02-2012, 16:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HKP nu sunt donori. Avem gear pe care il puteti lua si voi . Diferenta dintre noi si restul guildelor e ca noi facem full runs cu 2 raiduri de 25, cu 4 raiduri de 10 si ne imbracam FOARTE RAPID. In guilda sunt intr-adevar cativa care au donat pentru o sabie, o piesa de tier, dar nu mai mult, pentru ca sunt constienti ca restul o sa le ia din raiduri. So , faci o greseala generalizand "HKP Donori" .

Multumiri celor care ne respecta pentru ca ne-am ridicat de 1 an incoace din nimic, practic de la cei 3 membri care sunt afisati cu mandrie in semnatura mea. Restul care nu cunosc "povestea", vorbesc din auzite.

Numai bine -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
undsheff

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 20:30)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 164, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 5

 
Post Posted: 21-02-2012, 17:00:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Qiu , eu stiu toata povestea HKP , De aia si zic Respect pentru tine Quickone care am inteles ca din motive personale s-a lasat , si aschiuta .


In legatura cu gearul pe care`l aveti , nu este diferit de al nostru incat si noi facem full run cu 2 Raiduri de 25h si chiar 4-5 de 10h . Si noi avem playerii care si`au donat pentru o arma doua , pentru o piesa de tier , Diferenta din astea 2 guilde este ca noi nu avem nici`un Game master cu noi.

Respect inca odata Qiu , Quickone si Aschiuta!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
niotex

[AFK]



Status: Offline
(since 03-10-2015 18:16)
Joined: 02 Aug 2011
Posts: 687, Topics: 13
Location: Tirgu Mures

Reputation: 73.3
Votes: 8

 
Post Posted: 21-02-2012, 17:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@IamLegend

Salut, stiu ca nu sunt Catelipsia dar hai sati explic ceva. Sunt Niorage, cel care filmeaza raidurile si nu inteleg de unde ai informatiile tale, dar nimic nu e correct de acolo.

IamLegend wrote:
1. Maloriak : Filmul a aparut, daca nu ma insel, simultan (sau in maxim cateva minute) cu venirea live a bossului (imediat dupa restartul in care se implementa boss-ul).
Executia boss-ului, fara a fi nevoie sa dai nici un combat res, pur si simplu o executie perfecta, inca de la primul try?
Chiar si daca intreaga guilda l-a jucat pe alte servere sau pe retail, fiind totusi la "prima atingere" pe freakz, exista loc de greseala.


Simultan?



DATE:



DATE

Primul video a fost sus pe data de Jan24, dar au fost probleme ca nu se vedea imaginea bine, si am facut unul nou, asta care a fost uploadat pe jan25.

IamLegend wrote:
2. In filmul cu Valiona si Theralion de pe youtube (gasisem pe aici pe site un link si l-am vazut).Aici, acelasi lucru, o executie "to good to be true". Celelalte guilde de pe Freakz cand o bat, le mor cativa oameni, se dau combat resuri sau multe, nu dau nume pentru ca nu vreau sa fac probleme nimanui, folosesc twilight chamber trick-ul si chiar si asa abia reusesc sa o doboare.
Chiar si asa, nici o guilda nu face valiona 100% perfect. Te asigur ca toata lumea stie scriptul si totusi, nu toti au facut 25hc-ul la valiona, 10/25 hc-ul la Maloriak sau chiar Omnitron Defence System-ul.


TO GOOD TO BE TRUE?
Stii cat am suferit la bossul ala? 2 saptamani de tryuri, in fiecare seara de 21:30 pana 1:00 sau mai mult, era ca faceam tryuri pe 10 pana la 3-4. Too good to be true my ***


IamLegend wrote:
Anumite cadre erau facute dintr-o perspectiva "de sus" care in teorie e posibila doar daca cel din prim plan zboara? Cum e posibil acest lucru?

Da, avem de la 5:09 la videoul de Valiona si Theralion e filmat de Azerion pentru ca am murit. So? Daca ar fi venit cineva la mine cu: "Salut, e posibil sa faci un film cand noi facem raid?" Faceam cu fericire. Guildul HKP nu primesti nici un + ca sunt GMi in guild, max oameni mai seriosi, dar atat. Da, suntem GMi, dar suntem si playeri, avem charactere cu jucam si noi wow, si da avem si noi nevoie de o guilda, HKP era la TOP cand cautasem eu guilda, am facut aplicatie, am facut teste de DPS, am astepta 4saptamani sa fie loc pentru mine, numai dupa am primit si eu invite, asta era pe vremea cand nici eu nu aveam GM, nu era nici un GMin guild, HKP chiar era un gang de Rebeli contra GMs - Eram si eu un simplu player pe server, si playcharul meu: Niorage tot e, nu primeste bonusuri ca e GM, poti sa vezi si in videouri, ca nu fac DPS 99k, nu primesc dmg mai putin.....


Scuze pentru OffTopic :\



Last edited by niotex on 21-02-2012, 18:08:12; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 21-02-2012, 18:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Subscriu la ce a scris Niorage(la valiona hc au fost 2 saptamani de wipeuri intense pe 10 si 25 heroic, maloriak a fost ceva mai easy, totusi am reusit sa-l dam jos inainte de fixul care a permis multor guilde sa il faca). Ce vezi in filmele noastre , perfect try-uri si asa mai departe sunt rezultatul a indelungi ore de wipe-uri, poti sa intrebi orice membru al guildei. Guilda are 1 an aici, si cum amzis am inceput de la 3 playeri. Din toti care-s acum,maxim 10 au jucat si pe retail. Eu nu ma numar printre acei playeri,si ca multi altii, invat scripturile cand se baga fiecare boss nou. Nothing unusual, doar oameni dedicati.

Gata ca facem spam aici, daca mai sunt nelamuriri, PM me.

Spor la joc baieti, iar pt guilda Old Gang, gg pt 10 si 25n.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
undsheff

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 20:30)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 164, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 5

 
Post Posted: 21-02-2012, 18:25:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumim !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carsteaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2016 12:15)
Joined: 29 May 2011
Posts: 113, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 138.6
Votes: 10

 
Post Posted: 06-03-2012, 21:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Heroic: Omnotron Defense System 10h



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by doru15, 16 March 2013 17:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next    


The time now is 01-06-2024, 22:18:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password