User
Pass
2FA
 
 

HKP vs. Warmaster Blackhorn 25 Man Heroic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message9003
Twobit

[Raz.]



Status: Offline
(since 23-02-2017 16:53)
Joined: 05 Jun 2012
Posts: 193, Topics: 12
Location: Nevada

Reputation: 23.7
Votes: 15

  LAWL 
Post Posted: 05-05-2014, 15:07:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele de la melodia de la 0:24 cand incepe cu Freakz presents? Cum se numeste?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 05-05-2014, 15:13:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=9qjl0mWWvxI:



Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 05-05-2014, 15:21:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
eu nu am cei mai buni healeri de pe server in guild, dar pe ai vostri inafara de Drodu ii cara armele grav.


Ce arme ii cara ma?
Daca ai vazut vreun recount , nu a fost niciodata pe 1/2/3 unu din cei care au ceva donat pe ei

Si nu stiu daca chiar tu esti in masura sa zici de altii ca ii care itemele.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 05-05-2014, 15:33:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba, apropo de treaba asta cu healerii donati si cu picarea bossului prin aruncarea intentionata peste balustrada invizibila...Vroiam sa va zic ca mi-a venit menstruatia...si in afara de asta... ce sfaturi mi-ati da pentru un mai bun tranzit intestinal? Am o gama larga si extinsa de basini care imi incetinesc tranzitul intestinal.
Am vazut ca e la moda sa vorbim despre ce nu e vorba si na -.

1. Realm first e cand pica bossul prima data indiferent de calitatea lui.
2. ASR raman cu orgoliul ca au picat atunci primii, iar noi ca l-am picat primii reparat/fixat. GG Magae'sBankGuild.
3. Pe oameni ii cara armele si inelele, in special gemurile de spirit de pe trinkete.
4. Magae top dps, sufera ca ultima panarama, dar il cara si pe el arma. Arma de la Hagara.
5. Astept sfaturi legate de menstruatie si tranzitul intestinal. Credeti ca o tarecgosa le-ar rezolva?
6. Cei intre 20 si 35 de ani sunt rugati sa se inroleze pentru razboi!




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twobit

[Raz.]



Status: Offline
(since 23-02-2017 16:53)
Joined: 05 Jun 2012
Posts: 193, Topics: 12
Location: Nevada

Reputation: 23.7
Votes: 15

  LAWL 
Post Posted: 05-05-2014, 17:16:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
https://youtube.com/watch?v=9qjl0mWWvxI:


Thank you, drodu -

Si gg, pentru "realm first" dupa ce a fost reparat si fixat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nytrox

[bored]



Status: Offline
(since 13-05-2018 13:05)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 995, Topics: 82
Location: Bucuresti

Reputation: 136.7
Votes: 67

   
Post Posted: 05-05-2014, 17:27:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imbalanced wrote:
Mi se pare destul de penibil sa se puna pe post de reclama la server un filmulet unde se arata ca solutia pentru faza 2 e sa sara de pe vapor ala cu Consuming Shroud. Dar probabil nenea Shockeru n-a observat asta si nici voi nu i-ati spus nimic. (@ 05:20 - https://youtube.com/watch?v=m_x9aX_mNEs&t=5:

)
Oricum buna tactica si felicitari pentru kill.

-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-05-2014, 17:42:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jokedy wrote:
Snoppy wrote:
eu nu am cei mai buni healeri de pe server in guild, dar pe ai vostri inafara de Drodu ii cara armele grav.


Ce arme ii cara ma?
Daca ai vazut vreun recount , nu a fost niciodata pe 1/2/3 unu din cei care au ceva donat pe ei

Si nu stiu daca chiar tu esti in masura sa zici de altii ca ii care itemele.

Tocmai asta si zic, daca nu aveau erau sub shadowpriest la heal. Cred ca sunt in masura, n-am avut ocazia sa vad cat esti de bun cand am fost in aceeasi guild pentru ca ai stat putin la noi. Pot face diferenta dintre sayon si mine vs sayon si voi.
Hah ratat eram cand ziceau toti: de ce nu ti-ai donat experimental etc? Tot la vorba mea au ajuns multi. Pai si cu 0% tentacles dmg tot scot un loc extrem de sus fata de multi.
@magaie: soz bro, n-am avut diaree verbala ca tine. Pur si simplu am subliniat ca nu aveti un dumnezeu de strategie&def cds combo&burst combo(bloodlust etc). Aici poate sa apara Roshkatul si sa ma aprobe, el e peste orice shammy resto atm si alte clase de heal.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 05-05-2014, 17:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Roshkatul wrote:
Rad pentru ca voi, atunci cand a fost bagat bossul prima oara si era "leguma", ati stat peste 1 ora inainte sa il picati, in timp ce la noi in 30 de minute era jos.
"Realm firstul" a fost vinerea trecuta.

Motivul pentru care voi l-ati picat primii dupa fix, a fost deoarece voi ati stat ore intregi dand tryuri (se poate observa ca l-ati dat jos aproape de 2 a.m.), in timp ce noi nu am stat peste 23:30, + am avut off-chare in raid.

Felicitari pentru ca ati dat bossul jos... Chiar daca nu ati facut soak la mai mult de jumatate de baraje. Un mic sfat, ar trebuii sa schimbati melodia de pe fundal in https://youtube.com/watch?v=ig4fUOBwsbU:



Ce smecher era cand lasam wipe, dar noi puteam sa facem bossul -. Doar ca nu respectasem anumite chestii.
Dar deja se facuse tarziu, eram obositi si am preferat sa il facem asa, cu greseli minore de data asta.
Si s-a preferat sa lasam sa ia si barca damage ca nu e important sa termini raidul cu barca FULL de HP:)).
Si uite de ce am stat ore intregi si l-am picat dupa 2 a.m. Noi incepem raidul la 22:30...iar la 00:00 se anunta restart si ne-am gandit ca nu are rost sa incercam. Mai bine am fi asteptat restartul cu fixuri si tot ce trebuie. Iar dupa restart, pana ne-am restrans de la cacare, pisare, tigare ... intelegi tu, ne-a luat 2 ore sa picam bossul fixat. Nu ore intregi -

Posturi unite automat, 05-05-2014, 18:47:57

Snoppy wrote:
@magaie: soz bro, n-am avut diaree verbala ca tine. Pur si simplu am subliniat ca nu aveti un dumnezeu de strategie&def cds combo&burst combo(bloodlust etc). Aici poate sa apara Roshkatul si sa ma aprobe, el e peste orice shammy resto atm si alte clase de heal.


Nu ai zis ma ca te lasi de WoW -? Ce diaree? Eram ironic, foloseam metafore, ai luat-o ca atare -. Faceti voi strategia cum o vreti si doborati bossul cum vreti. Nu va luati dupa noi care nu avem habar -




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 05-05-2014, 17:51:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Jokedy wrote:
Snoppy wrote:
eu nu am cei mai buni healeri de pe server in guild, dar pe ai vostri inafara de Drodu ii cara armele grav.


Ce arme ii cara ma?
Daca ai vazut vreun recount , nu a fost niciodata pe 1/2/3 unu din cei care au ceva donat pe ei

Si nu stiu daca chiar tu esti in masura sa zici de altii ca ii care itemele.

Tocmai asta si zic, daca nu aveau erau sub shadowpriest la heal. Cred ca sunt in masura, n-am avut ocazia sa vad cat esti de bun cand am fost in aceeasi guild pentru ca ai stat putin la noi. Pot face diferenta dintre sayon si mine vs sayon si voi.
Hah ratat eram cand ziceau toti: de ce nu ti-ai donat experimental etc? Tot la vorba mea au ajuns multi. Pai si cu 0% tentacles dmg tot scot un loc extrem de sus fata de multi.
@magaie: soz bro, n-am avut diaree verbala ca tine. Pur si simplu am subliniat ca nu aveti un dumnezeu de strategie&def cds combo&burst combo(bloodlust etc). Aici poate sa apara Roshkatul si sa ma aprobe, el e peste orice shammy resto atm si alte clase de heal.




dar eu nu ma refeream ca esti bun sau nu , ziceam ca si tu ai full gear si iti poate intoarce cineva si tie vorba cand dai un fail , la asta m-am referit -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2021 20:39)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 98, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 102.4
Votes: 8

 
Post Posted: 05-05-2014, 17:58:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun asa , gg

Eroinastar - ww monk
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amirith

[Fan Rivala Videos]



Status: Offline
(since 19-05-2022 19:20)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 1197, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 98.6
Votes: 82

         
Post Posted: 05-05-2014, 18:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Aici poate sa apara Roshkatul si sa ma aprobe, el e peste orice shammy resto atm si alte clase de heal.

Riskanu , fa-ti intrarea pe scena te rog -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Aliziea

[2 Good 4 You]



Status: Offline
(since 16-06-2017 19:44)
Joined: 17 May 2012
Posts: 1468, Topics: 89
Location: Dreamgrove - Order Hall

Reputation: 32.1
Votes: 108

Post Posted: 05-05-2014, 18:05:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amirith wrote:
Snoppy wrote:
Aici poate sa apara Roshkatul si sa ma aprobe, el e peste orice shammy resto atm si alte clase de heal.

Riskanu , fa-ti intrarea pe scena te rog -


Riskanu e ultima coaja dintre healeri



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
riskanu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-11-2014 09:47)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 194, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: -72.2
Votes: 25

Post Posted: 05-05-2014, 18:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum spunea un intelept in viata, "toti sunt healeri buni pana dau de Riskanu in raid" - Divinul, 2014.

“Your life's an open book, don't close it 'fore it's done.”

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amirith

[Fan Rivala Videos]



Status: Offline
(since 19-05-2022 19:20)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 1197, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 98.6
Votes: 82

         
Post Posted: 05-05-2014, 18:06:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aliziea wrote:
Amirith wrote:
Snoppy wrote:
Aici poate sa apara Roshkatul si sa ma aprobe, el e peste orice shammy resto atm si alte clase de heal.

Riskanu , fa-ti intrarea pe scena te rog -


Riskanu e ultima coaja dintre healeri

Atunci il chem pe elizu daca riskutzu e slab -,-

Posturi unite automat, 05-05-2014, 19:06:34

riskanu wrote:
Dupa cum spunea un intelept in viata, "toti sunt healeri buni pana dau de Riskanu in raid" - Divinul, 2014.

bahahahaha -)))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 05-05-2014, 18:11:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

riskanu wrote:
Dupa cum spunea un intelept in viata, "toti sunt healeri buni pana dau de Riskanu in raid" - Divinul, 2014.

-)) Te cara arma/trinket/piese/inele/neck/back/waist/wrist/wand/off hand/gemuri/glyphe/enchant-uri/reforge-uri/transmog/guilda/character/clasa/spec/nume/calculator/biroul unde tii calculatorul/podea/fundatie etc -)
Si Elizu e foarte bun din moment ce poate nu a avut raid cu RISKANU, dar s-a lasat de priest -. A demonstrat ce avea de demonstrat cand v-a carat la un ds 10hc...




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 08 May 2014 22:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 08-10-2024, 16:14:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x