User
Pass
2FA
 
 

HOTIE PE FATA !!!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2412
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 17-03-2012, 15:42:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

What's done is done.
Prophet, nu trebuie sa ne mutam nicaieri. Aici e cel mai bine. Daca stai si citesti posturile lui malasorte si x-m3n, ei asta si urmaresc. Sunt niste copii fara creier si daca te cobori la nivelul lor, te vor bate cu experienta.
Cat despre fapta in sine, x-m3n, daca taceai filosof ramaneai. Eu zic sa incetezi si sa iti vezi de serverul tau si de adminii aia care te vor plati. Aici nu esti binevenit, nu vezi asta sau iti trebuie un desen?

Cu astea fiind zise, fiecare pe patratica lui si gata cu topicurile astea puerile. In timp se va vedea cine stie si cine nu. Asa ca Prophet, te inteleg, stiu cum este, insa eu nu cred ca va rezista mai mult de o luna. Parerea mea....

O zi buna tuturor!


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 17-03-2012, 15:44:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si pana la urma individul asta mai are acces la r1 si r2?

Si totusi nu inteleg de ce il atacati pe Xmen ori Malasorte, nu este vina lor. Unii se nasc cu un simt civic mai ridicat unii cu unul mai scazut. La fel si cu inteligenta.. unii sunt mai destepti, altii mai prosti. Nu e vina lor ca au un adn prost, e din familie probabil ..


Referitor la subdomeniul rsp se poate lua foarte usor daca l-ai avut si inainte. Ion.mzk e foarte de treaba, explica-i situatia si daca te poate ajuta, te ajuta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 17-03-2012, 15:55:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic ca-i suficient. Incetati scandalul ca sa nu incep cu warn-urile. Daca considerati ca vi se face vreo nedreptate trimiteti un PM detaliat lui ion.mzk.
Multe serverere apar peste noapte, de toate tipurile si in toate culorile, asta nu inseamna ca unii copiaza pe altii. Chiar daca se incearca astfel de lucruri, cu siguranta n-au niciun rezultat. Serverele se diferentiaza intre ele prin calitatea ownerilor, adminilor, jucatorilor si intregului mediu ingame. Pluginurile asigura doar partea tehnica.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PropheT, 17 March 2012 16:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 12-06-2024, 17:08:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password