User
Pass
2FA
 
 

HUGE ->Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message63946
Salbatik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-05-2011 12:22)
Joined: 23 May 2011
Posts: 48, Topics: 19
Location: Insulele Caraibe

Reputation: 56.9
Votes: 6

   
Post Posted: 23-05-2011, 22:49:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kaant wrote:
Prenume(life): Relu
Varsta: 18
Nickname(ingame): Kant
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec: DK / Dwarf / Tank hibrid (frost + blood) / dualwielder dps (frost)
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec): MS: 6121 / OS: 5608
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce): Da (din moment ce LK down nu e cerinta)
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Vreau sa am parte de un guild serios, unde se pune accent pe respect si organizare.
Ce astepti de la guilda HUGE: Respect, organizare, fara favoritisme, fara suferinte
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Experienta mea de tank, sfaturi si ajutor celor care-l cer, diferite smecherii ale unor caractere
Daca ai persoane apropiate in guilda: Access (Faraonul!)
Ultima guilda in care ai fost: Less QQ more PewPew
De ce ai iesit din guilda precedenta: Majoritatea s-au lasat sau nu mai joaca pe caracterele lor, astfel subtiindu-se numarul membrilor online si, drept efect, anularea raidurilor
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Kant
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam: Am fost ofiter intr-o guilda buna care, din pacate, s-a destramat - am prins experienta si am ajutat cu sugestii. Stiu sa conduc un raid, nu obisnuiesc sa injur, ma enervez greu, sunt ironic de multe ori. Nu pun mare accent pe relatia de prietenie virtuala, sunt sociabil, imi place sa port discutii referitoare la joc sau esenta umana.
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg):
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down: Nu am, guildele in care am fost (in afara de Less QQ, unde n-am avut ocazia deoarece am venit prea tarziu) n-au avut decat maxim 2 membri care stiau ce trebuie sa facem si nu se prea descurcau cu explicatiile. Cunosc doar primele 2 faze si faza de tranzitie (mai mult n-am avut ocazia sa testez personal, doar ce am citit pe wowwiki)

Accepted. /w Punysher>ingame.(Am sa te verific daca sti script sau nu.Te verific inainte de a intra in guilda,in privinta celorlalte cerinte esti Ok.).

Posturi unite automat, 23-05-2011, 23:49:55

Recrutari deschise pentru:

* Deathknight - Tank(unholy,frost),Dps;
* Druid - Feral(dps), Balance, Restoration;
* Hunter - Beastmastery, Marksmanship;
* Mage - Fire, Arcane;
* Paladin - Protection(tank), Retribution(dps);
* Priest - Holy(RaidHealer Offspec), Shadow;
* Rogue - CLOSED;
* Shaman - Elemental, Enhancement;
* Warlock - Affliction(PvE), Demonology(PvE), Destruction(PvE);
* Warrior - Arms(RaidPvE spec);

UPDATED

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lascarica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2011 08:57)
Joined: 23 May 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

Post Posted: 24-05-2011, 00:10:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life):Robert
Varsta:18
Nickname(ingame);Lascarica
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec:Paladin / Human F / Heal , la nevoie Dps
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec): MS 6.017 / OS : 5.500
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):Pana in acest moment am indeplinit conditiile
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Doresc o guilda care sa respecte membri si care sa aiba oameni capabili de rezultate , fara prea multa bataie de cap si fara injuraturi si scandal
Ce astepti de la guilda HUGE: Astept rezultate maxim deoarece am auzit ca este o guilda buna cu performante
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Pai in primul rand ajutor celor care au nevoie mai ales in clasele in care sunt specializat si daca este nevoie de altceva si nu stie nimeni ma pot informa si voi ajuta
Daca ai persoane apropiate in guilda: Access si Kant
Ultima guilda in care ai fost: Paragon
De ce ai iesit din guilda precedenta: Pentru ca de cand am intrat nimeni nu ma bagat in seama chiar daca vruiam sa ii ajut cu ceva si nu se mai organizau raiduri , deci era ca si cum nu as fi avut guild
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Lascarica
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:Am fost in guilda Hysteria care mi sa parut o guilda foarte buna cu care am avut performante , dar care din pacate sa destramat .... imi place sa ajut oameni din guilda sa ma inteleg cu ei stiu sa conduc un raid daca e nevoie ma enervez daca explic de 10 ori cuiva care nu stie si el tot nu pricepe .. imi place sa discut despre joc
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg):IMG: http://img607.imageshack.us/img607/8144/recount.jpg
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down: Din pacate nu am avut ocazia sa il fac dar sper ca daca sunt acceptat o sa ajung si eu sa il fac stiu primele 2 faze si faza de tranzitie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 24-05-2011, 08:00:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:


Recrutari deschise pentru:

    * Deathknight - Tank(unholy,frost),Dps;
    * Druid - Feral(dps), Balance, Restoration;
    * Hunter - Beastmastery, Marksmanship;
    * Mage - Fire, Arcane;
    * Paladin - Protection(tank), Retribution(dps);
    * Priest - Holy(RaidHealer Offspec), Shadow;
    * Rogue - CLOSED;
    * Shaman - Elemental, Enhancement;
    * Warlock - Affliction(PvE), Demonology(PvE), Destruction(PvE);
    * Warrior - Arms(RaidPvE spec);

Updated


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Salbatik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-05-2011 12:22)
Joined: 23 May 2011
Posts: 48, Topics: 19
Location: Insulele Caraibe

Reputation: 56.9
Votes: 6

   
Post Posted: 24-05-2011, 08:29:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lascarica wrote:
Prenume(life):Robert
Varsta:18
Nickname(ingame);Lascarica
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec:Paladin / Human F / Heal , la nevoie Dps
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec): MS 6.017 / OS : 5.500
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):Pana in acest moment am indeplinit conditiile
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Doresc o guilda care sa respecte membri si care sa aiba oameni capabili de rezultate , fara prea multa bataie de cap si fara injuraturi si scandal
Ce astepti de la guilda HUGE: Astept rezultate maxim deoarece am auzit ca este o guilda buna cu performante
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Pai in primul rand ajutor celor care au nevoie mai ales in clasele in care sunt specializat si daca este nevoie de altceva si nu stie nimeni ma pot informa si voi ajuta
Daca ai persoane apropiate in guilda: Access si Kant
Ultima guilda in care ai fost: Paragon
De ce ai iesit din guilda precedenta: Pentru ca de cand am intrat nimeni nu ma bagat in seama chiar daca vruiam sa ii ajut cu ceva si nu se mai organizau raiduri , deci era ca si cum nu as fi avut guild
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Lascarica
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:Am fost in guilda Hysteria care mi sa parut o guilda foarte buna cu care am avut performante , dar care din pacate sa destramat .... imi place sa ajut oameni din guilda sa ma inteleg cu ei stiu sa conduc un raid daca e nevoie ma enervez daca explic de 10 ori cuiva care nu stie si el tot nu pricepe .. imi place sa discut despre joc
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg):
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down: Din pacate nu am avut ocazia sa il fac dar sper ca daca sunt acceptat o sa ajung si eu sa il fac stiu primele 2 faze si faza de tranzitie

Acceptat. /w Punysher ingame(Inainte de a intra in guilda am sa te verific daca sti scriptul la primele 2 faze,restul cereri e ok),



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 24-05-2011, 12:38:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

parca tu ziceai ca nu mai e nevoie de pala holy si acu dai accept....vezi ce faci tu? te rog fii mai atent data viitoare.

Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Salbatik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-05-2011 12:22)
Joined: 23 May 2011
Posts: 48, Topics: 19
Location: Insulele Caraibe

Reputation: 56.9
Votes: 6

   
Post Posted: 24-05-2011, 12:43:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
parca tu ziceai ca nu mai e nevoie de pala holy si acu dai accept....vezi ce faci tu? te rog fii mai atent data viitoare.

La-m luat ca dps main speck/Holy off.speck pt raiduri, si + ca ma-m gandit ca sta vick tank si sa avem ceva in spate holy bun sal inlokuiasca si asa nu mai e khas deci tr un tank bast,orcum paladini nu mai luam decat 1 sau 2 ca deja sunt multi si eu zik sa luam doar 1protection/1retri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VladyTvm

[Lord of the Rings ]



Status: Offline
(since 21-06-2012 11:43)
Joined: 13 Jun 2010
Posts: 76, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 63.3
Votes: 3

 
Post Posted: 24-05-2011, 12:49:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Vlad
Varsta: 16
Nickname(ingame): Comvulse
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec: Warrior Human Fury
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec):6030 Dps
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Stiu ca este o guilda capabila de raiduri si sper ca ne vom intelege
Ce astepti de la guilda HUGE: Bun simt si respect
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): As putea da si unele sfaturi (am 3 caractere de 6,3k gs pe Genesis
Daca ai persoane apropiate in guilda: Nu
Ultima guilda in care ai fost: N-am mai fost deoarece toate nu mi-au placut
De ce ai iesit din guilda precedenta:
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Comvulse

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Salbatik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-05-2011 12:22)
Joined: 23 May 2011
Posts: 48, Topics: 19
Location: Insulele Caraibe

Reputation: 56.9
Votes: 6

   
Post Posted: 24-05-2011, 12:51:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VladyTvm wrote:
Prenume(life): Vlad
Varsta: 16
Nickname(ingame): Comvulse
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec: Warrior Human Fury
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec):6030 Dps
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: Stiu ca este o guilda capabila de raiduri si sper ca ne vom intelege
Ce astepti de la guilda HUGE: Bun simt si respect
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): As putea da si unele sfaturi (am 3 caractere de 6,3k gs pe Genesis
Daca ai persoane apropiate in guilda: Nu
Ultima guilda in care ai fost: N-am mai fost deoarece toate nu mi-au placut
De ce ai iesit din guilda precedenta:
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Comvulse

Respins. (cerere incompleta+recrutam doar Arms PVE)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Salbatik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-05-2011 12:22)
Joined: 23 May 2011
Posts: 48, Topics: 19
Location: Insulele Caraibe

Reputation: 56.9
Votes: 6

   
Post Posted: 24-05-2011, 13:44:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crsze wrote:
Prenume(life):Alex
Varsta:17
Nickname(ingame);cRsze
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec: mage human fire
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec):5.9
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):gs si nu am achiev cu lk down dar stiu toate scripts
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE:sa pot face raidurile complet si cred ca este una dintre cele mai bune guilde
Ce astepti de la guilda HUGE:raiduri si experienta pve
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua):sunt un simplu dps...nu cred ca as putea oferi multe
Daca ai persoane apropiate in guilda:nu
Ultima guilda in care ai fost:divide and conquer
De ce ai iesit din guilda precedenta:nu se faceau raiduri si erau putini care aveau experienta cu scripturile
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Crsze
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg):nu merge recountul dar va pot demonstra dpsul minim 11k am vb cu durs si iam explicat situatia cu recounul
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down: -

Acceptat. (ultimele 2 cerinte le-am verificat ingame:dps la dummy>practic si mi-a explicat >teoretic script LK,deci da acceptat).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Darkqt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-05-2011 12:32)
Joined: 24 May 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.9
Votes: 2

Post Posted: 24-05-2011, 17:52:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Dany
Varsta: 18
Nickname(ingame): Dark
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec: DK Human FROST DW
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec):6432 Dps
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE:
Progress full icc25hc
Ce astepti de la guilda HUGE: High dps @ RAID, no noobs.
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Big dps
Daca ai persoane apropiate in guilda: Nu
Ultima guilda in care ai fost: -
De ce ai iesit din guilda precedenta:
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Dark
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg): http://imageshack.us/photo/my-images/847/wowscrnshot052411184556.jpg/
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down: -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Salbatik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-05-2011 12:22)
Joined: 23 May 2011
Posts: 48, Topics: 19
Location: Insulele Caraibe

Reputation: 56.9
Votes: 6

   
Post Posted: 24-05-2011, 20:37:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Darkqt wrote:
Prenume(life): Dany
Varsta: 18
Nickname(ingame): Dark
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec: DK Human FROST DW
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec):6432 Dps
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE:
Progress full icc25hc
Ce astepti de la guilda HUGE: High dps @ RAID, no noobs.
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): Big dps
Daca ai persoane apropiate in guilda: Nu
Ultima guilda in care ai fost: -
De ce ai iesit din guilda precedenta:
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Dark
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg): http://imageshack.us/photo/my-images/847/wowscrnshot052411184556.jpg/
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down: -

Aceptat. /w Punysher ingame (cu privire la ultima cerinta o sa te verific inainte de ati da inv in guilda).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Holyatheist

[Wielder of sarcasm]



Status: Offline
(since 17-05-2013 19:57)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 55, Topics: 4
Location: Sibiu

Reputation: 99.9
Votes: 6

 
Post Posted: 24-05-2011, 22:00:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari pala CLOSED , warr CLOSED ,rogue CLOSED, lock CLOSED !!!!

Jesus said to his disciples: "I offer you salvation, my brothers."
The disciples reply: "Give us kings, noob!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flo

[Why So Serious]



Status: Offline
(since 27-01-2013 19:44)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 22, Topics: 5
Location: Zalau

Reputation: 133.1
Votes: 2

 
Post Posted: 24-05-2011, 22:19:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life):Florin
Varsta:20
Nickname(ingame);Flo
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec:Hunter/Night Elf/Dps
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec):6254
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE:Am ales aceasta guilda deoarece am incredere ca e o guilda buna cu membri de incredere care stiu ce fac
Ce astepti de la guilda HUGE:Astept seriozitate din partea mebrilor respect reciproc si nu altceva decat performanta
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua):As putea oferi la orice raid cand sunt chemat dps desigur si orice alte cunostinte despre unele lucruri le-as putea pune la dispozitia guildei si acestor mebri si desigur profesiile respective care le am si orice altceva as putea oferi
Daca ai persoane apropiate in guilda:Nu
Ultima guilda in care ai fost:Less QQ more PewPew
De ce ai iesit din guilda precedenta:La un moment dat cei cu rank mare nu s-au mai ocupat de guilda respectiva s-au ivit scandaluri multe si in consecinta a trebuit sa plec
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Flo
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:Imi place sa am discutii nu sunt o persoana inchisa respect pe toti din jurul meu care au bunul simt si care la randul lor ma respecta si ei pe mine nu sunt genul de persoana care sa se enerveze din orice si am rabdare cand e vorba sa fie facut un lucru care poate dura mai mult timp si care iti va testa rabdarea.
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg):
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down:Nu am avut sansa sa il fac.. dar totusi l-am facut pe 10 normal si cunosc scriptul destul de bine si pe 10h si 25h



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Holyatheist

[Wielder of sarcasm]



Status: Offline
(since 17-05-2013 19:57)
Joined: 28 Feb 2011
Posts: 55, Topics: 4
Location: Sibiu

Reputation: 99.9
Votes: 6

 
Post Posted: 24-05-2011, 22:26:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flo wrote:
Prenume(life):Florin
Varsta:20
Nickname(ingame);Flo
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec:Hunter/Night Elf/Dps
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec):6254
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)):da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE:Am ales aceasta guilda deoarece am incredere ca e o guilda buna cu membri de incredere care stiu ce fac
Ce astepti de la guilda HUGE:Astept seriozitate din partea mebrilor respect reciproc si nu altceva decat performanta
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua):As putea oferi la orice raid cand sunt chemat dps desigur si orice alte cunostinte despre unele lucruri le-as putea pune la dispozitia guildei si acestor mebri si desigur profesiile respective care le am si orice altceva as putea oferi
Daca ai persoane apropiate in guilda:Nu
Ultima guilda in care ai fost:Less QQ more PewPew
De ce ai iesit din guilda precedenta:La un moment dat cei cu rank mare nu s-au mai ocupat de guilda respectiva s-au ivit scandaluri multe si in consecinta a trebuit sa plec
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Flo
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:Imi place sa am discutii nu sunt o persoana inchisa respect pe toti din jurul meu care au bunul simt si care la randul lor ma respecta si ei pe mine nu sunt genul de persoana care sa se enerveze din orice si am rabdare cand e vorba sa fie facut un lucru care poate dura mai mult timp si care iti va testa rabdarea.
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg):
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down:Nu am avut sansa sa il fac.. dar totusi l-am facut pe 10 normal si cunosc scriptul destul de bine si pe 10h si 25h




Acceptat
[/b] /w ingame


Jesus said to his disciples: "I offer you salvation, my brothers."
The disciples reply: "Give us kings, noob!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
widder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2011 12:06)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 73.9
Votes: 2

Post Posted: 25-05-2011, 21:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume(life): Florin
Varsta: 19
Nickname(ingame); Wale
Clasa / Rasa / Mainspec / OffSpec: Human / warlock / Deep Demonology
Gearscore Pve (Mainspec / Offspec): 6183
Daca ai indeplinit toate cerintele de mai sus(da/nu(care/de ce)): da
Un motiv pentru care ai ales guilda HUGE: best guild ally
Ce astepti de la guilda HUGE: Full raids
Ce ai putea oferi guildei HUGE(pentru a putea evolua): DPS -
Daca ai persoane apropiate in guilda: Da
Ultima guilda in care ai fost: Less qq more pew pew
De ce ai iesit din guilda precedenta: s-a destramat
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Wale
Alte mentiuni pe care ar trebui sa le aflam:
Print dps(pe Pve Dummy la ~1mil dmg): http://imageshack.us/f/715/wowscrnshot052511223049.jpg/
Achievement screen cu Lich king (10h / 25h) down: ------

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 28-04-2024, 09:34:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x