User
Pass
2FA
 
 

INFLAMEZ MLS Rank 1 Evolution (First of Series)
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message7914
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 20-04-2012, 23:22:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma Inflames , ca sa stii si tu comentul meu de randomi vs randomi nu l-am dat pentru ca am ceva cu Wandbolt , l-am dat pentru ca asa e , ai pus 2 meciuri vs acelasi comp de 2 lei al lui Fair si n-am vazut absolut nimic interesant in tot vidul.
Si ca sa stii si tu , pe mine nu m-a dat nimeni niciodata afara dintr-un team.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whisperica

[Oltean sh3F]



Status: Offline
(since 09-11-2016 17:59)
Joined: 13 Mar 2012
Posts: 543, Topics: 15
Location: Zimbabwe

Reputation: 147
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-04-2012, 11:12:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blessu wrote:
Quote:
orice nab stie destro acum

orice nab stia destro pe wotlk*.
Quote:
destro numai e ca pe vremuri

inceteaza sa mai cauti scuze de *****, nu'mi spune mie ca affliction e mai fun ca destro si ca de aia joci tu affli, zi si tu ca nu ai chef sa te chinui pe destro si joci affliction ca e mai simplu sa ai rezultate.


tu joci fire 3v3? iti spun eu ca nu joci pentru ca nu mai ai tot controlul pe care ti-l ofera frost. \
de ce sa joace destro? sa nu poata sa faca nimic? nu ai dispel protection la feare. nu ai fear instant. nu ai nimic. affliction intotdeauna a fost specul cel mai bun la 3s. chiar si pe wotlk(doar in mls/mld poate ca se merita destro).
inainte sa te iei de mine iti spun ca pe tbc jucam destro/ pe wotlk toate arenele 3v3 am jucat affliction.




Crescut pe stadion, pe umerii lu tata
Strãzile erau pustii când juca Universitatea
Înebuneau salcâmii, tre sã-nþelegi
Cã nimic altceva nu mai conta în zi de meci
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BritR

[UN-UNDEFEATABLE]



Status: Offline
(since 09-02-2015 12:53)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 460, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 75
Votes: 9

 
Post Posted: 21-04-2012, 21:00:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

inseamna ca nu ai auzit de lsd ;-s

herad wrote:

@offtopic : mi-a zis zohlong ala pe PM ca ma voie sa scriu colorat cand vreua sa EVIDENTIEZ ceva .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whisperica

[Oltean sh3F]



Status: Offline
(since 09-11-2016 17:59)
Joined: 13 Mar 2012
Posts: 543, Topics: 15
Location: Zimbabwe

Reputation: 147
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-04-2012, 21:06:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lsd se juca tot cu affliction:). doar pe freakz jucau oamenii destro pentru ca toti warlockii jucau destro



Crescut pe stadion, pe umerii lu tata
Strãzile erau pustii când juca Universitatea
Înebuneau salcâmii, tre sã-nþelegi
Cã nimic altceva nu mai conta în zi de meci
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blessu

[Drain]



Status: Offline
(since 21-04-2015 00:00)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 171, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 10

 
Post Posted: 22-04-2012, 07:02:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

whisperica wrote:
Blessu wrote:
Quote:
orice nab stie destro acum

orice nab stia destro pe wotlk*.
Quote:
destro numai e ca pe vremuri

inceteaza sa mai cauti scuze de *****, nu'mi spune mie ca affliction e mai fun ca destro si ca de aia joci tu affli, zi si tu ca nu ai chef sa te chinui pe destro si joci affliction ca e mai simplu sa ai rezultate.


tu joci fire 3v3? iti spun eu ca nu joci pentru ca nu mai ai tot controlul pe care ti-l ofera frost. \
de ce sa joace destro? sa nu poata sa faca nimic? nu ai dispel protection la feare. nu ai fear instant. nu ai nimic. affliction intotdeauna a fost specul cel mai bun la 3s. chiar si pe wotlk(doar in mls/mld poate ca se merita destro).
inainte sa te iei de mine iti spun ca pe tbc jucam destro/ pe wotlk toate arenele 3v3 am jucat affliction.

eu nu joc mage, eu joc lock in primul rand.
si in al 2lea rand tu ai zis exact ce am zis si io. eu doar ii ziceam sa zica si el ca joaca affli ca e destro greu, nu pt. ca numai vezi doamne "nu mai e ca pe vremuri".
si btw, si eu am jucat tot tbc-ul destro, si preferam sa joc pe wotlk affli in arene, nu pentru ca era mai usor, dar era mai fun in 3s.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 22-04-2012, 11:13:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gen
https://youtube.com/watch?v=CP0z-4mfK7c:




Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    


The time now is 20-09-2024, 02:46:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x