User
Pass
2FA
 
 

Illuminati - Societati secrete
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message20586
~OwL~
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-03-2015 17:56)
Joined: 07 Mar 2015
Posts: 110, Topics: 33
Location: Targu Jiu

Reputation: -44.4
Votes: 4

 
Post Posted: 08-03-2015, 23:28:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

B.Ruffneck wrote:
Eu sunt foarte convins ca cineva controleaza tot,absolut tot. Marile puteri nu sunt asa cum le vedem noi,exista o organizatie care misca absolut tot ce se intampla in lumea asta. Daca nu sunt cei sub numele de Illuminati,atunci este altcineva/altceva.
Sunt multe firme controlate de fortele din umbra. Si cu fiecare lucru pe care il mananci bei, folosesti ii ajuti sa invinga!


Life your life as good as you can because death is coming to take you.. Life is too short for beeing unhappy!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ryu Hayabusa

[Freakz Member]



Status: Offline
(since 25-08-2018 09:20)
Joined: 21 Jun 2013
Posts: 3880, Topics: 236
Location: Constanta

Reputation: 797.3
Votes: 43

    Parcificatoru 
Post Posted: 09-03-2015, 00:49:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

~OwL~ wrote:
B.Ruffneck wrote:
Eu sunt foarte convins ca cineva controleaza tot,absolut tot. Marile puteri nu sunt asa cum le vedem noi,exista o organizatie care misca absolut tot ce se intampla in lumea asta. Daca nu sunt cei sub numele de Illuminati,atunci este altcineva/altceva.
Sunt multe firme controlate de fortele din umbra. Si cu fiecare lucru pe care il mananci bei, folosesti ii ajuti sa invinga!


Ai dreptate,ideea e ca majoritatea e constienta de lucrul acesta dar multi nu au incotro,e o diferenta cand faci un lucru fara sa cunosti consecintele si lata cand le faci cu bunastiinta,in general conteaza doar ceea ce crezi tu despre acel lucru si nu ce se zice.


I like Counter Strike
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
~OwL~
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-03-2015 17:56)
Joined: 07 Mar 2015
Posts: 110, Topics: 33
Location: Targu Jiu

Reputation: -44.4
Votes: 4

 
Post Posted: 09-03-2015, 10:18:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wipe wrote:
Pai da, e destul de ciudat ca a crescut asa mult miscarea MONSTER. De la energizant, la haine si accesorii. Astia ne controleaza, oameni buni! Masoni 100%!
Unul dintre cele trei semne inseamna 6... ai sunt trei la fel..


Life your life as good as you can because death is coming to take you.. Life is too short for beeing unhappy!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-03-2015, 11:52:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred in asa ceva.
Mintea bolnava a omului este capabila de multe.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-04-2015, 09:47:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bineinteles, astea sunt doar coincidente. Cum spune si Avioane, omul poate sa perceapa lucrurile intr-un mod aparte. Eu de exemplu daca ma uit la un nor pe cer si iti zic ca seamana cu un ursulet de plus, sunt sanse foarte mari sa te fac si pe tine sa crezi acelasi lucru...


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wish?

[so crazy?]



Status: Offline
(since 09-08-2018 07:50)
Joined: 04 Aug 2012
Posts: 374, Topics: 44
Location: Terra

Reputation: 172.3
Votes: 8

Post Posted: 30-04-2015, 19:15:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da ,illuminati peste tot....,atunci unde-i logica? Daca tot spuneti ca ei "controleaza" totul si este o societate "secreta" realizati ca daca ei ar fi vrut sa nu se afle de societatea aceasta nu se afla,iar daca sa aflat...probabil chiar ei au lansat zvonurile pentru a distrage atentia lucrurilor cu adevarat "manipulatoare"(tigari,droguri,sucuri,mancaruri cu+ adaugate,cafele,s.a)iar video-urile de pe YT fake(nu 100%,dar 99,5%)...fii serios,daca erau adevarate erau sterse de mult,iar individul care l-a postat era "sinUCIS"..mda,nu am timp acuma sa va mai scriu mai multe(recomand video-urile facute de Levi! )/P.S: am citit undeva ca
Quote:

Masoneria este, sau mai corect a fost, corelata cu Illuminati. Illuminati a luat fiinta cu ajutorul Masoneriei.In prezent nu ai cum sa corelezi masoneria cu Illumnati, decat daca esti adept al teoriei conspiratiei, pentru ca Illuminati nu mai exista, a disparut in 1785.




Masonii fac inscrieri!



Fernando9Torres
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ovi.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2015 22:01)
Joined: 02 May 2015
Posts: 14, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 1

Post Posted: 04-05-2015, 11:05:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ati auzit de Amanda Todd? A fost victima lor, a Anonimilor.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 02-08-2015, 21:51:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Nu cred in asa ceva.
Mintea bolnava a omului este capabila de multe.


Simt nevoia sã aprind puþin discuþia aici despre un videoclip...
L-am descoperit curând, deºi este vechi. Se spune cã tipul care a vorbit este mort,urmând ca la câteva zile dupã publicarea videoclipului el sã facã un atac cerebral.
Nu sunt vorbele mele, sunt din auzite. Vreau sã combat cu voi, pareri despre acest videoclip:
https://youtube.com/watch?v=2VIrw62anYE:




Pãrerea mea:
Dacã chiar este cum spune el ºi dacã a fost ucis ºi bla bla bla, cum de este lãsat acest videoclip liber pe internet? Adicã, au atât de multã putere în lume, dar totuºi le scapã un asemenea videoclip?
Nu ºtiu sincer ce sã spun despre videoclip, nu aº nega veridicitatea informaþiilor pe care le oferã, dar nici nu aº bãga mâna în foc cã este aºa cum spune el.

@Radical, vreau sã-ti aud pãrerea.
@Paragon, vreau sã-ti aud pãrerea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 03-08-2015, 07:28:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un excelent video pentru o viitoare idee de film. O trilogie ar fi frumoasa. Oricum, ii doar teorie acolo, acum sa fim seriosi, daca un asemenea nivel de conspiratie ar exista, pai cum saracie mai ii lasat video-ul asta pe youtube? Cum de multe guverne mai sunt inca in picioare? Eu zic ca ii trucat, ii interesant ce zice el acolo, dar pana in momentul de fata, sunt doar vorbe. Unde sunt documentele, rapoartele si alte chestii? El era de gradul 33, deci il facea un fel de sef, un fel de grandmaster, ori peste toti, ori doar intr-un anumit sector, iar el nu a putut veni macar cu o cutie de dovezi?
Stii, ii adevarat ca se mai ascund anumite chestii, dar ii posibil sa fie spre binele multora, ce saracie le trebuie populatiei proaste sa afle un adevar pe care ei deabia daca l-ar accepta? Sa zicem ca in Area 51 ar exista extraterestrii, spune-mi tu cum sa faci asa ceva public cand mai bine din jumatate din planeta asta sunt niste primitivi care nu pot sa traiasca in prezent? Sa faci o asemenea stire publica ar crea un haos. Mai bine ii ti pe oameni departe de adevar, si asa o tona de oameni nu vor adevarul, vor doar sa le zici ce vor sa auda. Daca vrei sa le zici aberatia ca Dumnezeu exista, lasa-i in mizeria lor sa creada si sa stea inca un secolul 1, daca vrei sa ii zici unui nebun fanatic de conspiratie ca guvernul foloseste aparate de citit gandul, fa-i jocul si spune-i, se va mai calma putin.
Noua ordine mondiala....pfft, dureaza prea mult cu asa zisa conspiratie a lor (peste 1000 ani), mai bine WW3 -> cateva nucleare in punctele slabe cu oameni inutili si slabi -> haos -> ordine -> depopulare -> balans in multe chestii, ca ce ii corect, 7.2 miliarde de oameni pe aceasta planeta ii exagerat, econimia se duce naibii, planeta asta se distruge cam mult, si sincer, mai bine s-ar salva o planeta si ai scadea un 2-3 miliarde din numar, decat sa vezi o "sinucidere" inceata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-08-2015, 09:01:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am saturat de povestile astea cu cipuri, mai era una cu "in biblie spune ca apocalipsa vine cand vom fii condusi de numarul dracului 666" si prin nuj ce operatii le-au iesit matematicilor crestini ca pe nu stiu ce cipuri sunt cifrele 666. Sau alea cu cardul de sanatate....cipul dracului...
Nu am ce sa vad la un ratat care vrea sa aibe la putere persoane care cred in personaje imaginare.
Deci eu am scris comentariul asta in timp ce vizionam clipul, si cum am scris de treaba cu cipul si dzeu si dracul, peste 2 minute o baga pe aia cu " un guvern care sa creada in dzeu", sa mai ma uit ? eu zic ca nu. Mai interesante sunt marturiile alora care au "murit" si au revenit la viata, macar la aia razi cu lacrimi -
Vorbeste de "anumite" religii care sunt corupte...of for the love of bugs bunny...si mai sunt puse filmari de la evenimente si talk showuri unde face unu nuj ce semn din mana doar sa "OMFG ILLUMINATI CONFIRMED"....cum vrei sa iau in serios un asemenea "documentar"? e mai varza decat documentarele alea de pe discovery in care iti vorbesc despre ....dau un exemplu : piramide, si iti zic de piramide si secretul lor, articolul se mai si numeste " secretul piramidelor", si te uiti 3 ore la ***** ala si la final ai mai multe intrebari decat aveai la inceput - cum puii mei le-au construit.
Mai ne vorbeste de "mesajul pozitiv al religiilor", hai ma serios? si care e ala ? - vorbeste de aia ca vor sa ne controleze cu cipurile, dar pentru un francmason de gradul 33 e cam idiot daca nu observa cat de controlati suntem de religie in momentul de fata.
Altul care vorbeste de al 3 lea razboi mondial, nu cumva sa se intample si sa nu il fi prezis si el.
Okei hai sa zic ceva de chestia asta cu razboiul impotriva terorismului:
-Cum ne era imnul ala de ***** al nostru? ceva cu viata in libertate ori moarte striga toti ? BUUUN. Cu ce e diferit asta fata de teroristi ? " ah pai stai ca nu, noi ne referim in lupta, nu cum fac ei de se arunca in aer si omor vieti nevinovate" pai si atunci :
daca tu ai sta pe un teren plin de gasoline si niste americani iti fac o vizita, iti omoara copiii si nevasta pentru ca tu nu ai vrut sa te dai din calea lor, ce poti face tu ? ai vrea sa ii omori si tu nu ? sa te razbuni, dar nu poti pentru ca ei au arme si tu ai o bata cu 3 cuie in ea, ce faci ? oh da, le dai si tu unde doare, ei ti-au omorat pe cei dragi, tu le omori pe cei dragi - asta e terorism a? americanii ce fac la ei ce e? ce inseamna terorisim pana la urma? faptul ca se sinucid dupa ce iti omoara tie apropriatii ? pai si ce vrei sa faca? sa ramana in viata sa fie torturat? un american care omoara 5 familii in Irak, crezi ca se sinucide de frica sa nu fie capturat? il doare in pl.
Asta cu "teroristii se sinucid pentru ca primesc 72 de virgine"....*** my life, ala sta intr-o cocioaba in Irak, i-ai omorat cei 5 copii ai lui si pe nevasta-sa au violat-o americanii apoi au folosit-o pe post de tina, sunt sigur ca dupa toate astea el spune - ba ce ar merge 72 de virgine.
Si nu stiu daca ati observat cat de mult se vorbeste de americani si cat de "deloc" se vorbeste de rusi -) pentru ca d'aia.
Best part ca vad ca tot va intrebati de ce nu e dat jos videoul: ai dovezi ? Doar propria experienta de viata.
Closed

Btw sititi ce are in comun tipul asta cu Iisus? amandoi au murit...dar el e inca viu pe facebook : https://www.facebook.com/leolyonzagamiamericanadventures?fref=ts .....BLEAHAHHAA=)))
Pnm...mai amuzant e clipul asta cu el - ce ras de retard are, na poftim grad 33 retarded https://youtube.com/watch?v=2nWVM4XM36I:


Parerea mea overall : Inainte sa ne intrebi de ce credem noi despre un "clip/personaj", use google - si vezi cat ***** mananca defapt persoana aia.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 03-08-2015, 10:51:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Btw sititi ce are in comun tipul asta cu Iisus? amandoi au murit...dar el e inca viu pe facebook : https://www.facebook.com/leolyonzagamiamericanadventures?fref=ts .....BLEAHAHHAA=)))"
Poate si aia ii ceva conspiratie -. Fostii lui amici posteaza in locul sau. Deci cam totul ii o aberatie, illuminati, religia si zeul fals, gen Goa'ulzii, piramidele construite de extraterestrii, etc. Sau focul grecesc, ce....credeti ca nu exista tehnologii pierdute in decursul a cel putin 10000 ani?
@Radical Cum era penibilitatea aia a multor religiosi? Vine 2012, sfarsitul nostru -. Unii si-au luat buncare. Pfoai, trebuia sa imi fac o companie din aia de facut buncare, eram milionar acum, profitai dupa slabii si naivii aia si ce conac frumos aveam eu acum.
Intrebarea este, de unde stiu ei ca exista iad sau rai? Au fost ei vreodata acolo sa il vada? De unde stiu ca "marele" Jebus a existat? Ala putea fi un om care a fost in coma 3 zile, asta nu il face zeu. De unde stiu ei ca exista Dumnezeu? L-au intalnit cumva? Cei care zic asta pot simplu sa minta si restul sa ii creada (aia da conspiratie misto). La fiecare video care nu are legatura, si vad un ciuruit fanatic din asta, ma iau la cearta cu el sa vad daca il pot trezi la realitate (desi nu inteleg dc mai incerc, aia sunt completi spalati pe creier), iar ei de fiecare data imi zic "O sa arzi in iad", "Asteapta si o sa vezi", "Esti in partea intunecata"....Ahem, de aceea eu sunt mai liber si mai independent decat ei? Atunci in iad sa ma duc daca acolo sunt mai liber si pot face mai multe decat pot face ei -.
Imi place totusi cand vad pe youtube un comment de genul "A reason why aliens won't visit us" -. Adica corect, pai sa vedem ce avem, prostie, naivitate si ignoranta, nici nu suntem complet uniti. Uniti vom fi, asa vreo 90%, cand va fi o posibilitate sa fim atacati de afara, daca vom castiga, va dura asa o vreme, apoi hai inapoi la razboaiele din Siria, la razboaiele pentru petrol, Allahu Akhbar => *trigger explosives* and boom and others. Deci cei care vor supravietui si mai ales cei care vor avansa, sunt cei care gandesc rational, nu in zane si alte chestii, sunt cei care vor accepta ca evolutia trebuie continuata, chiar si prin orice metoda. In momentul de fata, daca avem 1 miliard de oameni complet rationali, ii extraordinar, mai ceva ca si cand ai castiga premiul cel mare la loterie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 04-08-2015, 03:48:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radical wrote:
Parerea mea overall : Inainte sa ne intrebi de ce credem noi despre un "clip/personaj", use google - si vezi cat ***** mananca defapt persoana aia.


Dar ce vrei acum, sã fac pe analistul ºi sã-mi dau doctoratul în constatarea veridicitãþii unui videoclip de pe internet? Am pus ºi eu o întrebare: Voi ce credeþi?
Pãrerea mea am spus-o, am vrut sã o aud ºi pe a voastrã.
Mersi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-08-2015, 09:15:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Khajiit wrote:
Radical wrote:
Parerea mea overall : Inainte sa ne intrebi de ce credem noi despre un "clip/personaj", use google - si vezi cat ***** mananca defapt persoana aia.


Dar ce vrei acum, sã fac pe analistul ºi sã-mi dau doctoratul în constatarea veridicitãþii unui videoclip de pe internet? Am pus ºi eu o întrebare: Voi ce credeþi?
Pãrerea mea am spus-o, am vrut sã o aud ºi pe a voastrã.
Mersi.
Oki oki fair point -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Frity
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2016 19:31)
Joined: 22 Jun 2014
Posts: 404, Topics: 105
Location: SLOBOZia

Reputation: 9.9
Votes: 9

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-08-2015, 23:01:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iluminati sunt o organizatie oarecum secreta care nu se stie exact daca a aparut si sustinut inca din secolul XVII pentru ca s-a format si destramat de multe ori. Ideea este ca la ora actuala se spune ca inca ar exista, aceste persoane au fost primele care au inteles pe deplin definitia manipularii si a folosit-o impotriva oamenilor slabi de inger si odata cu asta s-a instalat si teama fata de ei. Tot ei sunt si raspunsul la intrebarea "D-zeu exista?" deoarece tot ceea ce fac Iluminatii este sa-si bata joc de D-zeu si de existenta lui prin diferite aparitii in special in industria muzicala (muzica fiind instrumntul diavolului). Cei mai inteligenti oameni din lume sustin ca nu cred in D-zeu insa Iluminati fiind cei mai influenti oameni si unii dintre cei mai puternici oamen din lume din asta isi sustin afacerile, din batjocorirea crestinismului. Din punctul meu de vedere singurul mod prin care sa nu ajungi o papusa controlata este sa nu te increzi nici in sfant nici in drac.

Inteligenta are limitele ei, prostia nu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-08-2015, 10:39:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am o chestie f buna pentru voi, am fost nevoit sa ma uit la film sa vad daca tipul asta chiar mananca cacao....aparent nu.
https://youtube.com/watch?v=ZpjXQLny1Fw:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 20-04-2024, 09:51:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x