User
Pass
2FA
 
 

Implicare contra-cost?!
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message3151
Eustache69
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2014 16:44)
Joined: 31 May 2014
Posts: 1322, Topics: 65
Location: Maramu'

Reputation: -78.6
Votes: 37

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #alupigustovarase 
Post Posted: 17-12-2014, 17:11:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N1gHtMaR3 wrote:
Eustache69 wrote:
Le poti specifica te rog?

Regula asta spune tot Sa nu aveti nici un warn la activ. , in traducere free lotery=rasplata pentru userii care nu provoaca neplaceri si respecta regulamentul.
Deci pe scurt tu daca esti un user care nu provoci disconfort prin posturile/actiunile tale altor persoane vei fi rasplatit intr-un final. Daca tu ai warn, de ce sa poti participa la o loterie FREE in care sa zicem ca poti castiga reputatia, tu prin actiunile tale poate vei mai lua warn-uri chiar si ban si asa sansa unor useri fideli se duce pe apa sambetei la fel si acea reputatie.
Sper ca ai inteles ideea cu "nici un warn", pana la urma este un indemn in a fi mai bun si a respecta regulamentul ala ca deaia este pus.

Si de unde sti tu ca iau eu warn si alte prosti? pana acuma nu am luat ban pt ca am avut prea multe warnuri. Si e dreptul fiecaruia sa participe la asa ceva. E o prostie regula asta.


Cea mai urata senzatie e acea cand doresti sa descarci o melodie si site-ul respectiv de redirectioneaza spre un site de matrimoniale.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 17-12-2014, 17:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce nu citesti cu atentie ce am scris eu si citesti printre randuri si intelegi doar ce iti convine?
N1gHtMaR3 wrote:
tu prin actiunile tale poate vei mai lua warn-uri chiar si ban

Citeste aici definitia cuvantului POATE , nu am spus ca va fi ceva sigur / garantat 100% , o probabilitate si credema am vazut foarte multi care din 1 warn in scurt timp sa faca mai multe sau sa primeasca ban.
Tu poti intelege ce doresti din ce am postat eu, poti sa o iei cum vrei in rautate sau in bine. Daca regula este o prostie atunci si ce ai facut tu pentru acel warn este tot o prostie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 19-12-2014, 01:42:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N1gHtMaR3 wrote:
Eustache69 wrote:
Le poti specifica te rog?

Regula asta spune tot Sa nu aveti nici un warn la activ. , in traducere free lotery=rasplata pentru userii care nu provoaca neplaceri si respecta regulamentul.

Mai bine de atat, nu se putea.
Exact.
Eustache69 wrote:
Si e dreptul fiecaruia sa participe la asa ceva. E o prostie regula asta.

Esti si tu mare om, respectat de toti incat sa faci asemenea afirmatii.
Dreptul tau e sa citesti regulamentul si sa-l respecti, apoi sa faci gura mare, ai inteles?
Regula asta este IMPUSA de mine si nu se va scoate. Respectati forumul. Denigrati tot ceea ce noi cladim aici prin ignoranta si imaturitatea de care dati dovada.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 23 December 2014 17:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 11-05-2024, 18:34:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x