User
Pass
2FA
 
 

Interviu RedßuLL
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message4493
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 24-02-2016, 19:18:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tipul asta are ceva cu Oana Roman!
Si e indragostit tare!!
Cred ca asteapta cu nerabdare comentariile voastre.

Beowulf: Cum te numesti?

RedßuLL: Alex Daniel. Nu cred ca e important numele de familie -

Beowulf: Cati ani ai?

RedßuLL: Am 23, fac 24 acum in martie.

Beowulf: Multi inainte. De unde esti?

RedßuLL: Multumesc la fel. Sunt din Campulung, Arges.

Beowulf: Si cu ce te ocupi?

RedßuLL: Sunt angajat la o firma de IT. Mai exact stau pe un scaun la birou si cand vin cumparatorii le ofer informatii despre un PC/laptop sau niste periferice. So boring. In timpul liber mai joc si fotbal.

Beowulf: Hmmm, frumos asa. Preferi muzica sau cititul?

RedßuLL:Filmul se pune ca varianta corecta? In caz contrar aleg muzica,ma regasesc in ea

Beowulf: Se pune si asa. Te rog sa ne faci o descrierea a ta, sa te cunoastem mai bine.

RedßuLL: Pai sa fiu sincer sunt o persoana emotiva,timida,vreau mereu sa imi ating scopurile propuse,sunt prietenos,cateodata suparacios ce-i drept (cateodata insemnand 49% din cazuri) -

Beowulf: Inseamna ca fugi de femeie ca dracul de tamaie. Ai spus ca vrei sa iti atingi scopurile. Care ar fi unul dintre scopuri?

RedßuLL: Scopul principal e sa am o familie a mea. Sa am un copil,o nevasta,un caine - . Am o iubita dar inca nu am cerut-o in casatorie. Va urma. Scopurile secundare sunt: sa devin un fotbalist mai bun ca Tanase si sa dobor recordul la cate seminte pot sparge pe minut - Pentru cel cu semintele inca ma mai antrenez -

Beowulf: Interesant - . Ai vreo intamplare pe care vrei sa ne-o povestesti si noua? (fie ea amuzanta, trista, etc.)

RedßuLL: Am 2. Cand eram mic m-a trecut treaba mare si tata dormea. Eu eram in patutul meu frumos si confortabil cand ma trezesc cu maro pe pempers. Si m-am gandit eu bine ca daca tata nu a vrut sa ma schimbe pentru ca dormea sa ma manjesc pe fata cu câh si sa il manjesc si pe el drept pedeapsa -

Beowulf: Treaba asta miroase - Cealalta?

RedßuLL: A doua e o amintire de cand aveam 5-6 ani. Pai eram la mare. Stateam cu mama pe plaja. Cand vad ca trece un negru cu diferite obiecte : "Bla bla bla de vanzare. Bla bla bla de vanzareee. Veniti cu bani si primiti lucruri valoroase!" m-am gandit sa vand si eu ceva. Langa mine era perechea mea de papuci. Am luat-o si ma plimbam pe plaja strigand: "Papuci de vanzaree! Papuci de vanzaree! Veniti de luati papucii! Trei perechi la 10 lei" si toata lumea care ma vedea radea iar eu nu aveam nicio treaba. Culmea era ca aveam decat o pereche si nu 3. Culmea #2 e ca un om mi-a dat 10 lei si nu a acceptat papucii -

Beowulf: Buuuun - . Mergem mai departe. Cu dragostea cum stai?

RedßuLL: Am o iubita. De dragobete vreau sa o cer in casatorie.

Beowulf: Stai drace, ne iei prea repede Este ceea ce ti-ai dorit dintotdeauna? Femeia ideala pentru tine?

RedßuLL: Da. Este femeia ideala chiar daca are cateva defecte.

Beowulf: Si tu ai defectele tale - . Cum o sa decurga acest eveniment? Daca te refuza?

RedßuLL: Poate are cont pe freakz si o sa vada aceasta chestie - Dar hai sa iti spun. Un restaurant fitos,o cina gustoasa,dupa cina o cer in casatorie si ii arat inelul,iar dupa incepe o formatie sa cante muzica romantica dupa ce spune da,dupa un mic dans,ajungem acasa,in apartament si de acolo se stie ce se intampla -

Beowulf: Da - Incepe beleaua. Apropo de asta...cand ai fost dezvirginat?

RedßuLL: Pai la 16 ani. Bunaciunea liceului in acel moment. Dupa asta a devenit curva -

Beowulf: Un viitor deschis. Ce prostii ai facut in "materia" asta?

RedßuLL: Nu se spune -

Beowulf: Ok, ok. Freakz time. Cum ai ajuns pe forum?

RedßuLL: Pai in 2009 eram nablete rau. Un prieten mi-a spus de mr2.freakz.ro. Facusem pe un nick cam 100 de ore pe acel server si am vrut sa fac cerere de helper chiar daca nu stiam comenzile. Un admin mi-a spus sa fac cerere pe forum. Am intrat pe forum si nu stiam cum sa imi creez un cont. Dupa am aflat si am dat acolo. A aparut regulamentul si nu stiam ce sa fac mai departe pana cand un admin mi-a aratat ca trebuie sa apas "Accept regulamentul ..."

Beowulf: Bun. Cum ti se pare comunitatea?

RedßuLL: Comunitatea mi se pare excelenta. Are useri de treaba,unii care se tin de trolling (lad catalin),unii care se dau jmekeri la SpamZone (lad catalin) - Serverele sunt faine, ownerii serverelor de treaba. Totul este perfect asa cum este.

Beowulf: Hmmm.. De cand esti aici..s-a schimbat ceva? In bine sau in rau?

RedßuLL: S-a schimbat staff-ul. Eu cred ca s-a schimbat in bine deoarece acestia sunt corecti cu toti userii

Beowulf: Esti helper. Cum te simti in postura asta?

RedßuLL: Ma simt badass - Ma simt mai apreciat pentru munca depusa. Si chiar imi place ce fac. La sectiunea de FIFA ma simt cel mai bine. Ma descurc. Si doream de mult sa devin moderator la acea sectiune si uite ca am devenit si helper.

Beowulf: Frumos. Ai vreun dusman in zona?

RedßuLL: Nu. Pot spune ca nu eram prieten cu Skz*Skz .

Beowulf: Bun. Hai sa vedem acum vreo 2 intrebari de la mine. Se poate?

RedßuLL: Normal. De-abia asteptam acest moment

Beowulf: Sa spunem ca azi pleci in America. Locul tau in avion este undeva la margine si ai vrea sa te asezi la geam. Acolo sta o blonda. Cum procedezi sa ii iei locul?

RedßuLL: Pai o iau cu frumosul. Daca refuza aplicam metoda violenta. Glumesc - Daca refuza asta e. Stau pe celalalt loc

Beowulf: Pai, tinand cont de "legenda" blondelor - Ii puteai spune ca locurile de la geam nu merg in America -

RedßuLL: Mergea si putin viol -

Beowulf: Drastic Uite si una de logica si putin funny. Oricare om moare, fiecare la randul lui si in modul lui. Dupa care lupta a murit Mihai Viteazul?

RedßuLL: A fost asasinat. Decapitat baiatul

Beowulf: Belea - R = Dupa ultima lui lupta. Uite si o problema pentru tine: Doi parinti si doi fii au mers la pescuit. Fiecare a prins un peste si niciunul dintre ei nu a prins acelasi peste. Totusi, au prins in total doar trei pesti. Cum e posibil?

RedßuLL: Unu a prins-o pe Oana Roman -

Beowulf: Fantastic - - Nu mai conteaza raspunsul, ai zis-o bine - Hai sa vedem ce intrebari au userii pentru tine. In regula?

RedßuLL: Hai cu raspunsurile de la useri.

Beowulf: ^Avioane^: Ce parere aid espre fiecare membru din staff

RedßuLL: OoOoOoO xD Toti sunt niste tipi foarte de treaba. Se descurca in orice situatie indiferent de cat de greu este sau nu. Fiecare are scopul lui. Si imi place ca nu au useri "favoriti".

Beowulf: Bun asa. goguletz BIRGAOANU: Cand ai mancat ultima data paine cu umbra de salam ?

RedßuLL: Hmm greu de raspuns. Trebuie sa fii filozof ca sa raspunzi. Pacat ca eu nu sunt -

Beowulf: Asa este - . [i]cl0vnul uc!g@s: Mai iti e frica de mine? -[i]

RedßuLL: Nu da bos ca ma doare

Beowulf: Dur micutzul asta - . [i]goleageorge: Ai incercat vreodata sa bei ulei? De ce?[i]

RedßuLL: Da am baut la o nunta. Am facut concurs cu cine bea cea mai multa bere. Si cica e un truc ca daca bei ulei nu te imbeti:)) Premiul era o sticla de vin si 50 lei. A fost bun vinul

Beowulf: O sa incerc si eu - Am terminat si cu asta... Un mesaj de final pentru comunitate?

RedßuLL: Da. Bajeti si fetitze nu va drogatz si nu fumatz. FREAKZ E BAZA SI NICIODATA NU VA MURI!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goleageorge

[Jmecherasu']



Status: Offline
(since 19-07-2019 12:13)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 903, Topics: 42
Location: Nu mai știu nici eu.

Reputation: 303.7
Votes: 16

       
Post Posted: 24-02-2016, 19:39:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu Beowulf, Cred ca intrebarea mea a fost cea mai Buna -

Anturaje,garda,cazinouri,iarba,eu m-am nascut golan,n-o sa ma schimb niciodata.
Bag p*la-n mã-ta când ridici mâna la mama
Ridic-o ºi la mine sã-þi ridic la faþã lama !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Freakz*DuLceTeL

[S3X*p3rMaN3nTy; x ]



Status: Offline
(since 09-04-2022 10:29)
Joined: 27 Jun 2015
Posts: 15862, Topics: 2099
Location: TG-Mures

Reputation: 964.9
Votes: 668

     
Post Posted: 24-02-2016, 19:54:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu,bravo !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kassy

[Owner rspn.freak.ro]



Status: Offline
(since 27-03-2018 10:18)
Joined: 02 Dec 2014
Posts: 1033, Topics: 60
Location: Romania

Reputation: -203.7
Votes: 69

   
Post Posted: 24-02-2016, 20:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Casa de piatra!Frumos interviu! -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
R3dBuLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-12-2018 22:08)
Joined: 28 Mar 2014
Posts: 5334, Topics: 554
Location: Romania

Reputation: 257.8
Votes: 364

     
Post Posted: 24-02-2016, 20:38:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc,kassy -
Faza frumoasa e ca a acceptat. Acum urmeaza pasul urmator: cununia. Dar pana atunci burlac time -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goleageorge

[Jmecherasu']



Status: Offline
(since 19-07-2019 12:13)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 903, Topics: 42
Location: Nu mai știu nici eu.

Reputation: 303.7
Votes: 16

       
Post Posted: 24-02-2016, 20:59:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Casa de Piatra!! Eu mai am mult de trecut prin viata pana ajung la tine - -

Anturaje,garda,cazinouri,iarba,eu m-am nascut golan,n-o sa ma schimb niciodata.
Bag p*la-n mã-ta când ridici mâna la mama
Ridic-o ºi la mine sã-þi ridic la faþã lama !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 24-02-2016, 21:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai renuntat usor la partea cu viata sexuala - poti scoate din Motanu' asta romane daca stii cum. -
Felicitari Beo evoluezi in domeniu asta si tie motanelule chiar daca ai fost secretos. -


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kassy

[Owner rspn.freak.ro]



Status: Offline
(since 27-03-2018 10:18)
Joined: 02 Dec 2014
Posts: 1033, Topics: 60
Location: Romania

Reputation: -203.7
Votes: 69

   
Post Posted: 24-02-2016, 21:44:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai era de asteptat RedBull ca o sa accepte! -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cl0vnul uc!g@s

[Be a Monster ☆]



Status: Offline
(since 03-06-2020 00:00)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 9684, Topics: 434
Location: Romania

Reputation: 215.4
Votes: 1379

 
Post Posted: 24-02-2016, 21:50:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu, bravo!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 24-02-2016, 21:56:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos si amuzant interviu. Felicitari amandorura! La mai multe Beo! De data asta ti-a iesit bine.

Te-as sfatuii sa-ti scoti semnatura si sa o lasi doar pe cea a intervievatului. Arata urat cu doua semnaturi.


Casuta vocala: Laurines
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R3dBuLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-12-2018 22:08)
Joined: 28 Mar 2014
Posts: 5334, Topics: 554
Location: Romania

Reputation: 257.8
Votes: 364

     
Post Posted: 25-02-2016, 22:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beo felicitari pentru acest interviu si e bine ca ai rezistat la toate explicatiile mele de "filozof"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 28-02-2016, 15:29:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bannerul se pune deasupra, center, nu lasat la urma @ uita-te cum facea Carinna.
Vezi cu bbcodes, ai erori in editare. Mult prea multe emoticoane...
Code:
Cand vad ca trece un negru cu diferite obiecte :

Code:
obiecte: (se aplica la orice semn de punctuatie.

Asta in ce tine de transcriere.

Legat de interviu, ca si celalalt, SEC.
Ai pus cateva intrebari despre FREAKZ, nimic picant...
Trage-l de limba, insista despre ce dorim noi sa auzim...
Daca vreau sa aud cat de rotunda e luna ma duc pe fb, o gramada de aberatii acolo. Uite, sa-ti dau exemplu la ce ma refer:
Code:
Beowulf: Frumos. Ai vreun dusman in zona?
RedßuLL: Nu. Pot spune ca nu eram prieten cu Skz*Skz .
Beowulf: Bun. Hai sa vedem acum vreo 2 intrebari de la mine. Se poate?

Ai adresat o intrebare, ti-a raspuns si ai trecut la alt subiect... asa sunt majoritatea intrebarilor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Revolution #
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2016 19:47)
Joined: 24 Jan 2016
Posts: 1513, Topics: 126
Location: Romania

Reputation: 21.9
Votes: 96

   
Post Posted: 28-02-2016, 15:35:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviul !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 28-02-2016, 16:10:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Bannerul se pune deasupra, center, nu lasat la urma @ uita-te cum facea Carinna.
Vezi cu bbcodes, ai erori in editare. Mult prea multe emoticoane...
Code:
Cand vad ca trece un negru cu diferite obiecte :

Code:
obiecte: (se aplica la orice semn de punctuatie.

Asta in ce tine de transcriere.

Legat de interviu, ca si celalalt, SEC.
Ai pus cateva intrebari despre FREAKZ, nimic picant...
Trage-l de limba, insista despre ce dorim noi sa auzim...
Daca vreau sa aud cat de rotunda e luna ma duc pe fb, o gramada de aberatii acolo. Uite, sa-ti dau exemplu la ce ma refer:
Code:
Beowulf: Frumos. Ai vreun dusman in zona?
RedßuLL: Nu. Pot spune ca nu eram prieten cu Skz*Skz .
Beowulf: Bun. Hai sa vedem acum vreo 2 intrebari de la mine. Se poate?

Ai adresat o intrebare, ti-a raspuns si ai trecut la alt subiect... asa sunt majoritatea intrebarilor.




1. Nu vad banner la Carinna
2. Daca as sta sa caut defecte la toti de pe freakz as gasii si eu.
3. Il putem angaja pe Mihai Gadea pentru sectiune -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goleageorge

[Jmecherasu']



Status: Offline
(since 19-07-2019 12:13)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 903, Topics: 42
Location: Nu mai știu nici eu.

Reputation: 303.7
Votes: 16

       
Post Posted: 28-02-2016, 16:18:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic ca a fost bine.. Și normal ca zic findca a apãrut si intrebarea mea de 'Reporter' Adevãrat -

Anturaje,garda,cazinouri,iarba,eu m-am nascut golan,n-o sa ma schimb niciodata.
Bag p*la-n mã-ta când ridici mâna la mama
Ridic-o ºi la mine sã-þi ridic la faþã lama !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 25-04-2024, 22:26:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x