User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ ^AvioanE^
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message11187
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 07-10-2014, 05:50:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Interviul mult aºteptat!
Sincer, a fost cam plictisitor, dar ce sã-i faci...
Citiþi ºi daþi-vã cu pãrerea!

Þin sã precizez, ce este scris italic ºi pus între "[" "]" descrie ce gândeam în acel moment! Sper cã mai adaugã un + interviului.



Carina: Cum te numeºti?

^AvioanE^: Florin.

Carina: Regele Florin, I get it. Câþi ani ai?

^AvioanE^: Fac 27 în Decembrie, deci îmi aºtept cadoul.

Carina: Pãcat de ei... Adicã mulþi înainte. [MEGA FAIL]

^AvioanE^: Aºa e, pãcat de ei. Mulþumesc la fel.

Carina: Glumeam mãi, don't be mad.

^AvioanE^: De ce sã mã supãr? Aºa este, la anii ãºtia trebuia deja sã conduc lumea! [mda, care lume?]

Carina: Hai cã deja ai aºteptãri prea mari.

^AvioanE^: Speranþa nu moare niciodatã. [a murit de mult la tine...]

Carina: Sã mã suni de la Casa Albã.

^AvioanE^: Consider cã nu CASA ALBÃ conduce lumea, sunt mici de tot. În momentul de faþã adevãraþii conducãtori sunt mafioþii, dar este doar opinia mea. [mafiotule]

Carina: Maybe. De unde eºti?

^AvioanE^: Aronganþa de Bucureºti, dar stau la mare. [arongaþã mare de Bucureºti, bastard :< ]

Carina: Vara stai numai pe plajã? Þi-ai fãcut casã acolo? E frumoasã? Ai vedere bunã? E din carton?

^AvioanE^: Vara asta am fost doar de douã ori la plajã. Sunt certat cu soarele, ne-am declarat rãzboi pe viaþã. Nu, din pãcate nu, cartonul este scump, stau într-o peºtera cu vedere la lunã. [acolo þi-e locul!]

Carina: Mai bine în peºterã decât în carton!! Care-i faza cu soarele? Nu suporþi sã te bronzezi or what? Eºti sensibilos la soare?

^AvioanE^: Sunt sensibil la soare, mã deranjeazã... am petrecut prea mult timp ascuns de el, acum este un inconvenient pentru ochii mei. [arãþi bine pentru boala pe care o ai, tre` sã recunosc]

Carina: De-aici trag o singurã concluzie.

^AvioanE^: 10 ani de puºcãrie? Nu, 10 ani de gaming intens. La care mai adaugi 10 ani de Bucureºti... ãsta este rezultatul. [10 de puºcãrie? mai bagã, urât rezultat.. trashed]

Carina: Nu. EªTI VAMPIR!! OMG OMG OMG OMG OMG

^AvioanE^: Era mai intensã discuþia dacã erai tu vampir, oh well... [te mai suporþi?]

Carina: Nu-i nimic, MUªCÃ-MÃ ºi sunt a ta pe veci!

^AvioanE^: Replica mea care era? Suge-mã ºi mã transform într-un prinþ devotat ºi loial? [suge-te singur]

Carina: Nah, imposibil! Ai permis? Cã tot ai zis cã ai 27 de ani..

^AvioanE^: Nu, nu am permis. Am încercat sã conduc de câteva ori, dar nu e de bine. Dar în viitorul apropiat am în plan sã-l obþin, am nevoie de el. [ai pe dracu, tu ai nevoie de altceva....]

Carina: Sã-mi zici când sã nu plec pe nicãieri. Ce muzicã asculþi?

^AvioanE^: Orice gen de muzicã. Dacã primele 10 secunde îmi atrage atenþia melodia respectivã, o ascult. [citesc Biblia ºi plâng... n-am permis, sunt vampir ºi sunt nãtâng... huh]

Carina: Inclusiv Regele Florin Salam?

^AvioanE^: Am ascultat la viaþa mea ºi o melodie, poate mai mult de la el.. [ce, una? ce minþi.....]

Carina: Asculþi muzicã mereu? Te relaxeazã? Eºti influenþat în vreun fel de ea?

^AvioanE^: Sã vedem, ascult muzicã la orice orã, toatã ziua sunt cu cãºtile pe urechi [Pioneer biatch]. Plec undeva, le iau cu mine. Când e sã adorm, adorm cu ele pe urechi. Deci da, ascult muzicã mereu. Depinde de stãri, în funcþie de cum mã simt ascult un anume gen, sau o anume melodie. [manelele nu e muzicã, manelele e zgomot]

Carina: Deci mergi pe stradã cu cãºtile în urechi, good. Eºti tentat sã fredonezi în timp ce mergi? Nu de alta, dar ca sã se uite lumea la tine ca la un ciudat.

^AvioanE^: Nu, Doamne fereºte. Nu am voce, sunt rrr-it, e.t.c.

Carina: Meh, ca ce lucrezi?

^AvioanE^: Vânzãtor, asisten vânzãri mai exact, a nu se confunda cu casier. Practic stau pe raion, abordez clienþi, ofer informaþii despre produs, fac proba, acte, and u good 2go. [ar fi bine sã abordezi ºi niºte domniºoare, just sayin`]

Carina: ªi, îþi mai rãmâne timp liber?

^AvioanE^: Muncesc doar 9 ore pe zi, 8:30 mai exact, am ºi 2 zile pe sãptãmânã libere, deci e ok. Lucrez în ture... pot sã zic cã e ok. Mai rãu e acum cu ºcoala, nu prea am timp. [oricum nu ai avea ce face cu timpul liber bro`, dãh]

Carina: ªi ce faci tu în timpul liber?

^AvioanE^: FREAKZ!!!!!!!!!!!!!!!! 90% din timpul meu liber, acord comunitãþii FREAKZ [Intru ºi de la muncã, dar nu am posibilitatea de a rezolva probleme]. [social life not detected, shutting down..]

Carina: În afarã de asta boss. N-ai ºi tu o viaþã socialã?

^AvioanE^: Sigur cã am. Mall-uri, filme, pãrculeþe, plimbãri cu bicicleta... [mda. SINGUR]

Carina: Mhm. Cu femeilii cum stai?

^AvioanE^: Decent pot spune, nu am probleme. Nu întâmpin rezistenþã. Singura problemã e cã majoritatea vor douã chestii: 1. Sã ai bani. 2. Sã le ofer viaþa ta. Nu sunt bogat, iar viaþa mea este mult prea importantã ºi sunt mult prea egoist, încât sã o împart cu cineva. Deci la mine se aplicã regula, hit and run. [de ce minþi, cã eºti doar virgin]

Carina: În prezent eºti în vreo relaþie?

^AvioanE^: Nu. Tocmai ce am zis, cã stau departe de relaþii. Am încercat, dar nu merge... nu-i de mine. Trecem la freakz? M-am plictisit. [pãi normal, ºi eu m-am plictisit, n-ai haz, unde mai pui cã eºti virgin ºi n-ai nici permis]

Carina: Oh haideee.... Vreau sã aflu de prima ta experienþã sexualãããããããããã!

^AvioanE^: Nu zic cã tu eºti plictisitoare, sau eºti moartea bucuriei, dar m-am plictisit. ªi legat de ce ai zis: O nu, nu vrei sã afli. [tocmai mi-ai zis cã-s boring.. BURN]

Carina: BA VREAU

^AvioanE^: A fost un eºec total. [s-a întâmplat? normal c-a fost...]

Carina: Tocmai de-aia vreau sã aflu!!! Hai cã rãmâne între noi

^AvioanE^: Nu mã ascund, nu sunt genul.

Carina: Pãi ziiiiiiii atunci!

^AvioanE^: Eram mic, @ 14 ani... am fost ademenit de anturaj. [eºti sigur cã nu aveai 27?]

Carina: Mai departeeee....

^AvioanE^: Pãi atât, nici n-o ºtiam pe tipã. [vrãjealã de Constanþa, da]

Carina: Oh, bine, dacã atât vrei sã zici............... E ok, n-am de ce sã-þi cer mai mult........

^AvioanE^: Pot sã-þi ofer mult mai mult, scumpete, dar asta doar în privat. Ah, sã nu se înþeleagã greºit, nu am fost la curve. [ahahaha, nu, n-ai fost]

Carina: Deja s-a înþeles altceva! Mã rog.. Dacã tot ai zis.. Freakz?

^AvioanE^: Cu siguranþã.

Carina: Ok. Cum ai ajuns pe forum?

^AvioanE^: war3. Jucam nopþile pe server, m-am mutat pe war4 când a fost înfiinþat. Am avut o problemã ºi am fost nevoit sã fac reclamaþie, de aici ºi contul.

Carina: ªi cum þi s-a pãrut prima datã?

^AvioanE^: Complicat. Nu intram decât în zona CS-ului, citeam reclamaþiile, mã amuzau adminii, ownerii, cum se bãteau cu pumnul în piept cã ei ºtiu tot ºi cã sunt ºefi, cã bagã 10 lei pe lunã în host. Acum mi se pare penibil, btw...

Carina: Hm... Cum era staff-ul când ai intrat tu prima datã? E cu mult diferit faþã de cum este acum?

^AvioanE^: Da, era mult mai serios, mult mai dur, mult mai impunãtor. Acum staff-ul a lãsat-o puþin mai moale. Se permit mai multe..

Carina: Hmm.. Îmi poþi spune, cum ai ajuns de la un simplu user la unul dintre cei 3 administratori ai forumului?

^AvioanE^: Povestea este scurtã. Unde mã duc, adminez. De la jocuri precum "Triburile" pânã la forumuri, mã fac vãzut. Îmi place sã mã implic. Sã ajut, sã schimb ceva. Aici am fost remarcat de Ravenous, fãceam jocuri, am fost propus de Pato [I did not forget this]. La smod am fost propus de Ion. Þin sã menþionez, când am ajuns moderator, era liniºte maximã în zona staff-ului, încercam sã le fac pe toate, reporturile le-am închis pe toate, inclusiv alea vechi de @ani. Practic, activitatea ºi-a spus cuvântul. ªi faptul cã sunt imparþial în orice situaþie.

Carina: ªi cum te descurci cu funcþia asta? E solicitant sau e rezonabil?

^AvioanE^: Este solicitantã doar când las eu de pe o zi pe alta. În momentul de faþã mã lupt cu 12 pagini de PM-uri, tot încerc sã le rezolv dar se adunã. Cu ocazia asta îmi cer scuze, sunt persoane ce aºteaptã rãspuns de @ 1 lunã. Dar e ok, este ceea ce caut eu. Pot sã schimb ceva. ªi mereu învãþ lucruri noi!

Carina: Poþi spune cã ai fost fãcut pentru asemenea tip de 'muncã'?

^AvioanE^: Sincer da.

Carina: Hm.. So, ce pãrere ai despre colegii tãi din staff? Te înþelegi bine cu ei?

^AvioanE^: Sincer, mai bine de atât nici cã se putea. Activitatea lor este una excepþionalã. Comportamentul este ºi el la nivelul lor. Implicarea... nu am cum sã comentez. Fiecare îºi face treaba.

Carina: Cu cine te înþelegi cel mai bine? Dar cu cine eºti mai distant?

^AvioanE^: BonJovi. M-am zbãtut sã facã parte din staff ºi sunt mulþumit cã am reuºit. Nexflame, nu îl cunosc. Nu am interacþionat cu el.

Carina: Mhm, cam cine crezi cã ar putea sã avanseze în grad? Sau sunt toþi 'la locul lor'?

^AvioanE^: Greu de spus, momentan este ok aºa. Fiecare îºi joacã rolul.

Carina: Înþeleg, dar remove? Bãnuiesc cã nu este cazul.

^AvioanE^: Remove, da, Paragon. Are o pasã mai proastã ºi încerc sã-l mobilizez ameninþându-l cu remove, pânã acum nu am reuºit. Mã gândesc de Crãciun sã-i fac un cadou, remove pe o perioadã de 7 zile, sã-ºi revinã puþin.

Carina: Rãule. Bine c-ai zis, o sã afle ºi el. Din rândul userilor, e cineva care þi-a atras atenþia într-un mod plãcut? Dar neplãcut?

^AvioanE^: Neplãcut? Toþi de la spam-zone. Sunt troll de meserie, am fãcut forumul "level" sã sarã-n aer, deci ºtiu ce înseamnã sã trollezi pe cineva, dar ce se întâmplã la spam-zone este de-o prostie fãrã precedent. Din rândul userilor sunt mulþi care doresc sã se afirme, mulþi care pot mult mai mult faþã de ce oferã. Problema este cã ei încearcã sã se afirme doar atunci când este cineva promovat, sau când este cineva scos din staff. Se renunþã dupã 1/2 luni la "implicarea" asta... Este o persoanã, cum am menþionat ºi mai sus, urmeazã sã vãd cum decurge situaþia.

Carina: Bun. Ce pãrere ai despre starea actualã a forumului? Din toate punctele de vedere. Ar fi multe lucruri de schimbat?

^AvioanE^: Da ºi nu. Mulþi vor schimbatã tema, vor implementãri, vor de toate. Chat, am auzit ºi citit toate prostiile posibile.. Dar adevãrul este cã forumul a ajuns aºa, din cauza neschimbãrii. A reuºit sã se menþinã atâþia ani. Pot sã enumar N forumuri, jocuri, care au avut de pierdut din cauza schimbãrilor. Forumul per total este OK aºa cum este el acum. Dacã se vor schimba/adãuga/elimina diferite chestii minore, rãmâne de vazut. Dar de schimbat ceva MAJOR, cum este interfaþa forumului, consider cã este o greºealã. Este o vorbã, dacã e scump nu înseamnã neapãrat cã e ºi bun.

Carina: Bun. Eºti pregãtit pentru întrebãrile de la useri?

^AvioanE^: Existã ºi aºa ceva?

Carina: Logiiiic.

^AvioanE^: Ok, hit me.

Carina: -P!C@- întreabã: "Când mã mãreºti în grad? ªi câte nopþi nu ai putut dormi de fericire cã m-ai vãzut face2face?"

^AvioanE^: Hit me cu kiss-uri ºi hug-uri, nu întrebãri. Dar las de la mine.. De mãrit în grad din pãcate ºi din fericire în acelaºi timp, nu o sã o fac, cel puþin nu în viitorul apropiat. Mai ai de învãþat ºi de tras pentru asta. În legãturã cu fericirea, irelevant, tu eºti ãla care a udat patul seara ce-a urmat de fericire.

Carina: Te lovesc cu kiss-uri ºi hug-uri când o sã meriþi mã.

^AvioanE^: -))))))

Carina: Nu te râde... DE CE TE RÂZI?!

^AvioanE^: Râd cu tine, de tine. [lasã c-am râs eu de tine în interviul ãsta]

Carina: ...... Cyad te întreabã: "Ai zburat cu avionul?"

^AvioanE^: Nu, nu am zburat. Nici nu o sã o fac vreodatã.

Carina: BonJovi4EveR te întreabã: "Dacã tot eºti în concediu.. Ai fost la mare?"

^AvioanE^: Stau la mare nãtãrãule.

Carina: Geo_Cs1 te întreabã: "Îþi plac cãmilele? Dacã da, de ce?" Doamne ce întrebãri....

^AvioanE^: Întrebãri de oameni ce sunt certaþi cu societatea. Unul mai are ºi SMOD. Sincer da îmi plac cãmilele, cãmilã a fost ºi porecla mea în generalã. [ppfff, te am la mânã =]]]] ]

Carina: AMG te întreabã: "Who's your daddy?"

^AvioanE^: Tu în nici un caz.

Carina: Gata ºi întrebãrile astea. Slavã Þie Doamne. Ai vreun mesaj de final pentru freakz?

^AvioanE^: Da. Încetaþi cu prosteala. Este doar un forum, este doar o lume virtualã, asta nu vã defineºte, dar de aici începeþi. Ãsta este un antrenament pentru voi, atât pentru comportamentul ºi atitudinea voastrã, cât ºi pentru educaþia voastrã, cultura generalã.



7 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 07-10-2014, 06:53:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avioane loves me, stiam ca ma va mentiona si va aduce in vorba chestia cu remove -. Avioane se trolleaza pe el cand trolleaza, level 4/10 troll.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sorinsorin57

[I did not hit her !]



Status: Offline
(since 15-08-2022 19:39)
Joined: 29 Jun 2013
Posts: 5153, Topics: 395
Location: Prima la stanga.

Reputation: 1088.6
Votes: 354

       
Post Posted: 07-10-2014, 08:54:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Meh putin plictisitor...trebuia sa mai dai detalii unde a insistat carina -
@Cariinush,l-a intrecut pe thunder? -

Camilo -



"Esti folosit de societate, nu uita, lumea uita
Te-arunca la gunoi si-apoi te scuipa"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 07-10-2014, 13:14:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
^AvioanE^: Povestea este scurtã. Unde mã duc, adminez. De la jocuri precum "Triburile" pânã la forumuri, mã fac vãzut. Îmi place sã mã implic. Sã ajut, sã schimb ceva. Aici am fost remarcat de Ravenous, fãceam jocuri, am fost propus de Pato [I did not forget this]. La smod am fost propus de Ion. Þin sã menþionez, când am ajuns moderator, era liniºte maximã în zona staff-ului, încercam sã le fac pe toate, reporturile le-am închis pe toate, inclusiv alea vechi de @ani. Practic, activitatea ºi-a spus cuvântul. ªi faptul cã sunt imparþial în orice situaþie.

Sunt mandru de tine!
-

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 07-10-2014, 14:37:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
^AvioanE^: Nu, nu am permis. Am încercat sã conduc de câteva ori, dar nu e de bine. Dar în viitorul apropiat am în plan sã-l obþin, am nevoie de el. [ai pe dracu, tu ai nevoie de altceva....]

Datii foc va rog lui avioane, se imbata cu apa rece.


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 07-10-2014, 14:38:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Stau la mare nãtãrãule.



Eram ironic, noob. Btw, a avut dreptate Cariinush: plictisitor rau. Dosent Matter

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 07-10-2014, 15:06:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 07-10-2014, 17:26:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
^AvioanE^: Hit me cu kiss-uri ºi hug-uri, nu întrebãri. Dar las de la mine.. De mãrit în grad din pãcate ºi din fericire în acelaºi timp, nu o sã o fac, cel puþin nu în viitorul apropiat. Mai ai de învãþat ºi de tras pentru asta. În legãturã cu fericirea, irelevant, tu eºti ãla care a udat patul seara ce-a urmat de fericire.

Prima data cand am citit eram pe telefon si am zis ca te refereai la mine cand ai scris de kiss-uri si hug-uri, fail - Neah, u erai fericit cand ne-ai vazut so.. -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ValenTyNo95

[FREAKZ E BAZA]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Feb 2013
Posts: 6284, Topics: 250
Location: Bucuresti

Reputation: 4319
Votes: 262

 
Post Posted: 07-10-2014, 18:30:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Încetaþi cu prosteala. Este doar un forum, este doar o lume virtualã, asta nu vã defineºte.


Bine punctat.


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook

FREAKZ E BAZA !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
florin00

[TheB3stDj]



Status: Offline
(since 19-02-2017 14:29)
Joined: 13 Feb 2013
Posts: 1945, Topics: 55
Location: Freakz.Ro

Reputation: 269.3
Votes: 22

       
Post Posted: 07-10-2014, 19:21:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CE singer ii AvioanE -


Casuta vocala @DjLord

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 28-10-2014, 21:12:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

florin00 wrote:
CE singer ii AvioanE -

Asa a fost intotdeauna, i-a placut sa se implice si sa asculte; iar acum meritul si pozitia e garantata. Bravo + te trimit la ziar , te-ai dat dracu ! -))





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-10-2014, 23:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)



Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 29-10-2014, 02:18:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:

u erai fericit cand ne-ai vazut so.. -


suna a -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(since 15-03-2024 17:55)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 29-10-2014, 08:08:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

It's funny si foarte tare -


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 04-11-2014, 20:16:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bine scris interviul -
Am ras , dar in acelasi timp a punctat bine Avioane -


'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 16-04-2024, 11:41:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x