User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Extasy_freakz
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message5754
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 29-09-2014, 13:46:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interviu, interviu ca de la fatã la fatã, ce-ar putea ieºi?
Multe cuvinte interesante au fost spuse.
Nu uitaþi sã comentaþi ºi sã vã daþi cu pãrerea!





Carina: Cum te numeºti?

Extasy_freakz: Oprea Loredana Lavinia, dar urãsc numele Loredana.

Carina: De ce? Mie-mi pare drãguþ, mai ales Lavinia, faþã de numele meu. Câþi ani ai?

Extasy_freakz: Pentru cã și pãrinții îmi zic așa...nu știu, dar și mie îmi place numele tãu, vrei sã facem schimb? Am 19 ani.

Carina: Facem. De unde eºti?

Extasy_freakz: Târgu-Mureș.

Carina: Oh, am uitat, mulþi înainte. Mi te poþi descrie în câteva cuvinte?

Extasy_freakz: Mulțumesc la fel..pããããi, sunt o fatã simplã, fãrã fițe, sunt foarte geloasã, și pasiunile mele sunt gãtitul, avioanele și mașinile dar mai puțin.

Carina: Foarte geloasã? I-auzi. Când ai avut prima ta mare iubire? ªi în ce circumstanþe? Dacã doreºti sã faci publice detaliile astea.

Extasy_freakz: Da, foooarte geloasã... Pãi nu știu dacã am întâlnit ”marea iubire”, dar am avut 2 relații mai serioase, una de 2 ani, si una de 1 an, cu primul prieten m-am cunoscut pe mess, era din București, și cu Pato, pe server.

Carina: Înþeleg. Dar.. ai trecut ºi mai încolo de pupici ºi îmbrãþiºãri sau.. ai rãmas la ele?

Extasy_freakz: Sincer, da, dar nu sunt foarte mândrã de chestia asta...

Carina: Oh, ok atunci, trecem mai departe. Dacã vrei tai partea asta.

Extasy_freakz: Nu, las-o.

Carina: Okay. Ce muzicã asculþi? Te influenþeazã în vreun fel?

Extasy_freakz: Pfff... ascult hip-hop, comercialã, si rock... Sincerã sã fiu chiar nu mã influențeazã.

Carina: Mhm, dar de motivat, te motiveazã?

Extasy_freakz: Nici nu mã motiveazã.

Carina: Ok atunci. Dar în general, te motiveazã ceva anume? La fel ºi cu demoralizarea.

Extasy_freakz: Singura chestie care mã motiveazã e familia, și prietena mea cea mai bunã... ªi cu demoralizarea, nu știu, dacã nu îmi iese mâncarea cum trebuie (știu cã sunt niște rãspunsuri tâmpite, dar am emoții).

Carina: Lol, ºi pe mine mã demoralizeazã grav când nu-mi iese mâncarea. Mai ales când ºtiu cã e ceva uºor. Next: Eºti credincioasã sau ateistã?

Extasy_freakz: Sunt ateistã.

Carina: De ce?

Extasy_freakz: Pentru cã mi-am dat seama cã acel dumnezeu (și da dumnezeu cu ”d” mic) nu existã și toate rugãciunile sunt în zadar, e doar o pierdere de timp, ceva cu care pot manipula ”ãia mai mari” turma.

Carina: Got it. Eºti rasistã?

Extasy_freakz: Pãããi, sunt dar nu prea, depinde de caracterul omului... Sunt și țigani de treabã de exemplu dar sunt și din ãia jegoși, la fel ca și noi, românii. Pânã la urmã, toți suntem oameni.

Carina: Înþeleg. Pãi cam atât din viaþa realã. Trecem la freakz?

Extasy_freakz: Pãi, da.

Carina: Cum ai dat de freakz prima datã?

Extasy_freakz: Știu cã probabil ești plictisitã sã tot auzi povești de genu' și o sã încerc sã fiu cât mai scurtã... Cãutam niște servere de cs, și am gãsit fostul Sin unde sâmbãta și duminica era modul biohazard dacã nu mã înșel, și am zis ”aici e de mine”.

Carina: Nu sunt plictisitã de rãspunsurile astea, pentru cã nu ºtiu cã numai rãspunsurile astea se dau. Cu cine te-ai împrietenit prima oarã pe forum?

Extasy_freakz: Au fost mai mulți printre care, Cardey, Stex, avoaR, Cãțea , Kazy, Teky hai cã ți-am zis o grãmadã.

Carina: Mhm. Acum, ce pãrere ai despre staff în prezent? κi face treaba sau e doar de decor?

Extasy_freakz: Cred cã își fac bine treaba, altfel s-ar lua mãsuri în privința asta, sunt ok.

Carina: Dacã-þi poþi da cu pãrerea.. Crezi cã ar merita cineva up/remove? Dacã da, cine, ce ºi de ce ar merita?

Extasy_freakz: Pato ar merita remove, cã tot mã amenițã cu ban! Glumesc, up nu știu, BonJovi cred pentru cã se implicã mult. PS: fã și tu mai multe concursuri la bucãtãrie.

Carina: Nu mã ocup eu de ele, dar poate încerc. Dacã ai putea sã schimbi ceva la forum, ce ai schimba? Sau l-ai lãsa aºa cum este acum?

Extasy_freakz: Cred cã e ok așa.

Carina: Mhm, acum, întrebãri din partea userilor, prima de la sorinsorin57, ºi te întreabã: "Dacã ai avea o super-putere pentru o zi care ar fi, de ce ºi ce ai face cu ea?"

Extasy_freakz: Dacã aș avea o super putere pentru o zi, cu siguranțã ar fi una cu care aș putea sã omor sau mãcar sã chinui toate târfele din lumea asta, le urãsc pentru ca distrug familii și stricã relații (ce rea sunt).

Carina: Mamã, chiar cã rea. ªi eu aº face la fel, ba chiar mai mult. :3 Next, de la lOl ^_* care te întreabã: "Cine e ºeful tãu?"

Extasy_freakz: "You can see in her eyes that no one is her chief” cine știe, cunoaște.

Carina: Mhm, yep, bine zis. Urmãtoarea de la David130899, care spune: "Îþi place parizerul?"

Extasy_freakz: Nu, dar am auzit cã prin Austria se manâncã mult, sau mã înșel? lol, ce întrebãri...

Carina: Nu e vina mea. Sã o vezi pe cea de la BonJovi4EveR: "Ce beneficii crezi cã are tigaia Dry Cooker?"

Extasy_freakz: E bunã de dat la ”fer vechi”... Glumesc.. Nu cred cã are ceva mai special decât celelalte tigãi.. Doar chestiuța aia din mijloc.. care zic eu cã e mai mult pentru decor.

Carina: Next, de la ThunderJB care te întreabã: "Ce tip de legume mãnânci?" (asta n-am înþeles-o deloc, cred cã era pe LSD când a pus-o)

Extasy_freakz: (nici eu n-am înþeles-o) Stai sã mã gândesc..

Carina: Prea multã gândire, lasã dracu întrebarea asta cã e de pomanã, ca ºi cel care a pus-o. [lol]

Extasy_freakz: Ai dreptate. Carnea cea mai bunã legumã, se știe!

Carina: Loawl, un rãspuns pe mãsurã. Pãi, cam atât cu întrebãrile retardate, da` retardate rãu... Ai ceva de spus de final, un mesaj pentru comunitate?

Extasy_freakz: Sure... Bãieți, nu mai vorbiți urât cu fetele cã riscați sã se îndragosteascã de voi and keep calm cã Ardealu-i fruntea!

Carina: Got it. Cam asta a fost, sper cã þi-a fãcut plãcere.

Extasy_freakz: No bine, da cum, doar am vorbit cu tine, nu? [lol x2]

Carina: Meh, fie cum spui. [lol x3]


Glume ºi miºtouri, ce sã ºi faci?
Interviuri cicã...
Acum ºi concluzia:

ThunderJB e de pomanã.



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 29-09-2014, 13:57:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Extasy_freakz wrote:
keep calm cã Ardealu-i fruntea!


Uite cine stie. -

Spoiler:




Extasy_freakz wrote:
PS: fã și tu mai multe concursuri la bucãtãrie.



That ship has sailed. Bucataria nu mai exista. Nu prea mai avea rost. Cel mai des se posta doar intr-un singur topic, so...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 29-09-2014, 14:19:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Carina: Mamã, chiar cã rea. ªi eu aº face la fel, ba chiar mai mult. :3 Next, de la lOl ^_* care te întreabã: "Cine e ºeful tãu?"

Extasy_freakz: Pato, cine știe, cunoaște.

Fixed.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 29-09-2014, 14:51:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Extasy_freakz wrote:
"You can see in her eyes that no one is her chief” cine știe, cunoaște.

Worrrrrrrd, baby! Tare interviul, lol'd la cateva raspunsuri. Once again, GJ my bff! -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
David130899
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-12-2015 21:17)
Joined: 05 Jun 2014
Posts: 2126, Topics: 60
Location: Bã, cum i se zice acolo?

Reputation: -79.3
Votes: 222

 
Post Posted: 29-09-2014, 15:03:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sã nu-ți placã parizerul? I-ai luat degeaba interviu.




















Cum drãcie sã nu mãnânci parizer?


Shpace wrote:
Sa iti vinzi rinichii sa cumperi reputatie pe forum, asta inseamna sa fii mafiot.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 29-09-2014, 15:06:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interviu asta chiar mi-a placut . - Frumos.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AlexXxXxX

[Eu sunt sefu' aici !]



Status: Offline
(since 25-11-2017 10:39)
Joined: 04 Jun 2013
Posts: 5846, Topics: 844
Location: Romania

Reputation: 1113.1
Votes: 248

Post Posted: 29-09-2014, 15:09:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cariinush wrote:
Glume ºi miºtouri, ce sã ºi faci?
Interviuri cicã...
Acum ºi concluzia:

ThunderJB e de pomanã.


Nu sunt singurul care crede asta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 29-09-2014, 15:09:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

meeeow wrote:
Worrrrrrrd, baby! Tare interviul, lol'd la cateva raspunsuri. Once again, GJ my bff! -

Thanks! :3 -



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mitrut

[Jack's]



Status: Offline
(since 10-02-2019 17:25)
Joined: 27 Dec 2012
Posts: 5625, Topics: 199
Location: Romania

Reputation: 255.2
Votes: 439

Post Posted: 29-09-2014, 15:11:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thunder e degeaba





Fain interviu!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 29-09-2014, 15:32:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
ThunderJB e de pomanã.

Lumea asta e asa cruda .Carina, nu mai ai ce discuta cu mine
Si eu mananc carne "leguma".Glumesc, interesant interviu, am aflat multe lucruri placute despre tine.


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmin827

[Welcome to my Hood ]



Status: Offline
(since 02-12-2022 21:31)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 16374, Topics: 74
Location: Oltenita

Reputation: 2370.2
Votes: 304

 
Post Posted: 29-09-2014, 15:56:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pato asta face "ravagii" peste tot, sunt invidios.-
Mi-a placut interviul.


#IseeY Blizz! ^El Lider
La confussione mi irrita ....e tanto!
Every new day is another chance to change your life
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eustache69
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-12-2014 16:44)
Joined: 31 May 2014
Posts: 1322, Topics: 65
Location: Maramu'

Reputation: -78.6
Votes: 37

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #alupigustovarase 
Post Posted: 29-09-2014, 20:15:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apreciez la Extasy cã urãºte panaramele, bv, dacã vrei un agheu sau ceva armã de chinuit îþi fac eu rost de ele. -

Cea mai urata senzatie e acea cand doresti sa descarci o melodie si site-ul respectiv de redirectioneaza spre un site de matrimoniale.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Extasy_freakz

[Devil's daughter]



Status: Offline
(since 24-10-2022 04:53)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 1312, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 808.1
Votes: 179

 
Post Posted: 29-09-2014, 22:20:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Carina, ce drãguț din parte ta cã ai pus numele cu rooooz Love Struck
@Bonjovi, nu se poate sã nu mai fie bucãtãriaaa
@Pato, știu cã ai vrea -
@David, îi las pe alții sã mãnânce așa ceva -
@Thunder, mulțumeeesc -
@Cosmin, doar așa lasã impresia, dar nu -
@Eustache, de când îmi doream un aliat în bãtãlia mea cu ”astea” -)


There's no future there's no past
Beating hearts are all we have

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 29-09-2014, 22:22:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Extasy_freakz wrote:
@Carina, ce drãguț din parte ta cã ai pus numele cu rooooz Love Struck

Pãi altfel cum? Da, no? - -
Cred cã interviul cu tine a fost cel mai reuºit, good job, la el m-am simþit cel mai bine! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 29-09-2014, 22:24:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daaa, doua *** -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 20:52:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x