User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Khajiit
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message8582
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-07-2015, 22:24:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa da ....bv

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Memecus

[Creep]



Status: Offline
(since 17-05-2023 20:57)
Joined: 19 Nov 2012
Posts: 974, Topics: 157
Location: Pe Ghencea.

Reputation: 448.7
Votes: 96

 
Post Posted: 02-09-2015, 16:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-) Cred ca interviul asta a iesit cel mai bine
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nathan.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2017 09:20)
Joined: 17 Jun 2015
Posts: 53, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 453.4
Votes: 15

Post Posted: 02-09-2015, 17:55:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am citit cateva interviuri si asta mi se pare cel mai bun si cel mai amuzant. Felicitari amandurora.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 11-09-2015, 19:32:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prea multa incredere in tine, te mai suporti? Probabil nu ai gasit persoana care sa-ti dea doua capace si sa te aseze cu picioarele pe pamant, dar na, poate la 22 de ani eram si eu la fel -, poate putin mai modest.

Am vazut mai sus un *** care zicea ca-i place caracterul tau...daca esti influientat de starea ta de spirit care se poate schimba de la moment-la moment, atunci pot spune ca nu esti format inca...nu vorbi si lua decizii cand esti nervos sau ai o stare proasta, vei regreta ulterior.

Edit: pff, nu faci nici cat doi bani in fata mea amice, ai si inceput repede sa plangi la moderatori, chiar vroiam sa vad reactia ta...esti un frustrat si un narcisist notoriu...du-te la oglinjoara si da-ti o limba...uhh


 
Staff message (TwisTer):
 
Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice utilizator al forumului vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti utilizatori.
Citeste regulamentul, nu e prima data cand faci asta, + 1 warn.



Casuta vocala: Laurines


Last edited by Laur. on 12-09-2015, 01:21:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 11-09-2015, 21:06:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Laur. wrote:
Prea multa incredere in tine, te mai suporti? Probabil nu ai gasit persoana care sa-ti dea doua capace si sa te aseze cu picioarele pe pamant, dar na, poate la 22 de ani eram si eu la fel -, poate putin mai modest.

Am vazut mai sus un *** care zicea ca-i place caracterul tau...daca esti influientat de starea ta de spirit care se poate schimba de la moment-la moment, atunci pot spune ca nu esti format inca...nu vorbi si lua decizii cand esti nervos sau ai o stare proasta, vei regreta ulterior.


Am impresia ca nu realizezi ce vorbesti. Este parerea ta, nimic de zis, dar printr-un mod indirect m-ai atacat si simt nevoia sa-ti spun:
Am foarte multa incredere in mine, nici tu si nici altcineva nu poate sa-mi impuna mie ceea ce sa fac cu viata mea. Faptul ca sunt intr-un anume fel, ma priveste si asta nu inseamna ca am nevoie de doua capace sa fiu pe pamant pentru ca asa crezi tu ca e normal. Tu esti inca la pubertate si-ti permiti sa-mi dai sfaturi despre real life si cum erai tu, cand inca abia legi 3 cuvinte pocind 2.
Sunt foarte format si sunt influentat de ceea ce vreau si cand vreau. Iau decizii cand sunt nervos, fac ce vreau eu, ma priveste! Un interviu vechi de luni de zile nu reflecta in totalitate personalitatea mea. Nu ma cunoasteti niciunul de pe acest forum ca sa stiti cum sunt eu cu adevarat. Nu inteleg de ce ai simtit nevoia sa comentezi aici asa ceva, probabil ai vrut sa te afirmi, dar mie personal mi-ai demonstrat ca nu depasesti stadiul kid. Salutari.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 26 min ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-09-2015, 23:43:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am ajuns aici de voturile lui Laur

Foarte tare interviul, ai putea scrie o carte pentru copii din amintirile lui Khajiit, amuzant, multe glume si experiente interesante.


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 25-04-2024, 22:19:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x