User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Snickers
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message7121
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 17-11-2014, 23:29:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A trecut mult timp de la ultimul meu interviu, am ruginit, vã rog uºor cu criticile. -


Carina: Cum te numeºti?

Snickers: Nistor Andra ºi Iulia.

Carina: Câþi ani ai?

Snickers: Mã apropii de vârsta de 20 de ani.

Carina: Ooh, mulþi înainte atunci. Ai putea sã-mi spui.. Când anume e ziua ta?

Snickers: Merci, la fel. Desigur, 7 Februarie.

Carina: Thanks. So, eºti din Cluj.. Ai accentul specific?

Snickers: Da, sunt din Cluj, am accentul specific dar sper sã nu creadã lumea cã e vorba de cel unguresc având în vedere cã, Clujul este invadat de aceste larve.

Carina: Niu, nu cred cã are legãturã.. În fine. Te poþi descrie în câteva cuvinte? Cât mai sincer te rog.

Snickers: Am pomenit de accentul unguresc deoarece de multe ori când socializam pe skype cu jucãtori din alte localitãþi, mã întrebau instant dacã sunt unguroaicã. Sure, sã începem cu defectele: sunt o fire vulcanicã care se aprinde foarte repede, sufãr de vanitate, încãpãþânare ºi nu-mi tace gura nici mãcar atunci când trebuie, ºi acum calitãþile: cominucativã, simþul umorului foarte bine dezvoltat, sincerã ºi modestia dã pe afarã. Cam atât..

Carina: Mhm, cã tot ai pomenit de simþul umorului.. Ce-þi stârneºte þie râsul cel mai mult?

Snickers: Oh, pãi de cele mai multe ori, sursa care-mi stârneºte râsul isteric sunt oamenii urâþi care-mi ies în cale zi de zi, prostia ºi caterinca.

Carina: Hmm.. Ai avut ceva întâmplãri mai ciudate de genul ãsta? Dacã da, poþi sã-mi spui una din ele? Îs tare curioasã.

Snickers: Uhm, ai putea sã specifici la care dintre cele 3 surse te referi? xD

Carina: Oh, scuze, greºeala mea. Oameni urâþi care-þi ies în cale de exemplu.

Snickers: Nu am avut neapãrat o întâmplare, cel mai mult îmi place când prind aglomeraþie pe bus ºi sunt înconjuratã de aceºti oameni care-mi stârnesc râsul de se uitã tot bus-ul la mine xD ºtiu cã nu-i frumos dar nah, nu-mi înþeleg umorul.

Carina: Sã ºtii, cã ºi mie mi se întâmplã mereu aºa. Dar, revenind la tine.. Am vãzut cã ai la id-ul de mess acel "soad"; înseamnã cumva System of a down? Sau mã înºel?

Snickers: Oh, mã bucur sã aud asta, credeam cã doar eu ºi best friend-ul meu râdem la aºa ceva xDD. Nu te înºeli, de la System of a Down provine.

Carina: Mhm, atunci, ce genuri de muzicã asculþi în prezent?

Snickers: În prezent, ascult cam orice ''dã bine'' la urechi, nu m-am axat pe anumite genuri.

Carina: Bun. Trecem la lucruri mai interesante. Cum îþi merge cu viaþa amoroasã?

Snickers: Meh xD, nu mã plâng doar sunt cam single de aproximativ o jumãtate de an, tee-hee!

Carina: Oh, oh. Nu ai de gând sã-þi cauþi pe cineva sau preferi sã mai rãmâi aºa? Ai vreun motiv pentru care vrei sã fii single sau pur ºi simplu... N-ai chef?

Snickers: Bineînþeles cã am nevoie de cineva, if u know what i mean, doar cã nu-s genu' care se aruncã într-o relaþie aiurea, cu orice fel de persoanã ºi cu câþi m-am vazut în ultimele luni, chiar nu voiam altceva în afarã de ''salut - pa''.

Carina: Cum ai vrea tu sã arate tipul sã zicem "decent" sau poate chiar "ideal" pentru tine?

Snickers: Doar fizic?

Carina: ªi fizic, ºi psihic sau moral, sau mental, sau cum o fi.

Snickers: Încep cu moralul: Consider cã are o importanþã mai mare decât fizicul: În primul rând, ideal ar fi sã fie sincer, ceva inteligenþã p-acolo, simþul umorului bine dezvoltat ºi sã nu fie genu' de om romantic, siropos, sã fie comunicativ în orice situaþie ºi apropo, bun la pat. Iar la fizic nu cer prea mult: ceva mai înalt decât mine, brunet cu ochi cãprui, sã nu fie ca un ºnur dar nici ca un buldozer, sã nu fie mai pensat decât mine ºi sã nu dea cu lama pe picioare.

Carina: Ooh, nu ºtiu de ce, dar singurul lucru care mi-a sãrit în ochi a fost "bun la pat" =). De-aici ar reieºi cã þi-ai început viaþa sexualã, aºa-i?

Snickers: Right, ar fi fost culmea sã mã fi prins vârsta de 20 ani, fatã mare.

Carina: Poþi sã-mi dai niºte detalii despre cum s-a întâmplat? Dacã nu cumva eºti pudicã sau.. chestii...

Snickers: Sigur, îl plãceam ºi-l cunosteam pe individ de când eram micã, la 16 ani s-a întâmplat sã fim într-o relaþie, tot pe acolo mi-am ºi început viaþa sexualã, nu-i o întâmplare neobiºnuitã cum am citit în alte interviuri dar pentru mine a fost un moment frumos, excluzând partea dureroasã.

Carina: Oh da, te înþeleg perfect. Ei bine, mã bucur cã mi-ai povestit, nu mã aºteptam sincer. Trecem la cu totul alte lucruri. Ce pãrere ai de tatuaje? Þi-ai face vreunul?

Snickers: Ador tatuajele, mi-aº tatua tot spatele dar pe viitor mã gândesc la niºte trandafiri în zona claviculei cãtre umãr.

Carina: Cool, sunt super tatuajele de genul ãla. Ce pãrere ai despre aºa-ziºii "***"? Dar de lesbiene? Mã tot freacã întrebarea asta ºi vreau sã vãd ce zice ºi altcineva.

Snickers: Pfff, sunt o persoanã tolerantã atâta` timp cât nu-s în preajma mea.

Carina: Mhm. Pãi nu prea mai vãd ce aº putea sã te întreb, am aflat cam tot ce-am vrut, cred. Trecem la partea cu freakz?

Snickers: Sure.

Carina: Bun. Cum ai ajuns tu pe forumul ãsta plin de.. lume bunã?

Snickers: Acum 4 ani când mã jucam WoW, am intrat pe site-ul serverului apoi am dat de forum ºi.. nu mai ºtiu a fost de mult..

Carina: Hmm.. Cu cine te-ai împrietenit prima datã? Sau mã rog, cu cine ai avut aºa, niºte legãturi.

Snickers: Cu phixelzilla, cred cã aºa avea numele pe forum, ºi cu Helena.

Carina: Mhm, dar din staff? A fost cineva care s-a remarcat pentru tine aºa, mai special?

Snickers: Desigur. Aste, Avioane ºi veteranul Levier xD.

Carina: Avioane, a declarat (indirect) prin mine cã: Jurã cã te iubeºte Ce pãrere ai de afirmaþia asta? ªi cu ocazia asta, te mai întreb, ce pãrere ai despre Avioane?

Snickers: Avioane îi un simpatic, gentleman ºi cât despre afirmaþia lui, vrajealã.

Carina: De la dragoste la urã: Spune-mi, pe cine nu înghiþi deloc de pe forum? ªi sincer, n-or sã se supere.

Snickers: Doar pe Laurenþiu aka ZyK, momentan. :3

Carina: Dar totuºi, care-i faza cu Mihu? Sunteþi în rãzboi mai mereu, sau aþi fost, mã rog.. Ce te-a deranjat cel mai mult la el?

Snickers: În primul rând, sprâncenele apoi bãgatul în seamã aiurea.

Carina: Okay then, m-am lãmurit cu asta. Ai aici, ºi niºte întrebãri din partea unor useri, ready sã rãspunzi la ele?

Snickers: Yess.

Carina: AceRuL te întreabã: Este adevãrat cã eºti îndrãgostitã nebuneºte de Geo_Cs1?

Snickers: De 3 ori da.

Carina: Geo_Cs1 te întreabã la rândul lui: Mã iubeºti?

Snickers: Da.

Carina: ThunderJB te întreabã: Cine e febleþea mea?

Snickers: Cre` cã eu. *smile*

Carina: De la kolick: Prima melodie care-þi vine în cap, sau o secvenþã dintr-un film când te apucã grav diareea ºi nu eºti acasã?

Snickers: 'Bailando', am auzit-o prea des ºi mi s-a întipãrit în creier.

Carina: Aolo, fix Bailando. Te-am întrebat ºi eu ceva când era vorba sã faci interviul cu Inger, aºa cã te întreb acum în numele meu : Ce pãrere ai despre mine, ca persoanã? (pfoai da urât sunã când te întreb eu direct)

Snickers: Eºti o albastricã simpaticã, mai multe nu pot sã spun cã nu te prea cunosc. :3

Carina: No bun, ajunge atât. Pentru interviu sã fie. ªi mersi, apropo <3, ºi tu mi-eºti simpaticã rãu, mai ales când râzi de ãia la spam zone.

Snickers: Merci ºi eu.

Carina: Beowulf întreabã: Între doi golani urâþi beþivani e el.. Ce-ai alege? ªi încã una: Domniºoara Cariinush ajutã Freakz prin aceste interviuri sau pune întrebãri incomode pentru bãieþi sã vadã ce variante are?

Snickers: M-a bãgat în ceaþã tipul ãsta, eu zic sã o lãsãm aºa. xD

Carina: Good. Oricum e destul, presupun. Un mesaj de final pentru tooaaatããã comunitatea?

Snickers: S-aveþi bani, s-aveþi valutã ºi nimeni sã nu vã.. supere !



Sã nu vãd ceartã aici, dau warn la prima tentativã de flame!

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 17-11-2014, 23:33:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Slab, dar fascinant.
Ily<3



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 17-11-2014, 23:35:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interesant interviu:D
Ceata este densa - Dar Carii tot hoata de inimi ramane:))
Avioane...ti-l aducem pe Ponta la interviu ma, sa fie mai tare -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 17-11-2014, 23:37:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Slab, dar fascinant.

DAR AM ªI SPECIFICAT LA ÎNCEPUT
Treci tu de fã interviuri, ºmechere

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-11-2014, 23:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Misto interviul, mai mergeau ceva intrebari pe acolo -

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 17-11-2014, 23:38:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La urmãtorul promit mai mult, am fost ºi obositã astãzi.. Punky, cu tine vreau interviu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-11-2014, 23:41:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oh nu, nu vrei asta, sunt bolnav la cap - sa ma anunti cand vrei sa facem, numai sa nu fie noaptea tarziu pentru ca leneeee -

ONtopic: Se vede ca ii facut putin in graba, deaia am zis.


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superspeed96

[Assasin]



Status: Offline
(since 14-03-2020 20:40)
Joined: 21 Sep 2012
Posts: 3762, Topics: 123
Location: Acasa

Reputation: 55.6
Votes: 102

Post Posted: 17-11-2014, 23:41:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carina wrote:
ªi fizic, ºi psihic sau moral, sau mental, sau cum o fi.


Snickers wrote:
Sã aibã bani ºi sã nu fie zyk.


Cu alte cuvinte.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIHu ;(

[vipera sentimentala]



Status: Offline
(since 18-11-2017 22:59)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 6725, Topics: 496
Location: United Kingdom

Reputation: 490.2
Votes: 637

       
Post Posted: 17-11-2014, 23:44:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zi mersi ca te-am facut cunoscuta pe forum .. -
Zyk, ti-o las tie vere..Cu mine ea nu "won"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 17-11-2014, 23:53:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@speed mor -)))))

Revenind la interviu , destul de bun.
Pwp viața mea Snickers.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 17-11-2014, 23:56:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce de atacanti avem pe aici...- Faceti voi interviuri sa vedem si noi ce iese --

I-as lua unul tare incomod lui Avioane de as fii in locul tau Cariinush -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 18-11-2014, 00:00:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interesant.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 18-11-2014, 00:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

20, yummy, fresh meat.
Interesant, nu neg.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 18-11-2014, 00:32:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cariinush wrote:
^AvioanE^ wrote:
Slab, dar fascinant.

DAR AM ªI SPECIFICAT LA ÎNCEPUT
Treci tu de fã interviuri, ºmechere

As face unul cu tine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 18-11-2014, 00:49:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ay ay ay Snicky. Trebuia sa te intreb si eu daca-ti mai aduci aminte de Teogony. ))) Asta e, n-am fost pe faza. Tzuc - muah muah =)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 25-04-2024, 13:46:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x